Bezpośrednie starcia (H2H)
Uwzględnia maksymalnie 10 ostatnich bezpośrednich starć tych drużyn, kolorowy pasek pokazuje rozkład zwycięstw, remisów i porażek.
3 spotkań — z perspektywy Javor
Streaki - Javor
Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.
- Javor — jest niepokonany w 1. połowie u siebie (10/10, 100%)
- Javor — jest niepokonany u siebie (7/10, 70%)
- Javor — zachowuje czyste konto u siebie (7/10, 70%)
- Javor — jest niepokonany w 2. połowie u siebie (7/10, 70%)
- Javor — poniżej 11.5 rożnych (10/10, 100%)
- Javor — poniżej 6.5 rożnych zdobytych (19/20, 95%)
- Javor — powyżej 29.5 punktów kartkowych (8/10, 80%)
- Javor — poniżej 2.5 spalonych (8/10, 80%)
- Javor — powyżej 7.5 rożnych (8/10, 80%)
- Javor — powyżej 2.5 kartek (8/10, 80%)
- Javor — powyżej 2.5 kartek łącznie (8/10, 80%)
- Javor — powyżej 1.5 spalonych (7/10, 70%)
- Javor — poniżej 6.5 kartek (7/10, 70%)
Streaki - Teleoptik
Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.
- Teleoptik — nie wygrywa 1. połowę na wyjeździe (3/3, 100%)
- Teleoptik — powyżej 0.5 gola w 2. połowie na wyjeździe (3/3, 100%)
- Teleoptik — więcej goli pada w 2. połowie na wyjeździe (3/3, 100%)
- Teleoptik — przegrywa na wyjeździe (8/10, 80%)
- Teleoptik — jest niepokonany w 1. połowie (5/6, 83%)
- Teleoptik — powyżej 1.5 gola w meczu (14/20, 70%)
Serie - Javor
W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.
- 🔥 Javor — obie drużyny strzelają (BTTS) w 3 meczach z rzędu
- 🔥 Javor — powyżej 1.5 gola w meczu w 3 meczach z rzędu
- 🔥 Javor — powyżej 2.5 gola w meczu w 3 meczach z rzędu
- 🔥 Javor — powyżej 0.5 gola w 1. połowie w 3 meczach z rzędu
- 🔥 Javor — powyżej 0.5 gola w 2. połowie w 3 meczach z rzędu
- 🔥 Javor — powyżej 29.5 punktów kartkowych w 3 meczach z rzędu
- 🔥 Javor — powyżej 1.5 spalonych w 4 meczach z rzędu
- 🔥 Javor — poniżej 2.5 spalonych w 3 meczach z rzędu
- 🔥 Javor — powyżej 6.5 rożnych w 9 meczach z rzędu
- 🔥 Javor — poniżej 11.5 rożnych w 18 meczach z rzędu
- 🔥 Javor — powyżej 2.5 kartek w 3 meczach z rzędu
- 🔥 Javor — poniżej 6.5 kartek w 4 meczach z rzędu
- 🔥 Javor — powyżej 2.5 kartek łącznie w 3 meczach z rzędu
- 🔥 Javor — poniżej 7.5 rożnych zdobytych w 27 meczach z rzędu
Serie - Teleoptik
W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.
- 🔥 Teleoptik — jest niepokonany w 1. połowie w 3 meczach z rzędu
- 🔥 Teleoptik — nie wygrywa 1. połowę w 4 meczach z rzędu
- 🔥 Teleoptik — remisuje 1. połowę w 3 meczach z rzędu
- 🔥 Teleoptik — powyżej 0.5 gola w 2. połowie w 5 meczach z rzędu
Historia bezpośrednich pojedynków (H2H)
Wybierz warunek z listy (wynik, gole, BTTS, rożne, kartki), żeby zobaczyć, w których z tych bezpośrednich starć się spełnił.
Statystyki szczegółowe
Procenty (Win/BTTS/czyste konto) i średnie na mecz — gole, posiadanie, strzały, faule — nie sumy z całego sezonu. Javor jest o 67% lepsza niż Teleoptik pod względem odsetku wygranych meczów.
| Javor | Dom | Wyjazd | Ogółem |
|---|---|---|---|
Win % | 30% | 20% | 25% |
Śr. goli/mecz | 1.80 | 3.20 | 2.50 |
Strzelone | 1.00 | 1.10 | 1.05 |
Stracone | 0.80 | 2.10 | 1.45 |
BTTS % | 30% | 70% | 50% |
Czyste konto % | 70% | 0% | 35% |
Nie strzelił % | 40% | 30% | 35% |
Posiadanie piłki | 46% | 45% | 45% |
Śr. strzały/mecz | 11.00 | 9.90 | 10.45 |
Śr. faule/mecz | 11.70 | 13.90 | 12.80 |
| Teleoptik | Dom | Wyjazd | Ogółem |
|---|---|---|---|
Win % | 30% | 0% | 15% |
Śr. goli/mecz | 2.90 | 3.00 | 2.95 |
Strzelone | 1.20 | 0.80 | 1.00 |
Stracone | 1.70 | 2.20 | 1.95 |
BTTS % | 60% | 50% | 55% |
Czyste konto % | 10% | 0% | 5% |
Nie strzelił % | 30% | 50% | 40% |
Posiadanie piłki | — | — | — |
Śr. strzały/mecz | — | — | — |
Śr. faule/mecz | — | — | — |
Ostatnie 10 meczów
- 24.05.2026Dvs Radnicki 19232-2
- 16.05.2026Lvs Mladost Lucani2-4
- 10.05.2026Lvs TSC Backa Topola1-6
- 03.05.2026Dvs IMT Novi Beograd0-0
- 27.04.2026Wvs Napredak4-0
- 23.04.2026Lvs Radnicki NIS2-3
- 19.04.2026Wvs FK Spartak Zdrepceva KRV1-0
- 08.04.2026Lvs Železničar Pančevo1-2
- 04.04.2026Wvs FK Spartak Zdrepceva KRV2-1
- 21.03.2026Dvs Novi Pazar0-0
- 05.05.2019Dvs Sloboda Uzice2-2
- 01.05.2019Lvs FK Becej0-1
- 27.04.2019Wvs Borac Cacak2-1
- 21.04.2019Lvs Novi Pazar0-5
- 15.04.2019Lvs FK Trayal1-3
- 10.04.2019Lvs Buducnost Dobanovci0-1
- 06.04.2019Lvs Zarkovo0-1
- 31.03.2019Dvs Radnicki 19232-2
- 27.03.2019Wvs Borac Cacak3-1
- 23.03.2019Dvs Sloboda Uzice3-3
Progi bramkowe
| Javor | Teleoptik | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 60% (6/10) | 100% (10/10) |
Over 1.5 | 40% (4/10) | 60% (6/10) |
Over 2.5 | 40% (4/10) | 60% (6/10) |
Over 3.5 | 20% (2/10) | 50% (5/10) |
Nie strzelił | 40% (4/10) | 50% (5/10) |
1. połowa — 1-2 gole | 45% (9/20) | 67% (4/6) |
1. połowa — 1-3 gole | 55% (11/20) | 67% (4/6) |
2. połowa — 1-2 gole | 40% (8/20) | 50% (3/6) |
2. połowa — 1-3 gole | 60% (12/20) | 67% (4/6) |
| Javor | Teleoptik | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 50% (5/10) | 33% (1/3) |
Over 1.5 | 10% (1/10) | 0% (0/3) |
Over 2.5 | 10% (1/10) | 0% (0/3) |
Over 3.5 | 0% (0/10) | 0% (0/3) |
Nie strzelił | 50% (5/10) | 100% (3/3) |
1. połowa — 1-2 gole | 45% (9/20) | 67% (4/6) |
1. połowa — 1-3 gole | 55% (11/20) | 67% (4/6) |
2. połowa — 1-2 gole | 40% (8/20) | 50% (3/6) |
2. połowa — 1-3 gole | 60% (12/20) | 67% (4/6) |
| Javor | Teleoptik | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 40% (4/10) | 100% (3/3) |
Over 1.5 | 30% (3/10) | 67% (2/3) |
Over 2.5 | 20% (2/10) | 67% (2/3) |
Over 3.5 | 10% (1/10) | 33% (1/3) |
Nie strzelił | 70% (7/10) | 33% (1/3) |
1. połowa — 1-2 gole | 45% (9/20) | 67% (4/6) |
1. połowa — 1-3 gole | 55% (11/20) | 67% (4/6) |
2. połowa — 1-2 gole | 40% (8/20) | 50% (3/6) |
2. połowa — 1-3 gole | 60% (12/20) | 67% (4/6) |
Statystyki rożnych
Progi liczone jako suma rożnych obu drużyn w meczu, nie tylko jednej z nich.
| Ogółem | Javor | Teleoptik | |
|---|---|---|---|
Match Corners AVG | 9.05 (20/40) | 9.05 (20/20) | — |
Over 6.5 Corners | 85% (17/20) | 85% (17/20) | — |
Over 7.5 Corners | 75% (15/20) | 75% (15/20) | — |
Over 8.5 Corners | 65% (13/20) | 65% (13/20) | — |
Over 9.5 Corners | 40% (8/20) | 40% (8/20) | — |
Over 10.5 Corners | 20% (4/20) | 20% (4/20) | — |
Over 11.5 Corners | 10% (2/20) | 10% (2/20) | — |
Over 12.5 Corners | 5% (1/20) | 5% (1/20) | — |
Over 13.5 Corners | 5% (1/20) | 5% (1/20) | — |
Over 14.5 Corners | 5% (1/20) | 5% (1/20) | — |
Rożne drużynowe
Rożne zdobyte przez tę drużynę i te przyznane przeciwnikowi — dwa osobne zestawy w zakładkach Zdobyte/Stracone.
| Ogółem | Javor | Teleoptik | |
|---|---|---|---|
Corners Earned Match | 3.80 | 3.80 | — |
More Corners Than Opponent | 25% (5/20) | 25% (5/20) | — |
Over 2.5 Corners Earned | 75% (15/20) | 75% (15/20) | — |
Over 3.5 Corners Earned | 60% (12/20) | 60% (12/20) | — |
Over 4.5 Corners Earned | 40% (8/20) | 40% (8/20) | — |
Over 5.5 Corners Earned | 15% (3/20) | 15% (3/20) | — |
Over 6.5 Corners Earned | 5% (1/20) | 5% (1/20) | — |
Over 7.5 Corners Earned | 0% (0/20) | 0% (0/20) | — |
Over 8.5 Corners Earned | 0% (0/20) | 0% (0/20) | — |
Corners Earned | 76 | 76 | — |
| Ogółem | Javor | Teleoptik | |
|---|---|---|---|
Corners Against Match | 5.25 | 5.25 | — |
More Corners Than Opponent | 25% (5/20) | 25% (5/20) | — |
Over 2.5 Corners Against | 95% (19/20) | 95% (19/20) | — |
Over 3.5 Corners Against | 90% (18/20) | 90% (18/20) | — |
Over 4.5 Corners Against | 45% (9/20) | 45% (9/20) | — |
Over 5.5 Corners Against | 30% (6/20) | 30% (6/20) | — |
Over 6.5 Corners Against | 20% (4/20) | 20% (4/20) | — |
Over 7.5 Corners Against | 15% (3/20) | 15% (3/20) | — |
Over 8.5 Corners Against | 10% (2/20) | 10% (2/20) | — |
Corners Against | 105 | 105 | — |
Kartki meczowe
Suma żółtych i czerwonych kartek (każda liczona jako 1) przyznanych w meczu obu drużynom.
| Ogółem | Javor | Teleoptik | |
|---|---|---|---|
Match Cards AVG | 4.35 (20/20) | 4.35 (20/20) | — |
Over 0.5 Cards | 100% (20/20) | 100% (20/20) | — |
Over 1.5 Cards | 95% (19/20) | 95% (19/20) | — |
Over 2.5 Cards | 75% (15/20) | 75% (15/20) | — |
Over 3.5 Cards | 55% (11/20) | 55% (11/20) | — |
Over 4.5 Cards | 40% (8/20) | 40% (8/20) | — |
Over 5.5 Cards | 30% (6/20) | 30% (6/20) | — |
Over 6.5 Cards | 20% (4/20) | 20% (4/20) | — |
Over 7.5 Cards | 15% (3/20) | 15% (3/20) | — |
Total Cards | 87 | 87 | — |
Highest in a Match | 9 | 9 | — |
Lowest in a Match | 1 | 1 | — |
Progi Under (cały mecz)
Odwrotność progów Over — pokazuje mecze z liczbą goli poniżej danego progu, nie powyżej.
| Ogółem | Javor | Teleoptik | |
|---|---|---|---|
Under 0.5 | 10% (4/40) | 20% (4/20) | 0% (0/20) |
Under 1.5 | 35% (14/40) | 40% (8/20) | 30% (6/20) |
Under 2.5 | 45% (18/40) | 50% (10/20) | 40% (8/20) |
Under 3.5 | 63% (25/40) | 70% (14/20) | 55% (11/20) |
Under 4.5 | 85% (34/40) | 85% (17/20) | 85% (17/20) |
Under 5.5 | 93% (37/40) | 90% (18/20) | 95% (19/20) |

