Football Stats
Herb Tigres UANL
Tigres UANLŚr. pkt/mecz 1.25
Meksyk / Liga MX26 lipca 2026 05:00
Herb Atletico San Luis
Atletico San LuisŚr. pkt/mecz 1.05

Bezpośrednie starcia (H2H)

Uwzględnia maksymalnie 10 ostatnich bezpośrednich starć tych drużyn, kolorowy pasek pokazuje rozkład zwycięstw, remisów i porażek.

10 spotkań — z perspektywy Tigres UANL

Streaki - Tigres UANL

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • Tigres UANL — jest niepokonany w 1. połowie u siebie (9/10, 90%)
  • Tigres UANL — jest niepokonany w 2. połowie u siebie (9/10, 90%)
  • Tigres UANL — jest niepokonany u siebie (8/10, 80%)
  • Tigres UANL — powyżej 0.5 gola w 2. połowie u siebie (7/10, 70%)
  • Tigres UANL — powyżej 1.5 spalonych (9/10, 90%)
  • Tigres UANL — powyżej 49.5 punktów kartkowych (8/10, 80%)
  • Tigres UANL — powyżej 6.5 rożnych (8/10, 80%)
  • Tigres UANL — poniżej 11.5 rożnych (8/10, 80%)
  • Tigres UANL — powyżej 3.5 kartek (8/10, 80%)
  • Tigres UANL — powyżej 4.5 kartek łącznie (8/10, 80%)
  • Tigres UANL — nie wygrywa 1. połowę (15/20, 75%)
  • Tigres UANL — poniżej 6.5 rożnych zdobytych (15/20, 75%)
  • Tigres UANL — powyżej 1.5 gola w meczu (14/20, 70%)
  • Tigres UANL — poniżej 4.5 spalonych (7/10, 70%)
  • Tigres UANL — poniżej 5.5 kartek (7/10, 70%)
  • Tigres UANL — poniżej 5.5 kartek łącznie (7/10, 70%)

Streaki - Atletico San Luis

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • Atletico San Luis — powyżej 1.5 gola w meczu na wyjeździe (9/10, 90%)
  • Atletico San Luis — nie wygrywa 1. połowę na wyjeździe (9/10, 90%)
  • Atletico San Luis — powyżej 0.5 gola w 2. połowie na wyjeździe (9/10, 90%)
  • Atletico San Luis — obie drużyny strzelają (BTTS) na wyjeździe (7/10, 70%)
  • Atletico San Luis — powyżej 0.5 gola w 1. połowie na wyjeździe (7/10, 70%)
  • Atletico San Luis — poniżej 4.5 spalonych (10/10, 100%)
  • Atletico San Luis — powyżej 2.5 spalonych (8/10, 80%)
  • Atletico San Luis — poniżej 11.5 rożnych (8/10, 80%)
  • Atletico San Luis — powyżej 3.5 kartek (8/10, 80%)
  • Atletico San Luis — poniżej 5.5 kartek (8/10, 80%)
  • Atletico San Luis — poniżej 5.5 kartek łącznie (8/10, 80%)
  • Atletico San Luis — poniżej 6.5 rożnych zdobytych (15/20, 75%)
  • Atletico San Luis — powyżej 49.5 punktów kartkowych (7/10, 70%)
  • Atletico San Luis — powyżej 7.5 rożnych (7/10, 70%)
  • Atletico San Luis — powyżej 4.5 kartek łącznie (7/10, 70%)

Serie - Tigres UANL

W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.

  • 🔥 Tigres UANL — powyżej 1.5 gola w meczu w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 Tigres UANL — nie wygrywa 1. połowę w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Tigres UANL — powyżej 0.5 gola w 2. połowie w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 Tigres UANL — powyżej 49.5 punktów kartkowych w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Tigres UANL — poniżej 4.5 spalonych w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Tigres UANL — powyżej 3.5 kartek w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Tigres UANL — poniżej 6.5 kartek w 9 meczach z rzędu
  • 🔥 Tigres UANL — powyżej 4.5 kartek łącznie w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Tigres UANL — poniżej 6.5 rożnych zdobytych w 5 meczach z rzędu

Serie - Atletico San Luis

W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.

  • 🔥 Atletico San Luis — powyżej 1.5 gola w meczu w 10 meczach z rzędu
  • 🔥 Atletico San Luis — nie wygrywa 1. połowę w 7 meczach z rzędu
  • 🔥 Atletico San Luis — powyżej 2.5 spalonych w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Atletico San Luis — poniżej 4.5 spalonych w 13 meczach z rzędu
  • 🔥 Atletico San Luis — powyżej 7.5 rożnych w 5 meczach z rzędu
  • 🔥 Atletico San Luis — poniżej 5.5 kartek w 8 meczach z rzędu
  • 🔥 Atletico San Luis — poniżej 5.5 kartek łącznie w 8 meczach z rzędu
  • 🔥 Atletico San Luis — poniżej 7.5 rożnych zdobytych w 3 meczach z rzędu

Historia bezpośrednich pojedynków (H2H)

Wybierz warunek z listy (wynik, gole, BTTS, rożne, kartki), żeby zobaczyć, w których z tych bezpośrednich starć się spełnił.

DataGospodarzWynikGość
26.07Herb Tigres UANLTigres UANL22Herb Atletico San LuisAtletico San Luis
12.01Herb Atletico San LuisAtletico San Luis12Herb Tigres UANLTigres UANL
08.11Herb Tigres UANLTigres UANL31Herb Atletico San LuisAtletico San Luis
11.01Herb Atletico San LuisAtletico San Luis13Herb Tigres UANLTigres UANL
02.12Herb Tigres UANLTigres UANL00Herb Atletico San LuisAtletico San Luis
29.11Herb Atletico San LuisAtletico San Luis30Herb Tigres UANLTigres UANL
14.09Herb Tigres UANLTigres UANL10Herb Atletico San LuisAtletico San Luis
25.01Herb Atletico San LuisAtletico San Luis12Herb Tigres UANLTigres UANL
04.11Herb Tigres UANLTigres UANL22Herb Atletico San LuisAtletico San Luis
29.01Herb Tigres UANLTigres UANL00Herb Atletico San LuisAtletico San Luis

Statystyki szczegółowe

Procenty (Win/BTTS/czyste konto) i średnie na mecz — gole, posiadanie, strzały, faule — nie sumy z całego sezonu. Tigres UANL jest o 17% lepsza niż Atletico San Luis pod względem odsetku wygranych meczów.

Tigres UANLDomWyjazdOgółem
Win %
60%
10%
35%
Śr. goli/mecz
2.80
2.80
2.80
Strzelone
2.10
1.00
1.55
Stracone
0.70
1.80
1.25
BTTS %
50%
70%
60%
Czyste konto %
40%
10%
25%
Nie strzelił %
30%
30%
30%
Posiadanie piłki
59%
53%
56%
Śr. strzały/mecz
15.89
11.89
13.89
Śr. faule/mecz
11.22
13.22
12.22
Atletico San LuisDomWyjazdOgółem
Win %
30%
30%
30%
Śr. goli/mecz
3.10
3.00
3.05
Strzelone
1.60
1.20
1.40
Stracone
1.50
1.80
1.65
BTTS %
60%
70%
65%
Czyste konto %
20%
20%
20%
Nie strzelił %
20%
10%
15%
Posiadanie piłki
51%
42%
47%
Śr. strzały/mecz
12.40
10.50
11.45
Śr. faule/mecz
11.40
10.50
10.95

Ostatnie 10 meczów

Tigres UANL jest o +75% lepsza pod względem strzelonych bramek
2.10 gola/mecz
Tigres UANL u siebie
1.20 gola/mecz
Atletico San Luis na wyjeździe

Progi bramkowe

Tigres UANLAtletico San Luis
Over 0.5
80% (8/10)
100% (10/10)
Over 1.5
60% (6/10)
90% (9/10)
Over 2.5
50% (5/10)
60% (6/10)
Over 3.5
40% (4/10)
30% (3/10)
Nie strzelił
30% (3/10)
10% (1/10)
1. połowa — 1-2 gole
55% (11/20)
45% (9/20)
1. połowa — 1-3 gole
65% (13/20)
60% (12/20)
2. połowa — 1-2 gole
45% (9/20)
75% (15/20)
2. połowa — 1-3 gole
70% (14/20)
80% (16/20)

Statystyki rożnych

Progi liczone jako suma rożnych obu drużyn w meczu, nie tylko jednej z nich. Tigres UANL notuje o 19% wyższy wynik niż Atletico San Luis pod względem średniej rożnych w meczu.

OgółemTigres UANLAtletico San Luis
Match Corners AVG
8.34 (38/40)
9.11 (18/20)
7.65 (20/20)
Over 6.5 Corners
74% (28/38)
78% (14/18)
70% (14/20)
Over 7.5 Corners
58% (22/38)
61% (11/18)
55% (11/20)
Over 8.5 Corners
39% (15/38)
44% (8/18)
35% (7/20)
Over 9.5 Corners
21% (8/38)
28% (5/18)
15% (3/20)
Over 10.5 Corners
18% (7/38)
22% (4/18)
15% (3/20)
Over 11.5 Corners
16% (6/38)
22% (4/18)
10% (2/20)
Over 12.5 Corners
13% (5/38)
17% (3/18)
10% (2/20)
Over 13.5 Corners
8% (3/38)
17% (3/18)
0% (0/20)
Over 14.5 Corners
5% (2/38)
11% (2/18)
0% (0/20)

Rożne drużynowe

Rożne zdobyte przez tę drużynę i te przyznane przeciwnikowi — dwa osobne zestawy w zakładkach Zdobyte/Stracone.

OgółemTigres UANLAtletico San Luis
Corners Earned Match
4.92
5.30
4.55
More Corners Than Opponent
60% (24/40)
60% (12/20)
60% (12/20)
Over 2.5 Corners Earned
83% (33/40)
90% (18/20)
75% (15/20)
Over 3.5 Corners Earned
70% (28/40)
70% (14/20)
70% (14/20)
Over 4.5 Corners Earned
48% (19/40)
40% (8/20)
55% (11/20)
Over 5.5 Corners Earned
40% (16/40)
35% (7/20)
45% (9/20)
Over 6.5 Corners Earned
25% (10/40)
25% (5/20)
25% (5/20)
Over 7.5 Corners Earned
15% (6/40)
15% (3/20)
15% (3/20)
Over 8.5 Corners Earned
8% (3/40)
10% (2/20)
5% (1/20)
Corners Earned
197
106
91

Kartki meczowe

Suma żółtych i czerwonych kartek (każda liczona jako 1) przyznanych w meczu obu drużynom. Tigres UANL notuje o 13% wyższy wynik niż Atletico San Luis pod względem średniej kartek w meczu.

OgółemTigres UANLAtletico San Luis
Match Cards AVG
5.17 (40/40)
5.50 (20/20)
4.85 (20/20)
Over 0.5 Cards
100% (40/40)
100% (20/20)
100% (20/20)
Over 1.5 Cards
95% (38/40)
95% (19/20)
95% (19/20)
Over 2.5 Cards
88% (35/40)
85% (17/20)
90% (18/20)
Over 3.5 Cards
78% (31/40)
75% (15/20)
80% (16/20)
Over 4.5 Cards
65% (26/40)
65% (13/20)
65% (13/20)
Over 5.5 Cards
30% (12/40)
40% (8/20)
20% (4/20)
Over 6.5 Cards
23% (9/40)
30% (6/20)
15% (3/20)
Over 7.5 Cards
18% (7/40)
25% (5/20)
10% (2/20)
Total Cards
207
110
97
Highest in a Match
10
10
9
Lowest in a Match
1
1
1

Strzały drużyny

Strzały ogółem, strzały celne i skuteczność — procent strzałów zamienionych na gole. Tigres UANL jest o 42% lepsza niż Atletico San Luis pod względem strzałów na mecz.

OgółemTigres UANLAtletico San Luis
Strzały / mecz
15.27
18.20
12.83
Strzały celne / mecz
4.09
4.00
4.17
Strzały niecelne / mecz
7.45
8.80
6.33
Skuteczność strzałów
8.3%
6.6%
10.4%
Strzały na gola
12.00
15.17
9.63
Strzały celne na gola
3.21
3.33
3.13
Strzały Over 10.5
82% (9/11)
80% (4/5)
83% (5/6)
Strzały Over 11.5
82% (9/11)
80% (4/5)
83% (5/6)
Strzały Over 12.5
73% (8/11)
80% (4/5)
67% (4/6)
Strzały Over 13.5
55% (6/11)
80% (4/5)
33% (2/6)
Strzały Over 14.5
45% (5/11)
80% (4/5)
17% (1/6)
Strzały celne Over 3.5
64% (7/11)
60% (3/5)
67% (4/6)
Strzały celne Over 4.5
36% (4/11)
40% (2/5)
33% (2/6)
Strzały celne Over 5.5
18% (2/11)
20% (1/5)
17% (1/6)
Strzały celne Over 6.5
18% (2/11)
20% (1/5)
17% (1/6)

Offside Stats

Wiersze Match liczą spalone obu drużyn razem, wiersze Team — tylko tej drużyny (nie przeciwnika), jako średnia na mecz. Atletico San Luis notuje o 122% wyższy wynik niż Tigres UANL pod względem liczbie spalonych na mecz.

OgółemTigres UANLAtletico San Luis
Match Offsides AVG
2.45
2.80
2.17
Match Offsides Over 0.5 %
100% (11/11)
100% (5/5)
100% (6/6)
Match Offsides Over 1.5 %
73% (8/11)
80% (4/5)
67% (4/6)
Match Offsides Over 2.5 %
45% (5/11)
60% (3/5)
33% (2/6)
Match Offsides Over 3.5 %
27% (3/11)
40% (2/5)
17% (1/6)
Team Offsides AVG
1.00
0.60
1.33
Team Offsides Over 0.5 %
73% (8/11)
60% (3/5)
83% (5/6)
Team Offsides Over 1.5 %
18% (2/11)
0% (0/5)
33% (2/6)
Team Offsides Over 2.5 %
9% (1/11)
0% (0/5)
17% (1/6)

Expected Goals

xG to oczekiwana liczba goli wyliczona z jakości sytuacji strzeleckich, nie faktyczny wynik meczu. Tigres UANL jest o 49% lepsza niż Atletico San Luis pod względem oczekiwanych golach (xG).

OgółemTigres UANLAtletico San Luis
xG (For)
1.46
1.71
1.15
xGA (Against)
1.46
1.20
1.78
Co znaczą te statystyki? → słownik pojęć

Progi Under (cały mecz)

Odwrotność progów Over — pokazuje mecze z liczbą goli poniżej danego progu, nie powyżej.

OgółemTigres UANLAtletico San Luis
Under 0.5
8% (3/40)
15% (3/20)
0% (0/20)
Under 1.5
20% (8/40)
30% (6/20)
10% (2/20)
Under 2.5
43% (17/40)
45% (9/20)
40% (8/20)
Under 3.5
65% (26/40)
60% (12/20)
70% (14/20)
Under 4.5
78% (31/40)
80% (16/20)
75% (15/20)
Under 5.5
95% (38/40)
90% (18/20)
100% (20/20)
Liga MX — Tabela
ZespółMZRPPktŚr.
1Club America321072.33
2Club Tijuana321072.33
3Toluca320162.00
5Monterrey320162.00
6Cruz Azul320162.00
7Club Queretaro320162.00
8Necaxa320162.00
9Atlas320162.00
10Atlante FC311141.33
11Puebla311141.33
13CF Pachuca310231.00
14Leon310231.00
16Tigres UANL301210.33
17Santos Laguna300300.00
18FC Juarez300300.00