Football Stats
Herb HB Koge
HB KogeŚr. pkt/mecz 1.15
Dania / 1. Division23 sierpnia 2026 13:00
Herb Kolding IF
Kolding IFŚr. pkt/mecz 0.90

Bezpośrednie starcia (H2H)

Uwzględnia maksymalnie 10 ostatnich bezpośrednich starć tych drużyn, kolorowy pasek pokazuje rozkład zwycięstw, remisów i porażek.

10 spotkań — z perspektywy HB Koge

3W — HB Koge3D4W — Kolding IF

Streaki - HB Koge

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • HB Koge — powyżej 1.5 gola w meczu u siebie (8/10, 80%)
  • HB Koge — nie wygrywa 1. połowę u siebie (8/10, 80%)
  • HB Koge — powyżej 0.5 gola w 2. połowie u siebie (8/10, 80%)
  • HB Koge — poniżej 2.5 gola w meczu u siebie (7/10, 70%)
  • HB Koge — jest niepokonany w 1. połowie u siebie (7/10, 70%)
  • HB Koge — powyżej 0.5 gola w 1. połowie (14/20, 70%)

Streaki - Kolding IF

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • Kolding IF — nie wygrywa 1. połowę na wyjeździe (9/10, 90%)
  • Kolding IF — powyżej 1.5 gola w meczu na wyjeździe (8/10, 80%)
  • Kolding IF — powyżej 0.5 gola w 1. połowie na wyjeździe (7/10, 70%)
  • Kolding IF — powyżej 0.5 gola w 2. połowie na wyjeździe (7/10, 70%)

Serie - HB Koge

W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.

  • 🔥 HB Koge — przegrywa w 6 meczach z rzędu
  • 🔥 HB Koge — powyżej 1.5 gola w meczu w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 HB Koge — nie wygrywa 1. połowę w 6 meczach z rzędu
  • 🔥 HB Koge — powyżej 0.5 gola w 2. połowie w 4 meczach z rzędu

Serie - Kolding IF

W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.

  • 🔥 Kolding IF — powyżej 0.5 gola w 1. połowie w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 Kolding IF — nie wygrywa 1. połowę w 5 meczach z rzędu

Historia bezpośrednich pojedynków (H2H)

Wybierz warunek z listy (wynik, gole, BTTS, rożne, kartki), żeby zobaczyć, w których z tych bezpośrednich starć się spełnił.

DataGospodarzWynikGość
23.08Herb HB KogeHB Koge22Herb Kolding IFKolding IF
17.10Herb HB KogeHB Koge21Herb Kolding IFKolding IF
01.08Herb Kolding IFKolding IF31Herb HB KogeHB Koge
25.10Herb HB KogeHB Koge01Herb Kolding IFKolding IF
14.09Herb Kolding IFKolding IF11Herb HB KogeHB Koge
07.10Herb Kolding IFKolding IF31Herb HB KogeHB Koge
14.09Herb HB KogeHB Koge01Herb Kolding IFKolding IF
13.03Herb HB KogeHB Koge11Herb Kolding IFKolding IF
19.09Herb Kolding IFKolding IF24Herb HB KogeHB Koge
23.06Herb HB KogeHB Koge10Herb Kolding IFKolding IF

Statystyki szczegółowe

Procenty (Win/BTTS/czyste konto) i średnie na mecz — gole, posiadanie, strzały, faule — nie sumy z całego sezonu. HB Koge jest o 50% lepsza niż Kolding IF pod względem odsetku wygranych meczów.

HB KogeDomWyjazdOgółem
Win %
30%
30%
30%
Śr. goli/mecz
2.60
2.60
2.60
Strzelone
1.20
1.20
1.20
Stracone
1.40
1.40
1.40
BTTS %
40%
50%
45%
Czyste konto %
20%
20%
20%
Nie strzelił %
40%
40%
40%
Kolding IFDomWyjazdOgółem
Win %
30%
10%
20%
Śr. goli/mecz
2.60
2.20
2.40
Strzelone
1.40
0.70
1.05
Stracone
1.20
1.50
1.35
BTTS %
60%
40%
50%
Czyste konto %
20%
20%
20%
Nie strzelił %
20%
50%
35%

Ostatnie 10 meczów

HB Koge jest o +71% lepsza pod względem strzelonych bramek
1.20 gola/mecz
HB Koge u siebie
0.70 gola/mecz
Kolding IF na wyjeździe

Progi bramkowe

HB KogeKolding IF
Over 0.5
100% (10/10)
90% (9/10)
Over 1.5
80% (8/10)
80% (8/10)
Over 2.5
30% (3/10)
40% (4/10)
Over 3.5
20% (2/10)
10% (1/10)
Nie strzelił
40% (4/10)
50% (5/10)
1. połowa — 1-2 gole
55% (11/20)
70% (14/20)
1. połowa — 1-3 gole
70% (14/20)
75% (15/20)
2. połowa — 1-2 gole
65% (13/20)
65% (13/20)
2. połowa — 1-3 gole
75% (15/20)
80% (16/20)

Progi Under (cały mecz)

Odwrotność progów Over — pokazuje mecze z liczbą goli poniżej danego progu, nie powyżej.

OgółemHB KogeKolding IF
Under 0.5
5% (2/40)
5% (1/20)
5% (1/20)
Under 1.5
20% (8/40)
20% (4/20)
20% (4/20)
Under 2.5
55% (22/40)
55% (11/20)
55% (11/20)
Under 3.5
80% (32/40)
75% (15/20)
85% (17/20)
Under 4.5
93% (37/40)
90% (18/20)
95% (19/20)
Under 5.5
98% (39/40)
95% (19/20)
100% (20/20)
1. Division — Tabela
ZespółMZRPPktŚr.
1Vejle6420142.33
2Hvidovre6420142.33
3Hobro6402122.00
4FC Fredericia623191.50
5Aarhus Fremad623191.50
6Vendsyssel FF622281.33
7Aalborg622281.33
8AB Copenhagen613261.00
9Kolding IF613261.00
10Hillerød611440.67
11Esbjerg611440.67
12HB Koge602420.33