Football Stats
Herb CF Pachuca
CF PachucaŚr. pkt/mecz 1.65
Meksyk / Liga MX30 sierpnia 2026 01:00
Herb Guadalajara Chivas
Guadalajara ChivasŚr. pkt/mecz 1.70

Bezpośrednie starcia (H2H)

Uwzględnia maksymalnie 10 ostatnich bezpośrednich starć tych drużyn, kolorowy pasek pokazuje rozkład zwycięstw, remisów i porażek.

10 spotkań — z perspektywy CF Pachuca

Streaki - CF Pachuca

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • CF Pachuca — powyżej 1.5 gola w meczu u siebie (9/10, 90%)
  • CF Pachuca — powyżej 0.5 gola w 1. połowie u siebie (9/10, 90%)
  • CF Pachuca — jest niepokonany w 2. połowie u siebie (8/10, 80%)
  • CF Pachuca — powyżej 0.5 gola w 2. połowie u siebie (8/10, 80%)
  • CF Pachuca — jest niepokonany u siebie (7/10, 70%)
  • CF Pachuca — obie drużyny strzelają (BTTS) u siebie (7/10, 70%)
  • CF Pachuca — jest niepokonany w 1. połowie u siebie (7/10, 70%)
  • CF Pachuca — powyżej 2.5 kartek łącznie (9/10, 90%)
  • CF Pachuca — powyżej 39.5 punktów kartkowych (8/10, 80%)
  • CF Pachuca — poniżej 11.5 rożnych (8/10, 80%)
  • CF Pachuca — poniżej 6.5 kartek łącznie (8/10, 80%)
  • CF Pachuca — poniżej 6.5 rożnych zdobytych (15/20, 75%)
  • CF Pachuca — powyżej 3.5 spalonych (7/10, 70%)
  • CF Pachuca — powyżej 6.5 rożnych (7/10, 70%)
  • CF Pachuca — powyżej 2.5 kartek (7/10, 70%)
  • CF Pachuca — poniżej 5.5 kartek (7/10, 70%)

Streaki - Guadalajara Chivas

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • Guadalajara Chivas — nie wygrywa 1. połowę na wyjeździe (9/10, 90%)
  • Guadalajara Chivas — jest niepokonany na wyjeździe (8/10, 80%)
  • Guadalajara Chivas — jest niepokonany w 1. połowie na wyjeździe (8/10, 80%)
  • Guadalajara Chivas — jest niepokonany w 2. połowie na wyjeździe (8/10, 80%)
  • Guadalajara Chivas — remisuje 1. połowę na wyjeździe (7/10, 70%)
  • Guadalajara Chivas — powyżej 0.5 gola w 2. połowie na wyjeździe (7/10, 70%)
  • Guadalajara Chivas — powyżej 7.5 rożnych (8/10, 80%)
  • Guadalajara Chivas — poniżej 5.5 kartek (8/10, 80%)
  • Guadalajara Chivas — poniżej 5.5 kartek łącznie (8/10, 80%)
  • Guadalajara Chivas — ma więcej rożnych niż przeciwnik (16/20, 80%)
  • Guadalajara Chivas — poniżej 8.5 rożnych zdobytych (15/20, 75%)
  • Guadalajara Chivas — powyżej 1.5 gola w meczu (14/20, 70%)
  • Guadalajara Chivas — powyżej 39.5 punktów kartkowych (7/10, 70%)
  • Guadalajara Chivas — powyżej 2.5 spalonych (7/10, 70%)
  • Guadalajara Chivas — poniżej 3.5 spalonych (7/10, 70%)
  • Guadalajara Chivas — poniżej 12.5 rożnych (7/10, 70%)
  • Guadalajara Chivas — powyżej 3.5 kartek (7/10, 70%)
  • Guadalajara Chivas — powyżej 3.5 kartek łącznie (7/10, 70%)

Serie - CF Pachuca

W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.

  • 🔥 CF Pachuca — nie wygrywa 1. połowę w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 CF Pachuca — jest niepokonany w 2. połowie w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 CF Pachuca — powyżej 39.5 punktów kartkowych w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 CF Pachuca — poniżej 11.5 rożnych w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 CF Pachuca — powyżej 2.5 kartek łącznie w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 CF Pachuca — poniżej 6.5 rożnych zdobytych w 6 meczach z rzędu
  • 🔥 CF Pachuca — ma więcej rożnych niż przeciwnik w 3 meczach z rzędu

Serie - Guadalajara Chivas

W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.

  • 🔥 Guadalajara Chivas — jest niepokonany w 5 meczach z rzędu
  • 🔥 Guadalajara Chivas — jest niepokonany w 1. połowie w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Guadalajara Chivas — jest niepokonany w 2. połowie w 5 meczach z rzędu
  • 🔥 Guadalajara Chivas — poniżej 39.5 punktów kartkowych w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Guadalajara Chivas — powyżej 1.5 spalonych w 6 meczach z rzędu
  • 🔥 Guadalajara Chivas — powyżej 6.5 rożnych w 10 meczach z rzędu
  • 🔥 Guadalajara Chivas — poniżej 12.5 rożnych w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Guadalajara Chivas — poniżej 3.5 kartek w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Guadalajara Chivas — poniżej 3.5 kartek łącznie w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Guadalajara Chivas — poniżej 7.5 rożnych zdobytych w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Guadalajara Chivas — ma więcej rożnych niż przeciwnik w 6 meczach z rzędu

Historia bezpośrednich pojedynków (H2H)

Wybierz warunek z listy (wynik, gole, BTTS, rożne, kartki), żeby zobaczyć, w których z tych bezpośrednich starć się spełnił.

DataGospodarzWynikGość
29.08Herb CF PachucaCF Pachuca11Herb Guadalajara ChivasGuadalajara Chivas
10.01Herb Guadalajara ChivasGuadalajara Chivas20Herb CF PachucaCF Pachuca
03.11Herb CF PachucaCF Pachuca01Herb Guadalajara ChivasGuadalajara Chivas
23.02Herb Guadalajara ChivasGuadalajara Chivas21Herb CF PachucaCF Pachuca
19.10Herb CF PachucaCF Pachuca02Herb Guadalajara ChivasGuadalajara Chivas
13.04Herb CF PachucaCF Pachuca01Herb Guadalajara ChivasGuadalajara Chivas
24.09Herb Guadalajara ChivasGuadalajara Chivas00Herb CF PachucaCF Pachuca
12.02Herb CF PachucaCF Pachuca11Herb Guadalajara ChivasGuadalajara Chivas
31.07Herb Guadalajara ChivasGuadalajara Chivas00Herb CF PachucaCF Pachuca
16.01Herb CF PachucaCF Pachuca21Herb Guadalajara ChivasGuadalajara Chivas

Statystyki szczegółowe

Procenty (Win/BTTS/czyste konto) i średnie na mecz — gole, posiadanie, strzały, faule — nie sumy z całego sezonu. CF Pachuca jest o 11% lepsza niż Guadalajara Chivas pod względem odsetku wygranych meczów.

CF PachucaDomWyjazdOgółem
Win %
60%
40%
50%
Śr. goli/mecz
3.10
2.20
2.65
Strzelone
1.80
1.20
1.50
Stracone
1.30
1.00
1.15
BTTS %
70%
50%
60%
Czyste konto %
20%
20%
20%
Nie strzelił %
10%
30%
20%
Posiadanie piłki
46%
44%
45%
Śr. strzały/mecz
14.40
12.10
13.25
Śr. faule/mecz
13.80
14.00
13.90
Guadalajara ChivasDomWyjazdOgółem
Win %
60%
30%
45%
Śr. goli/mecz
3.20
2.40
2.80
Strzelone
2.40
1.10
1.75
Stracone
0.80
1.30
1.05
BTTS %
30%
60%
45%
Czyste konto %
60%
40%
50%
Nie strzelił %
20%
20%
20%
Posiadanie piłki
65%
55%
61%
Śr. strzały/mecz
22.00
16.29
19.50
Śr. faule/mecz
11.56
12.57
12.00

Ostatnie 10 meczów

CF Pachuca jest o +64% lepsza pod względem strzelonych bramek
1.80 gola/mecz
CF Pachuca u siebie
1.10 gola/mecz
Guadalajara Chivas na wyjeździe

Progi bramkowe

CF PachucaGuadalajara Chivas
Over 0.5
100% (10/10)
80% (8/10)
Over 1.5
90% (9/10)
60% (6/10)
Over 2.5
60% (6/10)
40% (4/10)
Over 3.5
30% (3/10)
40% (4/10)
Nie strzelił
10% (1/10)
20% (2/10)
1. połowa — 1-2 gole
75% (15/20)
55% (11/20)
1. połowa — 1-3 gole
85% (17/20)
65% (13/20)
2. połowa — 1-2 gole
60% (12/20)
60% (12/20)
2. połowa — 1-3 gole
75% (15/20)
65% (13/20)

Statystyki rożnych

Progi liczone jako suma rożnych obu drużyn w meczu, nie tylko jednej z nich. Guadalajara Chivas notuje o 19% wyższy wynik niż CF Pachuca pod względem średniej rożnych w meczu.

OgółemCF PachucaGuadalajara Chivas
Match Corners AVG
9.64 (36/40)
8.90 (20/20)
10.56 (16/20)
Over 6.5 Corners
78% (28/36)
65% (13/20)
94% (15/16)
Over 7.5 Corners
67% (24/36)
55% (11/20)
81% (13/16)
Over 8.5 Corners
58% (21/36)
55% (11/20)
63% (10/16)
Over 9.5 Corners
50% (18/36)
50% (10/20)
50% (8/16)
Over 10.5 Corners
39% (14/36)
35% (7/20)
44% (7/16)
Over 11.5 Corners
31% (11/36)
25% (5/20)
38% (6/16)
Over 12.5 Corners
19% (7/36)
15% (3/20)
25% (4/16)
Over 13.5 Corners
14% (5/36)
10% (2/20)
19% (3/16)
Over 14.5 Corners
8% (3/36)
5% (1/20)
13% (2/16)

Rożne drużynowe

Rożne zdobyte przez tę drużynę i te przyznane przeciwnikowi — dwa osobne zestawy w zakładkach Zdobyte/Stracone.

OgółemCF PachucaGuadalajara Chivas
Corners Earned Match
5.90
4.55
7.25
More Corners Than Opponent
65% (26/40)
50% (10/20)
80% (16/20)
Over 2.5 Corners Earned
90% (36/40)
85% (17/20)
95% (19/20)
Over 3.5 Corners Earned
80% (32/40)
65% (13/20)
95% (19/20)
Over 4.5 Corners Earned
55% (22/40)
40% (8/20)
70% (14/20)
Over 5.5 Corners Earned
45% (18/40)
30% (6/20)
60% (12/20)
Over 6.5 Corners Earned
43% (17/40)
25% (5/20)
60% (12/20)
Over 7.5 Corners Earned
30% (12/40)
20% (4/20)
40% (8/20)
Over 8.5 Corners Earned
15% (6/40)
5% (1/20)
25% (5/20)
Corners Earned
236
91
145

Kartki meczowe

Suma żółtych i czerwonych kartek (każda liczona jako 1) przyznanych w meczu obu drużynom.

OgółemCF PachucaGuadalajara Chivas
Match Cards AVG
5.22 (40/40)
5.10 (20/20)
5.35 (20/20)
Over 0.5 Cards
100% (40/40)
100% (20/20)
100% (20/20)
Over 1.5 Cards
90% (36/40)
90% (18/20)
90% (18/20)
Over 2.5 Cards
88% (35/40)
85% (17/20)
90% (18/20)
Over 3.5 Cards
73% (29/40)
65% (13/20)
80% (16/20)
Over 4.5 Cards
60% (24/40)
55% (11/20)
65% (13/20)
Over 5.5 Cards
38% (15/40)
35% (7/20)
40% (8/20)
Over 6.5 Cards
30% (12/40)
25% (5/20)
35% (7/20)
Over 7.5 Cards
18% (7/40)
20% (4/20)
15% (3/20)
Total Cards
209
102
107
Highest in a Match
12
12
10
Lowest in a Match
1
1
1

Strzały drużyny

Strzały ogółem, strzały celne i skuteczność — procent strzałów zamienionych na gole. Guadalajara Chivas jest o 29% lepsza niż CF Pachuca pod względem strzałów na mecz.

OgółemCF PachucaGuadalajara Chivas
Strzały / mecz
14.36
12.67
16.40
Strzały celne / mecz
4.45
3.17
6.00
Strzały niecelne / mecz
6.36
6.33
6.40
Skuteczność strzałów
7.6%
10.5%
4.9%
Strzały na gola
13.17
9.50
20.50
Strzały celne na gola
4.08
2.38
7.50
Strzały Over 10.5
82% (9/11)
67% (4/6)
100% (5/5)
Strzały Over 11.5
64% (7/11)
50% (3/6)
80% (4/5)
Strzały Over 12.5
55% (6/11)
50% (3/6)
60% (3/5)
Strzały Over 13.5
36% (4/11)
33% (2/6)
40% (2/5)
Strzały Over 14.5
36% (4/11)
33% (2/6)
40% (2/5)
Strzały celne Over 3.5
64% (7/11)
33% (2/6)
100% (5/5)
Strzały celne Over 4.5
55% (6/11)
33% (2/6)
80% (4/5)
Strzały celne Over 5.5
36% (4/11)
33% (2/6)
40% (2/5)
Strzały celne Over 6.5
27% (3/11)
17% (1/6)
40% (2/5)

Offside Stats

Wiersze Match liczą spalone obu drużyn razem, wiersze Team — tylko tej drużyny (nie przeciwnika), jako średnia na mecz. CF Pachuca notuje o 11% wyższy wynik niż Guadalajara Chivas pod względem liczbie spalonych na mecz.

OgółemCF PachucaGuadalajara Chivas
Match Offsides AVG
4.40
4.50
4.25
Match Offsides Over 0.5 %
100% (10/10)
100% (6/6)
100% (4/4)
Match Offsides Over 1.5 %
90% (9/10)
83% (5/6)
100% (4/4)
Match Offsides Over 2.5 %
70% (7/10)
67% (4/6)
75% (3/4)
Match Offsides Over 3.5 %
60% (6/10)
67% (4/6)
50% (2/4)
Team Offsides AVG
2.40
2.50
2.25
Team Offsides Over 0.5 %
100% (10/10)
100% (6/6)
100% (4/4)
Team Offsides Over 1.5 %
60% (6/10)
50% (3/6)
75% (3/4)
Team Offsides Over 2.5 %
40% (4/10)
50% (3/6)
25% (1/4)

Expected Goals

xG to oczekiwana liczba goli wyliczona z jakości sytuacji strzeleckich, nie faktyczny wynik meczu. Guadalajara Chivas jest o 46% lepsza niż CF Pachuca pod względem oczekiwanych golach (xG).

OgółemCF PachucaGuadalajara Chivas
xG (For)
1.22
1.01
1.47
xGA (Against)
1.19
1.33
1.02
Co znaczą te statystyki? → słownik pojęć

Progi Under (cały mecz)

Odwrotność progów Over — pokazuje mecze z liczbą goli poniżej danego progu, nie powyżej.

OgółemCF PachucaGuadalajara Chivas
Under 0.5
8% (3/40)
0% (0/20)
15% (3/20)
Under 1.5
28% (11/40)
25% (5/20)
30% (6/20)
Under 2.5
50% (20/40)
50% (10/20)
50% (10/20)
Under 3.5
68% (27/40)
75% (15/20)
60% (12/20)
Under 4.5
83% (33/40)
90% (18/20)
75% (15/20)
Under 5.5
95% (38/40)
95% (19/20)
95% (19/20)
Liga MX — Tabela
ZespółMZRPPktŚr.
1Club America321072.33
2Club Tijuana321072.33
3Toluca320162.00
5Monterrey320162.00
6Cruz Azul320162.00
7Club Queretaro320162.00
8Necaxa320162.00
9Atlas320162.00
10Atlante FC311141.33
11Puebla311141.33
13CF Pachuca310231.00
14Leon310231.00
16Tigres UANL301210.33
17Santos Laguna300300.00
18FC Juarez300300.00