Football Stats
Herb Toluca
TolucaŚr. pkt/mecz 1.65
Meksyk / Liga MX22 lipca 2026 05:05
Herb U.N.A.M. - Pumas
U.N.A.M. - PumasŚr. pkt/mecz 1.70

Bezpośrednie starcia (H2H)

Uwzględnia maksymalnie 10 ostatnich bezpośrednich starć tych drużyn, kolorowy pasek pokazuje rozkład zwycięstw, remisów i porażek.

10 spotkań — z perspektywy Toluca

2W — Toluca5D3W — U.N.A.M. - Pumas

Streaki - Toluca

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • Toluca — jest niepokonany u siebie (9/10, 90%)
  • Toluca — jest niepokonany w 2. połowie u siebie (9/10, 90%)
  • Toluca — powyżej 1.5 gola w meczu u siebie (8/10, 80%)
  • Toluca — jest niepokonany w 1. połowie u siebie (8/10, 80%)
  • Toluca — obie drużyny strzelają (BTTS) u siebie (7/10, 70%)
  • Toluca — powyżej 0.5 gola w 1. połowie u siebie (7/10, 70%)
  • Toluca — nie wygrywa 1. połowę u siebie (7/10, 70%)
  • Toluca — powyżej 0.5 gola w 2. połowie u siebie (7/10, 70%)
  • Toluca — powyżej 49.5 punktów kartkowych (10/10, 100%)
  • Toluca — poniżej 3.5 spalonych (8/10, 80%)
  • Toluca — poniżej 11.5 rożnych (8/10, 80%)
  • Toluca — powyżej 4.5 kartek (8/10, 80%)
  • Toluca — poniżej 7.5 rożnych zdobytych (16/20, 80%)
  • Toluca — powyżej 2.5 spalonych (7/10, 70%)
  • Toluca — powyżej 5.5 kartek łącznie (7/10, 70%)

Streaki - U.N.A.M. - Pumas

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • U.N.A.M. - Pumas — jest niepokonany na wyjeździe (9/10, 90%)
  • U.N.A.M. - Pumas — jest niepokonany w 1. połowie na wyjeździe (8/10, 80%)
  • U.N.A.M. - Pumas — powyżej 0.5 gola w 1. połowie na wyjeździe (8/10, 80%)
  • U.N.A.M. - Pumas — powyżej 1.5 gola w meczu na wyjeździe (7/10, 70%)
  • U.N.A.M. - Pumas — jest niepokonany w 2. połowie na wyjeździe (7/10, 70%)
  • U.N.A.M. - Pumas — poniżej 4.5 kartek (9/10, 90%)
  • U.N.A.M. - Pumas — powyżej 1.5 spalonych (8/10, 80%)
  • U.N.A.M. - Pumas — powyżej 7.5 rożnych (8/10, 80%)
  • U.N.A.M. - Pumas — powyżej 2.5 kartek łącznie (8/10, 80%)
  • U.N.A.M. - Pumas — poniżej 6.5 rożnych zdobytych (16/20, 80%)
  • U.N.A.M. - Pumas — powyżej 0.5 gola w 2. połowie (15/20, 75%)
  • U.N.A.M. - Pumas — powyżej 39.5 punktów kartkowych (7/10, 70%)
  • U.N.A.M. - Pumas — poniżej 3.5 spalonych (7/10, 70%)
  • U.N.A.M. - Pumas — poniżej 12.5 rożnych (7/10, 70%)
  • U.N.A.M. - Pumas — powyżej 2.5 kartek (7/10, 70%)
  • U.N.A.M. - Pumas — poniżej 4.5 kartek łącznie (7/10, 70%)

Serie - Toluca

W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.

  • 🔥 Toluca — poniżej 2.5 gola w meczu w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Toluca — powyżej 0.5 gola w 1. połowie w 6 meczach z rzędu
  • 🔥 Toluca — powyżej 49.5 punktów kartkowych w 10 meczach z rzędu
  • 🔥 Toluca — powyżej 1.5 spalonych w 21 meczach z rzędu
  • 🔥 Toluca — poniżej 11.5 rożnych w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 Toluca — powyżej 3.5 kartek w 10 meczach z rzędu
  • 🔥 Toluca — powyżej 4.5 kartek łącznie w 10 meczach z rzędu
  • 🔥 Toluca — poniżej 6.5 rożnych zdobytych w 3 meczach z rzędu

Serie - U.N.A.M. - Pumas

W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.

  • 🔥 U.N.A.M. - Pumas — powyżej 1.5 spalonych w 8 meczach z rzędu
  • 🔥 U.N.A.M. - Pumas — powyżej 7.5 rożnych w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 U.N.A.M. - Pumas — poniżej 4.5 kartek w 8 meczach z rzędu
  • 🔥 U.N.A.M. - Pumas — poniżej 4.5 kartek łącznie w 4 meczach z rzędu

Historia bezpośrednich pojedynków (H2H)

Wybierz warunek z listy (wynik, gole, BTTS, rożne, kartki), żeby zobaczyć, w których z tych bezpośrednich starć się spełnił.

DataGospodarzWynikGość
22.07Herb TolucaToluca12Herb U.N.A.M. - PumasU.N.A.M. - Pumas
04.03Herb U.N.A.M. - PumasU.N.A.M. - Pumas23Herb TolucaToluca
17.08Herb TolucaToluca11Herb U.N.A.M. - PumasU.N.A.M. - Pumas
30.01Herb U.N.A.M. - PumasU.N.A.M. - Pumas11Herb TolucaToluca
06.10Herb TolucaToluca11Herb U.N.A.M. - PumasU.N.A.M. - Pumas
18.03Herb TolucaToluca30Herb U.N.A.M. - PumasU.N.A.M. - Pumas
19.08Herb U.N.A.M. - PumasU.N.A.M. - Pumas11Herb TolucaToluca
16.04Herb U.N.A.M. - PumasU.N.A.M. - Pumas31Herb TolucaToluca
11.09Herb TolucaToluca22Herb U.N.A.M. - PumasU.N.A.M. - Pumas
11.01Herb U.N.A.M. - PumasU.N.A.M. - Pumas50Herb TolucaToluca

Statystyki szczegółowe

Procenty (Win/BTTS/czyste konto) i średnie na mecz — gole, posiadanie, strzały, faule — nie sumy z całego sezonu.

TolucaDomWyjazdOgółem
Win %
60%
30%
45%
Śr. goli/mecz
2.60
2.50
2.55
Strzelone
1.80
1.30
1.55
Stracone
0.80
1.20
1.00
BTTS %
70%
40%
55%
Czyste konto %
20%
40%
30%
Nie strzelił %
10%
40%
25%
Posiadanie piłki
60%
61%
61%
Śr. strzały/mecz
19.20
17.20
18.20
Śr. faule/mecz
13.10
11.80
12.45
U.N.A.M. - PumasDomWyjazdOgółem
Win %
50%
40%
45%
Śr. goli/mecz
3.50
2.70
3.10
Strzelone
1.90
1.60
1.75
Stracone
1.60
1.10
1.35
BTTS %
60%
50%
55%
Czyste konto %
30%
40%
35%
Nie strzelił %
10%
20%
15%
Posiadanie piłki
49%
50%
50%
Śr. strzały/mecz
12.70
10.60
11.65
Śr. faule/mecz
11.70
10.60
11.15

Ostatnie 10 meczów

Toluca jest o +12% lepsza pod względem strzelonych bramek
1.80 gola/mecz
Toluca u siebie
1.60 gola/mecz
U.N.A.M. - Pumas na wyjeździe

Progi bramkowe

TolucaU.N.A.M. - Pumas
Over 0.5
100% (10/10)
90% (9/10)
Over 1.5
80% (8/10)
70% (7/10)
Over 2.5
40% (4/10)
40% (4/10)
Over 3.5
30% (3/10)
40% (4/10)
Nie strzelił
10% (1/10)
20% (2/10)
1. połowa — 1-2 gole
65% (13/20)
55% (11/20)
1. połowa — 1-3 gole
65% (13/20)
75% (15/20)
2. połowa — 1-2 gole
45% (9/20)
60% (12/20)
2. połowa — 1-3 gole
65% (13/20)
70% (14/20)

Statystyki rożnych

Progi liczone jako suma rożnych obu drużyn w meczu, nie tylko jednej z nich.

OgółemTolucaU.N.A.M. - Pumas
Match Corners AVG
9.88 (40/40)
9.75 (20/20)
10.00 (20/20)
Over 6.5 Corners
78% (31/40)
80% (16/20)
75% (15/20)
Over 7.5 Corners
70% (28/40)
70% (14/20)
70% (14/20)
Over 8.5 Corners
63% (25/40)
65% (13/20)
60% (12/20)
Over 9.5 Corners
55% (22/40)
60% (12/20)
50% (10/20)
Over 10.5 Corners
38% (15/40)
35% (7/20)
40% (8/20)
Over 11.5 Corners
30% (12/40)
25% (5/20)
35% (7/20)
Over 12.5 Corners
20% (8/40)
15% (3/20)
25% (5/20)
Over 13.5 Corners
18% (7/40)
15% (3/20)
20% (4/20)
Over 14.5 Corners
10% (4/40)
10% (2/20)
10% (2/20)

Rożne drużynowe

Rożne zdobyte przez tę drużynę i te przyznane przeciwnikowi — dwa osobne zestawy w zakładkach Zdobyte/Stracone.

OgółemTolucaU.N.A.M. - Pumas
Corners Earned Match
4.38
5.30
3.45
More Corners Than Opponent
45% (18/40)
65% (13/20)
25% (5/20)
Over 2.5 Corners Earned
68% (27/40)
80% (16/20)
55% (11/20)
Over 3.5 Corners Earned
57% (23/40)
70% (14/20)
45% (9/20)
Over 4.5 Corners Earned
43% (17/40)
55% (11/20)
30% (6/20)
Over 5.5 Corners Earned
30% (12/40)
40% (8/20)
20% (4/20)
Over 6.5 Corners Earned
28% (11/40)
35% (7/20)
20% (4/20)
Over 7.5 Corners Earned
15% (6/40)
20% (4/20)
10% (2/20)
Over 8.5 Corners Earned
10% (4/40)
15% (3/20)
5% (1/20)
Corners Earned
175
106
69

Kartki meczowe

Suma żółtych i czerwonych kartek (każda liczona jako 1) przyznanych w meczu obu drużynom. Toluca notuje o 23% wyższy wynik niż U.N.A.M. - Pumas pod względem średniej kartek w meczu.

OgółemTolucaU.N.A.M. - Pumas
Match Cards AVG
4.85 (40/40)
5.35 (20/20)
4.35 (20/20)
Over 0.5 Cards
100% (40/40)
100% (20/20)
100% (20/20)
Over 1.5 Cards
93% (37/40)
90% (18/20)
95% (19/20)
Over 2.5 Cards
88% (35/40)
90% (18/20)
85% (17/20)
Over 3.5 Cards
70% (28/40)
80% (16/20)
60% (12/20)
Over 4.5 Cards
48% (19/40)
60% (12/20)
35% (7/20)
Over 5.5 Cards
33% (13/40)
40% (8/20)
25% (5/20)
Over 6.5 Cards
25% (10/40)
35% (7/20)
15% (3/20)
Over 7.5 Cards
18% (7/40)
25% (5/20)
10% (2/20)
Total Cards
194
107
87
Highest in a Match
10
9
10
Lowest in a Match
1
1
1

Strzały drużyny

Strzały ogółem, strzały celne i skuteczność — procent strzałów zamienionych na gole. Toluca jest o 48% lepsza niż U.N.A.M. - Pumas pod względem strzałów na mecz.

OgółemTolucaU.N.A.M. - Pumas
Strzały / mecz
14.88
18.67
12.60
Strzały celne / mecz
4.75
6.67
3.60
Strzały niecelne / mecz
6.50
7.00
6.20
Skuteczność strzałów
11.8%
10.7%
12.7%
Strzały na gola
8.50
9.33
7.88
Strzały celne na gola
2.71
3.33
2.25
Strzały Over 10.5
63% (5/8)
100% (3/3)
40% (2/5)
Strzały Over 11.5
63% (5/8)
100% (3/3)
40% (2/5)
Strzały Over 12.5
63% (5/8)
100% (3/3)
40% (2/5)
Strzały Over 13.5
63% (5/8)
100% (3/3)
40% (2/5)
Strzały Over 14.5
50% (4/8)
67% (2/3)
40% (2/5)
Strzały celne Over 3.5
75% (6/8)
100% (3/3)
60% (3/5)
Strzały celne Over 4.5
38% (3/8)
67% (2/3)
20% (1/5)
Strzały celne Over 5.5
25% (2/8)
67% (2/3)
0% (0/5)
Strzały celne Over 6.5
25% (2/8)
67% (2/3)
0% (0/5)

Offside Stats

Wiersze Match liczą spalone obu drużyn razem, wiersze Team — tylko tej drużyny (nie przeciwnika), jako średnia na mecz. U.N.A.M. - Pumas notuje o 100% wyższy wynik niż Toluca pod względem liczbie spalonych na mecz.

OgółemTolucaU.N.A.M. - Pumas
Match Offsides AVG
3.75
2.00
4.80
Match Offsides Over 0.5 %
100% (8/8)
100% (3/3)
100% (5/5)
Match Offsides Over 1.5 %
88% (7/8)
67% (2/3)
100% (5/5)
Match Offsides Over 2.5 %
50% (4/8)
33% (1/3)
60% (3/5)
Match Offsides Over 3.5 %
38% (3/8)
0% (0/3)
60% (3/5)
Team Offsides AVG
1.63
1.00
2.00
Team Offsides Over 0.5 %
88% (7/8)
67% (2/3)
100% (5/5)
Team Offsides Over 1.5 %
63% (5/8)
33% (1/3)
80% (4/5)
Team Offsides Over 2.5 %
13% (1/8)
0% (0/3)
20% (1/5)

Expected Goals

xG to oczekiwana liczba goli wyliczona z jakości sytuacji strzeleckich, nie faktyczny wynik meczu. Toluca jest o 37% lepsza niż U.N.A.M. - Pumas pod względem oczekiwanych golach (xG).

OgółemTolucaU.N.A.M. - Pumas
xG (For)
1.24
1.50
1.09
xGA (Against)
0.99
1.02
0.96
Co znaczą te statystyki? → słownik pojęć

Progi Under (cały mecz)

Odwrotność progów Over — pokazuje mecze z liczbą goli poniżej danego progu, nie powyżej.

OgółemTolucaU.N.A.M. - Pumas
Under 0.5
8% (3/40)
10% (2/20)
5% (1/20)
Under 1.5
25% (10/40)
25% (5/20)
25% (5/20)
Under 2.5
53% (21/40)
60% (12/20)
45% (9/20)
Under 3.5
65% (26/40)
75% (15/20)
55% (11/20)
Under 4.5
80% (32/40)
85% (17/20)
75% (15/20)
Under 5.5
90% (36/40)
95% (19/20)
85% (17/20)
Liga MX — Tabela
ZespółMZRPPktŚr.
1Club America321072.33
2Club Tijuana321072.33
3Toluca320162.00
5Monterrey320162.00
6Cruz Azul320162.00
7Club Queretaro320162.00
8Necaxa320162.00
9Atlas320162.00
10Atlante FC311141.33
11Puebla311141.33
13CF Pachuca310231.00
14Leon310231.00
16Tigres UANL301210.33
17Santos Laguna300300.00
18FC Juarez300300.00