Bezpośrednie starcia (H2H)
Uwzględnia maksymalnie 10 ostatnich bezpośrednich starć tych drużyn, kolorowy pasek pokazuje rozkład zwycięstw, remisów i porażek.
5 spotkań — z perspektywy Patriotas
Streaki - Patriotas
Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.
- Patriotas — jest niepokonany u siebie (8/10, 80%)
- Patriotas — jest niepokonany w 1. połowie u siebie (8/10, 80%)
- Patriotas — jest niepokonany w 2. połowie u siebie (8/10, 80%)
- Patriotas — poniżej 2.5 gola w meczu u siebie (7/10, 70%)
- Patriotas — powyżej 0.5 gola w 1. połowie u siebie (7/10, 70%)
- Patriotas — nie wygrywa 1. połowę u siebie (7/10, 70%)
- Patriotas — powyżej 0.5 gola w 2. połowie u siebie (7/10, 70%)
- Patriotas — poniżej 11.5 rożnych (9/10, 90%)
- Patriotas — powyżej 39.5 punktów kartkowych (8/10, 80%)
- Patriotas — powyżej 7.5 rożnych (8/10, 80%)
- Patriotas — powyżej 3.5 kartek (8/10, 80%)
- Patriotas — powyżej 3.5 kartek łącznie (8/10, 80%)
- Patriotas — powyżej 1.5 gola w meczu (14/20, 70%)
- Patriotas — powyżej 2.5 spalonych (7/10, 70%)
- Patriotas — poniżej 4.5 spalonych (7/10, 70%)
- Patriotas — poniżej 6.5 rożnych zdobytych (14/20, 70%)
Streaki - Union Magdalena
Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.
- Union Magdalena — jest niepokonany w 2. połowie na wyjeździe (9/10, 90%)
- Union Magdalena — powyżej 0.5 gola w 1. połowie na wyjeździe (8/10, 80%)
- Union Magdalena — nie wygrywa 1. połowę na wyjeździe (8/10, 80%)
- Union Magdalena — powyżej 1.5 gola w meczu na wyjeździe (7/10, 70%)
- Union Magdalena — jest niepokonany w 1. połowie na wyjeździe (7/10, 70%)
- Union Magdalena — powyżej 1.5 spalonych (9/10, 90%)
- Union Magdalena — powyżej 8.5 rożnych (9/10, 90%)
- Union Magdalena — poniżej 6.5 rożnych zdobytych (17/20, 85%)
- Union Magdalena — poniżej 4.5 spalonych (8/10, 80%)
- Union Magdalena — poniżej 12.5 rożnych (8/10, 80%)
- Union Magdalena — jest niepokonany (14/20, 70%)
- Union Magdalena — powyżej 39.5 punktów kartkowych (7/10, 70%)
- Union Magdalena — powyżej 3.5 kartek (7/10, 70%)
- Union Magdalena — poniżej 6.5 kartek (7/10, 70%)
- Union Magdalena — powyżej 3.5 kartek łącznie (7/10, 70%)
- Union Magdalena — poniżej 6.5 kartek łącznie (7/10, 70%)
Serie - Patriotas
W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.
- 🔥 Patriotas — powyżej 1.5 gola w meczu w 7 meczach z rzędu
- 🔥 Patriotas — jest niepokonany w 1. połowie w 4 meczach z rzędu
- 🔥 Patriotas — powyżej 0.5 gola w 1. połowie w 7 meczach z rzędu
- 🔥 Patriotas — powyżej 0.5 gola w 2. połowie w 8 meczach z rzędu
- 🔥 Patriotas — powyżej 29.5 punktów kartkowych w 24 meczach z rzędu
- 🔥 Patriotas — poniżej 49.5 punktów kartkowych w 3 meczach z rzędu
- 🔥 Patriotas — powyżej 2.5 spalonych w 4 meczach z rzędu
- 🔥 Patriotas — powyżej 7.5 rożnych w 3 meczach z rzędu
- 🔥 Patriotas — poniżej 11.5 rożnych w 8 meczach z rzędu
- 🔥 Patriotas — powyżej 2.5 kartek w 24 meczach z rzędu
- 🔥 Patriotas — poniżej 4.5 kartek w 3 meczach z rzędu
- 🔥 Patriotas — powyżej 2.5 kartek łącznie w 24 meczach z rzędu
- 🔥 Patriotas — poniżej 4.5 kartek łącznie w 3 meczach z rzędu
- 🔥 Patriotas — poniżej 8.5 rożnych zdobytych w 9 meczach z rzędu
Serie - Union Magdalena
W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.
- 🔥 Union Magdalena — poniżej 2.5 gola w meczu w 7 meczach z rzędu
- 🔥 Union Magdalena — nie wygrywa 1. połowę w 7 meczach z rzędu
- 🔥 Union Magdalena — powyżej 19.5 punktów kartkowych w 57 meczach z rzędu
- 🔥 Union Magdalena — poniżej 49.5 punktów kartkowych w 3 meczach z rzędu
- 🔥 Union Magdalena — powyżej 1.5 spalonych w 6 meczach z rzędu
- 🔥 Union Magdalena — powyżej 8.5 rożnych w 4 meczach z rzędu
- 🔥 Union Magdalena — poniżej 12.5 rożnych w 3 meczach z rzędu
- 🔥 Union Magdalena — poniżej 4.5 kartek w 3 meczach z rzędu
- 🔥 Union Magdalena — poniżej 4.5 kartek łącznie w 3 meczach z rzędu
- 🔥 Union Magdalena — poniżej 7.5 rożnych zdobytych w 14 meczach z rzędu
Historia bezpośrednich pojedynków (H2H)
Wybierz warunek z listy (wynik, gole, BTTS, rożne, kartki), żeby zobaczyć, w których z tych bezpośrednich starć się spełnił.
Statystyki szczegółowe
Procenty (Win/BTTS/czyste konto) i średnie na mecz — gole, posiadanie, strzały, faule — nie sumy z całego sezonu. Union Magdalena jest o 80% lepsza niż Patriotas pod względem odsetku wygranych meczów.
| Patriotas | Dom | Wyjazd | Ogółem |
|---|---|---|---|
Win % | 50% | 0% | 25% |
Śr. goli/mecz | 2.30 | 2.70 | 2.50 |
Strzelone | 1.40 | 0.80 | 1.10 |
Stracone | 0.90 | 1.90 | 1.40 |
BTTS % | 40% | 70% | 55% |
Czyste konto % | 50% | 10% | 30% |
Nie strzelił % | 20% | 30% | 25% |
| Union Magdalena | Dom | Wyjazd | Ogółem |
|---|---|---|---|
Win % | 50% | 40% | 45% |
Śr. goli/mecz | 2.20 | 2.30 | 2.25 |
Strzelone | 1.40 | 1.30 | 1.35 |
Stracone | 0.80 | 1.00 | 0.90 |
BTTS % | 30% | 60% | 45% |
Czyste konto % | 50% | 20% | 35% |
Nie strzelił % | 40% | 20% | 30% |
Ostatnie 10 meczów
- 29.08.2026Lvs Real Cundinamarca1-4
- 24.08.2026Wvs Depor FC2-0
- 20.08.2026Dvs Orsomarso1-1
- 31.07.2026Dvs Real Santander2-2
- 26.07.2026Wvs Internacional Palmira3-1
- 15.05.2026Lvs Millonarios2-3
- 18.04.2026Lvs Envigado0-2
- 13.04.2026Wvs Real Cartagena1-0
- 01.04.2026Wvs Leones FC1-0
- 26.03.2026Lvs Ind. Yumbo1-2
- 01.09.2026Wvs Envigado1-0
- 29.08.2026Lvs Quindio0-2
- 24.08.2026Lvs Tigres FC0-1
- 31.07.2026Dvs Orsomarso0-0
- 25.07.2026Lvs Bogota FC0-1
- 21.05.2026Dvs Bogota FC0-0
- 17.05.2026Dvs Barranquilla1-1
- 12.05.2026Wvs Real Cartagena3-0
- 09.05.2026Lvs Real Cartagena1-2
- 04.05.2026Wvs Barranquilla2-0
Progi bramkowe
| Patriotas | Union Magdalena | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 90% (9/10) | 100% (10/10) |
Over 1.5 | 50% (5/10) | 70% (7/10) |
Over 2.5 | 30% (3/10) | 40% (4/10) |
Over 3.5 | 30% (3/10) | 20% (2/10) |
Nie strzelił | 20% (2/10) | 20% (2/10) |
1. połowa — 1-2 gole | 65% (13/20) | 65% (13/20) |
1. połowa — 1-3 gole | 70% (14/20) | 75% (15/20) |
2. połowa — 1-2 gole | 60% (12/20) | 60% (12/20) |
2. połowa — 1-3 gole | 80% (16/20) | 65% (13/20) |
| Patriotas | Union Magdalena | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 70% (7/10) | 80% (8/10) |
Over 1.5 | 20% (2/10) | 50% (5/10) |
Over 2.5 | 10% (1/10) | 10% (1/10) |
Over 3.5 | 10% (1/10) | 0% (0/10) |
Nie strzelił | 50% (5/10) | 40% (4/10) |
1. połowa — 1-2 gole | 65% (13/20) | 65% (13/20) |
1. połowa — 1-3 gole | 70% (14/20) | 75% (15/20) |
2. połowa — 1-2 gole | 60% (12/20) | 60% (12/20) |
2. połowa — 1-3 gole | 80% (16/20) | 65% (13/20) |
| Patriotas | Union Magdalena | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 70% (7/10) | 60% (6/10) |
Over 1.5 | 30% (3/10) | 30% (3/10) |
Over 2.5 | 20% (2/10) | 0% (0/10) |
Over 3.5 | 0% (0/10) | 0% (0/10) |
Nie strzelił | 40% (4/10) | 50% (5/10) |
1. połowa — 1-2 gole | 65% (13/20) | 65% (13/20) |
1. połowa — 1-3 gole | 70% (14/20) | 75% (15/20) |
2. połowa — 1-2 gole | 60% (12/20) | 60% (12/20) |
2. połowa — 1-3 gole | 80% (16/20) | 65% (13/20) |
Kartki meczowe
Suma żółtych i czerwonych kartek (każda liczona jako 1) przyznanych w meczu obu drużynom.
| Ogółem | Patriotas | Union Magdalena | |
|---|---|---|---|
Match Cards AVG | 6.03 (40/40) | 6.05 (20/20) | 6.00 (20/20) |
Over 0.5 Cards | 100% (40/40) | 100% (20/20) | 100% (20/20) |
Over 1.5 Cards | 100% (40/40) | 100% (20/20) | 100% (20/20) |
Over 2.5 Cards | 95% (38/40) | 100% (20/20) | 90% (18/20) |
Over 3.5 Cards | 83% (33/40) | 90% (18/20) | 75% (15/20) |
Over 4.5 Cards | 65% (26/40) | 70% (14/20) | 60% (12/20) |
Over 5.5 Cards | 55% (22/40) | 55% (11/20) | 55% (11/20) |
Over 6.5 Cards | 40% (16/40) | 40% (8/20) | 40% (8/20) |
Over 7.5 Cards | 28% (11/40) | 30% (6/20) | 25% (5/20) |
Total Cards | 241 | 121 | 120 |
Highest in a Match | 12 | 10 | 12 |
Lowest in a Match | 2 | 3 | 2 |
Progi Under (cały mecz)
Odwrotność progów Over — pokazuje mecze z liczbą goli poniżej danego progu, nie powyżej.
| Ogółem | Patriotas | Union Magdalena | |
|---|---|---|---|
Under 0.5 | 10% (4/40) | 10% (2/20) | 10% (2/20) |
Under 1.5 | 28% (11/40) | 30% (6/20) | 25% (5/20) |
Under 2.5 | 63% (25/40) | 60% (12/20) | 65% (13/20) |
Under 3.5 | 78% (31/40) | 70% (14/20) | 85% (17/20) |
Under 4.5 | 90% (36/40) | 85% (17/20) | 95% (19/20) |
Under 5.5 | 95% (38/40) | 95% (19/20) | 95% (19/20) |

