Football Stats
Herb U.N.A.M. - Pumas
U.N.A.M. - PumasŚr. pkt/mecz 1.85
Meksyk / Liga MX19 lipca 2026 01:00
Herb CF Pachuca
CF PachucaŚr. pkt/mecz 1.85

Bezpośrednie starcia (H2H)

Uwzględnia maksymalnie 10 ostatnich bezpośrednich starć tych drużyn, kolorowy pasek pokazuje rozkład zwycięstw, remisów i porażek.

10 spotkań — z perspektywy U.N.A.M. - Pumas

Streaki - U.N.A.M. - Pumas

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • U.N.A.M. - Pumas — jest niepokonany u siebie (8/10, 80%)
  • U.N.A.M. - Pumas — powyżej 1.5 gola w meczu u siebie (8/10, 80%)
  • U.N.A.M. - Pumas — jest niepokonany w 1. połowie u siebie (8/10, 80%)
  • U.N.A.M. - Pumas — powyżej 0.5 gola w 1. połowie u siebie (8/10, 80%)
  • U.N.A.M. - Pumas — powyżej 0.5 gola w 2. połowie u siebie (8/10, 80%)
  • U.N.A.M. - Pumas — powyżej 2.5 gola w meczu u siebie (7/10, 70%)
  • U.N.A.M. - Pumas — jest niepokonany w 2. połowie u siebie (7/10, 70%)
  • U.N.A.M. - Pumas — poniżej 4.5 kartek (9/10, 90%)
  • U.N.A.M. - Pumas — powyżej 2.5 kartek łącznie (9/10, 90%)
  • U.N.A.M. - Pumas — poniżej 6.5 rożnych zdobytych (17/20, 85%)
  • U.N.A.M. - Pumas — powyżej 1.5 spalonych (8/10, 80%)
  • U.N.A.M. - Pumas — powyżej 7.5 rożnych (8/10, 80%)
  • U.N.A.M. - Pumas — powyżej 2.5 kartek (8/10, 80%)
  • U.N.A.M. - Pumas — powyżej 39.5 punktów kartkowych (7/10, 70%)
  • U.N.A.M. - Pumas — poniżej 3.5 spalonych (7/10, 70%)
  • U.N.A.M. - Pumas — poniżej 12.5 rożnych (7/10, 70%)
  • U.N.A.M. - Pumas — poniżej 4.5 kartek łącznie (7/10, 70%)

Streaki - CF Pachuca

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • CF Pachuca — nie wygrywa 1. połowę na wyjeździe (9/10, 90%)
  • CF Pachuca — jest niepokonany w 2. połowie na wyjeździe (9/10, 90%)
  • CF Pachuca — powyżej 0.5 gola w 1. połowie na wyjeździe (8/10, 80%)
  • CF Pachuca — powyżej 2.5 spalonych (9/10, 90%)
  • CF Pachuca — poniżej 4.5 spalonych (9/10, 90%)
  • CF Pachuca — powyżej 49.5 punktów kartkowych (8/10, 80%)
  • CF Pachuca — jest niepokonany (15/20, 75%)
  • CF Pachuca — poniżej 6.5 rożnych zdobytych (15/20, 75%)
  • CF Pachuca — powyżej 1.5 gola w meczu (14/20, 70%)
  • CF Pachuca — poniżej 11.5 rożnych (7/10, 70%)
  • CF Pachuca — powyżej 3.5 kartek (7/10, 70%)
  • CF Pachuca — poniżej 6.5 kartek (7/10, 70%)
  • CF Pachuca — powyżej 4.5 kartek łącznie (7/10, 70%)
  • CF Pachuca — poniżej 6.5 kartek łącznie (7/10, 70%)

Serie - U.N.A.M. - Pumas

W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.

  • 🔥 U.N.A.M. - Pumas — jest niepokonany w 1. połowie w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 U.N.A.M. - Pumas — powyżej 29.5 punktów kartkowych w 5 meczach z rzędu
  • 🔥 U.N.A.M. - Pumas — powyżej 1.5 spalonych w 7 meczach z rzędu
  • 🔥 U.N.A.M. - Pumas — poniżej 4.5 spalonych w 9 meczach z rzędu
  • 🔥 U.N.A.M. - Pumas — poniżej 4.5 kartek w 7 meczach z rzędu
  • 🔥 U.N.A.M. - Pumas — powyżej 2.5 kartek łącznie w 5 meczach z rzędu
  • 🔥 U.N.A.M. - Pumas — poniżej 4.5 kartek łącznie w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 U.N.A.M. - Pumas — poniżej 7.5 rożnych zdobytych w 9 meczach z rzędu

Serie - CF Pachuca

W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.

  • 🔥 CF Pachuca — poniżej 2.5 gola w meczu w 5 meczach z rzędu
  • 🔥 CF Pachuca — jest niepokonany w 1. połowie w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 CF Pachuca — powyżej 29.5 punktów kartkowych w 13 meczach z rzędu
  • 🔥 CF Pachuca — powyżej 2.5 spalonych w 8 meczach z rzędu
  • 🔥 CF Pachuca — poniżej 4.5 spalonych w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 CF Pachuca — poniżej 12.5 rożnych w 9 meczach z rzędu
  • 🔥 CF Pachuca — powyżej 2.5 kartek w 5 meczach z rzędu
  • 🔥 CF Pachuca — poniżej 4.5 kartek w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 CF Pachuca — powyżej 2.5 kartek łącznie w 13 meczach z rzędu
  • 🔥 CF Pachuca — poniżej 6.5 kartek łącznie w 3 meczach z rzędu

Historia bezpośrednich pojedynków (H2H)

Wybierz warunek z listy (wynik, gole, BTTS, rożne, kartki), żeby zobaczyć, w których z tych bezpośrednich starć się spełnił.

DataGospodarzWynikGość
18.07Herb U.N.A.M. - PumasU.N.A.M. - Pumas03Herb CF PachucaCF Pachuca
18.05Herb U.N.A.M. - PumasU.N.A.M. - Pumas10Herb CF PachucaCF Pachuca
15.05Herb CF PachucaCF Pachuca10Herb U.N.A.M. - PumasU.N.A.M. - Pumas
25.04Herb CF PachucaCF Pachuca02Herb U.N.A.M. - PumasU.N.A.M. - Pumas
21.11Herb CF PachucaCF Pachuca31Herb U.N.A.M. - PumasU.N.A.M. - Pumas
20.07Herb U.N.A.M. - PumasU.N.A.M. - Pumas23Herb CF PachucaCF Pachuca
17.02Herb CF PachucaCF Pachuca21Herb U.N.A.M. - PumasU.N.A.M. - Pumas
21.07Herb U.N.A.M. - PumasU.N.A.M. - Pumas20Herb CF PachucaCF Pachuca
03.05Herb CF PachucaCF Pachuca00Herb U.N.A.M. - PumasU.N.A.M. - Pumas
28.01Herb U.N.A.M. - PumasU.N.A.M. - Pumas31Herb CF PachucaCF Pachuca

Statystyki szczegółowe

Procenty (Win/BTTS/czyste konto) i średnie na mecz — gole, posiadanie, strzały, faule — nie sumy z całego sezonu. CF Pachuca jest o 10% lepsza niż U.N.A.M. - Pumas pod względem odsetku wygranych meczów.

U.N.A.M. - PumasDomWyjazdOgółem
Win %
60%
40%
50%
Śr. goli/mecz
3.60
2.70
3.15
Strzelone
2.30
1.60
1.95
Stracone
1.30
1.10
1.20
BTTS %
60%
50%
55%
Czyste konto %
40%
40%
40%
Nie strzelił %
0%
20%
10%
Posiadanie piłki
48%
50%
49%
Śr. strzały/mecz
12.60
10.60
11.60
Śr. faule/mecz
11.50
10.60
11.05
CF PachucaDomWyjazdOgółem
Win %
70%
40%
55%
Śr. goli/mecz
2.50
2.10
2.30
Strzelone
1.70
1.00
1.35
Stracone
0.80
1.10
0.95
BTTS %
50%
50%
50%
Czyste konto %
40%
20%
30%
Nie strzelił %
20%
40%
30%
Posiadanie piłki
43%
46%
45%
Śr. strzały/mecz
14.60
12.30
13.45
Śr. faule/mecz
15.10
14.90
15.00

Ostatnie 10 meczów

U.N.A.M. - Pumas jest o +130% lepsza pod względem strzelonych bramek
2.30 gola/mecz
U.N.A.M. - Pumas u siebie
1.00 gola/mecz
CF Pachuca na wyjeździe

Progi bramkowe

U.N.A.M. - PumasCF Pachuca
Over 0.5
100% (10/10)
90% (9/10)
Over 1.5
80% (8/10)
60% (6/10)
Over 2.5
70% (7/10)
40% (4/10)
Over 3.5
60% (6/10)
20% (2/10)
Nie strzelił
0% (0/10)
40% (4/10)
1. połowa — 1-2 gole
50% (10/20)
75% (15/20)
1. połowa — 1-3 gole
70% (14/20)
80% (16/20)
2. połowa — 1-2 gole
55% (11/20)
50% (10/20)
2. połowa — 1-3 gole
65% (13/20)
65% (13/20)

Statystyki rożnych

Progi liczone jako suma rożnych obu drużyn w meczu, nie tylko jednej z nich. U.N.A.M. - Pumas notuje o 7% wyższy wynik niż CF Pachuca pod względem średniej rożnych w meczu.

OgółemU.N.A.M. - PumasCF Pachuca
Match Corners AVG
9.40 (40/40)
9.70 (20/20)
9.10 (20/20)
Over 6.5 Corners
75% (30/40)
75% (15/20)
75% (15/20)
Over 7.5 Corners
63% (25/40)
65% (13/20)
60% (12/20)
Over 8.5 Corners
55% (22/40)
55% (11/20)
55% (11/20)
Over 9.5 Corners
45% (18/40)
45% (9/20)
45% (9/20)
Over 10.5 Corners
35% (14/40)
35% (7/20)
35% (7/20)
Over 11.5 Corners
25% (10/40)
30% (6/20)
20% (4/20)
Over 12.5 Corners
15% (6/40)
20% (4/20)
10% (2/20)
Over 13.5 Corners
15% (6/40)
20% (4/20)
10% (2/20)
Over 14.5 Corners
8% (3/40)
10% (2/20)
5% (1/20)

Rożne drużynowe

Rożne zdobyte przez tę drużynę i te przyznane przeciwnikowi — dwa osobne zestawy w zakładkach Zdobyte/Stracone.

OgółemU.N.A.M. - PumasCF Pachuca
Corners Earned Match
3.83
3.25
4.40
More Corners Than Opponent
33% (13/40)
25% (5/20)
40% (8/20)
Over 2.5 Corners Earned
68% (27/40)
55% (11/20)
80% (16/20)
Over 3.5 Corners Earned
53% (21/40)
45% (9/20)
60% (12/20)
Over 4.5 Corners Earned
33% (13/40)
30% (6/20)
35% (7/20)
Over 5.5 Corners Earned
20% (8/40)
15% (3/20)
25% (5/20)
Over 6.5 Corners Earned
20% (8/40)
15% (3/20)
25% (5/20)
Over 7.5 Corners Earned
13% (5/40)
5% (1/20)
20% (4/20)
Over 8.5 Corners Earned
3% (1/40)
0% (0/20)
5% (1/20)
Corners Earned
153
65
88

Kartki meczowe

Suma żółtych i czerwonych kartek (każda liczona jako 1) przyznanych w meczu obu drużynom. CF Pachuca notuje o 11% wyższy wynik niż U.N.A.M. - Pumas pod względem średniej kartek w meczu.

OgółemU.N.A.M. - PumasCF Pachuca
Match Cards AVG
4.60 (40/40)
4.35 (20/20)
4.85 (20/20)
Over 0.5 Cards
100% (40/40)
100% (20/20)
100% (20/20)
Over 1.5 Cards
95% (38/40)
95% (19/20)
95% (19/20)
Over 2.5 Cards
83% (33/40)
85% (17/20)
80% (16/20)
Over 3.5 Cards
63% (25/40)
60% (12/20)
65% (13/20)
Over 4.5 Cards
45% (18/40)
35% (7/20)
55% (11/20)
Over 5.5 Cards
30% (12/40)
25% (5/20)
35% (7/20)
Over 6.5 Cards
20% (8/40)
15% (3/20)
25% (5/20)
Over 7.5 Cards
13% (5/40)
10% (2/20)
15% (3/20)
Total Cards
184
87
97
Highest in a Match
10
10
10
Lowest in a Match
1
1
1

Strzały drużyny

Strzały ogółem, strzały celne i skuteczność — procent strzałów zamienionych na gole.

OgółemU.N.A.M. - PumasCF Pachuca
Strzały / mecz
12.64
12.60
12.67
Strzały celne / mecz
3.36
3.60
3.17
Strzały niecelne / mecz
6.27
6.20
6.33
Skuteczność strzałów
11.5%
12.7%
10.5%
Strzały na gola
8.69
7.88
9.50
Strzały celne na gola
2.31
2.25
2.38
Strzały Over 10.5
55% (6/11)
40% (2/5)
67% (4/6)
Strzały Over 11.5
45% (5/11)
40% (2/5)
50% (3/6)
Strzały Over 12.5
45% (5/11)
40% (2/5)
50% (3/6)
Strzały Over 13.5
36% (4/11)
40% (2/5)
33% (2/6)
Strzały Over 14.5
36% (4/11)
40% (2/5)
33% (2/6)
Strzały celne Over 3.5
45% (5/11)
60% (3/5)
33% (2/6)
Strzały celne Over 4.5
27% (3/11)
20% (1/5)
33% (2/6)
Strzały celne Over 5.5
18% (2/11)
0% (0/5)
33% (2/6)
Strzały celne Over 6.5
9% (1/11)
0% (0/5)
17% (1/6)

Offside Stats

Wiersze Match liczą spalone obu drużyn razem, wiersze Team — tylko tej drużyny (nie przeciwnika), jako średnia na mecz. CF Pachuca notuje o 25% wyższy wynik niż U.N.A.M. - Pumas pod względem liczbie spalonych na mecz.

OgółemU.N.A.M. - PumasCF Pachuca
Match Offsides AVG
4.64
4.80
4.50
Match Offsides Over 0.5 %
100% (11/11)
100% (5/5)
100% (6/6)
Match Offsides Over 1.5 %
91% (10/11)
100% (5/5)
83% (5/6)
Match Offsides Over 2.5 %
64% (7/11)
60% (3/5)
67% (4/6)
Match Offsides Over 3.5 %
64% (7/11)
60% (3/5)
67% (4/6)
Team Offsides AVG
2.27
2.00
2.50
Team Offsides Over 0.5 %
100% (11/11)
100% (5/5)
100% (6/6)
Team Offsides Over 1.5 %
64% (7/11)
80% (4/5)
50% (3/6)
Team Offsides Over 2.5 %
36% (4/11)
20% (1/5)
50% (3/6)

Expected Goals

xG to oczekiwana liczba goli wyliczona z jakości sytuacji strzeleckich, nie faktyczny wynik meczu. U.N.A.M. - Pumas jest o 8% lepsza niż CF Pachuca pod względem oczekiwanych golach (xG).

OgółemU.N.A.M. - PumasCF Pachuca
xG (For)
1.04
1.09
1.01
xGA (Against)
1.17
0.96
1.33
Co znaczą te statystyki? → słownik pojęć

Progi Under (cały mecz)

Odwrotność progów Over — pokazuje mecze z liczbą goli poniżej danego progu, nie powyżej.

OgółemU.N.A.M. - PumasCF Pachuca
Under 0.5
8% (3/40)
5% (1/20)
10% (2/20)
Under 1.5
28% (11/40)
25% (5/20)
30% (6/20)
Under 2.5
53% (21/40)
45% (9/20)
60% (12/20)
Under 3.5
65% (26/40)
50% (10/20)
80% (16/20)
Under 4.5
85% (34/40)
75% (15/20)
95% (19/20)
Under 5.5
90% (36/40)
85% (17/20)
95% (19/20)
Liga MX — Tabela
ZespółMZRPPktŚr.
1Club America321072.33
2Club Tijuana321072.33
3Toluca320162.00
5Monterrey320162.00
6Cruz Azul320162.00
7Club Queretaro320162.00
8Necaxa320162.00
9Atlas320162.00
10Atlante FC311141.33
11Puebla311141.33
13CF Pachuca310231.00
14Leon310231.00
16Tigres UANL301210.33
17Santos Laguna300300.00
18FC Juarez300300.00