Football Stats
Herb Correcaminos Uat
Flaga MeksykCorrecaminos Uat
1. miejsce w tabeli Liga de Expansión MX

2026/27 Correcaminos Uat — Statystyki

Forma w bieżącym sezonie — punkt odniesienia przed szczegółowymi statystykami niżej.

Forma domowa
Mecze3
W1
R1
P1
Gz5
Gs4
RB+1
Śr. pkt1.33
Ostatnie 5
Forma wyjazdowa
Mecze3
W2
R1
P0
Gz9
Gs5
RB+4
Śr. pkt2.33
Ostatnie 5
Ogółem
Mecze6
W3
R2
P1
Gz14
Gs9
RB+5
Śr. pkt1.83
Ostatnie 5

Streaki - dom

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • Correcaminos Uat — obie drużyny strzelają (BTTS) u siebie (8/10, 80%)
  • Correcaminos Uat — powyżej 1.5 gola w meczu u siebie (8/10, 80%)
  • Correcaminos Uat — powyżej 0.5 gola w 1. połowie u siebie (8/10, 80%)
  • Correcaminos Uat — jest niepokonany u siebie (7/10, 70%)
  • Correcaminos Uat — powyżej 2.5 gola w meczu u siebie (7/10, 70%)
  • Correcaminos Uat — nie wygrywa 1. połowę u siebie (7/10, 70%)
  • Correcaminos Uat — jest niepokonany w 2. połowie u siebie (7/10, 70%)
  • Correcaminos Uat — powyżej 0.5 gola w 2. połowie u siebie (7/10, 70%)
  • Correcaminos Uat — jest niepokonany w 1. połowie (14/20, 70%)

Streaki - wyjazd

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • Correcaminos Uat — powyżej 0.5 gola w 2. połowie na wyjeździe (9/10, 90%)
  • Correcaminos Uat — powyżej 1.5 gola w meczu na wyjeździe (8/10, 80%)
  • Correcaminos Uat — powyżej 2.5 gola w meczu na wyjeździe (8/10, 80%)
  • Correcaminos Uat — jest niepokonany w 1. połowie na wyjeździe (8/10, 80%)
  • Correcaminos Uat — nie wygrywa 1. połowę na wyjeździe (8/10, 80%)
  • Correcaminos Uat — obie drużyny strzelają (BTTS) na wyjeździe (7/10, 70%)
  • Correcaminos Uat — powyżej 0.5 gola w 1. połowie na wyjeździe (7/10, 70%)

Serie

W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.

  • 🔥 Correcaminos Uat — jest niepokonany w 1. połowie w 4 meczach z rzędu

Ostatnie 10 spotkań

Wybierz warunek z listy (wynik, gole, BTTS, rożne, kartki), żeby zobaczyć, w których z ostatnich meczów tej drużyny się spełnił.

DataGospodarzWynikGość
29.08Herb Correcaminos UatCorrecaminos Uat00Durango
21.08Monarcas13Herb Correcaminos UatCorrecaminos Uat
15.08Herb Correcaminos UatCorrecaminos Uat23Tapatío
07.08Leones Negros UDG13Herb Correcaminos UatCorrecaminos Uat
01.08Herb Correcaminos UatCorrecaminos Uat31Tepatitlán
25.07Mineros de Zacatecas33Herb Correcaminos UatCorrecaminos Uat
04.07Herb Correcaminos UatCorrecaminos Uat00Guadalajara Chivas
18.04Herb Correcaminos UatCorrecaminos Uat13Alebrijes de Oaxaca
12.04Mineros de Zacatecas31Herb Correcaminos UatCorrecaminos Uat
04.04Herb Correcaminos UatCorrecaminos Uat13Cancún

Correcaminos Uat — ostatnie 10 meczów

Momenty strzelonych i straconych goli w trakcie każdego meczu (minuty), nie ich rozkład w całym sezonie.

Statystyki szczegółowe

Procenty (Win/BTTS/czyste konto) i średnie na mecz — gole, posiadanie, strzały, faule — nie sumy z całego sezonu.

Dom1. połowa2. połowaOgółem
Win %
30%
20%
25%
Śr. goli/mecz
1.50
1.40
2.90
Strzelone
0.70
0.70
1.40
Stracone
0.80
0.70
1.50
BTTS %
30%
30%
30%
Czyste konto %
40%
40%
40%
Nie strzelił %
50%
60%
55%
Wyjazd1. połowa2. połowaOgółem
Win %
20%
30%
25%
Śr. goli/mecz
1.20
2.00
3.20
Strzelone
0.60
0.80
1.40
Stracone
0.60
1.20
1.80
BTTS %
40%
40%
40%
Czyste konto %
40%
30%
35%
Nie strzelił %
50%
40%
45%

Strzały drużyny

Strzały ogółem, strzały celne i skuteczność — procent strzałów zamienionych na gole.

Brak danych statystycznych (fixture_team_stats) dla tej drużyny w tym sezonie.

Offside Stats

Wiersze Match liczą spalone obu drużyn razem, wiersze Team — tylko tej drużyny (nie przeciwnika), jako średnia na mecz.

Brak danych statystycznych (fixture_team_stats) dla tej drużyny w tym sezonie.

Progi Under (cały mecz)

Odwrotność progów Over — pokazuje mecze z liczbą goli poniżej danego progu, nie powyżej.

OgółemDomWyjazd
Under 0.5
15% (3/20)
20% (2/10)
10% (1/10)
Under 1.5
20% (4/20)
20% (2/10)
20% (2/10)
Under 2.5
25% (5/20)
30% (3/10)
20% (2/10)
Under 3.5
50% (10/20)
50% (5/10)
50% (5/10)
Under 4.5
90% (18/20)
90% (9/10)
90% (9/10)
Under 5.5
95% (19/20)
100% (10/10)
90% (9/10)

Statystyki BTTS

BTTS (Both Teams To Score) to mecze, w których obie drużyny strzeliły gola — procent liczony z ostatnich meczów w każdej kolumnie. Dom notuje o 14% wyższy wynik niż Wyjazd pod względem częstości BTTS.

OgółemDomWyjazd
BTTS
75% (15/20)
80% (8/10)
70% (7/10)
BTTS 1H
35% (7/20)
30% (3/10)
40% (4/10)
BTTS 2H
35% (7/20)
30% (3/10)
40% (4/10)
BTTS Both Halves
5% (1/20)
0% (0/10)
10% (1/10)
BTTS & Win
25% (5/20)
30% (3/10)
20% (2/10)
BTTS & Draw
15% (3/20)
20% (2/10)
10% (1/10)
BTTS & Lose
35% (7/20)
30% (3/10)
40% (4/10)
BTTS & Over 2.5 (Yes/Yes)
70% (14/20)
70% (7/10)
70% (7/10)
BTTS & Over 2.5 (No/Yes)
5% (1/20)
0% (0/10)
10% (1/10)
BTTS 1H & 2H (Yes/Yes)
5% (1/20)
0% (0/10)
10% (1/10)
BTTS 1H & 2H (Yes/No)
30% (6/20)
30% (3/10)
30% (3/10)
BTTS 1H & 2H (No/Yes)
30% (6/20)
30% (3/10)
30% (3/10)
BTTS 1H & 2H (No/No)
35% (7/20)
40% (4/10)
30% (3/10)

Najczęstsze wyniki i liczba goli

Najczęstszy wynik to dokładny scoreline (np. 2-1), najczęstsza liczba goli to suma bramek w meczu niezależnie od podziału między drużyny.

Najczęstsze wyniki drużyny Correcaminos Uat

Wynik meczu

3-1
3 (50%)
2-3
1 (17%)
3-3
1 (17%)
0-0
1 (17%)

Wynik do przerwy

2-1
2 (33%)
1-1
1 (17%)
0-1
1 (17%)
0-0
1 (17%)
1-0
1 (17%)

Najczęstsza liczba goli drużyny Correcaminos Uat

Liczba goli w meczu

4
3 (50%)
5
1 (17%)
6
1 (17%)
0
1 (17%)

Liczba goli do przerwy

3
2 (33%)
1
2 (33%)
2
1 (17%)
0
1 (17%)

* Statystyki z sezonu 2026/27 ligi Liga de Expansión MX.

Liga de Expansión MX — Tabela
ZespółMZRPPktŚr.
2Venados FC321072.33
3Piratas321072.33
4Monarcas320162.00
6Durango320162.00
8Dorados211042.00
10Tapatío311141.33
11CA La Paz310231.00
14Cancún200200.00
15Tlaxcala300300.00
16Tepatitlán300300.00