Football Stats
Herb Petrocub
PetrocubŚr. pkt/mecz 2.30
Mołdawia / Super Liga28 czerwca 2026 19:00
Herb Dacia-Buiucani
Dacia-BuiucaniŚr. pkt/mecz 0.10

Bezpośrednie starcia (H2H)

Uwzględnia maksymalnie 10 ostatnich bezpośrednich starć tych drużyn, kolorowy pasek pokazuje rozkład zwycięstw, remisów i porażek.

10 spotkań — z perspektywy Petrocub

8W — Petrocub1D1W — Dacia-Buiucani

Streaki - Petrocub

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • Petrocub — jest niepokonany u siebie (10/10, 100%)
  • Petrocub — jest niepokonany w 2. połowie u siebie (10/10, 100%)
  • Petrocub — wygrywa u siebie (9/10, 90%)
  • Petrocub — jest niepokonany w 1. połowie u siebie (9/10, 90%)
  • Petrocub — powyżej 0.5 gola w 1. połowie u siebie (8/10, 80%)
  • Petrocub — zachowuje czyste konto u siebie (7/10, 70%)
  • Petrocub — powyżej 1.5 gola w meczu u siebie (7/10, 70%)
  • Petrocub — wygrywa 1. połowę u siebie (7/10, 70%)
  • Petrocub — powyżej 0.5 gola w 2. połowie u siebie (7/10, 70%)

Streaki - Dacia-Buiucani

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • Dacia-Buiucani — nie wygrywa 1. połowę na wyjeździe (10/10, 100%)
  • Dacia-Buiucani — przegrywa na wyjeździe (9/10, 90%)
  • Dacia-Buiucani — nie strzela gola na wyjeździe (7/10, 70%)
  • Dacia-Buiucani — powyżej 1.5 gola w meczu na wyjeździe (7/10, 70%)
  • Dacia-Buiucani — przegrywa 1. połowę na wyjeździe (7/10, 70%)
  • Dacia-Buiucani — powyżej 0.5 gola w 1. połowie na wyjeździe (7/10, 70%)
  • Dacia-Buiucani — powyżej 0.5 gola w 2. połowie na wyjeździe (7/10, 70%)

Serie - Petrocub

W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.

  • 🔥 Petrocub — powyżej 1.5 gola w meczu w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Petrocub — powyżej 0.5 gola w 1. połowie w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 Petrocub — powyżej 0.5 gola w 2. połowie w 3 meczach z rzędu

Serie - Dacia-Buiucani

W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.

  • 🔥 Dacia-Buiucani — nie wygrywa 1. połowę w 4 meczach z rzędu

Historia bezpośrednich pojedynków (H2H)

Wybierz warunek z listy (wynik, gole, BTTS, rożne, kartki), żeby zobaczyć, w których z tych bezpośrednich starć się spełnił.

DataGospodarzWynikGość
15.08Herb Dacia-BuiucaniDacia-Buiucani21Herb PetrocubPetrocub
28.06Herb PetrocubPetrocub21Herb Dacia-BuiucaniDacia-Buiucani
18.04Herb Dacia-BuiucaniDacia-Buiucani12Herb PetrocubPetrocub
08.03Herb PetrocubPetrocub30Herb Dacia-BuiucaniDacia-Buiucani
22.11Herb PetrocubPetrocub31Herb Dacia-BuiucaniDacia-Buiucani
20.09Herb Dacia-BuiucaniDacia-Buiucani02Herb PetrocubPetrocub
27.07Herb PetrocubPetrocub21Herb Dacia-BuiucaniDacia-Buiucani
27.10Herb Dacia-BuiucaniDacia-Buiucani00Herb PetrocubPetrocub
25.08Herb PetrocubPetrocub20Herb Dacia-BuiucaniDacia-Buiucani
04.05Herb PetrocubPetrocub70Herb Dacia-BuiucaniDacia-Buiucani

Statystyki szczegółowe

Procenty (Win/BTTS/czyste konto) i średnie na mecz — gole, posiadanie, strzały, faule — nie sumy z całego sezonu.

PetrocubDomWyjazdOgółem
Win %
90%
50%
70%
Śr. goli/mecz
2.80
2.60
2.70
Strzelone
2.40
1.90
2.15
Stracone
0.40
0.70
0.55
BTTS %
30%
40%
35%
Czyste konto %
70%
40%
55%
Nie strzelił %
10%
30%
20%
Dacia-BuiucaniDomWyjazdOgółem
Win %
0%
0%
0%
Śr. goli/mecz
2.90
2.30
2.60
Strzelone
0.70
0.40
0.55
Stracone
2.20
1.90
2.05
BTTS %
60%
30%
45%
Czyste konto %
0%
10%
5%
Nie strzelił %
40%
70%
55%

Ostatnie 10 meczów

Petrocub jest o +500% lepsza pod względem strzelonych bramek
2.40 gola/mecz
Petrocub u siebie
0.40 gola/mecz
Dacia-Buiucani na wyjeździe

Progi bramkowe

PetrocubDacia-Buiucani
Over 0.5
90% (9/10)
90% (9/10)
Over 1.5
70% (7/10)
70% (7/10)
Over 2.5
60% (6/10)
40% (4/10)
Over 3.5
30% (3/10)
20% (2/10)
Nie strzelił
10% (1/10)
70% (7/10)
1. połowa — 1-2 gole
65% (13/20)
55% (11/20)
1. połowa — 1-3 gole
75% (15/20)
65% (13/20)
2. połowa — 1-2 gole
55% (11/20)
60% (12/20)
2. połowa — 1-3 gole
65% (13/20)
70% (14/20)

Progi Under (cały mecz)

Odwrotność progów Over — pokazuje mecze z liczbą goli poniżej danego progu, nie powyżej.

OgółemPetrocubDacia-Buiucani
Under 0.5
8% (3/40)
10% (2/20)
5% (1/20)
Under 1.5
23% (9/40)
25% (5/20)
20% (4/20)
Under 2.5
45% (18/40)
50% (10/20)
40% (8/20)
Under 3.5
80% (32/40)
80% (16/20)
80% (16/20)
Under 4.5
90% (36/40)
85% (17/20)
95% (19/20)
Under 5.5
95% (38/40)
90% (18/20)
100% (20/20)
Super Liga — Tabela
ZespółMZRPPktŚr.
1Sheriff Tiraspol10631212.10
2Zimbru10622202.00
3Petrocub10523171.70
4Dacia-Buiucani10424141.40
5Politehnica UTM10334121.20
6Milsami Orhei10253111.10
7Sireți1007370.70
8CSF Bălți1012750.50