Football Stats
Herb Barranquilla
BarranquillaŚr. pkt/mecz 1.15
Kolumbia / Primera B3 sierpnia 2026 00:00
Herb Depor FC
Depor FCŚr. pkt/mecz 0.45

Bezpośrednie starcia (H2H)

Uwzględnia maksymalnie 10 ostatnich bezpośrednich starć tych drużyn, kolorowy pasek pokazuje rozkład zwycięstw, remisów i porażek.

10 spotkań — z perspektywy Barranquilla

6W — Barranquilla3D1W — Depor FC

Streaki - Barranquilla

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • Barranquilla — powyżej 1.5 gola w meczu u siebie (9/10, 90%)
  • Barranquilla — jest niepokonany w 2. połowie u siebie (9/10, 90%)
  • Barranquilla — powyżej 0.5 gola w 2. połowie u siebie (9/10, 90%)
  • Barranquilla — jest niepokonany u siebie (7/10, 70%)
  • Barranquilla — jest niepokonany w 1. połowie u siebie (7/10, 70%)
  • Barranquilla — nie wygrywa 1. połowę u siebie (7/10, 70%)

Streaki - Depor FC

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • Depor FC — nie wygrywa 1. połowę na wyjeździe (10/10, 100%)
  • Depor FC — powyżej 1.5 gola w meczu na wyjeździe (8/10, 80%)
  • Depor FC — powyżej 0.5 gola w 1. połowie na wyjeździe (8/10, 80%)
  • Depor FC — powyżej 0.5 gola w 2. połowie na wyjeździe (8/10, 80%)
  • Depor FC — przegrywa na wyjeździe (7/10, 70%)

Serie - Barranquilla

W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.

  • 🔥 Barranquilla — jest niepokonany w 1. połowie w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Barranquilla — poniżej 0.5 gola w 1. połowie w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Barranquilla — nie wygrywa 1. połowę w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 Barranquilla — remisuje 1. połowę w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Barranquilla — powyżej 0.5 gola w 2. połowie w 6 meczach z rzędu
  • 🔥 Barranquilla — więcej goli pada w 2. połowie w 3 meczach z rzędu

Serie - Depor FC

W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.

  • 🔥 Depor FC — przegrywa w 5 meczach z rzędu
  • 🔥 Depor FC — powyżej 1.5 gola w meczu w 9 meczach z rzędu
  • 🔥 Depor FC — powyżej 0.5 gola w 1. połowie w 5 meczach z rzędu
  • 🔥 Depor FC — nie wygrywa 1. połowę w 23 meczach z rzędu

Historia bezpośrednich pojedynków (H2H)

Wybierz warunek z listy (wynik, gole, BTTS, rożne, kartki), żeby zobaczyć, w których z tych bezpośrednich starć się spełnił.

DataGospodarzWynikGość
02.08Herb BarranquillaBarranquilla22Herb Depor FCDepor FC
30.01Herb Depor FCDepor FC02Herb BarranquillaBarranquilla
13.07Herb BarranquillaBarranquilla12Herb Depor FCDepor FC
01.02Herb Depor FCDepor FC12Herb BarranquillaBarranquilla
22.10Herb Depor FCDepor FC11Herb BarranquillaBarranquilla
11.05Herb BarranquillaBarranquilla40Herb Depor FCDepor FC
11.11Herb Depor FCDepor FC00Herb BarranquillaBarranquilla
18.10Herb BarranquillaBarranquilla21Herb Depor FCDepor FC
19.09Herb BarranquillaBarranquilla31Herb Depor FCDepor FC
16.04Herb Depor FCDepor FC03Herb BarranquillaBarranquilla

Statystyki szczegółowe

Procenty (Win/BTTS/czyste konto) i średnie na mecz — gole, posiadanie, strzały, faule — nie sumy z całego sezonu. Barranquilla jest o 500% lepsza niż Depor FC pod względem odsetku wygranych meczów.

BarranquillaDomWyjazdOgółem
Win %
40%
20%
30%
Śr. goli/mecz
2.40
2.40
2.40
Strzelone
1.30
1.00
1.15
Stracone
1.10
1.40
1.25
BTTS %
40%
50%
45%
Czyste konto %
50%
10%
30%
Nie strzelił %
20%
40%
30%
Depor FCDomWyjazdOgółem
Win %
0%
10%
5%
Śr. goli/mecz
2.70
2.80
2.75
Strzelone
0.60
0.70
0.65
Stracone
2.10
2.10
2.10
BTTS %
60%
60%
60%
Czyste konto %
10%
0%
5%
Nie strzelił %
40%
40%
40%

Ostatnie 10 meczów

Barranquilla jest o +86% lepsza pod względem strzelonych bramek
1.30 gola/mecz
Barranquilla u siebie
0.70 gola/mecz
Depor FC na wyjeździe

Progi bramkowe

BarranquillaDepor FC
Over 0.5
90% (9/10)
100% (10/10)
Over 1.5
90% (9/10)
80% (8/10)
Over 2.5
40% (4/10)
60% (6/10)
Over 3.5
20% (2/10)
30% (3/10)
Nie strzelił
20% (2/10)
40% (4/10)
1. połowa — 1-2 gole
60% (12/20)
70% (14/20)
1. połowa — 1-3 gole
60% (12/20)
75% (15/20)
2. połowa — 1-2 gole
70% (14/20)
55% (11/20)
2. połowa — 1-3 gole
80% (16/20)
65% (13/20)

Progi Under (cały mecz)

Odwrotność progów Over — pokazuje mecze z liczbą goli poniżej danego progu, nie powyżej.

OgółemBarranquillaDepor FC
Under 0.5
5% (2/40)
5% (1/20)
5% (1/20)
Under 1.5
20% (8/40)
20% (4/20)
20% (4/20)
Under 2.5
57% (23/40)
60% (12/20)
55% (11/20)
Under 3.5
75% (30/40)
75% (15/20)
75% (15/20)
Under 4.5
95% (38/40)
100% (20/20)
90% (18/20)
Under 5.5
98% (39/40)
100% (20/20)
95% (19/20)
Primera B — Tabela
ZespółMZRPPktŚr.
2Envigado171034331.94
3Union Magdalena151023322.13
4Quindio15942312.07
5Real Cartagena17764271.59
6Bogota FC15654231.53
7Barranquilla15627201.33
8Tigres FC15555201.33
9Ind. Yumbo15474191.27
10Patriotas15456171.13
11Orsomarso15456171.13
12Popayan15276130.87
13Real Cundinamarca15276130.87
14Leones FC15249100.67
15Depor FC1516890.60
16Real Santander15141070.47