Bezpośrednie starcia (H2H)
Uwzględnia maksymalnie 10 ostatnich bezpośrednich starć tych drużyn, kolorowy pasek pokazuje rozkład zwycięstw, remisów i porażek.
10 spotkań — z perspektywy San Carlos
Streaki - San Carlos
Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.
- San Carlos — jest niepokonany u siebie (8/10, 80%)
- San Carlos — jest niepokonany w 1. połowie u siebie (8/10, 80%)
- San Carlos — powyżej 0.5 gola w 2. połowie u siebie (8/10, 80%)
- San Carlos — poniżej 2.5 gola w meczu u siebie (7/10, 70%)
- San Carlos — nie wygrywa 1. połowę u siebie (7/10, 70%)
- San Carlos — jest niepokonany w 2. połowie u siebie (7/10, 70%)
Streaki - Puntarenas FC
Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.
- Puntarenas FC — obie drużyny strzelają (BTTS) na wyjeździe (9/10, 90%)
- Puntarenas FC — powyżej 1.5 gola w meczu na wyjeździe (9/10, 90%)
- Puntarenas FC — nie wygrywa 1. połowę na wyjeździe (9/10, 90%)
- Puntarenas FC — powyżej 0.5 gola w 2. połowie na wyjeździe (9/10, 90%)
- Puntarenas FC — powyżej 2.5 gola w meczu na wyjeździe (8/10, 80%)
- Puntarenas FC — jest niepokonany w 1. połowie na wyjeździe (7/10, 70%)
- Puntarenas FC — powyżej 0.5 gola w 1. połowie na wyjeździe (7/10, 70%)
Serie - San Carlos
W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.
- 🔥 San Carlos — poniżej 2.5 gola w meczu w 3 meczach z rzędu
- 🔥 San Carlos — nie wygrywa 1. połowę w 7 meczach z rzędu
- 🔥 San Carlos — powyżej 0.5 gola w 2. połowie w 4 meczach z rzędu
Serie - Puntarenas FC
W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.
- 🔥 Puntarenas FC — nie wygrywa 1. połowę w 14 meczach z rzędu
- 🔥 Puntarenas FC — powyżej 0.5 gola w 2. połowie w 3 meczach z rzędu
Historia bezpośrednich pojedynków (H2H)
Wybierz warunek z listy (wynik, gole, BTTS, rożne, kartki), żeby zobaczyć, w których z tych bezpośrednich starć się spełnił.
Statystyki szczegółowe
Procenty (Win/BTTS/czyste konto) i średnie na mecz — gole, posiadanie, strzały, faule — nie sumy z całego sezonu. San Carlos jest o 60% lepsza niż Puntarenas FC pod względem odsetku wygranych meczów.
| San Carlos | Dom | Wyjazd | Ogółem |
|---|---|---|---|
Win % | 60% | 20% | 40% |
Śr. goli/mecz | 2.10 | 2.70 | 2.40 |
Strzelone | 1.40 | 0.90 | 1.15 |
Stracone | 0.70 | 1.80 | 1.25 |
BTTS % | 30% | 50% | 40% |
Czyste konto % | 60% | 20% | 40% |
Nie strzelił % | 10% | 40% | 25% |
| Puntarenas FC | Dom | Wyjazd | Ogółem |
|---|---|---|---|
Win % | 30% | 20% | 25% |
Śr. goli/mecz | 1.70 | 3.80 | 2.75 |
Strzelone | 0.70 | 1.70 | 1.20 |
Stracone | 1.00 | 2.10 | 1.55 |
BTTS % | 30% | 90% | 60% |
Czyste konto % | 40% | 0% | 20% |
Nie strzelił % | 40% | 10% | 25% |
Ostatnie 10 meczów
- 24.08.2026Wvs LD Alajuelense1-0
- 15.08.2026Wvs CS Herediano1-0
- 09.08.2026Lvs Inter San Carlos0-2
- 02.08.2026Lvs Deportivo Saprissa1-2
- 25.04.2026Dvs Perez Zeledon1-1
- 22.04.2026Lvs CS Cartagines1-2
- 19.04.2026Lvs CS Herediano0-1
- 13.04.2026Wvs Guadalupe FC4-0
- 07.04.2026Lvs Municipal Liberia1-5
- 23.03.2026Lvs Deportivo Saprissa1-3
- 22.08.2026Wvs Perez Zeledon1-0
- 15.08.2026Lvs LD Alajuelense1-2
- 09.08.2026Lvs Deportivo Saprissa0-2
- 01.08.2026Dvs Sporting San Jose1-1
- 24.07.2026Dvs CS Herediano1-1
- 26.04.2026Lvs Deportivo Saprissa1-3
- 24.04.2026Lvs LD Alajuelense2-5
- 19.04.2026Lvs Sporting San Jose1-2
- 12.04.2026Dvs Perez Zeledon3-3
- 05.04.2026Lvs CS Herediano0-1
Progi bramkowe
| San Carlos | Puntarenas FC | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 100% (10/10) | 100% (10/10) |
Over 1.5 | 60% (6/10) | 90% (9/10) |
Over 2.5 | 30% (3/10) | 80% (8/10) |
Over 3.5 | 20% (2/10) | 40% (4/10) |
Nie strzelił | 10% (1/10) | 10% (1/10) |
1. połowa — 1-2 gole | 40% (8/20) | 60% (12/20) |
1. połowa — 1-3 gole | 45% (9/20) | 60% (12/20) |
2. połowa — 1-2 gole | 65% (13/20) | 45% (9/20) |
2. połowa — 1-3 gole | 80% (16/20) | 60% (12/20) |
| San Carlos | Puntarenas FC | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 60% (6/10) | 70% (7/10) |
Over 1.5 | 20% (2/10) | 50% (5/10) |
Over 2.5 | 0% (0/10) | 20% (2/10) |
Over 3.5 | 0% (0/10) | 20% (2/10) |
Nie strzelił | 60% (6/10) | 50% (5/10) |
1. połowa — 1-2 gole | 40% (8/20) | 60% (12/20) |
1. połowa — 1-3 gole | 45% (9/20) | 60% (12/20) |
2. połowa — 1-2 gole | 65% (13/20) | 45% (9/20) |
2. połowa — 1-3 gole | 80% (16/20) | 60% (12/20) |
| San Carlos | Puntarenas FC | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 80% (8/10) | 90% (9/10) |
Over 1.5 | 30% (3/10) | 60% (6/10) |
Over 2.5 | 20% (2/10) | 40% (4/10) |
Over 3.5 | 0% (0/10) | 20% (2/10) |
Nie strzelił | 40% (4/10) | 30% (3/10) |
1. połowa — 1-2 gole | 40% (8/20) | 60% (12/20) |
1. połowa — 1-3 gole | 45% (9/20) | 60% (12/20) |
2. połowa — 1-2 gole | 65% (13/20) | 45% (9/20) |
2. połowa — 1-3 gole | 80% (16/20) | 60% (12/20) |
Progi Under (cały mecz)
Odwrotność progów Over — pokazuje mecze z liczbą goli poniżej danego progu, nie powyżej.
| Ogółem | San Carlos | Puntarenas FC | |
|---|---|---|---|
Under 0.5 | 5% (2/40) | 5% (1/20) | 5% (1/20) |
Under 1.5 | 35% (14/40) | 40% (8/20) | 30% (6/20) |
Under 2.5 | 55% (22/40) | 60% (12/20) | 50% (10/20) |
Under 3.5 | 78% (31/40) | 80% (16/20) | 75% (15/20) |
Under 4.5 | 85% (34/40) | 90% (18/20) | 80% (16/20) |
Under 5.5 | 90% (36/40) | 90% (18/20) | 90% (18/20) |

