Football Stats
Herb Vendsyssel FF
Vendsyssel FFŚr. pkt/mecz 0.85
Dania / 1. Division2 sierpnia 2026 14:00
Herb Hobro
HobroŚr. pkt/mecz 1.55

Bezpośrednie starcia (H2H)

Uwzględnia maksymalnie 10 ostatnich bezpośrednich starć tych drużyn, kolorowy pasek pokazuje rozkład zwycięstw, remisów i porażek.

10 spotkań — z perspektywy Vendsyssel FF

3W — Vendsyssel FF1D6W — Hobro

Streaki - Vendsyssel FF

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • Vendsyssel FF — jest niepokonany w 1. połowie u siebie (9/10, 90%)
  • Vendsyssel FF — poniżej 2.5 gola w meczu u siebie (8/10, 80%)
  • Vendsyssel FF — nie wygrywa 1. połowę u siebie (8/10, 80%)
  • Vendsyssel FF — jest niepokonany u siebie (7/10, 70%)
  • Vendsyssel FF — remisuje 1. połowę u siebie (7/10, 70%)
  • Vendsyssel FF — jest niepokonany w 2. połowie u siebie (7/10, 70%)
  • Vendsyssel FF — poniżej 6.5 rożnych zdobytych (18/20, 90%)
  • Vendsyssel FF — poniżej 5.5 kartek (8/10, 80%)
  • Vendsyssel FF — powyżej 29.5 punktów kartkowych (7/10, 70%)
  • Vendsyssel FF — powyżej 3.5 spalonych (7/10, 70%)
  • Vendsyssel FF — powyżej 8.5 rożnych (7/10, 70%)
  • Vendsyssel FF — poniżej 12.5 rożnych (7/10, 70%)
  • Vendsyssel FF — powyżej 2.5 kartek (7/10, 70%)
  • Vendsyssel FF — powyżej 2.5 kartek łącznie (7/10, 70%)
  • Vendsyssel FF — poniżej 5.5 kartek łącznie (7/10, 70%)

Streaki - Hobro

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • Hobro — jest niepokonany na wyjeździe (8/10, 80%)
  • Hobro — jest niepokonany w 1. połowie na wyjeździe (8/10, 80%)
  • Hobro — jest niepokonany w 2. połowie na wyjeździe (8/10, 80%)
  • Hobro — poniżej 2.5 gola w meczu na wyjeździe (7/10, 70%)
  • Hobro — powyżej 0.5 gola w 2. połowie na wyjeździe (7/10, 70%)
  • Hobro — powyżej 1.5 spalonych (9/10, 90%)
  • Hobro — poniżej 6.5 kartek łącznie (9/10, 90%)
  • Hobro — poniżej 6.5 rożnych zdobytych (18/20, 90%)
  • Hobro — nie wygrywa 1. połowę (15/20, 75%)
  • Hobro — powyżej 39.5 punktów kartkowych (7/10, 70%)
  • Hobro — poniżej 4.5 spalonych (7/10, 70%)
  • Hobro — powyżej 8.5 rożnych (7/10, 70%)
  • Hobro — powyżej 3.5 kartek (7/10, 70%)
  • Hobro — poniżej 5.5 kartek (7/10, 70%)
  • Hobro — powyżej 3.5 kartek łącznie (7/10, 70%)

Serie - Vendsyssel FF

W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.

  • 🔥 Vendsyssel FF — powyżej 1.5 gola w meczu w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Vendsyssel FF — powyżej 0.5 gola w 1. połowie w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Vendsyssel FF — powyżej 3.5 spalonych w 5 meczach z rzędu
  • 🔥 Vendsyssel FF — poniżej 6.5 rożnych zdobytych w 3 meczach z rzędu

Serie - Hobro

W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.

  • 🔥 Hobro — powyżej 0.5 gola w 1. połowie w 10 meczach z rzędu
  • 🔥 Hobro — więcej goli pada w 1. połowie w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Hobro — powyżej 8.5 rożnych w 3 meczach z rzędu

Historia bezpośrednich pojedynków (H2H)

Wybierz warunek z listy (wynik, gole, BTTS, rożne, kartki), żeby zobaczyć, w których z tych bezpośrednich starć się spełnił.

DataGospodarzWynikGość
02.08Herb Vendsyssel FFVendsyssel FF12Herb HobroHobro
16.05Herb Vendsyssel FFVendsyssel FF20Herb HobroHobro
16.04Herb HobroHobro31Herb Vendsyssel FFVendsyssel FF
21.02Herb HobroHobro10Herb Vendsyssel FFVendsyssel FF
21.08Herb Vendsyssel FFVendsyssel FF03Herb HobroHobro
13.05Herb HobroHobro41Herb Vendsyssel FFVendsyssel FF
28.04Herb Vendsyssel FFVendsyssel FF31Herb HobroHobro
16.03Herb Vendsyssel FFVendsyssel FF11Herb HobroHobro
13.08Herb HobroHobro01Herb Vendsyssel FFVendsyssel FF
19.02Herb HobroHobro31Herb Vendsyssel FFVendsyssel FF

Statystyki szczegółowe

Procenty (Win/BTTS/czyste konto) i średnie na mecz — gole, posiadanie, strzały, faule — nie sumy z całego sezonu. Hobro jest o 200% lepsza niż Vendsyssel FF pod względem odsetku wygranych meczów.

Vendsyssel FFDomWyjazdOgółem
Win %
30%
0%
15%
Śr. goli/mecz
2.10
2.80
2.45
Strzelone
1.20
0.90
1.05
Stracone
0.90
1.90
1.40
BTTS %
40%
70%
55%
Czyste konto %
40%
20%
30%
Nie strzelił %
40%
30%
35%
HobroDomWyjazdOgółem
Win %
30%
60%
45%
Śr. goli/mecz
2.70
2.20
2.45
Strzelone
1.20
1.50
1.35
Stracone
1.50
0.70
1.10
BTTS %
50%
30%
40%
Czyste konto %
20%
60%
40%
Nie strzelił %
30%
10%
20%

Ostatnie 10 meczów

Hobro jest o +25% lepsza pod względem strzelonych bramek
1.20 gola/mecz
Vendsyssel FF u siebie
1.50 gola/mecz
Hobro na wyjeździe

Progi bramkowe

Vendsyssel FFHobro
Over 0.5
80% (8/10)
100% (10/10)
Over 1.5
60% (6/10)
60% (6/10)
Over 2.5
20% (2/10)
30% (3/10)
Over 3.5
20% (2/10)
10% (1/10)
Nie strzelił
40% (4/10)
10% (1/10)
1. połowa — 1-2 gole
55% (11/20)
45% (9/20)
1. połowa — 1-3 gole
60% (12/20)
60% (12/20)
2. połowa — 1-2 gole
50% (10/20)
60% (12/20)
2. połowa — 1-3 gole
60% (12/20)
70% (14/20)

Kartki meczowe

Suma żółtych i czerwonych kartek (każda liczona jako 1) przyznanych w meczu obu drużynom.

OgółemVendsyssel FFHobro
Match Cards AVG
4.25 (40/40)
4.30 (20/20)
4.20 (20/20)
Over 0.5 Cards
98% (39/40)
100% (20/20)
95% (19/20)
Over 1.5 Cards
93% (37/40)
95% (19/20)
90% (18/20)
Over 2.5 Cards
78% (31/40)
80% (16/20)
75% (15/20)
Over 3.5 Cards
63% (25/40)
60% (12/20)
65% (13/20)
Over 4.5 Cards
45% (18/40)
45% (9/20)
45% (9/20)
Over 5.5 Cards
28% (11/40)
30% (6/20)
25% (5/20)
Over 6.5 Cards
10% (4/40)
15% (3/20)
5% (1/20)
Over 7.5 Cards
5% (2/40)
5% (1/20)
5% (1/20)
Total Cards
170
86
84
Highest in a Match
11
8
11
Lowest in a Match
0
1
0

Progi Under (cały mecz)

Odwrotność progów Over — pokazuje mecze z liczbą goli poniżej danego progu, nie powyżej.

OgółemVendsyssel FFHobro
Under 0.5
10% (4/40)
20% (4/20)
0% (0/20)
Under 1.5
35% (14/40)
35% (7/20)
35% (7/20)
Under 2.5
57% (23/40)
55% (11/20)
60% (12/20)
Under 3.5
73% (29/40)
60% (12/20)
85% (17/20)
Under 4.5
90% (36/40)
95% (19/20)
85% (17/20)
Under 5.5
93% (37/40)
95% (19/20)
90% (18/20)
1. Division — Tabela
ZespółMZRPPktŚr.
1Vejle6420142.33
2Hvidovre6420142.33
3Hobro6402122.00
4FC Fredericia623191.50
5Aarhus Fremad623191.50
6Vendsyssel FF622281.33
7Aalborg622281.33
8AB Copenhagen613261.00
9Kolding IF613261.00
10Hillerød611440.67
11Esbjerg611440.67
12HB Koge602420.33