Football Stats
Herb NK Slaven Belupo
NK Slaven BelupoŚr. pkt/mecz 0.75
Chorwacja / HNL22 sierpnia 2026 18:30
Herb HNK Gorica
HNK GoricaŚr. pkt/mecz 0.95

Bezpośrednie starcia (H2H)

Uwzględnia maksymalnie 10 ostatnich bezpośrednich starć tych drużyn, kolorowy pasek pokazuje rozkład zwycięstw, remisów i porażek.

10 spotkań — z perspektywy NK Slaven Belupo

Streaki - NK Slaven Belupo

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • NK Slaven Belupo — jest niepokonany w 2. połowie u siebie (9/10, 90%)
  • NK Slaven Belupo — jest niepokonany w 1. połowie u siebie (8/10, 80%)
  • NK Slaven Belupo — nie wygrywa 1. połowę u siebie (8/10, 80%)
  • NK Slaven Belupo — powyżej 0.5 gola w 2. połowie u siebie (8/10, 80%)
  • NK Slaven Belupo — jest niepokonany u siebie (7/10, 70%)
  • NK Slaven Belupo — powyżej 1.5 gola w meczu u siebie (7/10, 70%)
  • NK Slaven Belupo — poniżej 49.5 punktów kartkowych (9/10, 90%)
  • NK Slaven Belupo — poniżej 4.5 kartek (9/10, 90%)
  • NK Slaven Belupo — poniżej 4.5 kartek łącznie (9/10, 90%)
  • NK Slaven Belupo — poniżej 6.5 rożnych zdobytych (18/20, 90%)
  • NK Slaven Belupo — powyżej 2.5 spalonych (8/10, 80%)
  • NK Slaven Belupo — poniżej 11.5 rożnych (8/10, 80%)
  • NK Slaven Belupo — powyżej 0.5 gola w 1. połowie (14/20, 70%)
  • NK Slaven Belupo — powyżej 19.5 punktów kartkowych (7/10, 70%)
  • NK Slaven Belupo — powyżej 6.5 rożnych (7/10, 70%)

Streaki - HNK Gorica

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • HNK Gorica — nie wygrywa 1. połowę na wyjeździe (9/10, 90%)
  • HNK Gorica — powyżej 1.5 gola w meczu na wyjeździe (7/10, 70%)
  • HNK Gorica — powyżej 0.5 gola w 1. połowie na wyjeździe (7/10, 70%)
  • HNK Gorica — powyżej 0.5 gola w 2. połowie na wyjeździe (7/10, 70%)
  • HNK Gorica — powyżej 29.5 punktów kartkowych (8/10, 80%)
  • HNK Gorica — powyżej 1.5 spalonych (8/10, 80%)
  • HNK Gorica — powyżej 2.5 kartek (8/10, 80%)
  • HNK Gorica — powyżej 2.5 kartek łącznie (8/10, 80%)
  • HNK Gorica — poniżej 6.5 rożnych zdobytych (16/20, 80%)
  • HNK Gorica — poniżej 49.5 punktów kartkowych (7/10, 70%)
  • HNK Gorica — poniżej 2.5 spalonych (7/10, 70%)
  • HNK Gorica — powyżej 6.5 rożnych (7/10, 70%)
  • HNK Gorica — poniżej 12.5 rożnych (7/10, 70%)
  • HNK Gorica — poniżej 4.5 kartek (7/10, 70%)
  • HNK Gorica — poniżej 4.5 kartek łącznie (7/10, 70%)

Serie - NK Slaven Belupo

W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.

  • 🔥 NK Slaven Belupo — przegrywa w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 NK Slaven Belupo — powyżej 1.5 gola w meczu w 6 meczach z rzędu
  • 🔥 NK Slaven Belupo — przegrywa 1. połowę w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 NK Slaven Belupo — powyżej 0.5 gola w 1. połowie w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 NK Slaven Belupo — nie wygrywa 1. połowę w 5 meczach z rzędu
  • 🔥 NK Slaven Belupo — powyżej 0.5 gola w 2. połowie w 13 meczach z rzędu
  • 🔥 NK Slaven Belupo — poniżej 29.5 punktów kartkowych w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 NK Slaven Belupo — powyżej 1.5 spalonych w 7 meczach z rzędu
  • 🔥 NK Slaven Belupo — powyżej 8.5 rożnych w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 NK Slaven Belupo — poniżej 2.5 kartek w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 NK Slaven Belupo — poniżej 2.5 kartek łącznie w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 NK Slaven Belupo — poniżej 6.5 rożnych zdobytych w 5 meczach z rzędu

Serie - HNK Gorica

W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.

  • 🔥 HNK Gorica — przegrywa w 5 meczach z rzędu
  • 🔥 HNK Gorica — powyżej 1.5 gola w meczu w 6 meczach z rzędu
  • 🔥 HNK Gorica — przegrywa 1. połowę w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 HNK Gorica — powyżej 0.5 gola w 1. połowie w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 HNK Gorica — nie wygrywa 1. połowę w 5 meczach z rzędu
  • 🔥 HNK Gorica — jest niepokonany w 2. połowie w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 HNK Gorica — powyżej 29.5 punktów kartkowych w 6 meczach z rzędu
  • 🔥 HNK Gorica — poniżej 2.5 spalonych w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 HNK Gorica — poniżej 12.5 rożnych w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 HNK Gorica — powyżej 2.5 kartek w 6 meczach z rzędu
  • 🔥 HNK Gorica — powyżej 2.5 kartek łącznie w 6 meczach z rzędu
  • 🔥 HNK Gorica — poniżej 6.5 rożnych zdobytych w 6 meczach z rzędu

Historia bezpośrednich pojedynków (H2H)

Wybierz warunek z listy (wynik, gole, BTTS, rożne, kartki), żeby zobaczyć, w których z tych bezpośrednich starć się spełnił.

DataGospodarzWynikGość
22.08Herb NK Slaven BelupoNK Slaven Belupo20Herb HNK GoricaHNK Gorica
10.05Herb NK Slaven BelupoNK Slaven Belupo10Herb HNK GoricaHNK Gorica
07.03Herb HNK GoricaHNK Gorica22Herb NK Slaven BelupoNK Slaven Belupo
05.12Herb NK Slaven BelupoNK Slaven Belupo21Herb HNK GoricaHNK Gorica
21.09Herb HNK GoricaHNK Gorica21Herb NK Slaven BelupoNK Slaven Belupo
18.05Herb NK Slaven BelupoNK Slaven Belupo40Herb HNK GoricaHNK Gorica
14.03Herb HNK GoricaHNK Gorica03Herb NK Slaven BelupoNK Slaven Belupo
13.12Herb NK Slaven BelupoNK Slaven Belupo21Herb HNK GoricaHNK Gorica
30.09Herb HNK GoricaHNK Gorica21Herb NK Slaven BelupoNK Slaven Belupo
04.05Herb NK Slaven BelupoNK Slaven Belupo41Herb HNK GoricaHNK Gorica

Statystyki szczegółowe

Procenty (Win/BTTS/czyste konto) i średnie na mecz — gole, posiadanie, strzały, faule — nie sumy z całego sezonu. HNK Gorica jest o 67% lepsza niż NK Slaven Belupo pod względem odsetku wygranych meczów.

NK Slaven BelupoDomWyjazdOgółem
Win %
30%
0%
15%
Śr. goli/mecz
2.80
3.30
3.05
Strzelone
1.20
0.90
1.05
Stracone
1.60
2.40
2.00
BTTS %
50%
60%
55%
Czyste konto %
40%
0%
20%
Nie strzelił %
20%
40%
30%
Posiadanie piłki
49%
45%
47%
Śr. strzały/mecz
12.89
10.25
11.65
Śr. faule/mecz
11.56
11.25
11.41
HNK GoricaDomWyjazdOgółem
Win %
30%
20%
25%
Śr. goli/mecz
2.30
2.40
2.35
Strzelone
1.10
0.80
0.95
Stracone
1.20
1.60
1.40
BTTS %
30%
40%
35%
Czyste konto %
40%
20%
30%
Nie strzelił %
40%
50%
45%
Posiadanie piłki
44%
48%
46%
Śr. strzały/mecz
9.56
10.80
10.21
Śr. faule/mecz
11.00
10.60
10.79

Ostatnie 10 meczów

NK Slaven Belupo jest o +50% lepsza pod względem strzelonych bramek
1.20 gola/mecz
NK Slaven Belupo u siebie
0.80 gola/mecz
HNK Gorica na wyjeździe

Progi bramkowe

NK Slaven BelupoHNK Gorica
Over 0.5
90% (9/10)
90% (9/10)
Over 1.5
70% (7/10)
70% (7/10)
Over 2.5
50% (5/10)
40% (4/10)
Over 3.5
50% (5/10)
20% (2/10)
Nie strzelił
20% (2/10)
50% (5/10)
1. połowa — 1-2 gole
55% (11/20)
75% (15/20)
1. połowa — 1-3 gole
70% (14/20)
80% (16/20)
2. połowa — 1-2 gole
70% (14/20)
50% (10/20)
2. połowa — 1-3 gole
75% (15/20)
65% (13/20)

Statystyki rożnych

Progi liczone jako suma rożnych obu drużyn w meczu, nie tylko jednej z nich.

OgółemNK Slaven BelupoHNK Gorica
Match Corners AVG
8.92 (36/40)
8.88 (17/20)
8.95 (19/20)
Over 6.5 Corners
69% (25/36)
71% (12/17)
68% (13/19)
Over 7.5 Corners
64% (23/36)
65% (11/17)
63% (12/19)
Over 8.5 Corners
50% (18/36)
47% (8/17)
53% (10/19)
Over 9.5 Corners
39% (14/36)
35% (6/17)
42% (8/19)
Over 10.5 Corners
33% (12/36)
29% (5/17)
37% (7/19)
Over 11.5 Corners
22% (8/36)
18% (3/17)
26% (5/19)
Over 12.5 Corners
14% (5/36)
12% (2/17)
16% (3/19)
Over 13.5 Corners
11% (4/36)
12% (2/17)
11% (2/19)
Over 14.5 Corners
11% (4/36)
12% (2/17)
11% (2/19)

Rożne drużynowe

Rożne zdobyte przez tę drużynę i te przyznane przeciwnikowi — dwa osobne zestawy w zakładkach Zdobyte/Stracone.

OgółemNK Slaven BelupoHNK Gorica
Corners Earned Match
4.05
4.15
3.95
More Corners Than Opponent
30% (12/40)
35% (7/20)
25% (5/20)
Over 2.5 Corners Earned
65% (26/40)
65% (13/20)
65% (13/20)
Over 3.5 Corners Earned
48% (19/40)
55% (11/20)
40% (8/20)
Over 4.5 Corners Earned
40% (16/40)
50% (10/20)
30% (6/20)
Over 5.5 Corners Earned
23% (9/40)
20% (4/20)
25% (5/20)
Over 6.5 Corners Earned
15% (6/40)
10% (2/20)
20% (4/20)
Over 7.5 Corners Earned
13% (5/40)
10% (2/20)
15% (3/20)
Over 8.5 Corners Earned
10% (4/40)
10% (2/20)
10% (2/20)
Corners Earned
162
83
79

Kartki meczowe

Suma żółtych i czerwonych kartek (każda liczona jako 1) przyznanych w meczu obu drużynom.

OgółemNK Slaven BelupoHNK Gorica
Match Cards AVG
3.95 (40/40)
4.05 (20/20)
3.85 (20/20)
Over 0.5 Cards
100% (40/40)
100% (20/20)
100% (20/20)
Over 1.5 Cards
88% (35/40)
80% (16/20)
95% (19/20)
Over 2.5 Cards
75% (30/40)
70% (14/20)
80% (16/20)
Over 3.5 Cards
53% (21/40)
65% (13/20)
40% (8/20)
Over 4.5 Cards
33% (13/40)
40% (8/20)
25% (5/20)
Over 5.5 Cards
28% (11/40)
30% (6/20)
25% (5/20)
Over 6.5 Cards
13% (5/40)
10% (2/20)
15% (3/20)
Over 7.5 Cards
5% (2/40)
5% (1/20)
5% (1/20)
Total Cards
158
81
77
Highest in a Match
9
9
8
Lowest in a Match
1
1
1

Strzały drużyny

Strzały ogółem, strzały celne i skuteczność — procent strzałów zamienionych na gole. NK Slaven Belupo jest o 9% lepsza niż HNK Gorica pod względem strzałów na mecz.

OgółemNK Slaven BelupoHNK Gorica
Strzały / mecz
10.00
10.50
9.60
Strzały celne / mecz
3.22
4.00
2.60
Strzały niecelne / mecz
4.56
4.50
4.60
Skuteczność strzałów
5.6%
7.1%
4.2%
Strzały na gola
18.00
14.00
24.00
Strzały celne na gola
5.80
5.33
6.50
Strzały Over 10.5
44% (4/9)
50% (2/4)
40% (2/5)
Strzały Over 11.5
44% (4/9)
50% (2/4)
40% (2/5)
Strzały Over 12.5
33% (3/9)
25% (1/4)
40% (2/5)
Strzały Over 13.5
22% (2/9)
25% (1/4)
20% (1/5)
Strzały Over 14.5
22% (2/9)
25% (1/4)
20% (1/5)
Strzały celne Over 3.5
44% (4/9)
50% (2/4)
40% (2/5)
Strzały celne Over 4.5
22% (2/9)
50% (2/4)
0% (0/5)
Strzały celne Over 5.5
22% (2/9)
50% (2/4)
0% (0/5)
Strzały celne Over 6.5
0% (0/9)
0% (0/4)
0% (0/5)

Offside Stats

Wiersze Match liczą spalone obu drużyn razem, wiersze Team — tylko tej drużyny (nie przeciwnika), jako średnia na mecz. NK Slaven Belupo notuje o 129% wyższy wynik niż HNK Gorica pod względem liczbie spalonych na mecz.

OgółemNK Slaven BelupoHNK Gorica
Match Offsides AVG
2.89
4.00
2.00
Match Offsides Over 0.5 %
100% (9/9)
100% (4/4)
100% (5/5)
Match Offsides Over 1.5 %
78% (7/9)
100% (4/4)
60% (3/5)
Match Offsides Over 2.5 %
44% (4/9)
75% (3/4)
20% (1/5)
Match Offsides Over 3.5 %
33% (3/9)
50% (2/4)
20% (1/5)
Team Offsides AVG
1.89
2.75
1.20
Team Offsides Over 0.5 %
89% (8/9)
100% (4/4)
80% (4/5)
Team Offsides Over 1.5 %
44% (4/9)
75% (3/4)
20% (1/5)
Team Offsides Over 2.5 %
22% (2/9)
25% (1/4)
20% (1/5)

Expected Goals

xG to oczekiwana liczba goli wyliczona z jakości sytuacji strzeleckich, nie faktyczny wynik meczu. HNK Gorica jest o 20% lepsza niż NK Slaven Belupo pod względem oczekiwanych golach (xG).

OgółemNK Slaven BelupoHNK Gorica
xG (For)
0.91
0.81
0.98
xGA (Against)
1.62
2.06
1.28
Co znaczą te statystyki? → słownik pojęć

Progi Under (cały mecz)

Odwrotność progów Over — pokazuje mecze z liczbą goli poniżej danego progu, nie powyżej.

OgółemNK Slaven BelupoHNK Gorica
Under 0.5
8% (3/40)
5% (1/20)
10% (2/20)
Under 1.5
20% (8/40)
15% (3/20)
25% (5/20)
Under 2.5
50% (20/40)
40% (8/20)
60% (12/20)
Under 3.5
68% (27/40)
55% (11/20)
80% (16/20)
Under 4.5
90% (36/40)
85% (17/20)
95% (19/20)
Under 5.5
95% (38/40)
95% (19/20)
95% (19/20)
HNL — Tabela
ZespółMZRPPktŚr.
1NK Osijek5401122.40
2NK Varazdin5401122.40
3Dinamo Zagreb4310102.50
4HNK Hajduk Split5311102.00
5HNK Rijeka421171.75
7Istra 1961512251.00
8Rudes510430.60
10HNK Gorica501410.20