Football Stats
Herb Hvidovre
HvidovreŚr. pkt/mecz 1.30
Dania / 1. Division30 sierpnia 2026 13:00
Herb FC Fredericia
FC FredericiaŚr. pkt/mecz 1.55

Bezpośrednie starcia (H2H)

Uwzględnia maksymalnie 10 ostatnich bezpośrednich starć tych drużyn, kolorowy pasek pokazuje rozkład zwycięstw, remisów i porażek.

10 spotkań — z perspektywy Hvidovre

7W — Hvidovre1D2W — FC Fredericia

Streaki - Hvidovre

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • Hvidovre — powyżej 1.5 gola w meczu u siebie (9/10, 90%)
  • Hvidovre — obie drużyny strzelają (BTTS) u siebie (8/10, 80%)
  • Hvidovre — powyżej 0.5 gola w 2. połowie u siebie (8/10, 80%)
  • Hvidovre — jest niepokonany u siebie (7/10, 70%)
  • Hvidovre — jest niepokonany w 1. połowie u siebie (7/10, 70%)
  • Hvidovre — nie wygrywa 1. połowę u siebie (7/10, 70%)
  • Hvidovre — powyżej 1.5 spalonych (9/10, 90%)
  • Hvidovre — poniżej 6.5 rożnych zdobytych (17/20, 85%)
  • Hvidovre — poniżej 49.5 punktów kartkowych (8/10, 80%)
  • Hvidovre — poniżej 4.5 kartek (8/10, 80%)
  • Hvidovre — poniżej 4.5 kartek łącznie (8/10, 80%)
  • Hvidovre — powyżej 0.5 gola w 1. połowie (14/20, 70%)
  • Hvidovre — powyżej 29.5 punktów kartkowych (7/10, 70%)
  • Hvidovre — powyżej 7.5 rożnych (7/10, 70%)
  • Hvidovre — powyżej 2.5 kartek (7/10, 70%)
  • Hvidovre — powyżej 2.5 kartek łącznie (7/10, 70%)

Streaki - FC Fredericia

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • FC Fredericia — powyżej 0.5 gola w 2. połowie na wyjeździe (10/10, 100%)
  • FC Fredericia — powyżej 1.5 gola w meczu na wyjeździe (9/10, 90%)
  • FC Fredericia — jest niepokonany na wyjeździe (8/10, 80%)
  • FC Fredericia — powyżej 0.5 gola w 1. połowie na wyjeździe (8/10, 80%)
  • FC Fredericia — obie drużyny strzelają (BTTS) na wyjeździe (7/10, 70%)
  • FC Fredericia — powyżej 2.5 gola w meczu na wyjeździe (7/10, 70%)
  • FC Fredericia — jest niepokonany w 1. połowie na wyjeździe (7/10, 70%)
  • FC Fredericia — powyżej 8.5 rożnych (9/10, 90%)
  • FC Fredericia — powyżej 29.5 punktów kartkowych (8/10, 80%)
  • FC Fredericia — powyżej 1.5 spalonych (8/10, 80%)
  • FC Fredericia — poniżej 4.5 spalonych (8/10, 80%)
  • FC Fredericia — powyżej 2.5 kartek (8/10, 80%)
  • FC Fredericia — powyżej 2.5 kartek łącznie (8/10, 80%)
  • FC Fredericia — poniżej 4.5 kartek łącznie (8/10, 80%)
  • FC Fredericia — nie wygrywa 1. połowę (14/20, 70%)
  • FC Fredericia — poniżej 49.5 punktów kartkowych (7/10, 70%)
  • FC Fredericia — poniżej 3.5 kartek (7/10, 70%)
  • FC Fredericia — poniżej 6.5 rożnych zdobytych (14/20, 70%)

Serie - Hvidovre

W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.

  • 🔥 Hvidovre — jest niepokonany w 6 meczach z rzędu
  • 🔥 Hvidovre — powyżej 1.5 gola w meczu w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Hvidovre — jest niepokonany w 1. połowie w 5 meczach z rzędu
  • 🔥 Hvidovre — powyżej 0.5 gola w 2. połowie w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Hvidovre — powyżej 29.5 punktów kartkowych w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Hvidovre — powyżej 7.5 rożnych w 6 meczach z rzędu
  • 🔥 Hvidovre — powyżej 2.5 kartek w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Hvidovre — poniżej 5.5 kartek w 10 meczach z rzędu
  • 🔥 Hvidovre — powyżej 2.5 kartek łącznie w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Hvidovre — poniżej 5.5 kartek łącznie w 10 meczach z rzędu
  • 🔥 Hvidovre — poniżej 8.5 rożnych zdobytych w 9 meczach z rzędu

Serie - FC Fredericia

W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.

  • 🔥 FC Fredericia — nie wygrywa 1. połowę w 6 meczach z rzędu
  • 🔥 FC Fredericia — jest niepokonany w 2. połowie w 7 meczach z rzędu
  • 🔥 FC Fredericia — powyżej 19.5 punktów kartkowych w 5 meczach z rzędu
  • 🔥 FC Fredericia — powyżej 1.5 spalonych w 5 meczach z rzędu
  • 🔥 FC Fredericia — powyżej 8.5 rożnych w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 FC Fredericia — poniżej 11.5 rożnych w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 FC Fredericia — poniżej 6.5 kartek w 29 meczach z rzędu
  • 🔥 FC Fredericia — poniżej 6.5 kartek łącznie w 29 meczach z rzędu
  • 🔥 FC Fredericia — poniżej 7.5 rożnych zdobytych w 4 meczach z rzędu

Historia bezpośrednich pojedynków (H2H)

Wybierz warunek z listy (wynik, gole, BTTS, rożne, kartki), żeby zobaczyć, w których z tych bezpośrednich starć się spełnił.

DataGospodarzWynikGość
30.08Herb HvidovreHvidovre21Herb FC FredericiaFC Fredericia
09.05Herb FC FredericiaFC Fredericia51Herb HvidovreHvidovre
16.04Herb HvidovreHvidovre00Herb FC FredericiaFC Fredericia
27.02Herb HvidovreHvidovre10Herb FC FredericiaFC Fredericia
25.08Herb FC FredericiaFC Fredericia01Herb HvidovreHvidovre
29.10Herb HvidovreHvidovre32Herb FC FredericiaFC Fredericia
18.09Herb FC FredericiaFC Fredericia12Herb HvidovreHvidovre
18.05Herb HvidovreHvidovre31Herb FC FredericiaFC Fredericia
01.04Herb FC FredericiaFC Fredericia21Herb HvidovreHvidovre
27.11Herb HvidovreHvidovre51Herb FC FredericiaFC Fredericia

Statystyki szczegółowe

Procenty (Win/BTTS/czyste konto) i średnie na mecz — gole, posiadanie, strzały, faule — nie sumy z całego sezonu. FC Fredericia jest o 33% lepsza niż Hvidovre pod względem odsetku wygranych meczów.

HvidovreDomWyjazdOgółem
Win %
20%
40%
30%
Śr. goli/mecz
2.70
2.30
2.50
Strzelone
1.10
1.40
1.25
Stracone
1.60
0.90
1.25
BTTS %
80%
60%
70%
Czyste konto %
10%
30%
20%
Nie strzelił %
20%
10%
15%
Posiadanie piłki
Śr. strzały/mecz
Śr. faule/mecz
FC FredericiaDomWyjazdOgółem
Win %
30%
50%
40%
Śr. goli/mecz
3.10
3.10
3.10
Strzelone
1.60
1.80
1.70
Stracone
1.50
1.30
1.40
BTTS %
60%
70%
65%
Czyste konto %
20%
10%
15%
Nie strzelił %
30%
20%
25%
Posiadanie piłki
41%
46%
Śr. strzały/mecz
11.13
14.57
Śr. faule/mecz
11.13
10.93

Ostatnie 10 meczów

FC Fredericia jest o +64% lepsza pod względem strzelonych bramek
1.10 gola/mecz
Hvidovre u siebie
1.80 gola/mecz
FC Fredericia na wyjeździe

Progi bramkowe

HvidovreFC Fredericia
Over 0.5
90% (9/10)
100% (10/10)
Over 1.5
90% (9/10)
90% (9/10)
Over 2.5
50% (5/10)
70% (7/10)
Over 3.5
30% (3/10)
40% (4/10)
Nie strzelił
20% (2/10)
20% (2/10)
1. połowa — 1-2 gole
65% (13/20)
50% (10/20)
1. połowa — 1-3 gole
70% (14/20)
75% (15/20)
2. połowa — 1-2 gole
70% (14/20)
70% (14/20)
2. połowa — 1-3 gole
80% (16/20)
85% (17/20)

Statystyki rożnych

Progi liczone jako suma rożnych obu drużyn w meczu, nie tylko jednej z nich.

OgółemHvidovreFC Fredericia
Match Corners AVG
11.79 (14/40)
11.79 (14/20)
Over 6.5 Corners
100% (14/14)
100% (14/14)
Over 7.5 Corners
93% (13/14)
93% (13/14)
Over 8.5 Corners
93% (13/14)
93% (13/14)
Over 9.5 Corners
71% (10/14)
71% (10/14)
Over 10.5 Corners
50% (7/14)
50% (7/14)
Over 11.5 Corners
43% (6/14)
43% (6/14)
Over 12.5 Corners
43% (6/14)
43% (6/14)
Over 13.5 Corners
43% (6/14)
43% (6/14)
Over 14.5 Corners
14% (2/14)
14% (2/14)

Rożne drużynowe

Rożne zdobyte przez tę drużynę i te przyznane przeciwnikowi — dwa osobne zestawy w zakładkach Zdobyte/Stracone.

OgółemHvidovreFC Fredericia
Corners Earned Match
4.55
4.35
4.75
More Corners Than Opponent
33% (13/40)
25% (5/20)
40% (8/20)
Over 2.5 Corners Earned
83% (33/40)
80% (16/20)
85% (17/20)
Over 3.5 Corners Earned
68% (27/40)
70% (14/20)
65% (13/20)
Over 4.5 Corners Earned
45% (18/40)
50% (10/20)
40% (8/20)
Over 5.5 Corners Earned
30% (12/40)
20% (4/20)
40% (8/20)
Over 6.5 Corners Earned
23% (9/40)
15% (3/20)
30% (6/20)
Over 7.5 Corners Earned
15% (6/40)
15% (3/20)
15% (3/20)
Over 8.5 Corners Earned
8% (3/40)
5% (1/20)
10% (2/20)
Corners Earned
182
87
95

Kartki meczowe

Suma żółtych i czerwonych kartek (każda liczona jako 1) przyznanych w meczu obu drużynom. Hvidovre notuje o 19% wyższy wynik niż FC Fredericia pod względem średniej kartek w meczu.

OgółemHvidovreFC Fredericia
Match Cards AVG
3.17 (40/40)
3.45 (20/20)
2.90 (20/20)
Over 0.5 Cards
100% (40/40)
100% (20/20)
100% (20/20)
Over 1.5 Cards
88% (35/40)
85% (17/20)
90% (18/20)
Over 2.5 Cards
65% (26/40)
70% (14/20)
60% (12/20)
Over 3.5 Cards
33% (13/40)
40% (8/20)
25% (5/20)
Over 4.5 Cards
20% (8/40)
30% (6/20)
10% (2/20)
Over 5.5 Cards
13% (5/40)
20% (4/20)
5% (1/20)
Over 6.5 Cards
0% (0/40)
0% (0/20)
0% (0/20)
Over 7.5 Cards
0% (0/40)
0% (0/20)
0% (0/20)
Total Cards
127
69
58
Highest in a Match
6
6
6
Lowest in a Match
1
1
1

Progi Under (cały mecz)

Odwrotność progów Over — pokazuje mecze z liczbą goli poniżej danego progu, nie powyżej.

OgółemHvidovreFC Fredericia
Under 0.5
5% (2/40)
5% (1/20)
5% (1/20)
Under 1.5
13% (5/40)
15% (3/20)
10% (2/20)
Under 2.5
43% (17/40)
55% (11/20)
30% (6/20)
Under 3.5
73% (29/40)
80% (16/20)
65% (13/20)
Under 4.5
90% (36/40)
95% (19/20)
85% (17/20)
Under 5.5
98% (39/40)
100% (20/20)
95% (19/20)
1. Division — Tabela
ZespółMZRPPktŚr.
1Vejle6420142.33
2Hvidovre6420142.33
3Hobro6402122.00
4FC Fredericia623191.50
5Aarhus Fremad623191.50
6Vendsyssel FF622281.33
7Aalborg622281.33
8AB Copenhagen613261.00
9Kolding IF613261.00
10Hillerød611440.67
11Esbjerg611440.67
12HB Koge602420.33