Football Stats
Herb Cagliari
CagliariŚr. pkt/mecz 1.40
Włochy / Serie A30 sierpnia 2026 20:45
Herb Inter
InterŚr. pkt/mecz 2.35

Bezpośrednie starcia (H2H)

Uwzględnia maksymalnie 10 ostatnich bezpośrednich starć tych drużyn, kolorowy pasek pokazuje rozkład zwycięstw, remisów i porażek.

10 spotkań — z perspektywy Cagliari

0W — Cagliari1D9W — Inter

Streaki - Cagliari

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • Cagliari — jest niepokonany w 1. połowie u siebie (8/10, 80%)
  • Cagliari — jest niepokonany w 2. połowie u siebie (8/10, 80%)
  • Cagliari — nie wygrywa 1. połowę u siebie (7/10, 70%)
  • Cagliari — powyżej 1.5 spalonych (10/10, 100%)
  • Cagliari — powyżej 19.5 punktów kartkowych (9/10, 90%)
  • Cagliari — poniżej 6.5 rożnych zdobytych (17/20, 85%)
  • Cagliari — poniżej 3.5 spalonych (8/10, 80%)
  • Cagliari — poniżej 11.5 rożnych (8/10, 80%)
  • Cagliari — powyżej 0.5 gola w 2. połowie (14/20, 70%)
  • Cagliari — poniżej 39.5 punktów kartkowych (7/10, 70%)
  • Cagliari — powyżej 6.5 rożnych (7/10, 70%)
  • Cagliari — poniżej 3.5 kartek (7/10, 70%)
  • Cagliari — poniżej 3.5 kartek łącznie (7/10, 70%)

Streaki - Inter

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • Inter — jest niepokonany na wyjeździe (9/10, 90%)
  • Inter — powyżej 1.5 gola w meczu na wyjeździe (9/10, 90%)
  • Inter — powyżej 0.5 gola w 1. połowie na wyjeździe (9/10, 90%)
  • Inter — jest niepokonany w 2. połowie na wyjeździe (8/10, 80%)
  • Inter — jest niepokonany w 1. połowie na wyjeździe (7/10, 70%)
  • Inter — powyżej 0.5 gola w 2. połowie na wyjeździe (7/10, 70%)
  • Inter — powyżej 1.5 spalonych (9/10, 90%)
  • Inter — powyżej 19.5 punktów kartkowych (8/10, 80%)
  • Inter — poniżej 11.5 rożnych (8/10, 80%)
  • Inter — poniżej 4.5 kartek łącznie (8/10, 80%)
  • Inter — poniżej 7.5 rożnych zdobytych (15/20, 75%)
  • Inter — wygrywa (14/20, 70%)
  • Inter — poniżej 49.5 punktów kartkowych (7/10, 70%)
  • Inter — poniżej 3.5 spalonych (7/10, 70%)
  • Inter — poniżej 3.5 kartek (7/10, 70%)
  • Inter — ma więcej rożnych niż przeciwnik (14/20, 70%)

Serie - Cagliari

W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.

  • 🔥 Cagliari — jest niepokonany w 5 meczach z rzędu
  • 🔥 Cagliari — zachowuje czyste konto w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Cagliari — poniżej 1.5 gola w meczu w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Cagliari — poniżej 2.5 gola w meczu w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Cagliari — jest niepokonany w 1. połowie w 11 meczach z rzędu
  • 🔥 Cagliari — jest niepokonany w 2. połowie w 5 meczach z rzędu
  • 🔥 Cagliari — powyżej 19.5 punktów kartkowych w 8 meczach z rzędu
  • 🔥 Cagliari — poniżej 49.5 punktów kartkowych w 10 meczach z rzędu
  • 🔥 Cagliari — powyżej 1.5 spalonych w 16 meczach z rzędu
  • 🔥 Cagliari — poniżej 11.5 rożnych w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 Cagliari — poniżej 4.5 kartek w 10 meczach z rzędu
  • 🔥 Cagliari — poniżej 4.5 kartek łącznie w 10 meczach z rzędu
  • 🔥 Cagliari — poniżej 6.5 rożnych zdobytych w 4 meczach z rzędu

Serie - Inter

W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.

  • 🔥 Inter — jest niepokonany w 12 meczach z rzędu
  • 🔥 Inter — obie drużyny strzelają (BTTS) w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Inter — powyżej 1.5 gola w meczu w 12 meczach z rzędu
  • 🔥 Inter — nie wygrywa 1. połowę w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Inter — jest niepokonany w 2. połowie w 6 meczach z rzędu
  • 🔥 Inter — powyżej 0.5 gola w 2. połowie w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Inter — powyżej 19.5 punktów kartkowych w 5 meczach z rzędu
  • 🔥 Inter — poniżej 49.5 punktów kartkowych w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Inter — powyżej 1.5 spalonych w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Inter — poniżej 12.5 rożnych w 7 meczach z rzędu
  • 🔥 Inter — poniżej 4.5 kartek w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Inter — poniżej 4.5 kartek łącznie w 3 meczach z rzędu

Historia bezpośrednich pojedynków (H2H)

Wybierz warunek z listy (wynik, gole, BTTS, rożne, kartki), żeby zobaczyć, w których z tych bezpośrednich starć się spełnił.

DataGospodarzWynikGość
30.08Herb CagliariCagliari01Herb InterInter
17.04Herb InterInter30Herb CagliariCagliari
27.09Herb CagliariCagliari02Herb InterInter
12.04Herb InterInter31Herb CagliariCagliari
28.12Herb CagliariCagliari03Herb InterInter
14.04Herb InterInter22Herb CagliariCagliari
28.08Herb CagliariCagliari02Herb InterInter
15.05Herb CagliariCagliari13Herb InterInter
12.12Herb InterInter40Herb CagliariCagliari
11.04Herb InterInter10Herb CagliariCagliari

Statystyki szczegółowe

Procenty (Win/BTTS/czyste konto) i średnie na mecz — gole, posiadanie, strzały, faule — nie sumy z całego sezonu. Inter jest o 75% lepsza niż Cagliari pod względem odsetku wygranych meczów.

CagliariDomWyjazdOgółem
Win %
50%
30%
40%
Śr. goli/mecz
2.20
2.10
2.15
Strzelone
1.20
0.80
1.00
Stracone
1.00
1.30
1.15
BTTS %
30%
50%
40%
Czyste konto %
40%
30%
35%
Nie strzelił %
40%
40%
40%
Posiadanie piłki
45%
47%
46%
Śr. strzały/mecz
12.60
11.22
11.95
Śr. faule/mecz
11.70
11.78
11.74
InterDomWyjazdOgółem
Win %
80%
60%
70%
Śr. goli/mecz
3.70
3.40
3.55
Strzelone
2.80
2.40
2.60
Stracone
0.90
1.00
0.95
BTTS %
60%
40%
50%
Czyste konto %
40%
50%
45%
Nie strzelił %
0%
10%
5%
Posiadanie piłki
62%
60%
61%
Śr. strzały/mecz
18.30
14.20
16.25
Śr. faule/mecz
10.90
11.40
11.15

Ostatnie 10 meczów

Inter jest o +100% lepsza pod względem strzelonych bramek
1.20 gola/mecz
Cagliari u siebie
2.40 gola/mecz
Inter na wyjeździe

Progi bramkowe

CagliariInter
Over 0.5
90% (9/10)
100% (10/10)
Over 1.5
60% (6/10)
90% (9/10)
Over 2.5
40% (4/10)
50% (5/10)
Over 3.5
20% (2/10)
40% (4/10)
Nie strzelił
40% (4/10)
10% (1/10)
1. połowa — 1-2 gole
45% (9/20)
60% (12/20)
1. połowa — 1-3 gole
50% (10/20)
75% (15/20)
2. połowa — 1-2 gole
60% (12/20)
40% (8/20)
2. połowa — 1-3 gole
70% (14/20)
75% (15/20)

Statystyki rożnych

Progi liczone jako suma rożnych obu drużyn w meczu, nie tylko jednej z nich.

OgółemCagliariInter
Match Corners AVG
8.54 (39/40)
8.42 (19/20)
8.65 (20/20)
Over 6.5 Corners
69% (27/39)
74% (14/19)
65% (13/20)
Over 7.5 Corners
62% (24/39)
68% (13/19)
55% (11/20)
Over 8.5 Corners
56% (22/39)
63% (12/19)
50% (10/20)
Over 9.5 Corners
44% (17/39)
37% (7/19)
50% (10/20)
Over 10.5 Corners
33% (13/39)
21% (4/19)
45% (9/20)
Over 11.5 Corners
21% (8/39)
11% (2/19)
30% (6/20)
Over 12.5 Corners
8% (3/39)
5% (1/19)
10% (2/20)
Over 13.5 Corners
3% (1/39)
0% (0/19)
5% (1/20)
Over 14.5 Corners
0% (0/39)
0% (0/19)
0% (0/20)

Rożne drużynowe

Rożne zdobyte przez tę drużynę i te przyznane przeciwnikowi — dwa osobne zestawy w zakładkach Zdobyte/Stracone.

OgółemCagliariInter
Corners Earned Match
4.85
4.05
5.65
More Corners Than Opponent
55% (22/40)
40% (8/20)
70% (14/20)
Over 2.5 Corners Earned
78% (31/40)
70% (14/20)
85% (17/20)
Over 3.5 Corners Earned
60% (24/40)
45% (9/20)
75% (15/20)
Over 4.5 Corners Earned
50% (20/40)
40% (8/20)
60% (12/20)
Over 5.5 Corners Earned
38% (15/40)
25% (5/20)
50% (10/20)
Over 6.5 Corners Earned
25% (10/40)
15% (3/20)
35% (7/20)
Over 7.5 Corners Earned
20% (8/40)
15% (3/20)
25% (5/20)
Over 8.5 Corners Earned
13% (5/40)
5% (1/20)
20% (4/20)
Corners Earned
194
81
113

Kartki meczowe

Suma żółtych i czerwonych kartek (każda liczona jako 1) przyznanych w meczu obu drużynom.

OgółemCagliariInter
Match Cards AVG
3.77 (40/40)
3.70 (20/20)
3.85 (20/20)
Over 0.5 Cards
100% (40/40)
100% (20/20)
100% (20/20)
Over 1.5 Cards
90% (36/40)
90% (18/20)
90% (18/20)
Over 2.5 Cards
70% (28/40)
65% (13/20)
75% (15/20)
Over 3.5 Cards
48% (19/40)
50% (10/20)
45% (9/20)
Over 4.5 Cards
28% (11/40)
30% (6/20)
25% (5/20)
Over 5.5 Cards
23% (9/40)
25% (5/20)
20% (4/20)
Over 6.5 Cards
13% (5/40)
10% (2/20)
15% (3/20)
Over 7.5 Cards
3% (1/40)
0% (0/20)
5% (1/20)
Total Cards
151
74
77
Highest in a Match
10
7
10
Lowest in a Match
1
1
1

Strzały drużyny

Strzały ogółem, strzały celne i skuteczność — procent strzałów zamienionych na gole. Inter jest o 126% lepsza niż Cagliari pod względem strzałów na mecz.

OgółemCagliariInter
Strzały / mecz
15.50
9.50
21.50
Strzały celne / mecz
3.75
1.50
6.00
Strzały niecelne / mecz
8.50
6.00
11.00
Skuteczność strzałów
9.7%
5.3%
11.6%
Strzały na gola
10.33
19.00
8.60
Strzały celne na gola
2.50
3.00
2.40
Strzały Over 10.5
50% (2/4)
0% (0/2)
100% (2/2)
Strzały Over 11.5
50% (2/4)
0% (0/2)
100% (2/2)
Strzały Over 12.5
50% (2/4)
0% (0/2)
100% (2/2)
Strzały Over 13.5
25% (1/4)
0% (0/2)
50% (1/2)
Strzały Over 14.5
25% (1/4)
0% (0/2)
50% (1/2)
Strzały celne Over 3.5
50% (2/4)
0% (0/2)
100% (2/2)
Strzały celne Over 4.5
50% (2/4)
0% (0/2)
100% (2/2)
Strzały celne Over 5.5
25% (1/4)
0% (0/2)
50% (1/2)
Strzały celne Over 6.5
25% (1/4)
0% (0/2)
50% (1/2)

Offside Stats

Wiersze Match liczą spalone obu drużyn razem, wiersze Team — tylko tej drużyny (nie przeciwnika), jako średnia na mecz. Cagliari notuje o 700% wyższy wynik niż Inter pod względem liczbie spalonych na mecz.

OgółemCagliariInter
Match Offsides AVG
6.00
5.00
6.50
Match Offsides Over 0.5 %
100% (3/3)
100% (1/1)
100% (2/2)
Match Offsides Over 1.5 %
100% (3/3)
100% (1/1)
100% (2/2)
Match Offsides Over 2.5 %
100% (3/3)
100% (1/1)
100% (2/2)
Match Offsides Over 3.5 %
100% (3/3)
100% (1/1)
100% (2/2)
Team Offsides AVG
1.67
4.00
0.50
Team Offsides Over 0.5 %
67% (2/3)
100% (1/1)
50% (1/2)
Team Offsides Over 1.5 %
33% (1/3)
100% (1/1)
0% (0/2)
Team Offsides Over 2.5 %
33% (1/3)
100% (1/1)
0% (0/2)

Expected Goals

xG to oczekiwana liczba goli wyliczona z jakości sytuacji strzeleckich, nie faktyczny wynik meczu. Inter jest o 317% lepsza niż Cagliari pod względem oczekiwanych golach (xG).

OgółemCagliariInter
xG (For)
1.54
0.59
2.48
xGA (Against)
1.52
2.28
0.77
Co znaczą te statystyki? → słownik pojęć

Progi Under (cały mecz)

Odwrotność progów Over — pokazuje mecze z liczbą goli poniżej danego progu, nie powyżej.

OgółemCagliariInter
Under 0.5
8% (3/40)
15% (3/20)
0% (0/20)
Under 1.5
23% (9/40)
35% (7/20)
10% (2/20)
Under 2.5
53% (21/40)
55% (11/20)
50% (10/20)
Under 3.5
73% (29/40)
85% (17/20)
60% (12/20)
Under 4.5
80% (32/40)
95% (19/20)
65% (13/20)
Under 5.5
90% (36/40)
100% (20/20)
80% (16/20)
Serie A — Tabela
ZespółMZRPPktŚr.
1AS Roma220063.00
2Inter220063.00
3AC Milan220063.00
4Juventus220063.00
5Atalanta220063.00
6Lazio220063.00
7Udinese211042.00
8Como211042.00
9Frosinone210131.50
10Napoli210131.50
11Sassuolo210131.50
12Cagliari210131.50
13Lecce210131.50
14Torino200200.00
15Bologna200200.00
16Genoa200200.00
17Parma200200.00
18Monza200200.00
19Venezia200200.00
20Fiorentina200200.00