Football Stats
Herb Sireți
Flaga MołdawiaSireți
7. miejsce w tabeli Super Liga

2026/27 Sireți — Statystyki

Forma w bieżącym sezonie — punkt odniesienia przed szczegółowymi statystykami niżej.

Forma domowa
Mecze5
W0
R4
P1
Gz3
Gs4
RB-1
Śr. pkt0.80
Ostatnie 5
Forma wyjazdowa
Mecze5
W0
R3
P2
Gz3
Gs9
RB-6
Śr. pkt0.60
Ostatnie 5
Ogółem
Mecze10
W0
R7
P3
Gz6
Gs13
RB-7
Śr. pkt0.70
Ostatnie 5

Streaki - dom

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • Sireți — jest niepokonany u siebie (9/10, 90%)
  • Sireți — jest niepokonany w 2. połowie u siebie (9/10, 90%)
  • Sireți — jest niepokonany w 1. połowie u siebie (8/10, 80%)
  • Sireți — nie wygrywa 1. połowę u siebie (8/10, 80%)
  • Sireți — poniżej 2.5 gola w meczu u siebie (7/10, 70%)
  • Sireți — powyżej 1.5 gola w meczu (14/20, 70%)
  • Sireți — powyżej 0.5 gola w 2. połowie (14/20, 70%)

Streaki - wyjazd

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • Sireți — powyżej 1.5 gola w meczu na wyjeździe (9/10, 90%)
  • Sireți — nie wygrywa 1. połowę na wyjeździe (8/10, 80%)
  • Sireți — powyżej 0.5 gola w 2. połowie na wyjeździe (8/10, 80%)
  • Sireți — powyżej 0.5 gola w 1. połowie na wyjeździe (7/10, 70%)
  • Sireți — jest niepokonany (15/20, 75%)
  • Sireți — jest niepokonany w 2. połowie (15/20, 75%)
  • Sireți — jest niepokonany w 1. połowie (14/20, 70%)

Serie

W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.

  • 🔥 Sireți — jest niepokonany w 7 meczach z rzędu
  • 🔥 Sireți — poniżej 2.5 gola w meczu w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 Sireți — nie wygrywa 1. połowę w 11 meczach z rzędu
  • 🔥 Sireți — jest niepokonany w 2. połowie w 7 meczach z rzędu

Ostatnie 10 spotkań

Wybierz warunek z listy (wynik, gole, BTTS, rożne, kartki), żeby zobaczyć, w których z ostatnich meczów tej drużyny się spełnił.

DataGospodarzWynikGość
29.08Politehnica UTM00Herb SirețiSireți
23.08Herb SirețiSireți00Dacia-Buiucani
16.08Herb SirețiSireți11Sheriff Tiraspol
08.08Herb SirețiSireți11CSF Bălți
01.08Milsami Orhei22Herb SirețiSireți
26.07Herb SirețiSireți00Petrocub
18.07Zimbru11Herb SirețiSireți
11.07Herb SirețiSireți12Politehnica UTM
05.07Dacia-Buiucani30Herb SirețiSireți
28.06Sheriff Tiraspol30Herb SirețiSireți

Sireți — ostatnie 10 meczów

Momenty strzelonych i straconych goli w trakcie każdego meczu (minuty), nie ich rozkład w całym sezonie.

Statystyki szczegółowe

Procenty (Win/BTTS/czyste konto) i średnie na mecz — gole, posiadanie, strzały, faule — nie sumy z całego sezonu.

Dom1. połowa2. połowaOgółem
Win %
20%
30%
25%
Śr. goli/mecz
1.00
1.30
2.30
Strzelone
0.60
0.80
1.40
Stracone
0.40
0.50
0.90
BTTS %
20%
40%
30%
Czyste konto %
70%
60%
65%
Nie strzelił %
70%
40%
55%
Wyjazd1. połowa2. połowaOgółem
Win %
20%
30%
25%
Śr. goli/mecz
1.10
1.40
2.50
Strzelone
0.40
0.50
0.90
Stracone
0.70
0.90
1.60
BTTS %
20%
20%
20%
Czyste konto %
50%
40%
45%
Nie strzelił %
60%
60%
60%

Strzały drużyny

Strzały ogółem, strzały celne i skuteczność — procent strzałów zamienionych na gole.

OgółemDomWyjazd
Strzały / mecz
Strzały celne / mecz
Strzały niecelne / mecz
Skuteczność strzałów
Strzały na gola
Strzały celne na gola
Strzały Over 10.5
Strzały Over 11.5
Strzały Over 12.5
Strzały Over 13.5
Strzały Over 14.5
Strzały celne Over 3.5
Strzały celne Over 4.5
Strzały celne Over 5.5
Strzały celne Over 6.5

Offside Stats

Wiersze Match liczą spalone obu drużyn razem, wiersze Team — tylko tej drużyny (nie przeciwnika), jako średnia na mecz.

OgółemDomWyjazd
Match Offsides AVG
Match Offsides Over 0.5 %
Match Offsides Over 1.5 %
Match Offsides Over 2.5 %
Match Offsides Over 3.5 %
Team Offsides AVG
Team Offsides Over 0.5 %
Team Offsides Over 1.5 %
Team Offsides Over 2.5 %

Progi Under (cały mecz)

Odwrotność progów Over — pokazuje mecze z liczbą goli poniżej danego progu, nie powyżej.

OgółemDomWyjazd
Under 0.5
20% (4/20)
30% (3/10)
10% (1/10)
Under 1.5
30% (6/20)
50% (5/10)
10% (1/10)
Under 2.5
60% (12/20)
70% (7/10)
50% (5/10)
Under 3.5
80% (16/20)
80% (8/10)
80% (8/10)
Under 4.5
90% (18/20)
80% (8/10)
100% (10/10)
Under 5.5
90% (18/20)
80% (8/10)
100% (10/10)

Statystyki BTTS

BTTS (Both Teams To Score) to mecze, w których obie drużyny strzeliły gola — procent liczony z ostatnich meczów w każdej kolumnie. Dom notuje o 25% wyższy wynik niż Wyjazd pod względem częstości BTTS.

OgółemDomWyjazd
BTTS
45% (9/20)
50% (5/10)
40% (4/10)
BTTS 1H
20% (4/20)
20% (2/10)
20% (2/10)
BTTS 2H
30% (6/20)
40% (4/10)
20% (2/10)
BTTS Both Halves
10% (2/20)
20% (2/10)
0% (0/10)
BTTS & Win
10% (2/20)
20% (2/10)
0% (0/10)
BTTS & Draw
25% (5/20)
20% (2/10)
30% (3/10)
BTTS & Lose
10% (2/20)
10% (1/10)
10% (1/10)
BTTS & Over 2.5 (Yes/Yes)
25% (5/20)
30% (3/10)
20% (2/10)
BTTS & Over 2.5 (No/Yes)
15% (3/20)
0% (0/10)
30% (3/10)
BTTS 1H & 2H (Yes/Yes)
10% (2/20)
20% (2/10)
0% (0/10)
BTTS 1H & 2H (Yes/No)
10% (2/20)
0% (0/10)
20% (2/10)
BTTS 1H & 2H (No/Yes)
20% (4/20)
20% (2/10)
20% (2/10)
BTTS 1H & 2H (No/No)
60% (12/20)
60% (6/10)
60% (6/10)

Najczęstsze wyniki i liczba goli

Najczęstszy wynik to dokładny scoreline (np. 2-1), najczęstsza liczba goli to suma bramek w meczu niezależnie od podziału między drużyny.

Najczęstsze wyniki drużyny Sireți

Wynik meczu

1-1
3 (30%)
0-0
3 (30%)
0-3
2 (20%)
1-2
1 (10%)
2-2
1 (10%)

Wynik do przerwy

0-0
6 (60%)
0-1
3 (30%)
0-2
1 (10%)

Najczęstsza liczba goli drużyny Sireți

Liczba goli w meczu

3
3 (30%)
2
3 (30%)
0
3 (30%)
4
1 (10%)

Liczba goli do przerwy

0
6 (60%)
1
3 (30%)
2
1 (10%)

* Statystyki z sezonu 2026/27 ligi Super Liga.

Super Liga — Tabela
ZespółMZRPPktŚr.
1Sheriff Tiraspol10631212.10
2Zimbru10622202.00
3Petrocub10523171.70
4Dacia-Buiucani10424141.40
5Politehnica UTM10334121.20
6Milsami Orhei10253111.10
7Sireți1007370.70
8CSF Bălți1012750.50