Bezpośrednie starcia (H2H)
Uwzględnia maksymalnie 10 ostatnich bezpośrednich starć tych drużyn, kolorowy pasek pokazuje rozkład zwycięstw, remisów i porażek.
10 spotkań — z perspektywy NK Varazdin
Streaki - NK Varazdin
Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.
- NK Varazdin — jest niepokonany u siebie (10/10, 100%)
- NK Varazdin — jest niepokonany w 1. połowie u siebie (10/10, 100%)
- NK Varazdin — powyżej 1.5 gola w meczu u siebie (9/10, 90%)
- NK Varazdin — jest niepokonany w 2. połowie u siebie (9/10, 90%)
- NK Varazdin — wygrywa u siebie (8/10, 80%)
- NK Varazdin — powyżej 0.5 gola w 1. połowie u siebie (7/10, 70%)
- NK Varazdin — powyżej 0.5 gola w 2. połowie u siebie (7/10, 70%)
- NK Varazdin — poniżej 6.5 rożnych zdobytych (18/20, 90%)
- NK Varazdin — poniżej 3.5 spalonych (8/10, 80%)
- NK Varazdin — powyżej 6.5 rożnych (8/10, 80%)
- NK Varazdin — poniżej 11.5 rożnych (8/10, 80%)
- NK Varazdin — poniżej 4.5 kartek (8/10, 80%)
- NK Varazdin — powyżej 29.5 punktów kartkowych (7/10, 70%)
- NK Varazdin — poniżej 49.5 punktów kartkowych (7/10, 70%)
- NK Varazdin — powyżej 1.5 spalonych (7/10, 70%)
- NK Varazdin — powyżej 2.5 kartek (7/10, 70%)
- NK Varazdin — powyżej 2.5 kartek łącznie (7/10, 70%)
- NK Varazdin — poniżej 4.5 kartek łącznie (7/10, 70%)
Streaki - Istra 1961
Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.
- Istra 1961 — powyżej 0.5 gola w 1. połowie na wyjeździe (9/10, 90%)
- Istra 1961 — nie wygrywa 1. połowę na wyjeździe (8/10, 80%)
- Istra 1961 — jest niepokonany w 2. połowie na wyjeździe (8/10, 80%)
- Istra 1961 — przegrywa na wyjeździe (7/10, 70%)
- Istra 1961 — powyżej 1.5 gola w meczu na wyjeździe (7/10, 70%)
- Istra 1961 — powyżej 39.5 punktów kartkowych (9/10, 90%)
- Istra 1961 — powyżej 3.5 kartek łącznie (9/10, 90%)
- Istra 1961 — powyżej 1.5 spalonych (8/10, 80%)
- Istra 1961 — poniżej 4.5 spalonych (8/10, 80%)
- Istra 1961 — powyżej 3.5 kartek (8/10, 80%)
- Istra 1961 — poniżej 6.5 rożnych zdobytych (15/20, 75%)
- Istra 1961 — powyżej 8.5 rożnych (7/10, 70%)
- Istra 1961 — poniżej 11.5 rożnych (7/10, 70%)
- Istra 1961 — poniżej 5.5 kartek (7/10, 70%)
- Istra 1961 — poniżej 5.5 kartek łącznie (7/10, 70%)
Serie - NK Varazdin
W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.
- 🔥 NK Varazdin — powyżej 1.5 gola w meczu w 13 meczach z rzędu
- 🔥 NK Varazdin — jest niepokonany w 1. połowie w 5 meczach z rzędu
- 🔥 NK Varazdin — powyżej 19.5 punktów kartkowych w 14 meczach z rzędu
- 🔥 NK Varazdin — poniżej 39.5 punktów kartkowych w 4 meczach z rzędu
- 🔥 NK Varazdin — poniżej 3.5 spalonych w 6 meczach z rzędu
- 🔥 NK Varazdin — poniżej 3.5 kartek w 4 meczach z rzędu
- 🔥 NK Varazdin — poniżej 3.5 kartek łącznie w 4 meczach z rzędu
Serie - Istra 1961
W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.
- 🔥 Istra 1961 — powyżej 1.5 gola w meczu w 6 meczach z rzędu
- 🔥 Istra 1961 — powyżej 2.5 gola w meczu w 5 meczach z rzędu
- 🔥 Istra 1961 — powyżej 0.5 gola w 1. połowie w 6 meczach z rzędu
- 🔥 Istra 1961 — powyżej 0.5 gola w 2. połowie w 5 meczach z rzędu
- 🔥 Istra 1961 — poniżej 49.5 punktów kartkowych w 4 meczach z rzędu
- 🔥 Istra 1961 — poniżej 4.5 spalonych w 7 meczach z rzędu
- 🔥 Istra 1961 — powyżej 8.5 rożnych w 4 meczach z rzędu
- 🔥 Istra 1961 — poniżej 12.5 rożnych w 7 meczach z rzędu
- 🔥 Istra 1961 — poniżej 4.5 kartek w 4 meczach z rzędu
- 🔥 Istra 1961 — poniżej 4.5 kartek łącznie w 4 meczach z rzędu
- 🔥 Istra 1961 — poniżej 6.5 rożnych zdobytych w 3 meczach z rzędu
Historia bezpośrednich pojedynków (H2H)
Wybierz warunek z listy (wynik, gole, BTTS, rożne, kartki), żeby zobaczyć, w których z tych bezpośrednich starć się spełnił.
Statystyki szczegółowe
Procenty (Win/BTTS/czyste konto) i średnie na mecz — gole, posiadanie, strzały, faule — nie sumy z całego sezonu. NK Varazdin jest o 120% lepsza niż Istra 1961 pod względem odsetku wygranych meczów.
| NK Varazdin | Dom | Wyjazd | Ogółem |
|---|---|---|---|
Win % | 80% | 30% | 55% |
Śr. goli/mecz | 2.50 | 3.10 | 2.80 |
Strzelone | 1.80 | 1.40 | 1.60 |
Stracone | 0.70 | 1.70 | 1.20 |
BTTS % | 60% | 70% | 65% |
Czyste konto % | 40% | 20% | 30% |
Nie strzelił % | 0% | 10% | 5% |
Posiadanie piłki | 47% | 44% | 45% |
Śr. strzały/mecz | 9.50 | 12.11 | 10.88 |
Śr. faule/mecz | 12.63 | 12.33 | 12.47 |
| Istra 1961 | Dom | Wyjazd | Ogółem |
|---|---|---|---|
Win % | 30% | 20% | 25% |
Śr. goli/mecz | 2.90 | 2.70 | 2.80 |
Strzelone | 1.40 | 0.90 | 1.15 |
Stracone | 1.50 | 1.80 | 1.65 |
BTTS % | 60% | 30% | 45% |
Czyste konto % | 20% | 20% | 20% |
Nie strzelił % | 30% | 50% | 40% |
Posiadanie piłki | 48% | 48% | 48% |
Śr. strzały/mecz | 11.11 | 10.30 | 10.68 |
Śr. faule/mecz | 12.67 | 12.20 | 12.42 |
Ostatnie 10 meczów
- 29.08.2026Wvs Rudes2-0
- 22.08.2026Lvs Dinamo Zagreb1-3
- 16.08.2026Wvs HNK Rijeka2-0
- 09.08.2026Wvs NK Slaven Belupo4-1
- 02.08.2026Wvs HNK Hajduk Split2-1
- 30.07.2026Lvs FK Jablonec0-2
- 23.07.2026Wvs FK Jablonec3-2
- 02.07.2026Wvs FC Voluntari2-1
- 23.05.2026Wvs Istra 19612-0
- 15.05.2026Wvs Vukovar2-0
- 29.08.2026Dvs Dinamo Zagreb2-2
- 23.08.2026Lvs HNK Rijeka2-3
- 15.08.2026Wvs NK Slaven Belupo3-0
- 09.08.2026Dvs HNK Hajduk Split2-2
- 01.08.2026Lvs NK Lokomotiva Zagreb2-3
- 23.05.2026Lvs NK Varazdin0-2
- 17.05.2026Dvs HNK Rijeka0-0
- 10.05.2026Wvs NK Osijek1-0
- 04.05.2026Wvs NK Slaven Belupo3-1
- 27.04.2026Lvs HNK Gorica0-1
Progi bramkowe
| NK Varazdin | Istra 1961 | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 100% (10/10) | 100% (10/10) |
Over 1.5 | 90% (9/10) | 70% (7/10) |
Over 2.5 | 40% (4/10) | 40% (4/10) |
Over 3.5 | 10% (1/10) | 40% (4/10) |
Nie strzelił | 0% (0/10) | 50% (5/10) |
1. połowa — 1-2 gole | 70% (14/20) | 70% (14/20) |
1. połowa — 1-3 gole | 80% (16/20) | 85% (17/20) |
2. połowa — 1-2 gole | 55% (11/20) | 45% (9/20) |
2. połowa — 1-3 gole | 80% (16/20) | 60% (12/20) |
| NK Varazdin | Istra 1961 | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 70% (7/10) | 90% (9/10) |
Over 1.5 | 50% (5/10) | 50% (5/10) |
Over 2.5 | 0% (0/10) | 0% (0/10) |
Over 3.5 | 0% (0/10) | 0% (0/10) |
Nie strzelił | 30% (3/10) | 70% (7/10) |
1. połowa — 1-2 gole | 70% (14/20) | 70% (14/20) |
1. połowa — 1-3 gole | 80% (16/20) | 85% (17/20) |
2. połowa — 1-2 gole | 55% (11/20) | 45% (9/20) |
2. połowa — 1-3 gole | 80% (16/20) | 60% (12/20) |
| NK Varazdin | Istra 1961 | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 70% (7/10) | 50% (5/10) |
Over 1.5 | 40% (4/10) | 40% (4/10) |
Over 2.5 | 20% (2/10) | 30% (3/10) |
Over 3.5 | 0% (0/10) | 10% (1/10) |
Nie strzelił | 40% (4/10) | 70% (7/10) |
1. połowa — 1-2 gole | 70% (14/20) | 70% (14/20) |
1. połowa — 1-3 gole | 80% (16/20) | 85% (17/20) |
2. połowa — 1-2 gole | 55% (11/20) | 45% (9/20) |
2. połowa — 1-3 gole | 80% (16/20) | 60% (12/20) |
Statystyki rożnych
Progi liczone jako suma rożnych obu drużyn w meczu, nie tylko jednej z nich. Istra 1961 notuje o 14% wyższy wynik niż NK Varazdin pod względem średniej rożnych w meczu.
| Ogółem | NK Varazdin | Istra 1961 | |
|---|---|---|---|
Match Corners AVG | 9.78 (36/40) | 9.12 (17/20) | 10.37 (19/20) |
Over 6.5 Corners | 86% (31/36) | 88% (15/17) | 84% (16/19) |
Over 7.5 Corners | 72% (26/36) | 65% (11/17) | 79% (15/19) |
Over 8.5 Corners | 67% (24/36) | 53% (9/17) | 79% (15/19) |
Over 9.5 Corners | 58% (21/36) | 47% (8/17) | 68% (13/19) |
Over 10.5 Corners | 47% (17/36) | 35% (6/17) | 58% (11/19) |
Over 11.5 Corners | 28% (10/36) | 24% (4/17) | 32% (6/19) |
Over 12.5 Corners | 17% (6/36) | 24% (4/17) | 11% (2/19) |
Over 13.5 Corners | 8% (3/36) | 6% (1/17) | 11% (2/19) |
Over 14.5 Corners | 6% (2/36) | 0% (0/17) | 11% (2/19) |
Rożne drużynowe
Rożne zdobyte przez tę drużynę i te przyznane przeciwnikowi — dwa osobne zestawy w zakładkach Zdobyte/Stracone.
| Ogółem | NK Varazdin | Istra 1961 | |
|---|---|---|---|
Corners Earned Match | 3.98 | 3.35 | 4.60 |
More Corners Than Opponent | 33% (13/40) | 20% (4/20) | 45% (9/20) |
Over 2.5 Corners Earned | 73% (29/40) | 60% (12/20) | 85% (17/20) |
Over 3.5 Corners Earned | 53% (21/40) | 30% (6/20) | 75% (15/20) |
Over 4.5 Corners Earned | 38% (15/40) | 25% (5/20) | 50% (10/20) |
Over 5.5 Corners Earned | 23% (9/40) | 15% (3/20) | 30% (6/20) |
Over 6.5 Corners Earned | 18% (7/40) | 10% (2/20) | 25% (5/20) |
Over 7.5 Corners Earned | 8% (3/40) | 10% (2/20) | 5% (1/20) |
Over 8.5 Corners Earned | 3% (1/40) | 5% (1/20) | 0% (0/20) |
Corners Earned | 159 | 67 | 92 |
| Ogółem | NK Varazdin | Istra 1961 | |
|---|---|---|---|
Corners Against Match | 6.05 | 6.40 | 5.70 |
More Corners Than Opponent | 33% (13/40) | 20% (4/20) | 45% (9/20) |
Over 2.5 Corners Against | 88% (35/40) | 90% (18/20) | 85% (17/20) |
Over 3.5 Corners Against | 78% (31/40) | 80% (16/20) | 75% (15/20) |
Over 4.5 Corners Against | 60% (24/40) | 65% (13/20) | 55% (11/20) |
Over 5.5 Corners Against | 45% (18/40) | 45% (9/20) | 45% (9/20) |
Over 6.5 Corners Against | 38% (15/40) | 40% (8/20) | 35% (7/20) |
Over 7.5 Corners Against | 35% (14/40) | 40% (8/20) | 30% (6/20) |
Over 8.5 Corners Against | 28% (11/40) | 35% (7/20) | 20% (4/20) |
Corners Against | 242 | 128 | 114 |
Kartki meczowe
Suma żółtych i czerwonych kartek (każda liczona jako 1) przyznanych w meczu obu drużynom.
| Ogółem | NK Varazdin | Istra 1961 | |
|---|---|---|---|
Match Cards AVG | 4.28 (40/40) | 4.15 (20/20) | 4.40 (20/20) |
Over 0.5 Cards | 100% (40/40) | 100% (20/20) | 100% (20/20) |
Over 1.5 Cards | 93% (37/40) | 95% (19/20) | 90% (18/20) |
Over 2.5 Cards | 80% (32/40) | 75% (15/20) | 85% (17/20) |
Over 3.5 Cards | 68% (27/40) | 60% (12/20) | 75% (15/20) |
Over 4.5 Cards | 48% (19/40) | 45% (9/20) | 50% (10/20) |
Over 5.5 Cards | 25% (10/40) | 20% (4/20) | 30% (6/20) |
Over 6.5 Cards | 8% (3/40) | 10% (2/20) | 5% (1/20) |
Over 7.5 Cards | 8% (3/40) | 10% (2/20) | 5% (1/20) |
Total Cards | 171 | 83 | 88 |
Highest in a Match | 8 | 8 | 8 |
Lowest in a Match | 1 | 1 | 1 |
Strzały drużyny
Strzały ogółem, strzały celne i skuteczność — procent strzałów zamienionych na gole.
| Ogółem | NK Varazdin | Istra 1961 | |
|---|---|---|---|
Strzały / mecz | 11.22 | 11.20 | 11.25 |
Strzały celne / mecz | 3.89 | 3.80 | 4.00 |
Strzały niecelne / mecz | 4.89 | 4.80 | 5.00 |
Skuteczność strzałów | 18.8% | 19.6% | 17.8% |
Strzały na gola | 5.32 | 5.09 | 5.63 |
Strzały celne na gola | 1.84 | 1.73 | 2.00 |
Strzały Over 10.5 | 44% (4/9) | 40% (2/5) | 50% (2/4) |
Strzały Over 11.5 | 22% (2/9) | 20% (1/5) | 25% (1/4) |
Strzały Over 12.5 | 22% (2/9) | 20% (1/5) | 25% (1/4) |
Strzały Over 13.5 | 22% (2/9) | 20% (1/5) | 25% (1/4) |
Strzały Over 14.5 | 22% (2/9) | 20% (1/5) | 25% (1/4) |
Strzały celne Over 3.5 | 33% (3/9) | 40% (2/5) | 25% (1/4) |
Strzały celne Over 4.5 | 22% (2/9) | 20% (1/5) | 25% (1/4) |
Strzały celne Over 5.5 | 22% (2/9) | 20% (1/5) | 25% (1/4) |
Strzały celne Over 6.5 | 22% (2/9) | 20% (1/5) | 25% (1/4) |
Offside Stats
Wiersze Match liczą spalone obu drużyn razem, wiersze Team — tylko tej drużyny (nie przeciwnika), jako średnia na mecz. Istra 1961 notuje o 25% wyższy wynik niż NK Varazdin pod względem liczbie spalonych na mecz.
| Ogółem | NK Varazdin | Istra 1961 | |
|---|---|---|---|
Match Offsides AVG | 2.22 | 2.00 | 2.50 |
Match Offsides Over 0.5 % | 100% (9/9) | 100% (5/5) | 100% (4/4) |
Match Offsides Over 1.5 % | 67% (6/9) | 60% (3/5) | 75% (3/4) |
Match Offsides Over 2.5 % | 44% (4/9) | 40% (2/5) | 50% (2/4) |
Match Offsides Over 3.5 % | 11% (1/9) | 0% (0/5) | 25% (1/4) |
Team Offsides AVG | 1.11 | 1.00 | 1.25 |
Team Offsides Over 0.5 % | 89% (8/9) | 100% (5/5) | 75% (3/4) |
Team Offsides Over 1.5 % | 22% (2/9) | 0% (0/5) | 50% (2/4) |
Team Offsides Over 2.5 % | 0% (0/9) | 0% (0/5) | 0% (0/4) |
Expected Goals
xG to oczekiwana liczba goli wyliczona z jakości sytuacji strzeleckich, nie faktyczny wynik meczu. NK Varazdin jest o 19% lepsza niż Istra 1961 pod względem oczekiwanych golach (xG).
| Ogółem | NK Varazdin | Istra 1961 | |
|---|---|---|---|
xG (For) | 1.47 | 1.58 | 1.33 |
xGA (Against) | 1.10 | 0.68 | 1.63 |
Progi Under (cały mecz)
Odwrotność progów Over — pokazuje mecze z liczbą goli poniżej danego progu, nie powyżej.
| Ogółem | NK Varazdin | Istra 1961 | |
|---|---|---|---|
Under 0.5 | 3% (1/40) | 0% (0/20) | 5% (1/20) |
Under 1.5 | 15% (6/40) | 5% (1/20) | 25% (5/20) |
Under 2.5 | 48% (19/40) | 50% (10/20) | 45% (9/20) |
Under 3.5 | 68% (27/40) | 75% (15/20) | 60% (12/20) |
Under 4.5 | 88% (35/40) | 90% (18/20) | 85% (17/20) |
Under 5.5 | 100% (40/40) | 100% (20/20) | 100% (20/20) |

