Football Stats
Herb Lokomotiv G. Oryahovitsa
Flaga BułgariaLokomotiv G. Oryahovitsa
14. miejsce w tabeli Second League

2026/27 Lokomotiv G. Oryahovitsa — Statystyki

Forma w bieżącym sezonie — punkt odniesienia przed szczegółowymi statystykami niżej.

Forma domowa
Mecze3
W1
R1
P1
Gz3
Gs4
RB-1
Śr. pkt1.33
Ostatnie 5
Forma wyjazdowa
Mecze3
W1
R0
P2
Gz2
Gs5
RB-3
Śr. pkt1.00
Ostatnie 5
Ogółem
Mecze6
W2
R1
P3
Gz5
Gs9
RB-4
Śr. pkt1.17
Ostatnie 5

Streaki - dom

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • Lokomotiv G. Oryahovitsa — powyżej 1.5 gola w meczu u siebie (8/10, 80%)
  • Lokomotiv G. Oryahovitsa — powyżej 0.5 gola w 1. połowie u siebie (8/10, 80%)
  • Lokomotiv G. Oryahovitsa — nie wygrywa 1. połowę u siebie (7/10, 70%)
  • Lokomotiv G. Oryahovitsa — jest niepokonany w 2. połowie u siebie (7/10, 70%)
  • Lokomotiv G. Oryahovitsa — powyżej 0.5 gola w 2. połowie u siebie (7/10, 70%)
  • Lokomotiv G. Oryahovitsa — więcej goli pada w 2. połowie u siebie (7/10, 70%)
  • Lokomotiv G. Oryahovitsa — powyżej 2.5 gola w meczu (14/20, 70%)

Streaki - wyjazd

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • Lokomotiv G. Oryahovitsa — powyżej 0.5 gola w 1. połowie na wyjeździe (9/10, 90%)
  • Lokomotiv G. Oryahovitsa — powyżej 1.5 gola w meczu na wyjeździe (8/10, 80%)
  • Lokomotiv G. Oryahovitsa — powyżej 2.5 gola w meczu na wyjeździe (8/10, 80%)
  • Lokomotiv G. Oryahovitsa — nie wygrywa 1. połowę na wyjeździe (8/10, 80%)
  • Lokomotiv G. Oryahovitsa — powyżej 0.5 gola w 2. połowie na wyjeździe (8/10, 80%)
  • Lokomotiv G. Oryahovitsa — przegrywa na wyjeździe (7/10, 70%)
  • Lokomotiv G. Oryahovitsa — przegrywa 1. połowę na wyjeździe (7/10, 70%)

Serie

W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.

  • 🔥 Lokomotiv G. Oryahovitsa — powyżej 0.5 gola w 1. połowie w 5 meczach z rzędu

Ostatnie 10 spotkań

Wybierz warunek z listy (wynik, gole, BTTS, rożne, kartki), żeby zobaczyć, w których z ostatnich meczów tej drużyny się spełnił.

DataGospodarzWynikGość
30.08Montana30Herb Lokomotiv G. OryahovitsaLokomotiv G. Oryahovitsa
21.08Herb Lokomotiv G. OryahovitsaLokomotiv G. Oryahovitsa21Etar Veliko Tarnovo
16.08Spartak Pleven01Herb Lokomotiv G. OryahovitsaLokomotiv G. Oryahovitsa
09.08Herb Lokomotiv G. OryahovitsaLokomotiv G. Oryahovitsa02Fratria
03.08Ludogorets II21Herb Lokomotiv G. OryahovitsaLokomotiv G. Oryahovitsa
25.07Herb Lokomotiv G. OryahovitsaLokomotiv G. Oryahovitsa11Chernomorets 1919 Burgas
20.06Dunav Ruse12Herb Lokomotiv G. OryahovitsaLokomotiv G. Oryahovitsa
23.05Herb Lokomotiv G. OryahovitsaLokomotiv G. Oryahovitsa03CSKA Sofia II
15.05Spartak Pleven52Herb Lokomotiv G. OryahovitsaLokomotiv G. Oryahovitsa
11.05Ludogorets II31Herb Lokomotiv G. OryahovitsaLokomotiv G. Oryahovitsa

Lokomotiv G. Oryahovitsa — ostatnie 10 meczów

Momenty strzelonych i straconych goli w trakcie każdego meczu (minuty), nie ich rozkład w całym sezonie.

Statystyki szczegółowe

Procenty (Win/BTTS/czyste konto) i średnie na mecz — gole, posiadanie, strzały, faule — nie sumy z całego sezonu. Wyjazd jest o 33% lepsza niż Dom pod względem odsetku wygranych meczów.

Dom1. połowa2. połowaOgółem
Win %
30%
0%
15%
Śr. goli/mecz
1.20
1.30
2.50
Strzelone
0.50
0.40
0.90
Stracone
0.70
0.90
1.60
BTTS %
10%
40%
25%
Czyste konto %
50%
30%
40%
Nie strzelił %
60%
60%
60%
Wyjazd1. połowa2. połowaOgółem
Win %
20%
20%
20%
Śr. goli/mecz
1.70
1.40
3.10
Strzelone
0.40
0.50
0.90
Stracone
1.30
0.90
2.20
BTTS %
20%
20%
20%
Czyste konto %
30%
40%
35%
Nie strzelił %
60%
60%
60%

Strzały drużyny

Strzały ogółem, strzały celne i skuteczność — procent strzałów zamienionych na gole.

Brak danych statystycznych (fixture_team_stats) dla tej drużyny w tym sezonie.

Offside Stats

Wiersze Match liczą spalone obu drużyn razem, wiersze Team — tylko tej drużyny (nie przeciwnika), jako średnia na mecz.

Brak danych statystycznych (fixture_team_stats) dla tej drużyny w tym sezonie.

Progi Under (cały mecz)

Odwrotność progów Over — pokazuje mecze z liczbą goli poniżej danego progu, nie powyżej.

OgółemDomWyjazd
Under 0.5
0% (0/20)
0% (0/10)
0% (0/10)
Under 1.5
20% (4/20)
20% (2/10)
20% (2/10)
Under 2.5
30% (6/20)
40% (4/10)
20% (2/10)
Under 3.5
85% (17/20)
90% (9/10)
80% (8/10)
Under 4.5
95% (19/20)
100% (10/10)
90% (9/10)
Under 5.5
95% (19/20)
100% (10/10)
90% (9/10)

Statystyki BTTS

BTTS (Both Teams To Score) to mecze, w których obie drużyny strzeliły gola — procent liczony z ostatnich meczów w każdej kolumnie. Dom notuje o 20% wyższy wynik niż Wyjazd pod względem częstości BTTS.

OgółemDomWyjazd
BTTS
55% (11/20)
60% (6/10)
50% (5/10)
BTTS 1H
15% (3/20)
10% (1/10)
20% (2/10)
BTTS 2H
30% (6/20)
40% (4/10)
20% (2/10)
BTTS Both Halves
5% (1/20)
0% (0/10)
10% (1/10)
BTTS & Win
15% (3/20)
20% (2/10)
10% (1/10)
BTTS & Draw
10% (2/20)
20% (2/10)
0% (0/10)
BTTS & Lose
30% (6/20)
20% (2/10)
40% (4/10)
BTTS & Over 2.5 (Yes/Yes)
50% (10/20)
50% (5/10)
50% (5/10)
BTTS & Over 2.5 (No/Yes)
20% (4/20)
10% (1/10)
30% (3/10)
BTTS 1H & 2H (Yes/Yes)
5% (1/20)
0% (0/10)
10% (1/10)
BTTS 1H & 2H (Yes/No)
10% (2/20)
10% (1/10)
10% (1/10)
BTTS 1H & 2H (No/Yes)
25% (5/20)
40% (4/10)
10% (1/10)
BTTS 1H & 2H (No/No)
60% (12/20)
50% (5/10)
70% (7/10)

Najczęstsze wyniki i liczba goli

Najczęstszy wynik to dokładny scoreline (np. 2-1), najczęstsza liczba goli to suma bramek w meczu niezależnie od podziału między drużyny.

Najczęstsze wyniki drużyny Lokomotiv G. Oryahovitsa

Wynik meczu

1-0
1 (17%)
0-2
1 (17%)
1-1
1 (17%)
1-2
1 (17%)
0-3
1 (17%)

Wynik do przerwy

1-0
2 (33%)
0-2
1 (17%)
0-0
1 (17%)
1-2
1 (17%)
0-1
1 (17%)

Najczęstsza liczba goli drużyny Lokomotiv G. Oryahovitsa

Liczba goli w meczu

3
3 (50%)
2
2 (33%)
1
1 (17%)

Liczba goli do przerwy

1
3 (50%)
2
1 (17%)
0
1 (17%)
3
1 (17%)

* Statystyki z sezonu 2026/27 ligi Second League.

Second League — Tabela
ZespółMZRPPktŚr.
1Fratria7421142.00
2Vihren6330122.00
4CSKA Sofia II6321111.83
5Nesebar6312101.67
6Montana6312101.67
7Beroe6312101.67
8Yantra 20196312101.67
10Hebar 1918722381.14
11Ludogorets II622281.33
12Marek621371.17
13Spartak Pleven621371.17
15Rilski Sportist613261.00
16Sportist Svoge613261.00
17Dobrudzha612350.83