Football Stats
Herb Sassuolo
SassuoloŚr. pkt/mecz 1.45
Włochy / Serie A29 sierpnia 2026 18:30
Herb Torino
TorinoŚr. pkt/mecz 1.25

Bezpośrednie starcia (H2H)

Uwzględnia maksymalnie 10 ostatnich bezpośrednich starć tych drużyn, kolorowy pasek pokazuje rozkład zwycięstw, remisów i porażek.

10 spotkań — z perspektywy Sassuolo

2W — Sassuolo3D5W — Torino

Streaki - Sassuolo

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • Sassuolo — powyżej 0.5 gola w 1. połowie u siebie (10/10, 100%)
  • Sassuolo — jest niepokonany w 2. połowie u siebie (9/10, 90%)
  • Sassuolo — powyżej 1.5 gola w meczu u siebie (8/10, 80%)
  • Sassuolo — wygrywa u siebie (7/10, 70%)
  • Sassuolo — jest niepokonany u siebie (7/10, 70%)
  • Sassuolo — powyżej 2.5 gola w meczu u siebie (7/10, 70%)
  • Sassuolo — powyżej 0.5 gola w 2. połowie u siebie (7/10, 70%)
  • Sassuolo — poniżej 6.5 rożnych zdobytych (19/20, 95%)
  • Sassuolo — powyżej 29.5 punktów kartkowych (8/10, 80%)
  • Sassuolo — powyżej 1.5 spalonych (8/10, 80%)
  • Sassuolo — poniżej 3.5 spalonych (8/10, 80%)
  • Sassuolo — poniżej 11.5 rożnych (8/10, 80%)
  • Sassuolo — powyżej 2.5 kartek (8/10, 80%)
  • Sassuolo — powyżej 2.5 kartek łącznie (8/10, 80%)
  • Sassuolo — poniżej 6.5 kartek łącznie (8/10, 80%)
  • Sassuolo — powyżej 7.5 rożnych (7/10, 70%)
  • Sassuolo — poniżej 5.5 kartek (7/10, 70%)

Streaki - Torino

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • Torino — nie wygrywa 1. połowę na wyjeździe (9/10, 90%)
  • Torino — powyżej 1.5 gola w meczu na wyjeździe (8/10, 80%)
  • Torino — powyżej 0.5 gola w 1. połowie na wyjeździe (8/10, 80%)
  • Torino — powyżej 0.5 gola w 2. połowie na wyjeździe (8/10, 80%)
  • Torino — przegrywa na wyjeździe (7/10, 70%)
  • Torino — poniżej 6.5 rożnych zdobytych (19/20, 95%)
  • Torino — powyżej 1.5 spalonych (9/10, 90%)
  • Torino — powyżej 19.5 punktów kartkowych (8/10, 80%)
  • Torino — poniżej 3.5 spalonych (8/10, 80%)
  • Torino — poniżej 11.5 rożnych (8/10, 80%)
  • Torino — poniżej 3.5 kartek (8/10, 80%)
  • Torino — poniżej 3.5 kartek łącznie (8/10, 80%)
  • Torino — poniżej 39.5 punktów kartkowych (7/10, 70%)
  • Torino — powyżej 6.5 rożnych (7/10, 70%)

Serie - Sassuolo

W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.

  • 🔥 Sassuolo — powyżej 0.5 gola w 2. połowie w 6 meczach z rzędu
  • 🔥 Sassuolo — powyżej 19.5 punktów kartkowych w 8 meczach z rzędu
  • 🔥 Sassuolo — poniżej 4.5 spalonych w 9 meczach z rzędu
  • 🔥 Sassuolo — poniżej 11.5 rożnych w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 Sassuolo — poniżej 5.5 kartek w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Sassuolo — poniżej 5.5 kartek łącznie w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Sassuolo — poniżej 6.5 rożnych zdobytych w 11 meczach z rzędu

Serie - Torino

W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.

  • 🔥 Torino — poniżej 49.5 punktów kartkowych w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 Torino — poniżej 2.5 spalonych w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Torino — poniżej 12.5 rożnych w 12 meczach z rzędu
  • 🔥 Torino — poniżej 3.5 kartek w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 Torino — poniżej 3.5 kartek łącznie w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 Torino — poniżej 6.5 rożnych zdobytych w 4 meczach z rzędu

Historia bezpośrednich pojedynków (H2H)

Wybierz warunek z listy (wynik, gole, BTTS, rożne, kartki), żeby zobaczyć, w których z tych bezpośrednich starć się spełnił.

DataGospodarzWynikGość
29.08Herb SassuoloSassuolo21Herb TorinoTorino
08.05Herb TorinoTorino21Herb SassuoloSassuolo
21.12Herb SassuoloSassuolo01Herb TorinoTorino
10.02Herb SassuoloSassuolo11Herb TorinoTorino
06.11Herb TorinoTorino21Herb SassuoloSassuolo
03.04Herb SassuoloSassuolo11Herb TorinoTorino
17.09Herb TorinoTorino01Herb SassuoloSassuolo
23.01Herb TorinoTorino11Herb SassuoloSassuolo
17.09Herb SassuoloSassuolo01Herb TorinoTorino
17.03Herb TorinoTorino32Herb SassuoloSassuolo

Statystyki szczegółowe

Procenty (Win/BTTS/czyste konto) i średnie na mecz — gole, posiadanie, strzały, faule — nie sumy z całego sezonu. Sassuolo jest o 29% lepsza niż Torino pod względem odsetku wygranych meczów.

SassuoloDomWyjazdOgółem
Win %
70%
20%
45%
Śr. goli/mecz
2.90
2.30
2.60
Strzelone
1.70
1.00
1.35
Stracone
1.20
1.30
1.25
BTTS %
40%
70%
55%
Czyste konto %
40%
10%
25%
Nie strzelił %
20%
30%
25%
Posiadanie piłki
48%
47%
47%
Śr. strzały/mecz
11.00
13.30
12.15
Śr. faule/mecz
10.70
10.70
10.70
TorinoDomWyjazdOgółem
Win %
60%
10%
35%
Śr. goli/mecz
2.90
2.90
2.90
Strzelone
1.80
0.70
1.25
Stracone
1.10
2.20
1.65
BTTS %
70%
40%
55%
Czyste konto %
30%
20%
25%
Nie strzelił %
0%
50%
25%
Posiadanie piłki
47%
43%
45%
Śr. strzały/mecz
12.60
9.80
11.20
Śr. faule/mecz
12.80
14.50
13.65

Ostatnie 10 meczów

Sassuolo jest o +143% lepsza pod względem strzelonych bramek
1.70 gola/mecz
Sassuolo u siebie
0.70 gola/mecz
Torino na wyjeździe

Progi bramkowe

SassuoloTorino
Over 0.5
100% (10/10)
90% (9/10)
Over 1.5
80% (8/10)
80% (8/10)
Over 2.5
70% (7/10)
60% (6/10)
Over 3.5
20% (2/10)
30% (3/10)
Nie strzelił
20% (2/10)
50% (5/10)
1. połowa — 1-2 gole
75% (15/20)
70% (14/20)
1. połowa — 1-3 gole
85% (17/20)
75% (15/20)
2. połowa — 1-2 gole
65% (13/20)
35% (7/20)
2. połowa — 1-3 gole
75% (15/20)
75% (15/20)

Statystyki rożnych

Progi liczone jako suma rożnych obu drużyn w meczu, nie tylko jednej z nich. Sassuolo notuje o 7% wyższy wynik niż Torino pod względem średniej rożnych w meczu.

OgółemSassuoloTorino
Match Corners AVG
8.90 (40/40)
9.20 (20/20)
8.60 (20/20)
Over 6.5 Corners
78% (31/40)
85% (17/20)
70% (14/20)
Over 7.5 Corners
65% (26/40)
75% (15/20)
55% (11/20)
Over 8.5 Corners
57% (23/40)
60% (12/20)
55% (11/20)
Over 9.5 Corners
45% (18/40)
50% (10/20)
40% (8/20)
Over 10.5 Corners
38% (15/40)
45% (9/20)
30% (6/20)
Over 11.5 Corners
25% (10/40)
25% (5/20)
25% (5/20)
Over 12.5 Corners
15% (6/40)
15% (3/20)
15% (3/20)
Over 13.5 Corners
3% (1/40)
0% (0/20)
5% (1/20)
Over 14.5 Corners
3% (1/40)
0% (0/20)
5% (1/20)

Rożne drużynowe

Rożne zdobyte przez tę drużynę i te przyznane przeciwnikowi — dwa osobne zestawy w zakładkach Zdobyte/Stracone.

OgółemSassuoloTorino
Corners Earned Match
3.73
4.05
3.40
More Corners Than Opponent
25% (10/40)
20% (4/20)
30% (6/20)
Over 2.5 Corners Earned
70% (28/40)
80% (16/20)
60% (12/20)
Over 3.5 Corners Earned
55% (22/40)
65% (13/20)
45% (9/20)
Over 4.5 Corners Earned
33% (13/40)
40% (8/20)
25% (5/20)
Over 5.5 Corners Earned
20% (8/40)
20% (4/20)
20% (4/20)
Over 6.5 Corners Earned
5% (2/40)
5% (1/20)
5% (1/20)
Over 7.5 Corners Earned
0% (0/40)
0% (0/20)
0% (0/20)
Over 8.5 Corners Earned
0% (0/40)
0% (0/20)
0% (0/20)
Corners Earned
149
81
68

Kartki meczowe

Suma żółtych i czerwonych kartek (każda liczona jako 1) przyznanych w meczu obu drużynom. Sassuolo notuje o 33% wyższy wynik niż Torino pod względem średniej kartek w meczu.

OgółemSassuoloTorino
Match Cards AVG
3.85 (40/40)
4.40 (20/20)
3.30 (20/20)
Over 0.5 Cards
100% (40/40)
100% (20/20)
100% (20/20)
Over 1.5 Cards
90% (36/40)
95% (19/20)
85% (17/20)
Over 2.5 Cards
78% (31/40)
85% (17/20)
70% (14/20)
Over 3.5 Cards
50% (20/40)
60% (12/20)
40% (8/20)
Over 4.5 Cards
33% (13/40)
45% (9/20)
20% (4/20)
Over 5.5 Cards
23% (9/40)
35% (7/20)
10% (2/20)
Over 6.5 Cards
8% (3/40)
10% (2/20)
5% (1/20)
Over 7.5 Cards
3% (1/40)
5% (1/20)
0% (0/20)
Total Cards
154
88
66
Highest in a Match
9
9
7
Lowest in a Match
1
1
1

Strzały drużyny

Strzały ogółem, strzały celne i skuteczność — procent strzałów zamienionych na gole. Sassuolo jest o 128% lepsza niż Torino pod względem strzałów na mecz.

OgółemSassuoloTorino
Strzały / mecz
14.75
20.50
9.00
Strzały celne / mecz
5.00
7.50
2.50
Strzały niecelne / mecz
5.75
7.50
4.00
Skuteczność strzałów
8.5%
7.3%
11.1%
Strzały na gola
11.80
13.67
9.00
Strzały celne na gola
4.00
5.00
2.50
Strzały Over 10.5
50% (2/4)
100% (2/2)
0% (0/2)
Strzały Over 11.5
50% (2/4)
100% (2/2)
0% (0/2)
Strzały Over 12.5
50% (2/4)
100% (2/2)
0% (0/2)
Strzały Over 13.5
50% (2/4)
100% (2/2)
0% (0/2)
Strzały Over 14.5
50% (2/4)
100% (2/2)
0% (0/2)
Strzały celne Over 3.5
75% (3/4)
100% (2/2)
50% (1/2)
Strzały celne Over 4.5
50% (2/4)
100% (2/2)
0% (0/2)
Strzały celne Over 5.5
50% (2/4)
100% (2/2)
0% (0/2)
Strzały celne Over 6.5
50% (2/4)
100% (2/2)
0% (0/2)

Offside Stats

Wiersze Match liczą spalone obu drużyn razem, wiersze Team — tylko tej drużyny (nie przeciwnika), jako średnia na mecz. Sassuolo notuje o 200% wyższy wynik niż Torino pod względem liczbie spalonych na mecz.

OgółemSassuoloTorino
Match Offsides AVG
3.25
3.00
3.50
Match Offsides Over 0.5 %
100% (4/4)
100% (2/2)
100% (2/2)
Match Offsides Over 1.5 %
75% (3/4)
50% (1/2)
100% (2/2)
Match Offsides Over 2.5 %
50% (2/4)
50% (1/2)
50% (1/2)
Match Offsides Over 3.5 %
50% (2/4)
50% (1/2)
50% (1/2)
Team Offsides AVG
2.00
3.00
1.00
Team Offsides Over 0.5 %
75% (3/4)
100% (2/2)
50% (1/2)
Team Offsides Over 1.5 %
50% (2/4)
50% (1/2)
50% (1/2)
Team Offsides Over 2.5 %
25% (1/4)
50% (1/2)
0% (0/2)

Expected Goals

xG to oczekiwana liczba goli wyliczona z jakości sytuacji strzeleckich, nie faktyczny wynik meczu. Sassuolo jest o 78% lepsza niż Torino pod względem oczekiwanych golach (xG).

OgółemSassuoloTorino
xG (For)
1.50
1.93
1.08
xGA (Against)
1.15
0.93
1.37
Co znaczą te statystyki? → słownik pojęć

Progi Under (cały mecz)

Odwrotność progów Over — pokazuje mecze z liczbą goli poniżej danego progu, nie powyżej.

OgółemSassuoloTorino
Under 0.5
5% (2/40)
5% (1/20)
5% (1/20)
Under 1.5
23% (9/40)
25% (5/20)
20% (4/20)
Under 2.5
35% (14/40)
35% (7/20)
35% (7/20)
Under 3.5
78% (31/40)
85% (17/20)
70% (14/20)
Under 4.5
88% (35/40)
90% (18/20)
85% (17/20)
Under 5.5
98% (39/40)
100% (20/20)
95% (19/20)
Serie A — Tabela
ZespółMZRPPktŚr.
1AS Roma220063.00
2Inter220063.00
3AC Milan220063.00
4Juventus220063.00
5Atalanta220063.00
6Lazio220063.00
7Udinese211042.00
8Como211042.00
9Frosinone210131.50
10Napoli210131.50
11Sassuolo210131.50
12Cagliari210131.50
13Lecce210131.50
14Torino200200.00
15Bologna200200.00
16Genoa200200.00
17Parma200200.00
18Monza200200.00
19Venezia200200.00
20Fiorentina200200.00