Football Stats
Herb Mladost Lucani
Flaga SerbiaMladost Lucani
4. miejsce w tabeli Super liga
Serbia / Super ligaSezon 2026/27

2026/27 Mladost Lucani — Statystyki

Forma w bieżącym sezonie — punkt odniesienia przed szczegółowymi statystykami niżej.

Forma domowa
Mecze3
W1
R2
P0
Gz5
Gs3
RB+2
Śr. pkt1.67
Ostatnie 5
Forma wyjazdowa
Mecze4
W1
R2
P1
Gz2
Gs3
RB-1
Śr. pkt1.25
Ostatnie 5
Ogółem
Mecze7
W2
R4
P1
Gz7
Gs6
RB+1
Śr. pkt1.43
Ostatnie 5

Streaki - dom

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • Mladost Lucani — jest niepokonany u siebie (9/10, 90%)
  • Mladost Lucani — jest niepokonany w 1. połowie u siebie (8/10, 80%)
  • Mladost Lucani — powyżej 0.5 gola w 1. połowie u siebie (8/10, 80%)
  • Mladost Lucani — jest niepokonany w 2. połowie u siebie (8/10, 80%)
  • Mladost Lucani — powyżej 1.5 gola w meczu u siebie (7/10, 70%)
  • Mladost Lucani — powyżej 0.5 gola w 2. połowie (14/20, 70%)

Streaki - wyjazd

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • Mladost Lucani — nie wygrywa 1. połowę na wyjeździe (8/10, 80%)
  • Mladost Lucani — powyżej 0.5 gola w 2. połowie na wyjeździe (8/10, 80%)
  • Mladost Lucani — jest niepokonany na wyjeździe (7/10, 70%)
  • Mladost Lucani — powyżej 1.5 gola w meczu na wyjeździe (7/10, 70%)
  • Mladost Lucani — poniżej 2.5 gola w meczu na wyjeździe (7/10, 70%)
  • Mladost Lucani — jest niepokonany w 1. połowie na wyjeździe (7/10, 70%)
  • Mladost Lucani — powyżej 0.5 gola w 1. połowie (14/20, 70%)
  • Mladost Lucani — jest niepokonany w 2. połowie (14/20, 70%)

Serie

W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.

  • 🔥 Mladost Lucani — powyżej 0.5 gola w 1. połowie w 4 meczach z rzędu

Ostatnie 10 spotkań

Wybierz warunek z listy (wynik, gole, BTTS, rożne, kartki), żeby zobaczyć, w których z ostatnich meczów tej drużyny się spełnił.

DataGospodarzWynikGość
30.08IMT Novi Beograd20Herb Mladost LucaniMladost Lucani
23.08Herb Mladost LucaniMladost Lucani31FK Partizan
16.08Zemun01Herb Mladost LucaniMladost Lucani
09.08Herb Mladost LucaniMladost Lucani22Cukaricki
03.08Železničar Pančevo00Herb Mladost LucaniMladost Lucani
26.07Herb Mladost LucaniMladost Lucani00Novi Pazar
19.07Radnik Surdulica11Herb Mladost LucaniMladost Lucani
05.07Herb Mladost LucaniMladost Lucani21Macva
24.05Herb Mladost LucaniMladost Lucani10Napredak
16.05Javor24Herb Mladost LucaniMladost Lucani

Mladost Lucani — ostatnie 10 meczów

Momenty strzelonych i straconych goli w trakcie każdego meczu (minuty), nie ich rozkład w całym sezonie.

Statystyki szczegółowe

Procenty (Win/BTTS/czyste konto) i średnie na mecz — gole, posiadanie, strzały, faule — nie sumy z całego sezonu. Dom jest o 100% lepsza niż Wyjazd pod względem odsetku wygranych meczów.

Dom1. połowa2. połowaOgółem
Win %
50%
30%
40%
Śr. goli/mecz
1.20
0.90
2.10
Strzelone
0.80
0.50
1.30
Stracone
0.40
0.40
0.80
BTTS %
20%
20%
20%
Czyste konto %
60%
60%
60%
Nie strzelił %
40%
60%
50%
Posiadanie piłki
44%
Śr. strzały/mecz
10.33
Śr. faule/mecz
10.89
Wyjazd1. połowa2. połowaOgółem
Win %
20%
20%
20%
Śr. goli/mecz
0.70
1.70
2.40
Strzelone
0.30
0.70
1.00
Stracone
0.40
1.00
1.40
BTTS %
10%
30%
20%
Czyste konto %
60%
30%
45%
Nie strzelił %
70%
60%
65%
Posiadanie piłki
36%
Śr. strzały/mecz
7.80
Śr. faule/mecz
12.20

Strzały drużyny

Strzały ogółem, strzały celne i skuteczność — procent strzałów zamienionych na gole. Dom jest o 74% lepsza niż Wyjazd pod względem strzałów na mecz.

OgółemDomWyjazd
Strzały / mecz
8.57
11.33
6.50
Strzały celne / mecz
3.14
5.00
1.75
Strzały niecelne / mecz
3.86
4.67
3.25
Skuteczność strzałów
11.7%
14.7%
7.7%
Strzały na gola
8.57
6.80
13.00
Strzały celne na gola
3.14
3.00
3.50
Strzały Over 10.5
43% (3/7)
67% (2/3)
25% (1/4)
Strzały Over 11.5
14% (1/7)
33% (1/3)
0% (0/4)
Strzały Over 12.5
14% (1/7)
33% (1/3)
0% (0/4)
Strzały Over 13.5
14% (1/7)
33% (1/3)
0% (0/4)
Strzały Over 14.5
0% (0/7)
0% (0/3)
0% (0/4)
Strzały celne Over 3.5
43% (3/7)
100% (3/3)
0% (0/4)
Strzały celne Over 4.5
29% (2/7)
67% (2/3)
0% (0/4)
Strzały celne Over 5.5
14% (1/7)
33% (1/3)
0% (0/4)
Strzały celne Over 6.5
0% (0/7)
0% (0/3)
0% (0/4)

Offside Stats

Wiersze Match liczą spalone obu drużyn razem, wiersze Team — tylko tej drużyny (nie przeciwnika), jako średnia na mecz. Dom notuje o 19% wyższy wynik niż Wyjazd pod względem liczbie spalonych na mecz.

OgółemDomWyjazd
Match Offsides AVG
2.86
3.00
2.75
Match Offsides Over 0.5 %
100% (7/7)
100% (3/3)
100% (4/4)
Match Offsides Over 1.5 %
71% (5/7)
67% (2/3)
75% (3/4)
Match Offsides Over 2.5 %
57% (4/7)
33% (1/3)
75% (3/4)
Match Offsides Over 3.5 %
29% (2/7)
33% (1/3)
25% (1/4)
Team Offsides AVG
2.43
2.67
2.25
Team Offsides Over 0.5 %
100% (7/7)
100% (3/3)
100% (4/4)
Team Offsides Over 1.5 %
71% (5/7)
67% (2/3)
75% (3/4)
Team Offsides Over 2.5 %
43% (3/7)
33% (1/3)
50% (2/4)

Progi Under (cały mecz)

Odwrotność progów Over — pokazuje mecze z liczbą goli poniżej danego progu, nie powyżej.

OgółemDomWyjazd
Under 0.5
15% (3/20)
20% (2/10)
10% (1/10)
Under 1.5
30% (6/20)
30% (3/10)
30% (3/10)
Under 2.5
65% (13/20)
60% (6/10)
70% (7/10)
Under 3.5
80% (16/20)
80% (8/10)
80% (8/10)
Under 4.5
90% (18/20)
100% (10/10)
80% (8/10)
Under 5.5
95% (19/20)
100% (10/10)
90% (9/10)

Statystyki BTTS

BTTS (Both Teams To Score) to mecze, w których obie drużyny strzeliły gola — procent liczony z ostatnich meczów w każdej kolumnie.

OgółemDomWyjazd
BTTS
50% (10/20)
50% (5/10)
50% (5/10)
BTTS 1H
15% (3/20)
20% (2/10)
10% (1/10)
BTTS 2H
25% (5/20)
20% (2/10)
30% (3/10)
BTTS Both Halves
0% (0/20)
0% (0/10)
0% (0/10)
BTTS & Win
25% (5/20)
30% (3/10)
20% (2/10)
BTTS & Draw
25% (5/20)
20% (2/10)
30% (3/10)
BTTS & Lose
0% (0/20)
0% (0/10)
0% (0/10)
BTTS & Over 2.5 (Yes/Yes)
30% (6/20)
40% (4/10)
20% (2/10)
BTTS & Over 2.5 (No/Yes)
5% (1/20)
0% (0/10)
10% (1/10)
BTTS 1H & 2H (Yes/Yes)
0% (0/20)
0% (0/10)
0% (0/10)
BTTS 1H & 2H (Yes/No)
15% (3/20)
20% (2/10)
10% (1/10)
BTTS 1H & 2H (No/Yes)
25% (5/20)
20% (2/10)
30% (3/10)
BTTS 1H & 2H (No/No)
60% (12/20)
60% (6/10)
60% (6/10)

Statystyki rożnych

Progi liczone jako suma rożnych obu drużyn w meczu, nie tylko jednej z nich.

OgółemDomWyjazd
Match Corners AVG
9.00 (19/20)
8.89 (9/10)
9.10 (10/10)
Over 6.5 Corners
84% (16/19)
78% (7/9)
90% (9/10)
Over 7.5 Corners
79% (15/19)
78% (7/9)
80% (8/10)
Over 8.5 Corners
58% (11/19)
56% (5/9)
60% (6/10)
Over 9.5 Corners
37% (7/19)
33% (3/9)
40% (4/10)
Over 10.5 Corners
37% (7/19)
33% (3/9)
40% (4/10)
Over 11.5 Corners
26% (5/19)
33% (3/9)
20% (2/10)
Over 12.5 Corners
5% (1/19)
11% (1/9)
0% (0/10)
Over 13.5 Corners
0% (0/19)
0% (0/9)
0% (0/10)
Over 14.5 Corners
0% (0/19)
0% (0/9)
0% (0/10)

Rożne drużynowe

Rożne zdobyte przez tę drużynę i te przyznane przeciwnikowi — dwa osobne zestawy w zakładkach Zdobyte/Stracone.

OgółemDomWyjazd
Corners Earned Match
3.50
4.80
2.20
More Corners Than Opponent
25% (5/20)
40% (4/10)
10% (1/10)
Over 2.5 Corners Earned
70% (14/20)
90% (9/10)
50% (5/10)
Over 3.5 Corners Earned
50% (10/20)
70% (7/10)
30% (3/10)
Over 4.5 Corners Earned
25% (5/20)
50% (5/10)
0% (0/10)
Over 5.5 Corners Earned
15% (3/20)
30% (3/10)
0% (0/10)
Over 6.5 Corners Earned
15% (3/20)
30% (3/10)
0% (0/10)
Over 7.5 Corners Earned
5% (1/20)
10% (1/10)
0% (0/10)
Over 8.5 Corners Earned
5% (1/20)
10% (1/10)
0% (0/10)
Corners Earned
70
48
22

Kartki meczowe

Suma żółtych i czerwonych kartek (każda liczona jako 1) przyznanych w meczu obu drużynom. Wyjazd notuje o 34% wyższy wynik niż Dom pod względem średniej kartek w meczu.

OgółemDomWyjazd
Match Cards AVG
4.10 (20/20)
3.50 (10/10)
4.70 (10/10)
Over 0.5 Cards
100% (20/20)
100% (10/10)
100% (10/10)
Over 1.5 Cards
95% (19/20)
100% (10/10)
90% (9/10)
Over 2.5 Cards
75% (15/20)
60% (6/10)
90% (9/10)
Over 3.5 Cards
60% (12/20)
40% (4/10)
80% (8/10)
Over 4.5 Cards
30% (6/20)
20% (2/10)
40% (4/10)
Over 5.5 Cards
30% (6/20)
20% (2/10)
40% (4/10)
Over 6.5 Cards
15% (3/20)
10% (1/10)
20% (2/10)
Over 7.5 Cards
5% (1/20)
0% (0/10)
10% (1/10)
Total Cards
82
35
47
Highest in a Match
8
7
8
Lowest in a Match
1
2
1

Najczęstsze wyniki i liczba goli

Najczęstszy wynik to dokładny scoreline (np. 2-1), najczęstsza liczba goli to suma bramek w meczu niezależnie od podziału między drużyny.

Najczęstsze wyniki drużyny Mladost Lucani

Wynik meczu

0-0
2 (29%)
1-0
1 (14%)
2-2
1 (14%)
1-1
1 (14%)
0-2
1 (14%)

Wynik do przerwy

0-0
3 (43%)
0-1
2 (29%)
1-0
1 (14%)
2-0
1 (14%)

Najczęstsza liczba goli drużyny Mladost Lucani

Liczba goli w meczu

4
2 (29%)
2
2 (29%)
0
2 (29%)
1
1 (14%)

Liczba goli do przerwy

1
3 (43%)
0
3 (43%)
2
1 (14%)

* Statystyki z sezonu 2026/27 ligi Super liga.

Super liga — Tabela
ZespółMZRPPktŚr.
1FK Crvena Zvezda5500153.00
2Vojvodina7502152.14
3IMT Novi Beograd7412131.86
4Mladost Lucani7241101.43
5Radnicki 19236312101.67
6Cukaricki7313101.43
9Novi Pazar722381.14
10OFK Beograd722381.14
11FK Partizan621371.17
12Macva721471.00
13Radnicki NIS612350.83
14Zemun701610.14