Bezpośrednie starcia (H2H)
Uwzględnia maksymalnie 10 ostatnich bezpośrednich starć tych drużyn, kolorowy pasek pokazuje rozkład zwycięstw, remisów i porażek.
1 spotkanie — z perspektywy AB Copenhagen
Streaki - AB Copenhagen
Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.
- AB Copenhagen — powyżej 1.5 gola w meczu u siebie (10/10, 100%)
- AB Copenhagen — powyżej 0.5 gola w 1. połowie u siebie (10/10, 100%)
- AB Copenhagen — jest niepokonany u siebie (8/10, 80%)
- AB Copenhagen — jest niepokonany w 2. połowie u siebie (8/10, 80%)
- AB Copenhagen — powyżej 0.5 gola w 2. połowie u siebie (8/10, 80%)
Streaki - Hvidovre
Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.
- Hvidovre — powyżej 0.5 gola w 2. połowie na wyjeździe (9/10, 90%)
- Hvidovre — powyżej 1.5 gola w meczu na wyjeździe (8/10, 80%)
- Hvidovre — powyżej 0.5 gola w 1. połowie na wyjeździe (8/10, 80%)
- Hvidovre — jest niepokonany na wyjeździe (7/10, 70%)
- Hvidovre — jest niepokonany w 1. połowie na wyjeździe (7/10, 70%)
- Hvidovre — jest niepokonany w 2. połowie na wyjeździe (7/10, 70%)
- Hvidovre — powyżej 1.5 spalonych (9/10, 90%)
- Hvidovre — poniżej 6.5 rożnych zdobytych (17/20, 85%)
- Hvidovre — poniżej 49.5 punktów kartkowych (8/10, 80%)
- Hvidovre — poniżej 4.5 kartek (8/10, 80%)
- Hvidovre — poniżej 4.5 kartek łącznie (8/10, 80%)
- Hvidovre — obie drużyny strzelają (BTTS) (14/20, 70%)
- Hvidovre — powyżej 29.5 punktów kartkowych (7/10, 70%)
- Hvidovre — powyżej 7.5 rożnych (7/10, 70%)
- Hvidovre — powyżej 2.5 kartek (7/10, 70%)
- Hvidovre — powyżej 2.5 kartek łącznie (7/10, 70%)
Serie - AB Copenhagen
W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.
- 🔥 AB Copenhagen — jest niepokonany w 1. połowie w 4 meczach z rzędu
Serie - Hvidovre
W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.
- 🔥 Hvidovre — wygrywa w 3 meczach z rzędu
- 🔥 Hvidovre — jest niepokonany w 5 meczach z rzędu
- 🔥 Hvidovre — jest niepokonany w 1. połowie w 4 meczach z rzędu
- 🔥 Hvidovre — jest niepokonany w 2. połowie w 3 meczach z rzędu
- 🔥 Hvidovre — powyżej 29.5 punktów kartkowych w 3 meczach z rzędu
- 🔥 Hvidovre — powyżej 7.5 rożnych w 6 meczach z rzędu
- 🔥 Hvidovre — powyżej 2.5 kartek w 3 meczach z rzędu
- 🔥 Hvidovre — poniżej 5.5 kartek w 10 meczach z rzędu
- 🔥 Hvidovre — powyżej 2.5 kartek łącznie w 3 meczach z rzędu
- 🔥 Hvidovre — poniżej 5.5 kartek łącznie w 10 meczach z rzędu
- 🔥 Hvidovre — poniżej 8.5 rożnych zdobytych w 9 meczach z rzędu
Historia bezpośrednich pojedynków (H2H)
Wybierz warunek z listy (wynik, gole, BTTS, rożne, kartki), żeby zobaczyć, w których z tych bezpośrednich starć się spełnił.
Statystyki szczegółowe
Procenty (Win/BTTS/czyste konto) i średnie na mecz — gole, posiadanie, strzały, faule — nie sumy z całego sezonu. AB Copenhagen jest o 31% lepsza niż Hvidovre pod względem odsetku wygranych meczów.
| AB Copenhagen | Dom | Wyjazd | Ogółem |
|---|---|---|---|
Win % | 50% | 33% | 46% |
Śr. goli/mecz | 3.00 | 2.67 | 2.92 |
Strzelone | 2.10 | 1.67 | 2.00 |
Stracone | 0.90 | 1.00 | 0.92 |
BTTS % | 40% | 33% | 38% |
Czyste konto % | 50% | 33% | 46% |
Nie strzelił % | 10% | 33% | 15% |
| Hvidovre | Dom | Wyjazd | Ogółem |
|---|---|---|---|
Win % | 20% | 50% | 35% |
Śr. goli/mecz | 2.70 | 2.50 | 2.60 |
Strzelone | 1.10 | 1.60 | 1.35 |
Stracone | 1.60 | 0.90 | 1.25 |
BTTS % | 80% | 60% | 70% |
Czyste konto % | 10% | 30% | 20% |
Nie strzelił % | 20% | 10% | 15% |
Ostatnie 10 meczów
- 16.08.2026Wvs Vendsyssel FF3-0
- 08.08.2026Lvs Hobro0-1
- 31.07.2026Dvs FC Fredericia1-1
- 24.07.2026Dvs Vejle2-2
- 18.07.2026Dvs B 933-3
- 14.07.2026Wvs Helsingborg2-0
- 06.06.2026Wvs Thisted FC3-0
- 22.05.2026Wvs HIK5-0
- 13.05.2026Lvs Roskilde1-2
- 24.04.2026Wvs Naestved3-0
- 15.08.2026Wvs HB Koge2-0
- 09.08.2026Wvs Esbjerg2-1
- 01.08.2026Wvs Kolding IF1-0
- 25.07.2026Dvs Vendsyssel FF2-2
- 18.07.2026Dvs Vejle1-1
- 31.05.2026Lvs Hillerød1-2
- 25.05.2026Lvs Esbjerg1-4
- 16.05.2026Dvs AC Horsens1-1
- 09.05.2026Lvs Lyngby0-2
- 03.05.2026Dvs Kolding IF1-1
Progi bramkowe
| AB Copenhagen | Hvidovre | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 100% (10/10) | 100% (10/10) |
Over 1.5 | 100% (10/10) | 80% (8/10) |
Over 2.5 | 50% (5/10) | 50% (5/10) |
Over 3.5 | 20% (2/10) | 20% (2/10) |
Nie strzelił | 10% (1/10) | 10% (1/10) |
1. połowa — 1-2 gole | 62% (8/13) | 60% (12/20) |
1. połowa — 1-3 gole | 85% (11/13) | 70% (14/20) |
2. połowa — 1-2 gole | 69% (9/13) | 70% (14/20) |
2. połowa — 1-3 gole | 77% (10/13) | 80% (16/20) |
| AB Copenhagen | Hvidovre | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 100% (10/10) | 80% (8/10) |
Over 1.5 | 40% (4/10) | 10% (1/10) |
Over 2.5 | 30% (3/10) | 10% (1/10) |
Over 3.5 | 10% (1/10) | 0% (0/10) |
Nie strzelił | 30% (3/10) | 50% (5/10) |
1. połowa — 1-2 gole | 62% (8/13) | 60% (12/20) |
1. połowa — 1-3 gole | 85% (11/13) | 70% (14/20) |
2. połowa — 1-2 gole | 69% (9/13) | 70% (14/20) |
2. połowa — 1-3 gole | 77% (10/13) | 80% (16/20) |
| AB Copenhagen | Hvidovre | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 80% (8/10) | 90% (9/10) |
Over 1.5 | 30% (3/10) | 50% (5/10) |
Over 2.5 | 10% (1/10) | 10% (1/10) |
Over 3.5 | 0% (0/10) | 0% (0/10) |
Nie strzelił | 40% (4/10) | 40% (4/10) |
1. połowa — 1-2 gole | 62% (8/13) | 60% (12/20) |
1. połowa — 1-3 gole | 85% (11/13) | 70% (14/20) |
2. połowa — 1-2 gole | 69% (9/13) | 70% (14/20) |
2. połowa — 1-3 gole | 77% (10/13) | 80% (16/20) |
Kartki meczowe
Suma żółtych i czerwonych kartek (każda liczona jako 1) przyznanych w meczu obu drużynom.
| Ogółem | AB Copenhagen | Hvidovre | |
|---|---|---|---|
Match Cards AVG | 3.45 (20/20) | — | 3.45 (20/20) |
Over 0.5 Cards | 100% (20/20) | — | 100% (20/20) |
Over 1.5 Cards | 85% (17/20) | — | 85% (17/20) |
Over 2.5 Cards | 70% (14/20) | — | 70% (14/20) |
Over 3.5 Cards | 40% (8/20) | — | 40% (8/20) |
Over 4.5 Cards | 30% (6/20) | — | 30% (6/20) |
Over 5.5 Cards | 20% (4/20) | — | 20% (4/20) |
Over 6.5 Cards | 0% (0/20) | — | 0% (0/20) |
Over 7.5 Cards | 0% (0/20) | — | 0% (0/20) |
Total Cards | 69 | — | 69 |
Highest in a Match | 6 | — | 6 |
Lowest in a Match | 1 | — | 1 |
Progi Under (cały mecz)
Odwrotność progów Over — pokazuje mecze z liczbą goli poniżej danego progu, nie powyżej.
| Ogółem | AB Copenhagen | Hvidovre | |
|---|---|---|---|
Under 0.5 | 3% (1/33) | 0% (0/13) | 5% (1/20) |
Under 1.5 | 12% (4/33) | 8% (1/13) | 15% (3/20) |
Under 2.5 | 48% (16/33) | 46% (6/13) | 50% (10/20) |
Under 3.5 | 76% (25/33) | 77% (10/13) | 75% (15/20) |
Under 4.5 | 91% (30/33) | 85% (11/13) | 95% (19/20) |
Under 5.5 | 97% (32/33) | 92% (12/13) | 100% (20/20) |

