Football Stats
Herb Vejle
VejleŚr. pkt/mecz 1.35
Dania / 1. Division21 sierpnia 2026 18:00
Herb Esbjerg
EsbjergŚr. pkt/mecz 1.55

Bezpośrednie starcia (H2H)

Uwzględnia maksymalnie 10 ostatnich bezpośrednich starć tych drużyn, kolorowy pasek pokazuje rozkład zwycięstw, remisów i porażek.

7 spotkań — z perspektywy Vejle

4W — Vejle1D2W — Esbjerg

Streaki - Vejle

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • Vejle — powyżej 1.5 gola w meczu u siebie (10/10, 100%)
  • Vejle — powyżej 0.5 gola w 2. połowie u siebie (10/10, 100%)
  • Vejle — obie drużyny strzelają (BTTS) u siebie (9/10, 90%)
  • Vejle — nie wygrywa 1. połowę u siebie (9/10, 90%)
  • Vejle — jest niepokonany u siebie (7/10, 70%)
  • Vejle — powyżej 0.5 gola w 1. połowie u siebie (7/10, 70%)
  • Vejle — jest niepokonany w 2. połowie u siebie (7/10, 70%)
  • Vejle — poniżej 6.5 rożnych zdobytych (18/20, 90%)
  • Vejle — powyżej 1.5 spalonych (8/10, 80%)
  • Vejle — powyżej 8.5 rożnych (8/10, 80%)
  • Vejle — poniżej 4.5 kartek (8/10, 80%)
  • Vejle — powyżej 2.5 kartek łącznie (8/10, 80%)
  • Vejle — poniżej 4.5 kartek łącznie (8/10, 80%)
  • Vejle — jest niepokonany w 1. połowie (14/20, 70%)
  • Vejle — powyżej 39.5 punktów kartkowych (7/10, 70%)
  • Vejle — poniżej 49.5 punktów kartkowych (7/10, 70%)
  • Vejle — poniżej 3.5 spalonych (7/10, 70%)
  • Vejle — poniżej 11.5 rożnych (7/10, 70%)
  • Vejle — powyżej 2.5 kartek (7/10, 70%)

Streaki - Esbjerg

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • Esbjerg — powyżej 0.5 gola w 2. połowie na wyjeździe (10/10, 100%)
  • Esbjerg — powyżej 1.5 gola w meczu na wyjeździe (9/10, 90%)
  • Esbjerg — obie drużyny strzelają (BTTS) na wyjeździe (8/10, 80%)
  • Esbjerg — jest niepokonany w 1. połowie na wyjeździe (8/10, 80%)
  • Esbjerg — jest niepokonany na wyjeździe (7/10, 70%)
  • Esbjerg — powyżej 0.5 gola w 1. połowie na wyjeździe (7/10, 70%)
  • Esbjerg — powyżej 29.5 punktów kartkowych (9/10, 90%)
  • Esbjerg — powyżej 2.5 kartek (9/10, 90%)
  • Esbjerg — powyżej 2.5 kartek łącznie (9/10, 90%)
  • Esbjerg — poniżej 7.5 rożnych zdobytych (17/20, 85%)
  • Esbjerg — powyżej 2.5 spalonych (8/10, 80%)
  • Esbjerg — powyżej 8.5 rożnych (7/10, 70%)
  • Esbjerg — poniżej 12.5 rożnych (7/10, 70%)
  • Esbjerg — poniżej 5.5 kartek (7/10, 70%)
  • Esbjerg — poniżej 5.5 kartek łącznie (7/10, 70%)

Serie - Vejle

W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.

  • 🔥 Vejle — wygrywa w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 Vejle — jest niepokonany w 11 meczach z rzędu
  • 🔥 Vejle — powyżej 1.5 gola w meczu w 9 meczach z rzędu
  • 🔥 Vejle — powyżej 2.5 gola w meczu w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Vejle — powyżej 0.5 gola w 1. połowie w 7 meczach z rzędu
  • 🔥 Vejle — wygrywa 2. połowę w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 Vejle — jest niepokonany w 2. połowie w 5 meczach z rzędu
  • 🔥 Vejle — powyżej 0.5 gola w 2. połowie w 9 meczach z rzędu
  • 🔥 Vejle — więcej goli pada w 2. połowie w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Vejle — powyżej 29.5 punktów kartkowych w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Vejle — powyżej 1.5 spalonych w 5 meczach z rzędu
  • 🔥 Vejle — poniżej 4.5 spalonych w 7 meczach z rzędu
  • 🔥 Vejle — powyżej 8.5 rożnych w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 Vejle — poniżej 12.5 rożnych w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Vejle — poniżej 6.5 kartek w 14 meczach z rzędu
  • 🔥 Vejle — powyżej 2.5 kartek łącznie w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Vejle — poniżej 6.5 kartek łącznie w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 Vejle — poniżej 6.5 rożnych zdobytych w 12 meczach z rzędu

Serie - Esbjerg

W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.

  • 🔥 Esbjerg — obie drużyny strzelają (BTTS) w 8 meczach z rzędu
  • 🔥 Esbjerg — powyżej 1.5 gola w meczu w 9 meczach z rzędu
  • 🔥 Esbjerg — powyżej 2.5 gola w meczu w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Esbjerg — jest niepokonany w 1. połowie w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 Esbjerg — przegrywa 2. połowę w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Esbjerg — powyżej 0.5 gola w 2. połowie w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Esbjerg — więcej goli pada w 2. połowie w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Esbjerg — powyżej 1.5 spalonych w 10 meczach z rzędu
  • 🔥 Esbjerg — poniżej 3.5 spalonych w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Esbjerg — poniżej 11.5 rożnych w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Esbjerg — poniżej 5.5 kartek w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Esbjerg — poniżej 5.5 kartek łącznie w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Esbjerg — poniżej 7.5 rożnych zdobytych w 3 meczach z rzędu

Historia bezpośrednich pojedynków (H2H)

Wybierz warunek z listy (wynik, gole, BTTS, rożne, kartki), żeby zobaczyć, w których z tych bezpośrednich starć się spełnił.

DataGospodarzWynikGość
21.08Herb VejleVejle42Herb EsbjergEsbjerg
27.06Herb EsbjergEsbjerg33Herb VejleVejle
17.03Herb EsbjergEsbjerg21Herb VejleVejle
21.09Herb VejleVejle10Herb EsbjergEsbjerg
24.04Herb EsbjergEsbjerg01Herb VejleVejle
15.10Herb VejleVejle13Herb EsbjergEsbjerg
13.08Herb EsbjergEsbjerg12Herb VejleVejle

Statystyki szczegółowe

Procenty (Win/BTTS/czyste konto) i średnie na mecz — gole, posiadanie, strzały, faule — nie sumy z całego sezonu. Esbjerg jest o 33% lepsza niż Vejle pod względem odsetku wygranych meczów.

VejleDomWyjazdOgółem
Win %
20%
40%
30%
Śr. goli/mecz
3.60
2.90
3.25
Strzelone
1.70
1.60
1.65
Stracone
1.90
1.30
1.60
BTTS %
90%
50%
70%
Czyste konto %
10%
30%
20%
Nie strzelił %
0%
20%
10%
EsbjergDomWyjazdOgółem
Win %
40%
40%
40%
Śr. goli/mecz
2.60
3.40
3.00
Strzelone
1.50
1.60
1.55
Stracone
1.10
1.80
1.45
BTTS %
60%
80%
70%
Czyste konto %
30%
10%
20%
Nie strzelił %
20%
10%
15%

Ostatnie 10 meczów

Vejle jest o +6% lepsza pod względem strzelonych bramek
1.70 gola/mecz
Vejle u siebie
1.60 gola/mecz
Esbjerg na wyjeździe

Progi bramkowe

VejleEsbjerg
Over 0.5
100% (10/10)
100% (10/10)
Over 1.5
100% (10/10)
90% (9/10)
Over 2.5
60% (6/10)
60% (6/10)
Over 3.5
40% (4/10)
50% (5/10)
Nie strzelił
0% (0/10)
10% (1/10)
1. połowa — 1-2 gole
75% (15/20)
60% (12/20)
1. połowa — 1-3 gole
80% (16/20)
70% (14/20)
2. połowa — 1-2 gole
55% (11/20)
60% (12/20)
2. połowa — 1-3 gole
80% (16/20)
75% (15/20)

Statystyki rożnych

Progi liczone jako suma rożnych obu drużyn w meczu, nie tylko jednej z nich.

OgółemVejleEsbjerg
Match Corners AVG
9.64 (11/40)
9.64 (11/20)
Over 6.5 Corners
82% (9/11)
82% (9/11)
Over 7.5 Corners
73% (8/11)
73% (8/11)
Over 8.5 Corners
73% (8/11)
73% (8/11)
Over 9.5 Corners
36% (4/11)
36% (4/11)
Over 10.5 Corners
36% (4/11)
36% (4/11)
Over 11.5 Corners
27% (3/11)
27% (3/11)
Over 12.5 Corners
18% (2/11)
18% (2/11)
Over 13.5 Corners
18% (2/11)
18% (2/11)
Over 14.5 Corners
0% (0/11)
0% (0/11)

Rożne drużynowe

Rożne zdobyte przez tę drużynę i te przyznane przeciwnikowi — dwa osobne zestawy w zakładkach Zdobyte/Stracone.

OgółemVejleEsbjerg
Corners Earned Match
4.50
3.95
5.05
More Corners Than Opponent
30% (12/40)
20% (4/20)
40% (8/20)
Over 2.5 Corners Earned
83% (33/40)
75% (15/20)
90% (18/20)
Over 3.5 Corners Earned
63% (25/40)
55% (11/20)
70% (14/20)
Over 4.5 Corners Earned
43% (17/40)
35% (7/20)
50% (10/20)
Over 5.5 Corners Earned
28% (11/40)
20% (4/20)
35% (7/20)
Over 6.5 Corners Earned
23% (9/40)
10% (2/20)
35% (7/20)
Over 7.5 Corners Earned
10% (4/40)
5% (1/20)
15% (3/20)
Over 8.5 Corners Earned
8% (3/40)
5% (1/20)
10% (2/20)
Corners Earned
180
79
101

Kartki meczowe

Suma żółtych i czerwonych kartek (każda liczona jako 1) przyznanych w meczu obu drużynom. Esbjerg notuje o 22% wyższy wynik niż Vejle pod względem średniej kartek w meczu.

OgółemVejleEsbjerg
Match Cards AVG
3.83 (40/40)
3.45 (20/20)
4.20 (20/20)
Over 0.5 Cards
100% (40/40)
100% (20/20)
100% (20/20)
Over 1.5 Cards
90% (36/40)
85% (17/20)
95% (19/20)
Over 2.5 Cards
73% (29/40)
60% (12/20)
85% (17/20)
Over 3.5 Cards
45% (18/40)
40% (8/20)
50% (10/20)
Over 4.5 Cards
30% (12/40)
15% (3/20)
45% (9/20)
Over 5.5 Cards
20% (8/40)
15% (3/20)
25% (5/20)
Over 6.5 Cards
8% (3/40)
10% (2/20)
5% (1/20)
Over 7.5 Cards
5% (2/40)
5% (1/20)
5% (1/20)
Total Cards
153
69
84
Highest in a Match
11
11
10
Lowest in a Match
1
1
1

Progi Under (cały mecz)

Odwrotność progów Over — pokazuje mecze z liczbą goli poniżej danego progu, nie powyżej.

OgółemVejleEsbjerg
Under 0.5
3% (1/40)
0% (0/20)
5% (1/20)
Under 1.5
15% (6/40)
10% (2/20)
20% (4/20)
Under 2.5
43% (17/40)
45% (9/20)
40% (8/20)
Under 3.5
65% (26/40)
65% (13/20)
65% (13/20)
Under 4.5
78% (31/40)
80% (16/20)
75% (15/20)
Under 5.5
93% (37/40)
90% (18/20)
95% (19/20)
1. Division — Tabela
ZespółMZRPPktŚr.
1Vejle6420142.33
2Hvidovre6420142.33
3Hobro6402122.00
4FC Fredericia623191.50
5Aarhus Fremad623191.50
6Vendsyssel FF622281.33
7Aalborg622281.33
8AB Copenhagen613261.00
9Kolding IF613261.00
10Hillerød611440.67
11Esbjerg611440.67
12HB Koge602420.33