Football Stats
Herb TSC Backa Topola
TSC Backa TopolaŚr. pkt/mecz 1.55
Serbia / Prva Liga30 sierpnia 2026 21:00
Herb Semendrija 1924
Semendrija 1924Śr. pkt/mecz 1.70

Bezpośrednie starcia (H2H)

Mała próbka

Uwzględnia maksymalnie 10 ostatnich bezpośrednich starć tych drużyn, kolorowy pasek pokazuje rozkład zwycięstw, remisów i porażek.

1 spotkanie — z perspektywy TSC Backa Topola

Streaki - TSC Backa Topola

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • TSC Backa Topola — jest niepokonany w 1. połowie u siebie (9/10, 90%)
  • TSC Backa Topola — powyżej 0.5 gola w 2. połowie u siebie (8/10, 80%)
  • TSC Backa Topola — jest niepokonany u siebie (7/10, 70%)
  • TSC Backa Topola — obie drużyny strzelają (BTTS) u siebie (7/10, 70%)
  • TSC Backa Topola — powyżej 1.5 gola w meczu u siebie (7/10, 70%)
  • TSC Backa Topola — nie wygrywa 1. połowę u siebie (7/10, 70%)
  • TSC Backa Topola — jest niepokonany w 2. połowie u siebie (7/10, 70%)
  • TSC Backa Topola — powyżej 6.5 rożnych (9/10, 90%)
  • TSC Backa Topola — poniżej 5.5 kartek (9/10, 90%)
  • TSC Backa Topola — poniżej 11.5 rożnych (8/10, 80%)
  • TSC Backa Topola — poniżej 5.5 kartek łącznie (8/10, 80%)
  • TSC Backa Topola — ma więcej rożnych niż przeciwnik (15/20, 75%)
  • TSC Backa Topola — powyżej 0.5 gola w 1. połowie (14/20, 70%)
  • TSC Backa Topola — powyżej 39.5 punktów kartkowych (7/10, 70%)
  • TSC Backa Topola — powyżej 2.5 spalonych (7/10, 70%)
  • TSC Backa Topola — poniżej 4.5 spalonych (7/10, 70%)
  • TSC Backa Topola — powyżej 3.5 kartek (7/10, 70%)
  • TSC Backa Topola — powyżej 3.5 kartek łącznie (7/10, 70%)
  • TSC Backa Topola — poniżej 6.5 rożnych zdobytych (14/20, 70%)

Streaki - Semendrija 1924

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • Semendrija 1924 — jest niepokonany w 1. połowie na wyjeździe (8/10, 80%)
  • Semendrija 1924 — nie wygrywa 1. połowę na wyjeździe (8/10, 80%)
  • Semendrija 1924 — jest niepokonany w 2. połowie na wyjeździe (8/10, 80%)
  • Semendrija 1924 — jest niepokonany na wyjeździe (7/10, 70%)
  • Semendrija 1924 — powyżej 0.5 gola w 2. połowie (15/20, 75%)
  • Semendrija 1924 — powyżej 1.5 gola w meczu (14/20, 70%)

Serie - TSC Backa Topola

W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.

  • 🔥 TSC Backa Topola — jest niepokonany w 6 meczach z rzędu
  • 🔥 TSC Backa Topola — obie drużyny strzelają (BTTS) w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 TSC Backa Topola — powyżej 1.5 gola w meczu w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 TSC Backa Topola — powyżej 2.5 gola w meczu w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 TSC Backa Topola — jest niepokonany w 1. połowie w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 TSC Backa Topola — powyżej 0.5 gola w 1. połowie w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 TSC Backa Topola — powyżej 0.5 gola w 2. połowie w 14 meczach z rzędu
  • 🔥 TSC Backa Topola — powyżej 29.5 punktów kartkowych w 7 meczach z rzędu
  • 🔥 TSC Backa Topola — powyżej 1.5 spalonych w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 TSC Backa Topola — powyżej 6.5 rożnych w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 TSC Backa Topola — poniżej 11.5 rożnych w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 TSC Backa Topola — powyżej 2.5 kartek w 7 meczach z rzędu
  • 🔥 TSC Backa Topola — poniżej 4.5 kartek w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 TSC Backa Topola — powyżej 2.5 kartek łącznie w 7 meczach z rzędu
  • 🔥 TSC Backa Topola — poniżej 5.5 kartek łącznie w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 TSC Backa Topola — poniżej 8.5 rożnych zdobytych w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 TSC Backa Topola — ma więcej rożnych niż przeciwnik w 7 meczach z rzędu

Serie - Semendrija 1924

W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.

  • 🔥 Semendrija 1924 — jest niepokonany w 9 meczach z rzędu
  • 🔥 Semendrija 1924 — jest niepokonany w 1. połowie w 8 meczach z rzędu

Historia bezpośrednich pojedynków (H2H)

Wybierz warunek z listy (wynik, gole, BTTS, rożne, kartki), żeby zobaczyć, w których z tych bezpośrednich starć się spełnił.

DataGospodarzWynikGość
30.08Herb TSC Backa TopolaTSC Backa Topola11Herb Semendrija 1924Semendrija 1924

Statystyki szczegółowe

Procenty (Win/BTTS/czyste konto) i średnie na mecz — gole, posiadanie, strzały, faule — nie sumy z całego sezonu. Semendrija 1924 jest o 25% lepsza niż TSC Backa Topola pod względem odsetku wygranych meczów.

TSC Backa TopolaDomWyjazdOgółem
Win %
30%
50%
40%
Śr. goli/mecz
2.90
3.10
3.00
Strzelone
1.70
1.80
1.75
Stracone
1.20
1.30
1.25
BTTS %
70%
80%
75%
Czyste konto %
30%
10%
20%
Nie strzelił %
20%
20%
20%
Posiadanie piłki
56%
54%
55%
Śr. strzały/mecz
16.57
14.25
15.33
Śr. faule/mecz
14.43
16.25
15.40
Semendrija 1924DomWyjazdOgółem
Win %
50%
50%
50%
Śr. goli/mecz
3.30
2.10
2.70
Strzelone
1.90
1.30
1.60
Stracone
1.40
0.80
1.10
BTTS %
70%
30%
50%
Czyste konto %
10%
40%
25%
Nie strzelił %
20%
50%
35%
Posiadanie piłki
Śr. strzały/mecz
Śr. faule/mecz

Ostatnie 10 meczów

TSC Backa Topola jest o +31% lepsza pod względem strzelonych bramek
1.70 gola/mecz
TSC Backa Topola u siebie
1.30 gola/mecz
Semendrija 1924 na wyjeździe

Progi bramkowe

TSC Backa TopolaSemendrija 1924
Over 0.5
80% (8/10)
80% (8/10)
Over 1.5
70% (7/10)
50% (5/10)
Over 2.5
60% (6/10)
50% (5/10)
Over 3.5
40% (4/10)
10% (1/10)
Nie strzelił
20% (2/10)
50% (5/10)
1. połowa — 1-2 gole
55% (11/20)
40% (8/20)
1. połowa — 1-3 gole
65% (13/20)
45% (9/20)
2. połowa — 1-2 gole
55% (11/20)
55% (11/20)
2. połowa — 1-3 gole
70% (14/20)
75% (15/20)

Statystyki rożnych

Progi liczone jako suma rożnych obu drużyn w meczu, nie tylko jednej z nich.

OgółemTSC Backa TopolaSemendrija 1924
Match Corners AVG
9.33 (15/40)
9.33 (15/20)
Over 6.5 Corners
93% (14/15)
93% (14/15)
Over 7.5 Corners
60% (9/15)
60% (9/15)
Over 8.5 Corners
60% (9/15)
60% (9/15)
Over 9.5 Corners
47% (7/15)
47% (7/15)
Over 10.5 Corners
40% (6/15)
40% (6/15)
Over 11.5 Corners
20% (3/15)
20% (3/15)
Over 12.5 Corners
13% (2/15)
13% (2/15)
Over 13.5 Corners
13% (2/15)
13% (2/15)
Over 14.5 Corners
0% (0/15)
0% (0/15)

Rożne drużynowe

Rożne zdobyte przez tę drużynę i te przyznane przeciwnikowi — dwa osobne zestawy w zakładkach Zdobyte/Stracone.

OgółemTSC Backa TopolaSemendrija 1924
Corners Earned Match
5.80
5.80
More Corners Than Opponent
75% (15/20)
75% (15/20)
Over 2.5 Corners Earned
95% (19/20)
95% (19/20)
Over 3.5 Corners Earned
85% (17/20)
85% (17/20)
Over 4.5 Corners Earned
65% (13/20)
65% (13/20)
Over 5.5 Corners Earned
45% (9/20)
45% (9/20)
Over 6.5 Corners Earned
30% (6/20)
30% (6/20)
Over 7.5 Corners Earned
30% (6/20)
30% (6/20)
Over 8.5 Corners Earned
15% (3/20)
15% (3/20)
Corners Earned
116
116

Kartki meczowe

Suma żółtych i czerwonych kartek (każda liczona jako 1) przyznanych w meczu obu drużynom.

OgółemTSC Backa TopolaSemendrija 1924
Match Cards AVG
4.60 (20/20)
4.60 (20/20)
Over 0.5 Cards
100% (20/20)
100% (20/20)
Over 1.5 Cards
100% (20/20)
100% (20/20)
Over 2.5 Cards
80% (16/20)
80% (16/20)
Over 3.5 Cards
70% (14/20)
70% (14/20)
Over 4.5 Cards
55% (11/20)
55% (11/20)
Over 5.5 Cards
25% (5/20)
25% (5/20)
Over 6.5 Cards
15% (3/20)
15% (3/20)
Over 7.5 Cards
10% (2/20)
10% (2/20)
Total Cards
92
92
Highest in a Match
9
9
Lowest in a Match
2
2

Progi Under (cały mecz)

Odwrotność progów Over — pokazuje mecze z liczbą goli poniżej danego progu, nie powyżej.

OgółemTSC Backa TopolaSemendrija 1924
Under 0.5
13% (5/40)
15% (3/20)
10% (2/20)
Under 1.5
25% (10/40)
20% (4/20)
30% (6/20)
Under 2.5
43% (17/40)
35% (7/20)
50% (10/20)
Under 3.5
68% (27/40)
60% (12/20)
75% (15/20)
Under 4.5
78% (31/40)
80% (16/20)
75% (15/20)
Under 5.5
93% (37/40)
95% (19/20)
90% (18/20)
Prva Liga — Tabela
ZespółMZRPPktŚr.
1Borac Cacak6501152.50
2Semendrija 19246330122.00
3TSC Backa Topola6330122.00
4OFK Vršac6402122.00
5Javor6321111.83
6Dubočica6312101.67
7Napredak6312101.67
9Loznica614171.17
10FK Vozdovac621371.17
11Teleoptik612350.83
12OFK Bor 1919612350.83
13Naftagas611440.67
14Metalac GM611440.67
15Grafičar611440.67
16Jedinstvo Ub611440.67