
2026/27 Millonarios — Statystyki
Forma w bieżącym sezonie — punkt odniesienia przed szczegółowymi statystykami niżej.
| Mecze | W | R | P | Gz | Gs | RB | Śr. pkt | Ostatnie 5 | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Forma domowa | 13 | 7 | 4 | 2 | 21 | 8 | +13 | 1.92 | |
| Forma wyjazdowa | 12 | 3 | 3 | 6 | 16 | 17 | -1 | 1.00 | |
| Ogółem | 25 | 10 | 7 | 8 | 37 | 25 | +12 | 1.48 |
Streaki - dom
Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.
- Millonarios — jest niepokonany w 1. połowie u siebie (9/10, 90%)
- Millonarios — poniżej 2.5 gola w meczu u siebie (8/10, 80%)
- Millonarios — nie wygrywa 1. połowę u siebie (8/10, 80%)
- Millonarios — jest niepokonany w 2. połowie u siebie (8/10, 80%)
- Millonarios — powyżej 0.5 gola w 2. połowie u siebie (8/10, 80%)
- Millonarios — jest niepokonany u siebie (7/10, 70%)
- Millonarios — remisuje 1. połowę u siebie (7/10, 70%)
Streaki - wyjazd
Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.
- Millonarios — powyżej 0.5 gola w 2. połowie na wyjeździe (10/10, 100%)
- Millonarios — powyżej 1.5 gola w meczu na wyjeździe (9/10, 90%)
- Millonarios — jest niepokonany w 2. połowie na wyjeździe (9/10, 90%)
- Millonarios — jest niepokonany na wyjeździe (8/10, 80%)
- Millonarios — nie wygrywa 1. połowę na wyjeździe (8/10, 80%)
- Millonarios — obie drużyny strzelają (BTTS) na wyjeździe (7/10, 70%)
- Millonarios — powyżej 0.5 gola w 1. połowie na wyjeździe (7/10, 70%)
- Millonarios — wygrywa 2. połowę na wyjeździe (7/10, 70%)
- Millonarios — jest niepokonany w 1. połowie (15/20, 75%)
Serie
W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.
- 🔥 Millonarios — jest niepokonany w 5 meczach z rzędu
- 🔥 Millonarios — poniżej 2.5 gola w meczu w 8 meczach z rzędu
- 🔥 Millonarios — jest niepokonany w 1. połowie w 9 meczach z rzędu
- 🔥 Millonarios — jest niepokonany w 2. połowie w 5 meczach z rzędu
Ostatnie 10 spotkań
Wybierz warunek z listy (wynik, gole, BTTS, rożne, kartki), żeby zobaczyć, w których z ostatnich meczów tej drużyny się spełnił.
Millonarios — ostatnie 10 meczów
Momenty strzelonych i straconych goli w trakcie każdego meczu (minuty), nie ich rozkład w całym sezonie.
Statystyki szczegółowe
Procenty (Win/BTTS/czyste konto) i średnie na mecz — gole, posiadanie, strzały, faule — nie sumy z całego sezonu. Wyjazd jest o 29% lepsza niż Dom pod względem odsetku wygranych meczów.
| Dom | 1. połowa | 2. połowa | Ogółem |
|---|---|---|---|
Win % | 20% | 50% | 35% |
Śr. goli/mecz | 0.60 | 0.90 | 1.50 |
Strzelone | 0.30 | 0.60 | 0.90 |
Stracone | 0.30 | 0.30 | 0.60 |
BTTS % | 10% | 10% | 10% |
Czyste konto % | 80% | 70% | 75% |
Nie strzelił % | 70% | 40% | 55% |
| Wyjazd | 1. połowa | 2. połowa | Ogółem |
|---|---|---|---|
Win % | 20% | 70% | 45% |
Śr. goli/mecz | 1.30 | 2.40 | 3.70 |
Strzelone | 0.70 | 1.60 | 2.30 |
Stracone | 0.60 | 0.80 | 1.40 |
BTTS % | 10% | 60% | 35% |
Czyste konto % | 50% | 30% | 40% |
Nie strzelił % | 70% | 10% | 40% |
Strzały drużyny
Strzały ogółem, strzały celne i skuteczność — procent strzałów zamienionych na gole.
| Ogółem | Dom | Wyjazd | |
|---|---|---|---|
Strzały / mecz | 15.04 | 15.15 | 14.91 |
Strzały celne / mecz | 5.25 | 5.46 | 5.00 |
Strzały niecelne / mecz | 6.50 | 6.54 | 6.45 |
Skuteczność strzałów | 10.0% | 10.7% | 9.1% |
Strzały na gola | 10.03 | 9.38 | 10.93 |
Strzały celne na gola | 3.50 | 3.38 | 3.67 |
Strzały Over 10.5 | 83% (20/24) | 85% (11/13) | 82% (9/11) |
Strzały Over 11.5 | 83% (20/24) | 85% (11/13) | 82% (9/11) |
Strzały Over 12.5 | 75% (18/24) | 77% (10/13) | 73% (8/11) |
Strzały Over 13.5 | 63% (15/24) | 69% (9/13) | 55% (6/11) |
Strzały Over 14.5 | 63% (15/24) | 69% (9/13) | 55% (6/11) |
Strzały celne Over 3.5 | 79% (19/24) | 85% (11/13) | 73% (8/11) |
Strzały celne Over 4.5 | 50% (12/24) | 54% (7/13) | 45% (5/11) |
Strzały celne Over 5.5 | 46% (11/24) | 46% (6/13) | 45% (5/11) |
Strzały celne Over 6.5 | 33% (8/24) | 23% (3/13) | 45% (5/11) |
Offside Stats
Wiersze Match liczą spalone obu drużyn razem, wiersze Team — tylko tej drużyny (nie przeciwnika), jako średnia na mecz.
| Ogółem | Dom | Wyjazd | |
|---|---|---|---|
Match Offsides AVG | 3.29 | 3.46 | 3.09 |
Match Offsides Over 0.5 % | 100% (24/24) | 100% (13/13) | 100% (11/11) |
Match Offsides Over 1.5 % | 92% (22/24) | 92% (12/13) | 91% (10/11) |
Match Offsides Over 2.5 % | 75% (18/24) | 77% (10/13) | 73% (8/11) |
Match Offsides Over 3.5 % | 50% (12/24) | 62% (8/13) | 36% (4/11) |
Team Offsides AVG | 1.88 | 1.92 | 1.82 |
Team Offsides Over 0.5 % | 92% (22/24) | 85% (11/13) | 100% (11/11) |
Team Offsides Over 1.5 % | 63% (15/24) | 77% (10/13) | 45% (5/11) |
Team Offsides Over 2.5 % | 21% (5/24) | 23% (3/13) | 18% (2/11) |
Expected Goals
xG to oczekiwana liczba goli wyliczona z jakości sytuacji strzeleckich, nie faktyczny wynik meczu. Dom jest o 11% lepsza niż Wyjazd pod względem oczekiwanych golach (xG).
| Ogółem | Dom | Wyjazd | |
|---|---|---|---|
xG (For) | 1.29 | 1.35 | 1.22 |
xGA (Against) | 0.74 | 0.51 | 0.99 |
Progi Under (cały mecz)
Odwrotność progów Over — pokazuje mecze z liczbą goli poniżej danego progu, nie powyżej.
| Ogółem | Dom | Wyjazd | |
|---|---|---|---|
Under 0.5 | 10% (2/20) | 20% (2/10) | 0% (0/10) |
Under 1.5 | 35% (7/20) | 60% (6/10) | 10% (1/10) |
Under 2.5 | 65% (13/20) | 80% (8/10) | 50% (5/10) |
Under 3.5 | 70% (14/20) | 90% (9/10) | 50% (5/10) |
Under 4.5 | 85% (17/20) | 100% (10/10) | 70% (7/10) |
Under 5.5 | 90% (18/20) | 100% (10/10) | 80% (8/10) |
Statystyki BTTS
BTTS (Both Teams To Score) to mecze, w których obie drużyny strzeliły gola — procent liczony z ostatnich meczów w każdej kolumnie. Wyjazd notuje o 250% wyższy wynik niż Dom pod względem częstości BTTS.
| Ogółem | Dom | Wyjazd | |
|---|---|---|---|
BTTS | 45% (9/20) | 20% (2/10) | 70% (7/10) |
BTTS 1H | 10% (2/20) | 10% (1/10) | 10% (1/10) |
BTTS 2H | 35% (7/20) | 10% (1/10) | 60% (6/10) |
BTTS Both Halves | 10% (2/20) | 10% (1/10) | 10% (1/10) |
BTTS & Win | 15% (3/20) | 0% (0/10) | 30% (3/10) |
BTTS & Draw | 20% (4/20) | 10% (1/10) | 30% (3/10) |
BTTS & Lose | 10% (2/20) | 10% (1/10) | 10% (1/10) |
BTTS & Over 2.5 (Yes/Yes) | 35% (7/20) | 20% (2/10) | 50% (5/10) |
BTTS & Over 2.5 (No/Yes) | 0% (0/20) | 0% (0/10) | 0% (0/10) |
BTTS 1H & 2H (Yes/Yes) | 10% (2/20) | 10% (1/10) | 10% (1/10) |
BTTS 1H & 2H (Yes/No) | 0% (0/20) | 0% (0/10) | 0% (0/10) |
BTTS 1H & 2H (No/Yes) | 25% (5/20) | 0% (0/10) | 50% (5/10) |
BTTS 1H & 2H (No/No) | 65% (13/20) | 90% (9/10) | 40% (4/10) |
Statystyki rożnych
Progi liczone jako suma rożnych obu drużyn w meczu, nie tylko jednej z nich.
| Ogółem | Dom | Wyjazd | |
|---|---|---|---|
Match Corners AVG | 8.13 (8/20) | 8.00 (4/10) | 8.25 (4/10) |
Over 6.5 Corners | 75% (6/8) | 75% (3/4) | 75% (3/4) |
Over 7.5 Corners | 63% (5/8) | 75% (3/4) | 50% (2/4) |
Over 8.5 Corners | 50% (4/8) | 50% (2/4) | 50% (2/4) |
Over 9.5 Corners | 38% (3/8) | 50% (2/4) | 25% (1/4) |
Over 10.5 Corners | 25% (2/8) | 25% (1/4) | 25% (1/4) |
Over 11.5 Corners | 13% (1/8) | 25% (1/4) | 0% (0/4) |
Over 12.5 Corners | 13% (1/8) | 25% (1/4) | 0% (0/4) |
Over 13.5 Corners | 0% (0/8) | 0% (0/4) | 0% (0/4) |
Over 14.5 Corners | 0% (0/8) | 0% (0/4) | 0% (0/4) |
Rożne drużynowe
Rożne zdobyte przez tę drużynę i te przyznane przeciwnikowi — dwa osobne zestawy w zakładkach Zdobyte/Stracone.
| Ogółem | Dom | Wyjazd | |
|---|---|---|---|
Corners Earned Match | 6.05 | 7.50 | 4.60 |
More Corners Than Opponent | 75% (15/20) | 100% (10/10) | 50% (5/10) |
Over 2.5 Corners Earned | 80% (16/20) | 90% (9/10) | 70% (7/10) |
Over 3.5 Corners Earned | 80% (16/20) | 90% (9/10) | 70% (7/10) |
Over 4.5 Corners Earned | 75% (15/20) | 90% (9/10) | 60% (6/10) |
Over 5.5 Corners Earned | 60% (12/20) | 80% (8/10) | 40% (4/10) |
Over 6.5 Corners Earned | 45% (9/20) | 60% (6/10) | 30% (3/10) |
Over 7.5 Corners Earned | 30% (6/20) | 50% (5/10) | 10% (1/10) |
Over 8.5 Corners Earned | 15% (3/20) | 30% (3/10) | 0% (0/10) |
Corners Earned | 121 | 75 | 46 |
| Ogółem | Dom | Wyjazd | |
|---|---|---|---|
Corners Against Match | 3.30 | 2.20 | 4.40 |
More Corners Than Opponent | 75% (15/20) | 100% (10/10) | 50% (5/10) |
Over 2.5 Corners Against | 55% (11/20) | 40% (4/10) | 70% (7/10) |
Over 3.5 Corners Against | 35% (7/20) | 10% (1/10) | 60% (6/10) |
Over 4.5 Corners Against | 20% (4/20) | 10% (1/10) | 30% (3/10) |
Over 5.5 Corners Against | 10% (2/20) | 0% (0/10) | 20% (2/10) |
Over 6.5 Corners Against | 10% (2/20) | 0% (0/10) | 20% (2/10) |
Over 7.5 Corners Against | 5% (1/20) | 0% (0/10) | 10% (1/10) |
Over 8.5 Corners Against | 5% (1/20) | 0% (0/10) | 10% (1/10) |
Corners Against | 66 | 22 | 44 |
Kartki meczowe
Suma żółtych i czerwonych kartek (każda liczona jako 1) przyznanych w meczu obu drużynom. Wyjazd notuje o 10% wyższy wynik niż Dom pod względem średniej kartek w meczu.
| Ogółem | Dom | Wyjazd | |
|---|---|---|---|
Match Cards AVG | 7.05 (20/20) | 6.70 (10/10) | 7.40 (10/10) |
Over 0.5 Cards | 100% (20/20) | 100% (10/10) | 100% (10/10) |
Over 1.5 Cards | 100% (20/20) | 100% (10/10) | 100% (10/10) |
Over 2.5 Cards | 95% (19/20) | 90% (9/10) | 100% (10/10) |
Over 3.5 Cards | 90% (18/20) | 80% (8/10) | 100% (10/10) |
Over 4.5 Cards | 80% (16/20) | 70% (7/10) | 90% (9/10) |
Over 5.5 Cards | 70% (14/20) | 70% (7/10) | 70% (7/10) |
Over 6.5 Cards | 55% (11/20) | 60% (6/10) | 50% (5/10) |
Over 7.5 Cards | 30% (6/20) | 30% (3/10) | 30% (3/10) |
Total Cards | 141 | 67 | 74 |
Highest in a Match | 16 | 12 | 16 |
Lowest in a Match | 2 | 2 | 4 |
Najczęstsze wyniki i liczba goli
Najczęstszy wynik to dokładny scoreline (np. 2-1), najczęstsza liczba goli to suma bramek w meczu niezależnie od podziału między drużyny.
Najczęstsze wyniki drużyny Millonarios
Wynik meczu
Wynik do przerwy
Najczęstsza liczba goli drużyny Millonarios
Liczba goli w meczu
Liczba goli do przerwy
* Statystyki z sezonu 2026/27 ligi Primera A.