Bezpośrednie starcia (H2H)
Uwzględnia maksymalnie 10 ostatnich bezpośrednich starć tych drużyn, kolorowy pasek pokazuje rozkład zwycięstw, remisów i porażek.
5 spotkań — z perspektywy Dunav Ruse
Streaki - Dunav Ruse
Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.
- Dunav Ruse — jest niepokonany w 1. połowie u siebie (9/10, 90%)
- Dunav Ruse — jest niepokonany w 2. połowie u siebie (9/10, 90%)
- Dunav Ruse — jest niepokonany u siebie (8/10, 80%)
- Dunav Ruse — nie wygrywa 1. połowę u siebie (8/10, 80%)
- Dunav Ruse — poniżej 2.5 gola w meczu u siebie (7/10, 70%)
- Dunav Ruse — poniżej 0.5 gola w 1. połowie u siebie (7/10, 70%)
- Dunav Ruse — remisuje 1. połowę u siebie (7/10, 70%)
Streaki - Ludogorets
Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.
- Ludogorets — nie wygrywa 1. połowę na wyjeździe (8/10, 80%)
- Ludogorets — poniżej 2.5 gola w meczu na wyjeździe (7/10, 70%)
- Ludogorets — jest niepokonany w 2. połowie na wyjeździe (7/10, 70%)
- Ludogorets — powyżej 2.5 kartek łącznie (9/10, 90%)
- Ludogorets — poniżej 3.5 spalonych (8/10, 80%)
- Ludogorets — poniżej 11.5 rożnych (8/10, 80%)
- Ludogorets — powyżej 2.5 kartek (8/10, 80%)
- Ludogorets — jest niepokonany w 1. połowie (15/20, 75%)
- Ludogorets — powyżej 49.5 punktów kartkowych (7/10, 70%)
- Ludogorets — powyżej 1.5 spalonych (7/10, 70%)
- Ludogorets — powyżej 8.5 rożnych (7/10, 70%)
Serie - Dunav Ruse
W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.
- 🔥 Dunav Ruse — obie drużyny strzelają (BTTS) w 3 meczach z rzędu
- 🔥 Dunav Ruse — powyżej 1.5 gola w meczu w 3 meczach z rzędu
- 🔥 Dunav Ruse — powyżej 0.5 gola w 2. połowie w 3 meczach z rzędu
Serie - Ludogorets
W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.
- 🔥 Ludogorets — poniżej 2.5 gola w meczu w 4 meczach z rzędu
- 🔥 Ludogorets — powyżej 29.5 punktów kartkowych w 5 meczach z rzędu
- 🔥 Ludogorets — powyżej 2.5 spalonych w 3 meczach z rzędu
- 🔥 Ludogorets — poniżej 4.5 spalonych w 8 meczach z rzędu
- 🔥 Ludogorets — powyżej 2.5 kartek w 3 meczach z rzędu
- 🔥 Ludogorets — poniżej 6.5 kartek w 4 meczach z rzędu
- 🔥 Ludogorets — powyżej 2.5 kartek łącznie w 5 meczach z rzędu
- 🔥 Ludogorets — poniżej 6.5 kartek łącznie w 4 meczach z rzędu
Historia bezpośrednich pojedynków (H2H)
Wybierz warunek z listy (wynik, gole, BTTS, rożne, kartki), żeby zobaczyć, w których z tych bezpośrednich starć się spełnił.
Statystyki szczegółowe
Procenty (Win/BTTS/czyste konto) i średnie na mecz — gole, posiadanie, strzały, faule — nie sumy z całego sezonu. Ludogorets jest o 60% lepsza niż Dunav Ruse pod względem odsetku wygranych meczów.
| Dunav Ruse | Dom | Wyjazd | Ogółem |
|---|---|---|---|
Win % | 30% | 20% | 25% |
Śr. goli/mecz | 1.70 | 2.30 | 2.00 |
Strzelone | 1.10 | 1.10 | 1.10 |
Stracone | 0.60 | 1.20 | 0.90 |
BTTS % | 30% | 70% | 50% |
Czyste konto % | 60% | 20% | 40% |
Nie strzelił % | 40% | 30% | 35% |
| Ludogorets | Dom | Wyjazd | Ogółem |
|---|---|---|---|
Win % | 50% | 30% | 40% |
Śr. goli/mecz | 2.70 | 2.00 | 2.35 |
Strzelone | 1.60 | 1.00 | 1.30 |
Stracone | 1.10 | 1.00 | 1.05 |
BTTS % | 50% | 20% | 35% |
Czyste konto % | 50% | 30% | 40% |
Nie strzelił % | 10% | 60% | 35% |
Ostatnie 10 meczów
- 17.07.2026Lvs Levski Sofia1-2
- 11.07.2026Dvs Cherno More Varna1-1
- 01.07.2026Dvs Dobrudzha1-1
- 27.06.2026Dvs Spartak Varna0-0
- 20.06.2026Lvs Lokomotiv G. Oryahovitsa1-2
- 23.05.2026Wvs FK Minyor Pernik2-1
- 15.05.2026Lvs Yantra 20190-1
- 11.05.2026Dvs Fratria2-2
- 02.05.2026Wvs Sevlievo2-0
- 26.04.2026Lvs Sportist Svoge2-3
- 23.07.2026Lvs Hapoel Tel Aviv0-2
- 18.07.2026Wvs Lokomotiv Plovdiv1-0
- 10.07.2026Wvs Teuta Durrës1-0
- 10.07.2026Wvs Septemvri Sofia1-0
- 04.07.2026Dvs FC Botosani2-2
- 26.06.2026Wvs Etar Veliko Tarnovo7-4
- 29.05.2026Dvs Lokomotiv Plovdiv0-0
- 25.05.2026Wvs CSKA Sofia1-0
- 16.05.2026Lvs CSKA 19480-1
- 13.05.2026Dvs Levski Sofia1-1
Progi bramkowe
| Dunav Ruse | Ludogorets | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 70% (7/10) | 90% (9/10) |
Over 1.5 | 50% (5/10) | 50% (5/10) |
Over 2.5 | 30% (3/10) | 30% (3/10) |
Over 3.5 | 20% (2/10) | 10% (1/10) |
Nie strzelił | 40% (4/10) | 60% (6/10) |
1. połowa — 1-2 gole | 45% (9/20) | 35% (7/20) |
1. połowa — 1-3 gole | 50% (10/20) | 50% (10/20) |
2. połowa — 1-2 gole | 55% (11/20) | 45% (9/20) |
2. połowa — 1-3 gole | 60% (12/20) | 50% (10/20) |
| Dunav Ruse | Ludogorets | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 30% (3/10) | 60% (6/10) |
Over 1.5 | 10% (1/10) | 20% (2/10) |
Over 2.5 | 0% (0/10) | 10% (1/10) |
Over 3.5 | 0% (0/10) | 0% (0/10) |
Nie strzelił | 80% (8/10) | 80% (8/10) |
1. połowa — 1-2 gole | 45% (9/20) | 35% (7/20) |
1. połowa — 1-3 gole | 50% (10/20) | 50% (10/20) |
2. połowa — 1-2 gole | 55% (11/20) | 45% (9/20) |
2. połowa — 1-3 gole | 60% (12/20) | 50% (10/20) |
| Dunav Ruse | Ludogorets | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 60% (6/10) | 50% (5/10) |
Over 1.5 | 50% (5/10) | 20% (2/10) |
Over 2.5 | 10% (1/10) | 20% (2/10) |
Over 3.5 | 10% (1/10) | 10% (1/10) |
Nie strzelił | 50% (5/10) | 70% (7/10) |
1. połowa — 1-2 gole | 45% (9/20) | 35% (7/20) |
1. połowa — 1-3 gole | 50% (10/20) | 50% (10/20) |
2. połowa — 1-2 gole | 55% (11/20) | 45% (9/20) |
2. połowa — 1-3 gole | 60% (12/20) | 50% (10/20) |
Statystyki rożnych
Progi liczone jako suma rożnych obu drużyn w meczu, nie tylko jednej z nich.
| Ogółem | Dunav Ruse | Ludogorets | |
|---|---|---|---|
Match Corners AVG | 10.50 (6/40) | — | 10.50 (6/20) |
Over 6.5 Corners | 100% (6/6) | — | 100% (6/6) |
Over 7.5 Corners | 100% (6/6) | — | 100% (6/6) |
Over 8.5 Corners | 83% (5/6) | — | 83% (5/6) |
Over 9.5 Corners | 50% (3/6) | — | 50% (3/6) |
Over 10.5 Corners | 33% (2/6) | — | 33% (2/6) |
Over 11.5 Corners | 33% (2/6) | — | 33% (2/6) |
Over 12.5 Corners | 33% (2/6) | — | 33% (2/6) |
Over 13.5 Corners | 17% (1/6) | — | 17% (1/6) |
Over 14.5 Corners | 0% (0/6) | — | 0% (0/6) |
Rożne drużynowe
Rożne zdobyte przez tę drużynę i te przyznane przeciwnikowi — dwa osobne zestawy w zakładkach Zdobyte/Stracone.
| Ogółem | Dunav Ruse | Ludogorets | |
|---|---|---|---|
Corners Earned Match | 6.55 | — | 6.55 |
More Corners Than Opponent | 64% (7/11) | — | 64% (7/11) |
Over 2.5 Corners Earned | 82% (9/11) | — | 82% (9/11) |
Over 3.5 Corners Earned | 82% (9/11) | — | 82% (9/11) |
Over 4.5 Corners Earned | 64% (7/11) | — | 64% (7/11) |
Over 5.5 Corners Earned | 64% (7/11) | — | 64% (7/11) |
Over 6.5 Corners Earned | 55% (6/11) | — | 55% (6/11) |
Over 7.5 Corners Earned | 45% (5/11) | — | 45% (5/11) |
Over 8.5 Corners Earned | 45% (5/11) | — | 45% (5/11) |
Corners Earned | 72 | — | 72 |
| Ogółem | Dunav Ruse | Ludogorets | |
|---|---|---|---|
Corners Against Match | 2.64 | — | 2.64 |
More Corners Than Opponent | 64% (7/11) | — | 64% (7/11) |
Over 2.5 Corners Against | 64% (7/11) | — | 64% (7/11) |
Over 3.5 Corners Against | 36% (4/11) | — | 36% (4/11) |
Over 4.5 Corners Against | 9% (1/11) | — | 9% (1/11) |
Over 5.5 Corners Against | 9% (1/11) | — | 9% (1/11) |
Over 6.5 Corners Against | 0% (0/11) | — | 0% (0/11) |
Over 7.5 Corners Against | 0% (0/11) | — | 0% (0/11) |
Over 8.5 Corners Against | 0% (0/11) | — | 0% (0/11) |
Corners Against | 29 | — | 29 |
Kartki meczowe
Suma żółtych i czerwonych kartek (każda liczona jako 1) przyznanych w meczu obu drużynom.
| Ogółem | Dunav Ruse | Ludogorets | |
|---|---|---|---|
Match Cards AVG | 5.64 (11/11) | — | 5.64 (11/11) |
Over 0.5 Cards | 91% (10/11) | — | 91% (10/11) |
Over 1.5 Cards | 91% (10/11) | — | 91% (10/11) |
Over 2.5 Cards | 91% (10/11) | — | 91% (10/11) |
Over 3.5 Cards | 64% (7/11) | — | 64% (7/11) |
Over 4.5 Cards | 64% (7/11) | — | 64% (7/11) |
Over 5.5 Cards | 55% (6/11) | — | 55% (6/11) |
Over 6.5 Cards | 45% (5/11) | — | 45% (5/11) |
Over 7.5 Cards | 27% (3/11) | — | 27% (3/11) |
Total Cards | 62 | — | 62 |
Highest in a Match | 10 | — | 10 |
Lowest in a Match | 0 | — | 0 |
Progi Under (cały mecz)
Odwrotność progów Over — pokazuje mecze z liczbą goli poniżej danego progu, nie powyżej.
| Ogółem | Dunav Ruse | Ludogorets | |
|---|---|---|---|
Under 0.5 | 18% (7/40) | 25% (5/20) | 10% (2/20) |
Under 1.5 | 45% (18/40) | 40% (8/20) | 50% (10/20) |
Under 2.5 | 63% (25/40) | 60% (12/20) | 65% (13/20) |
Under 3.5 | 83% (33/40) | 80% (16/20) | 85% (17/20) |
Under 4.5 | 93% (37/40) | 95% (19/20) | 90% (18/20) |
Under 5.5 | 95% (38/40) | 100% (20/20) | 90% (18/20) |

