Football Stats
Herb Bologna
BolognaŚr. pkt/mecz 1.65
Włochy / Serie A6 września 2026 18:00
Herb Sassuolo
SassuoloŚr. pkt/mecz 1.45

Bezpośrednie starcia (H2H)

Uwzględnia maksymalnie 10 ostatnich bezpośrednich starć tych drużyn, kolorowy pasek pokazuje rozkład zwycięstw, remisów i porażek.

10 spotkań — z perspektywy Bologna

4W — Bologna4D2W — Sassuolo

Streaki - Bologna

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • Bologna — jest niepokonany w 1. połowie u siebie (9/10, 90%)
  • Bologna — poniżej 2.5 gola w meczu u siebie (8/10, 80%)
  • Bologna — powyżej 0.5 gola w 2. połowie u siebie (8/10, 80%)
  • Bologna — nie wygrywa 1. połowę u siebie (7/10, 70%)
  • Bologna — powyżej 19.5 punktów kartkowych (8/10, 80%)
  • Bologna — powyżej 3.5 spalonych (8/10, 80%)
  • Bologna — poniżej 6.5 rożnych zdobytych (15/20, 75%)
  • Bologna — poniżej 39.5 punktów kartkowych (7/10, 70%)
  • Bologna — poniżej 4.5 spalonych (7/10, 70%)
  • Bologna — powyżej 6.5 rożnych (7/10, 70%)
  • Bologna — poniżej 11.5 rożnych (7/10, 70%)
  • Bologna — poniżej 3.5 kartek (7/10, 70%)
  • Bologna — poniżej 3.5 kartek łącznie (7/10, 70%)

Streaki - Sassuolo

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • Sassuolo — nie wygrywa 1. połowę na wyjeździe (9/10, 90%)
  • Sassuolo — powyżej 0.5 gola w 2. połowie na wyjeździe (8/10, 80%)
  • Sassuolo — obie drużyny strzelają (BTTS) na wyjeździe (7/10, 70%)
  • Sassuolo — powyżej 1.5 gola w meczu na wyjeździe (7/10, 70%)
  • Sassuolo — powyżej 0.5 gola w 1. połowie na wyjeździe (7/10, 70%)
  • Sassuolo — jest niepokonany w 2. połowie na wyjeździe (7/10, 70%)
  • Sassuolo — poniżej 6.5 rożnych zdobytych (19/20, 95%)
  • Sassuolo — powyżej 1.5 spalonych (8/10, 80%)
  • Sassuolo — poniżej 3.5 spalonych (8/10, 80%)
  • Sassuolo — poniżej 11.5 rożnych (8/10, 80%)
  • Sassuolo — poniżej 6.5 kartek łącznie (8/10, 80%)
  • Sassuolo — powyżej 2.5 gola w meczu (14/20, 70%)
  • Sassuolo — powyżej 39.5 punktów kartkowych (7/10, 70%)
  • Sassuolo — powyżej 7.5 rożnych (7/10, 70%)
  • Sassuolo — powyżej 3.5 kartek (7/10, 70%)
  • Sassuolo — poniżej 5.5 kartek (7/10, 70%)
  • Sassuolo — powyżej 3.5 kartek łącznie (7/10, 70%)

Serie - Bologna

W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.

  • 🔥 Bologna — jest niepokonany w 1. połowie w 6 meczach z rzędu
  • 🔥 Bologna — przegrywa 2. połowę w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Bologna — powyżej 0.5 gola w 2. połowie w 5 meczach z rzędu
  • 🔥 Bologna — powyżej 1.5 spalonych w 20 meczach z rzędu
  • 🔥 Bologna — poniżej 8.5 rożnych zdobytych w 14 meczach z rzędu

Serie - Sassuolo

W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.

  • 🔥 Sassuolo — powyżej 1.5 gola w meczu w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Sassuolo — powyżej 2.5 gola w meczu w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Sassuolo — powyżej 0.5 gola w 1. połowie w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Sassuolo — jest niepokonany w 2. połowie w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Sassuolo — powyżej 0.5 gola w 2. połowie w 7 meczach z rzędu
  • 🔥 Sassuolo — powyżej 19.5 punktów kartkowych w 9 meczach z rzędu
  • 🔥 Sassuolo — poniżej 49.5 punktów kartkowych w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Sassuolo — powyżej 6.5 rożnych w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Sassuolo — poniżej 11.5 rożnych w 5 meczach z rzędu
  • 🔥 Sassuolo — poniżej 4.5 kartek w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Sassuolo — poniżej 4.5 kartek łącznie w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Sassuolo — poniżej 6.5 rożnych zdobytych w 12 meczach z rzędu

Historia bezpośrednich pojedynków (H2H)

Wybierz warunek z listy (wynik, gole, BTTS, rożne, kartki), żeby zobaczyć, w których z tych bezpośrednich starć się spełnił.

DataGospodarzWynikGość
15.03Herb SassuoloSassuolo01Herb BolognaBologna
28.12Herb BolognaBologna11Herb SassuoloSassuolo
03.02Herb BolognaBologna42Herb SassuoloSassuolo
28.10Herb SassuoloSassuolo11Herb BolognaBologna
08.05Herb SassuoloSassuolo11Herb BolognaBologna
12.11Herb BolognaBologna30Herb SassuoloSassuolo
15.05Herb BolognaBologna13Herb SassuoloSassuolo
22.12Herb SassuoloSassuolo03Herb BolognaBologna
20.02Herb SassuoloSassuolo11Herb BolognaBologna
18.10Herb BolognaBologna34Herb SassuoloSassuolo

Statystyki szczegółowe

Procenty (Win/BTTS/czyste konto) i średnie na mecz — gole, posiadanie, strzały, faule — nie sumy z całego sezonu. Bologna jest o 11% lepsza niż Sassuolo pod względem odsetku wygranych meczów.

BolognaDomWyjazdOgółem
Win %
30%
70%
50%
Śr. goli/mecz
2.00
2.30
2.15
Strzelone
0.90
1.30
1.10
Stracone
1.10
1.00
1.05
BTTS %
30%
40%
35%
Czyste konto %
40%
40%
40%
Nie strzelił %
40%
20%
30%
Posiadanie piłki
57%
51%
54%
Śr. strzały/mecz
13.30
12.10
12.70
Śr. faule/mecz
13.10
12.00
12.55
SassuoloDomWyjazdOgółem
Win %
70%
20%
45%
Śr. goli/mecz
3.10
2.30
2.70
Strzelone
1.80
1.00
1.40
Stracone
1.30
1.30
1.30
BTTS %
50%
70%
60%
Czyste konto %
30%
10%
20%
Nie strzelił %
20%
30%
25%
Posiadanie piłki
48%
47%
47%
Śr. strzały/mecz
11.60
13.30
12.45
Śr. faule/mecz
10.60
10.70
10.65

Ostatnie 10 meczów

Sassuolo jest o +11% lepsza pod względem strzelonych bramek
0.90 gola/mecz
Bologna u siebie
1.00 gola/mecz
Sassuolo na wyjeździe

Progi bramkowe

BolognaSassuolo
Over 0.5
90% (9/10)
90% (9/10)
Over 1.5
60% (6/10)
70% (7/10)
Over 2.5
20% (2/10)
60% (6/10)
Over 3.5
10% (1/10)
10% (1/10)
Nie strzelił
40% (4/10)
30% (3/10)
1. połowa — 1-2 gole
40% (8/20)
75% (15/20)
1. połowa — 1-3 gole
50% (10/20)
85% (17/20)
2. połowa — 1-2 gole
60% (12/20)
70% (14/20)
2. połowa — 1-3 gole
75% (15/20)
80% (16/20)

Statystyki rożnych

Progi liczone jako suma rożnych obu drużyn w meczu, nie tylko jednej z nich.

OgółemBolognaSassuolo
Match Corners AVG
8.97 (40/40)
8.80 (20/20)
9.15 (20/20)
Over 6.5 Corners
80% (32/40)
75% (15/20)
85% (17/20)
Over 7.5 Corners
63% (25/40)
55% (11/20)
70% (14/20)
Over 8.5 Corners
53% (21/40)
45% (9/20)
60% (12/20)
Over 9.5 Corners
45% (18/40)
40% (8/20)
50% (10/20)
Over 10.5 Corners
43% (17/40)
40% (8/20)
45% (9/20)
Over 11.5 Corners
23% (9/40)
20% (4/20)
25% (5/20)
Over 12.5 Corners
18% (7/40)
20% (4/20)
15% (3/20)
Over 13.5 Corners
10% (4/40)
20% (4/20)
0% (0/20)
Over 14.5 Corners
0% (0/40)
0% (0/20)
0% (0/20)

Rożne drużynowe

Rożne zdobyte przez tę drużynę i te przyznane przeciwnikowi — dwa osobne zestawy w zakładkach Zdobyte/Stracone.

OgółemBolognaSassuolo
Corners Earned Match
4.28
4.45
4.10
More Corners Than Opponent
38% (15/40)
50% (10/20)
25% (5/20)
Over 2.5 Corners Earned
73% (29/40)
65% (13/20)
80% (16/20)
Over 3.5 Corners Earned
68% (27/40)
65% (13/20)
70% (14/20)
Over 4.5 Corners Earned
40% (16/40)
40% (8/20)
40% (8/20)
Over 5.5 Corners Earned
23% (9/40)
25% (5/20)
20% (4/20)
Over 6.5 Corners Earned
15% (6/40)
25% (5/20)
5% (1/20)
Over 7.5 Corners Earned
8% (3/40)
15% (3/20)
0% (0/20)
Over 8.5 Corners Earned
3% (1/40)
5% (1/20)
0% (0/20)
Corners Earned
171
89
82

Kartki meczowe

Suma żółtych i czerwonych kartek (każda liczona jako 1) przyznanych w meczu obu drużynom. Sassuolo notuje o 33% wyższy wynik niż Bologna pod względem średniej kartek w meczu.

OgółemBolognaSassuolo
Match Cards AVG
3.90 (40/40)
3.35 (20/20)
4.45 (20/20)
Over 0.5 Cards
100% (40/40)
100% (20/20)
100% (20/20)
Over 1.5 Cards
93% (37/40)
90% (18/20)
95% (19/20)
Over 2.5 Cards
70% (28/40)
55% (11/20)
85% (17/20)
Over 3.5 Cards
50% (20/40)
35% (7/20)
65% (13/20)
Over 4.5 Cards
38% (15/40)
30% (6/20)
45% (9/20)
Over 5.5 Cards
23% (9/40)
10% (2/20)
35% (7/20)
Over 6.5 Cards
10% (4/40)
10% (2/20)
10% (2/20)
Over 7.5 Cards
5% (2/40)
5% (1/20)
5% (1/20)
Total Cards
156
67
89
Highest in a Match
9
8
9
Lowest in a Match
1
1
1

Strzały drużyny

Strzały ogółem, strzały celne i skuteczność — procent strzałów zamienionych na gole. Sassuolo jest o 41% lepsza niż Bologna pod względem strzałów na mecz.

OgółemBolognaSassuolo
Strzały / mecz
17.50
14.50
20.50
Strzały celne / mecz
5.75
4.00
7.50
Strzały niecelne / mecz
7.50
7.50
7.50
Skuteczność strzałów
4.3%
0.0%
7.3%
Strzały na gola
23.33
13.67
Strzały celne na gola
7.67
5.00
Strzały Over 10.5
100% (4/4)
100% (2/2)
100% (2/2)
Strzały Over 11.5
100% (4/4)
100% (2/2)
100% (2/2)
Strzały Over 12.5
100% (4/4)
100% (2/2)
100% (2/2)
Strzały Over 13.5
75% (3/4)
50% (1/2)
100% (2/2)
Strzały Over 14.5
75% (3/4)
50% (1/2)
100% (2/2)
Strzały celne Over 3.5
75% (3/4)
50% (1/2)
100% (2/2)
Strzały celne Over 4.5
75% (3/4)
50% (1/2)
100% (2/2)
Strzały celne Over 5.5
50% (2/4)
0% (0/2)
100% (2/2)
Strzały celne Over 6.5
50% (2/4)
0% (0/2)
100% (2/2)

Offside Stats

Wiersze Match liczą spalone obu drużyn razem, wiersze Team — tylko tej drużyny (nie przeciwnika), jako średnia na mecz.

OgółemBolognaSassuolo
Match Offsides AVG
3.75
4.50
3.00
Match Offsides Over 0.5 %
100% (4/4)
100% (2/2)
100% (2/2)
Match Offsides Over 1.5 %
75% (3/4)
100% (2/2)
50% (1/2)
Match Offsides Over 2.5 %
75% (3/4)
100% (2/2)
50% (1/2)
Match Offsides Over 3.5 %
75% (3/4)
100% (2/2)
50% (1/2)
Team Offsides AVG
3.00
3.00
3.00
Team Offsides Over 0.5 %
100% (4/4)
100% (2/2)
100% (2/2)
Team Offsides Over 1.5 %
75% (3/4)
100% (2/2)
50% (1/2)
Team Offsides Over 2.5 %
50% (2/4)
50% (1/2)
50% (1/2)

Expected Goals

xG to oczekiwana liczba goli wyliczona z jakości sytuacji strzeleckich, nie faktyczny wynik meczu. Sassuolo jest o 26% lepsza niż Bologna pod względem oczekiwanych golach (xG).

OgółemBolognaSassuolo
xG (For)
1.73
1.52
1.93
xGA (Against)
0.65
0.37
0.93
Co znaczą te statystyki? → słownik pojęć

Progi Under (cały mecz)

Odwrotność progów Over — pokazuje mecze z liczbą goli poniżej danego progu, nie powyżej.

OgółemBolognaSassuolo
Under 0.5
5% (2/40)
5% (1/20)
5% (1/20)
Under 1.5
33% (13/40)
45% (9/20)
20% (4/20)
Under 2.5
50% (20/40)
70% (14/20)
30% (6/20)
Under 3.5
85% (34/40)
85% (17/20)
85% (17/20)
Under 4.5
88% (35/40)
85% (17/20)
90% (18/20)
Under 5.5
98% (39/40)
95% (19/20)
100% (20/20)
Serie A — Tabela
ZespółMZRPPktŚr.
1AS Roma220063.00
2Inter220063.00
3AC Milan220063.00
4Juventus220063.00
5Atalanta220063.00
6Lazio220063.00
7Udinese211042.00
8Como211042.00
9Frosinone210131.50
10Napoli210131.50
11Sassuolo210131.50
12Cagliari210131.50
13Lecce210131.50
14Torino200200.00
15Bologna200200.00
16Genoa200200.00
17Parma200200.00
18Monza200200.00
19Venezia200200.00
20Fiorentina200200.00