Football Stats
Herb Kolding IF
Kolding IFŚr. pkt/mecz 1.05
Dania / 1. Division1 sierpnia 2026 16:00
Herb Hvidovre
HvidovreŚr. pkt/mecz 1.20

Bezpośrednie starcia (H2H)

Uwzględnia maksymalnie 10 ostatnich bezpośrednich starć tych drużyn, kolorowy pasek pokazuje rozkład zwycięstw, remisów i porażek.

10 spotkań — z perspektywy Kolding IF

2W — Kolding IF4D4W — Hvidovre

Streaki - Kolding IF

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • Kolding IF — powyżej 0.5 gola w 2. połowie u siebie (9/10, 90%)
  • Kolding IF — powyżej 1.5 gola w meczu u siebie (8/10, 80%)
  • Kolding IF — jest niepokonany w 1. połowie u siebie (8/10, 80%)
  • Kolding IF — jest niepokonany u siebie (7/10, 70%)
  • Kolding IF — powyżej 0.5 gola w 1. połowie u siebie (7/10, 70%)
  • Kolding IF — nie wygrywa 1. połowę (15/20, 75%)

Streaki - Hvidovre

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • Hvidovre — powyżej 0.5 gola w 2. połowie na wyjeździe (9/10, 90%)
  • Hvidovre — jest niepokonany na wyjeździe (7/10, 70%)
  • Hvidovre — powyżej 1.5 gola w meczu na wyjeździe (7/10, 70%)
  • Hvidovre — jest niepokonany w 1. połowie na wyjeździe (7/10, 70%)
  • Hvidovre — powyżej 0.5 gola w 1. połowie na wyjeździe (7/10, 70%)
  • Hvidovre — jest niepokonany w 2. połowie na wyjeździe (7/10, 70%)
  • Hvidovre — powyżej 1.5 spalonych (9/10, 90%)
  • Hvidovre — poniżej 6.5 rożnych zdobytych (17/20, 85%)
  • Hvidovre — poniżej 49.5 punktów kartkowych (8/10, 80%)
  • Hvidovre — poniżej 4.5 kartek (8/10, 80%)
  • Hvidovre — poniżej 4.5 kartek łącznie (8/10, 80%)
  • Hvidovre — obie drużyny strzelają (BTTS) (14/20, 70%)
  • Hvidovre — powyżej 29.5 punktów kartkowych (7/10, 70%)
  • Hvidovre — powyżej 7.5 rożnych (7/10, 70%)
  • Hvidovre — powyżej 2.5 kartek (7/10, 70%)
  • Hvidovre — powyżej 2.5 kartek łącznie (7/10, 70%)

Serie - Kolding IF

W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.

  • 🔥 Kolding IF — jest niepokonany w 1. połowie w 4 meczach z rzędu

Serie - Hvidovre

W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.

  • 🔥 Hvidovre — obie drużyny strzelają (BTTS) w 5 meczach z rzędu
  • 🔥 Hvidovre — powyżej 1.5 gola w meczu w 10 meczach z rzędu
  • 🔥 Hvidovre — powyżej 0.5 gola w 1. połowie w 5 meczach z rzędu
  • 🔥 Hvidovre — powyżej 0.5 gola w 2. połowie w 8 meczach z rzędu
  • 🔥 Hvidovre — powyżej 29.5 punktów kartkowych w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Hvidovre — powyżej 7.5 rożnych w 6 meczach z rzędu
  • 🔥 Hvidovre — powyżej 2.5 kartek w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Hvidovre — poniżej 5.5 kartek w 10 meczach z rzędu
  • 🔥 Hvidovre — powyżej 2.5 kartek łącznie w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Hvidovre — poniżej 5.5 kartek łącznie w 10 meczach z rzędu
  • 🔥 Hvidovre — poniżej 8.5 rożnych zdobytych w 9 meczach z rzędu

Historia bezpośrednich pojedynków (H2H)

Wybierz warunek z listy (wynik, gole, BTTS, rożne, kartki), żeby zobaczyć, w których z tych bezpośrednich starć się spełnił.

DataGospodarzWynikGość
01.08Herb Kolding IFKolding IF01Herb HvidovreHvidovre
03.05Herb Kolding IFKolding IF11Herb HvidovreHvidovre
21.04Herb HvidovreHvidovre21Herb Kolding IFKolding IF
15.03Herb HvidovreHvidovre00Herb Kolding IFKolding IF
13.09Herb Kolding IFKolding IF01Herb HvidovreHvidovre
03.05Herb HvidovreHvidovre01Herb Kolding IFKolding IF
11.04Herb Kolding IFKolding IF13Herb HvidovreHvidovre
07.10Herb HvidovreHvidovre00Herb Kolding IFKolding IF
26.07Herb Kolding IFKolding IF00Herb HvidovreHvidovre
05.05Herb HvidovreHvidovre02Herb Kolding IFKolding IF

Statystyki szczegółowe

Procenty (Win/BTTS/czyste konto) i średnie na mecz — gole, posiadanie, strzały, faule — nie sumy z całego sezonu.

Kolding IFDomWyjazdOgółem
Win %
40%
10%
25%
Śr. goli/mecz
2.50
2.20
2.35
Strzelone
1.40
0.70
1.05
Stracone
1.10
1.50
1.30
BTTS %
60%
40%
50%
Czyste konto %
30%
20%
25%
Nie strzelił %
10%
50%
30%
HvidovreDomWyjazdOgółem
Win %
10%
40%
25%
Śr. goli/mecz
2.80
2.30
2.55
Strzelone
1.10
1.40
1.25
Stracone
1.70
0.90
1.30
BTTS %
80%
60%
70%
Czyste konto %
10%
30%
20%
Nie strzelił %
20%
20%
20%

Ostatnie 10 meczów

Porównanie: strzelonych bramekKolding IF vs Hvidovre
1.40 gola/mecz
Kolding IF u siebie
1.40 gola/mecz
Hvidovre na wyjeździe

Progi bramkowe

Kolding IFHvidovre
Over 0.5
100% (10/10)
90% (9/10)
Over 1.5
80% (8/10)
70% (7/10)
Over 2.5
50% (5/10)
50% (5/10)
Over 3.5
20% (2/10)
20% (2/10)
Nie strzelił
10% (1/10)
20% (2/10)
1. połowa — 1-2 gole
60% (12/20)
60% (12/20)
1. połowa — 1-3 gole
65% (13/20)
70% (14/20)
2. połowa — 1-2 gole
70% (14/20)
75% (15/20)
2. połowa — 1-3 gole
80% (16/20)
80% (16/20)

Kartki meczowe

Suma żółtych i czerwonych kartek (każda liczona jako 1) przyznanych w meczu obu drużynom.

OgółemKolding IFHvidovre
Match Cards AVG
3.45 (20/20)
3.45 (20/20)
Over 0.5 Cards
100% (20/20)
100% (20/20)
Over 1.5 Cards
85% (17/20)
85% (17/20)
Over 2.5 Cards
70% (14/20)
70% (14/20)
Over 3.5 Cards
40% (8/20)
40% (8/20)
Over 4.5 Cards
30% (6/20)
30% (6/20)
Over 5.5 Cards
20% (4/20)
20% (4/20)
Over 6.5 Cards
0% (0/20)
0% (0/20)
Over 7.5 Cards
0% (0/20)
0% (0/20)
Total Cards
69
69
Highest in a Match
6
6
Lowest in a Match
1
1

Progi Under (cały mecz)

Odwrotność progów Over — pokazuje mecze z liczbą goli poniżej danego progu, nie powyżej.

OgółemKolding IFHvidovre
Under 0.5
8% (3/40)
5% (1/20)
10% (2/20)
Under 1.5
20% (8/40)
20% (4/20)
20% (4/20)
Under 2.5
53% (21/40)
55% (11/20)
50% (10/20)
Under 3.5
78% (31/40)
85% (17/20)
70% (14/20)
Under 4.5
98% (39/40)
100% (20/20)
95% (19/20)
Under 5.5
100% (40/40)
100% (20/20)
100% (20/20)
1. Division — Tabela
ZespółMZRPPktŚr.
1Vejle6420142.33
2Hvidovre6420142.33
3Hobro6402122.00
4FC Fredericia623191.50
5Aarhus Fremad623191.50
6Vendsyssel FF622281.33
7Aalborg622281.33
8AB Copenhagen613261.00
9Kolding IF613261.00
10Hillerød611440.67
11Esbjerg611440.67
12HB Koge602420.33