Bezpośrednie starcia (H2H)
Uwzględnia maksymalnie 10 ostatnich bezpośrednich starć tych drużyn, kolorowy pasek pokazuje rozkład zwycięstw, remisów i porażek.
10 spotkań — z perspektywy Depor FC
Streaki - Depor FC
Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.
- Depor FC — nie wygrywa 1. połowę u siebie (10/10, 100%)
- Depor FC — powyżej 1.5 gola w meczu u siebie (8/10, 80%)
- Depor FC — powyżej 0.5 gola w 1. połowie u siebie (8/10, 80%)
- Depor FC — poniżej 2.5 gola w meczu u siebie (7/10, 70%)
- Depor FC — powyżej 0.5 gola w 2. połowie (14/20, 70%)
Streaki - Real Santander
Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.
- Real Santander — nie wygrywa 1. połowę na wyjeździe (10/10, 100%)
- Real Santander — przegrywa na wyjeździe (9/10, 90%)
- Real Santander — poniżej 2.5 gola w meczu na wyjeździe (9/10, 90%)
- Real Santander — nie strzela gola na wyjeździe (8/10, 80%)
- Real Santander — powyżej 1.5 gola w meczu na wyjeździe (7/10, 70%)
- Real Santander — powyżej 0.5 gola w 2. połowie na wyjeździe (7/10, 70%)
- Real Santander — powyżej 0.5 gola w 1. połowie (14/20, 70%)
Serie - Depor FC
W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.
- 🔥 Depor FC — powyżej 1.5 gola w meczu w 10 meczach z rzędu
- 🔥 Depor FC — powyżej 0.5 gola w 1. połowie w 6 meczach z rzędu
- 🔥 Depor FC — więcej goli pada w 1. połowie w 3 meczach z rzędu
Serie - Real Santander
W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.
- 🔥 Real Santander — obie drużyny strzelają (BTTS) w 3 meczach z rzędu
- 🔥 Real Santander — powyżej 1.5 gola w meczu w 3 meczach z rzędu
- 🔥 Real Santander — powyżej 2.5 gola w meczu w 3 meczach z rzędu
- 🔥 Real Santander — powyżej 0.5 gola w 1. połowie w 4 meczach z rzędu
- 🔥 Real Santander — powyżej 0.5 gola w 2. połowie w 3 meczach z rzędu
Historia bezpośrednich pojedynków (H2H)
Wybierz warunek z listy (wynik, gole, BTTS, rożne, kartki), żeby zobaczyć, w których z tych bezpośrednich starć się spełnił.
Statystyki szczegółowe
Procenty (Win/BTTS/czyste konto) i średnie na mecz — gole, posiadanie, strzały, faule — nie sumy z całego sezonu. Real Santander jest o 100% lepsza niż Depor FC pod względem odsetku wygranych meczów.
| Depor FC | Dom | Wyjazd | Ogółem |
|---|---|---|---|
Win % | 0% | 10% | 5% |
Śr. goli/mecz | 2.70 | 2.80 | 2.75 |
Strzelone | 0.60 | 0.90 | 0.75 |
Stracone | 2.10 | 1.90 | 2.00 |
BTTS % | 60% | 70% | 65% |
Czyste konto % | 10% | 0% | 5% |
Nie strzelił % | 40% | 30% | 35% |
| Real Santander | Dom | Wyjazd | Ogółem |
|---|---|---|---|
Win % | 20% | 0% | 10% |
Śr. goli/mecz | 2.70 | 2.10 | 2.40 |
Strzelone | 1.20 | 0.20 | 0.70 |
Stracone | 1.50 | 1.90 | 1.70 |
BTTS % | 90% | 20% | 55% |
Czyste konto % | 0% | 0% | 0% |
Nie strzelił % | 10% | 80% | 45% |
Ostatnie 10 meczów
- 02.08.2026Dvs Barranquilla2-2
- 28.07.2026Lvs Ind. Yumbo0-2
- 30.05.2026Lvs Millonarios1-8
- 18.04.2026Lvs Union Magdalena1-3
- 12.04.2026Lvs Quindio1-2
- 06.04.2026Lvs Envigado1-2
- 31.03.2026Dvs Popayan1-1
- 25.03.2026Wvs Real Cundinamarca2-1
- 16.03.2026Lvs Tigres FC1-2
- 11.03.2026Dvs Orsomarso1-1
- 31.07.2026Dvs Patriotas2-2
- 26.07.2026Lvs Real Cartagena1-5
- 18.04.2026Lvs Bogota FC1-2
- 12.04.2026Lvs Leones FC0-1
- 08.04.2026Lvs Barranquilla0-2
- 31.03.2026Lvs Envigado1-3
- 26.03.2026Lvs Union Magdalena0-2
- 21.03.2026Dvs Tigres FC1-1
- 15.03.2026Lvs Orsomarso0-2
- 10.03.2026Dvs Popayan1-1
Progi bramkowe
| Depor FC | Real Santander | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 90% (9/10) | 100% (10/10) |
Over 1.5 | 80% (8/10) | 70% (7/10) |
Over 2.5 | 30% (3/10) | 10% (1/10) |
Over 3.5 | 20% (2/10) | 10% (1/10) |
Nie strzelił | 40% (4/10) | 80% (8/10) |
1. połowa — 1-2 gole | 65% (13/20) | 65% (13/20) |
1. połowa — 1-3 gole | 75% (15/20) | 65% (13/20) |
2. połowa — 1-2 gole | 60% (12/20) | 60% (12/20) |
2. połowa — 1-3 gole | 65% (13/20) | 75% (15/20) |
| Depor FC | Real Santander | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 80% (8/10) | 60% (6/10) |
Over 1.5 | 50% (5/10) | 20% (2/10) |
Over 2.5 | 10% (1/10) | 10% (1/10) |
Over 3.5 | 10% (1/10) | 10% (1/10) |
Nie strzelił | 70% (7/10) | 90% (9/10) |
1. połowa — 1-2 gole | 65% (13/20) | 65% (13/20) |
1. połowa — 1-3 gole | 75% (15/20) | 65% (13/20) |
2. połowa — 1-2 gole | 60% (12/20) | 60% (12/20) |
2. połowa — 1-3 gole | 65% (13/20) | 75% (15/20) |
| Depor FC | Real Santander | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 60% (6/10) | 70% (7/10) |
Over 1.5 | 30% (3/10) | 40% (4/10) |
Over 2.5 | 10% (1/10) | 0% (0/10) |
Over 3.5 | 10% (1/10) | 0% (0/10) |
Nie strzelił | 70% (7/10) | 90% (9/10) |
1. połowa — 1-2 gole | 65% (13/20) | 65% (13/20) |
1. połowa — 1-3 gole | 75% (15/20) | 65% (13/20) |
2. połowa — 1-2 gole | 60% (12/20) | 60% (12/20) |
2. połowa — 1-3 gole | 65% (13/20) | 75% (15/20) |
Progi Under (cały mecz)
Odwrotność progów Over — pokazuje mecze z liczbą goli poniżej danego progu, nie powyżej.
| Ogółem | Depor FC | Real Santander | |
|---|---|---|---|
Under 0.5 | 3% (1/40) | 5% (1/20) | 0% (0/20) |
Under 1.5 | 20% (8/40) | 20% (4/20) | 20% (4/20) |
Under 2.5 | 60% (24/40) | 55% (11/20) | 65% (13/20) |
Under 3.5 | 80% (32/40) | 75% (15/20) | 85% (17/20) |
Under 4.5 | 93% (37/40) | 90% (18/20) | 95% (19/20) |
Under 5.5 | 95% (38/40) | 95% (19/20) | 95% (19/20) |

