Bezpośrednie starcia (H2H)
Uwzględnia maksymalnie 10 ostatnich bezpośrednich starć tych drużyn, kolorowy pasek pokazuje rozkład zwycięstw, remisów i porażek.
10 spotkań — z perspektywy Puntarenas FC
Streaki - Puntarenas FC
Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.
- Puntarenas FC — poniżej 2.5 gola w meczu u siebie (7/10, 70%)
- Puntarenas FC — powyżej 0.5 gola w 1. połowie u siebie (7/10, 70%)
- Puntarenas FC — nie wygrywa 1. połowę u siebie (7/10, 70%)
- Puntarenas FC — jest niepokonany w 2. połowie u siebie (7/10, 70%)
- Puntarenas FC — powyżej 0.5 gola w 2. połowie (14/20, 70%)
Streaki - Sporting San Jose
Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.
- Sporting San Jose — jest niepokonany w 1. połowie na wyjeździe (10/10, 100%)
- Sporting San Jose — jest niepokonany na wyjeździe (8/10, 80%)
- Sporting San Jose — nie wygrywa 1. połowę na wyjeździe (7/10, 70%)
- Sporting San Jose — remisuje 1. połowę na wyjeździe (7/10, 70%)
- Sporting San Jose — jest niepokonany w 2. połowie na wyjeździe (7/10, 70%)
Serie - Puntarenas FC
W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.
- 🔥 Puntarenas FC — obie drużyny strzelają (BTTS) w 5 meczach z rzędu
- 🔥 Puntarenas FC — powyżej 1.5 gola w meczu w 5 meczach z rzędu
- 🔥 Puntarenas FC — powyżej 0.5 gola w 1. połowie w 5 meczach z rzędu
- 🔥 Puntarenas FC — nie wygrywa 1. połowę w 10 meczach z rzędu
Serie - Sporting San Jose
W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.
- 🔥 Sporting San Jose — poniżej 2.5 gola w meczu w 3 meczach z rzędu
- 🔥 Sporting San Jose — jest niepokonany w 1. połowie w 4 meczach z rzędu
Historia bezpośrednich pojedynków (H2H)
Wybierz warunek z listy (wynik, gole, BTTS, rożne, kartki), żeby zobaczyć, w których z tych bezpośrednich starć się spełnił.
Statystyki szczegółowe
Procenty (Win/BTTS/czyste konto) i średnie na mecz — gole, posiadanie, strzały, faule — nie sumy z całego sezonu. Sporting San Jose jest o 20% lepsza niż Puntarenas FC pod względem odsetku wygranych meczów.
| Puntarenas FC | Dom | Wyjazd | Ogółem |
|---|---|---|---|
Win % | 30% | 20% | 25% |
Śr. goli/mecz | 1.70 | 3.60 | 2.65 |
Strzelone | 0.80 | 1.60 | 1.20 |
Stracone | 0.90 | 2.00 | 1.45 |
BTTS % | 20% | 80% | 50% |
Czyste konto % | 50% | 0% | 25% |
Nie strzelił % | 50% | 20% | 35% |
| Sporting San Jose | Dom | Wyjazd | Ogółem |
|---|---|---|---|
Win % | 20% | 40% | 30% |
Śr. goli/mecz | 2.40 | 1.50 | 1.95 |
Strzelone | 0.90 | 0.80 | 0.85 |
Stracone | 1.50 | 0.70 | 1.10 |
BTTS % | 50% | 30% | 40% |
Czyste konto % | 10% | 50% | 30% |
Nie strzelił % | 40% | 60% | 50% |
Ostatnie 10 meczów
- 24.07.2026Dvs CS Herediano1-1
- 26.04.2026Lvs Deportivo Saprissa1-3
- 24.04.2026Lvs LD Alajuelense2-5
- 19.04.2026Lvs Sporting San Jose1-2
- 12.04.2026Dvs Perez Zeledon3-3
- 05.04.2026Lvs CS Herediano0-1
- 21.03.2026Lvs Municipal Liberia0-1
- 15.03.2026Lvs Guadalupe FC1-2
- 08.03.2026Lvs CS Cartagines2-3
- 05.03.2026Dvs San Carlos0-0
- 26.07.2026Dvs LD Alajuelense1-1
- 26.04.2026Dvs CS Herediano0-0
- 22.04.2026Lvs Municipal Liberia0-1
- 19.04.2026Wvs Puntarenas FC2-1
- 12.04.2026Lvs LD Alajuelense0-2
- 03.04.2026Lvs CS Cartagines2-3
- 21.03.2026Dvs Guadalupe FC0-0
- 15.03.2026Wvs San Carlos1-0
- 10.03.2026Wvs Perez Zeledon3-2
- 06.03.2026Wvs Deportivo Saprissa2-1
Progi bramkowe
| Puntarenas FC | Sporting San Jose | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 80% (8/10) | 60% (6/10) |
Over 1.5 | 50% (5/10) | 50% (5/10) |
Over 2.5 | 30% (3/10) | 40% (4/10) |
Over 3.5 | 10% (1/10) | 0% (0/10) |
Nie strzelił | 50% (5/10) | 60% (6/10) |
1. połowa — 1-2 gole | 55% (11/20) | 60% (12/20) |
1. połowa — 1-3 gole | 55% (11/20) | 60% (12/20) |
2. połowa — 1-2 gole | 45% (9/20) | 50% (10/20) |
2. połowa — 1-3 gole | 60% (12/20) | 65% (13/20) |
| Puntarenas FC | Sporting San Jose | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 70% (7/10) | 40% (4/10) |
Over 1.5 | 10% (1/10) | 30% (3/10) |
Over 2.5 | 0% (0/10) | 0% (0/10) |
Over 3.5 | 0% (0/10) | 0% (0/10) |
Nie strzelił | 70% (7/10) | 60% (6/10) |
1. połowa — 1-2 gole | 55% (11/20) | 60% (12/20) |
1. połowa — 1-3 gole | 55% (11/20) | 60% (12/20) |
2. połowa — 1-2 gole | 45% (9/20) | 50% (10/20) |
2. połowa — 1-3 gole | 60% (12/20) | 65% (13/20) |
| Puntarenas FC | Sporting San Jose | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 50% (5/10) | 50% (5/10) |
Over 1.5 | 30% (3/10) | 20% (2/10) |
Over 2.5 | 10% (1/10) | 10% (1/10) |
Over 3.5 | 0% (0/10) | 0% (0/10) |
Nie strzelił | 70% (7/10) | 80% (8/10) |
1. połowa — 1-2 gole | 55% (11/20) | 60% (12/20) |
1. połowa — 1-3 gole | 55% (11/20) | 60% (12/20) |
2. połowa — 1-2 gole | 45% (9/20) | 50% (10/20) |
2. połowa — 1-3 gole | 60% (12/20) | 65% (13/20) |
Progi Under (cały mecz)
Odwrotność progów Over — pokazuje mecze z liczbą goli poniżej danego progu, nie powyżej.
| Ogółem | Puntarenas FC | Sporting San Jose | |
|---|---|---|---|
Under 0.5 | 15% (6/40) | 10% (2/20) | 20% (4/20) |
Under 1.5 | 38% (15/40) | 35% (7/20) | 40% (8/20) |
Under 2.5 | 57% (23/40) | 50% (10/20) | 65% (13/20) |
Under 3.5 | 83% (33/40) | 75% (15/20) | 90% (18/20) |
Under 4.5 | 85% (34/40) | 80% (16/20) | 90% (18/20) |
Under 5.5 | 95% (38/40) | 90% (18/20) | 100% (20/20) |

