Football Stats
Herb Semendrija 1924
Semendrija 1924Śr. pkt/mecz 1.75
Serbia / Prva Liga5 września 2026 16:00
Herb Javor
JavorŚr. pkt/mecz 1.35

Bezpośrednie starcia (H2H)

Mała próbka

Uwzględnia maksymalnie 10 ostatnich bezpośrednich starć tych drużyn, kolorowy pasek pokazuje rozkład zwycięstw, remisów i porażek.

2 spotkań — z perspektywy Semendrija 1924

0W — Semendrija 19241D1W — Javor

Streaki - Semendrija 1924

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • Semendrija 1924 — powyżej 1.5 gola w meczu u siebie (9/10, 90%)
  • Semendrija 1924 — powyżej 0.5 gola w 2. połowie u siebie (9/10, 90%)
  • Semendrija 1924 — jest niepokonany w 1. połowie u siebie (8/10, 80%)
  • Semendrija 1924 — powyżej 0.5 gola w 1. połowie u siebie (8/10, 80%)
  • Semendrija 1924 — jest niepokonany u siebie (7/10, 70%)
  • Semendrija 1924 — obie drużyny strzelają (BTTS) u siebie (7/10, 70%)

Streaki - Javor

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • Javor — powyżej 0.5 gola w 2. połowie na wyjeździe (9/10, 90%)
  • Javor — obie drużyny strzelają (BTTS) na wyjeździe (8/10, 80%)
  • Javor — powyżej 1.5 gola w meczu na wyjeździe (8/10, 80%)
  • Javor — jest niepokonany w 1. połowie na wyjeździe (7/10, 70%)
  • Javor — powyżej 0.5 gola w 1. połowie na wyjeździe (7/10, 70%)
  • Javor — nie wygrywa 1. połowę na wyjeździe (7/10, 70%)
  • Javor — poniżej 11.5 rożnych (10/10, 100%)
  • Javor — poniżej 6.5 rożnych zdobytych (19/20, 95%)
  • Javor — powyżej 29.5 punktów kartkowych (8/10, 80%)
  • Javor — poniżej 2.5 spalonych (8/10, 80%)
  • Javor — powyżej 7.5 rożnych (8/10, 80%)
  • Javor — powyżej 2.5 kartek (8/10, 80%)
  • Javor — powyżej 2.5 kartek łącznie (8/10, 80%)
  • Javor — powyżej 1.5 spalonych (7/10, 70%)
  • Javor — poniżej 6.5 kartek (7/10, 70%)

Serie - Semendrija 1924

W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.

  • 🔥 Semendrija 1924 — jest niepokonany w 10 meczach z rzędu
  • 🔥 Semendrija 1924 — poniżej 2.5 gola w meczu w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Semendrija 1924 — jest niepokonany w 1. połowie w 9 meczach z rzędu

Serie - Javor

W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.

  • 🔥 Javor — jest niepokonany w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Javor — powyżej 1.5 gola w meczu w 9 meczach z rzędu
  • 🔥 Javor — powyżej 2.5 gola w meczu w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 Javor — wygrywa 2. połowę w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Javor — jest niepokonany w 2. połowie w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Javor — powyżej 0.5 gola w 2. połowie w 9 meczach z rzędu
  • 🔥 Javor — powyżej 29.5 punktów kartkowych w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Javor — powyżej 1.5 spalonych w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 Javor — poniżej 2.5 spalonych w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Javor — powyżej 6.5 rożnych w 9 meczach z rzędu
  • 🔥 Javor — poniżej 11.5 rożnych w 18 meczach z rzędu
  • 🔥 Javor — powyżej 2.5 kartek w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Javor — poniżej 6.5 kartek w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 Javor — powyżej 2.5 kartek łącznie w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Javor — poniżej 7.5 rożnych zdobytych w 27 meczach z rzędu

Historia bezpośrednich pojedynków (H2H)

Wybierz warunek z listy (wynik, gole, BTTS, rożne, kartki), żeby zobaczyć, w których z tych bezpośrednich starć się spełnił.

DataGospodarzWynikGość
03.03Herb Semendrija 1924Semendrija 192400Herb JavorJavor
02.10Herb JavorJavor20Herb Semendrija 1924Semendrija 1924

Statystyki szczegółowe

Procenty (Win/BTTS/czyste konto) i średnie na mecz — gole, posiadanie, strzały, faule — nie sumy z całego sezonu. Semendrija 1924 jest o 43% lepsza niż Javor pod względem odsetku wygranych meczów.

Semendrija 1924DomWyjazdOgółem
Win %
50%
50%
50%
Śr. goli/mecz
3.30
2.20
2.75
Strzelone
1.90
1.40
1.65
Stracone
1.40
0.80
1.10
BTTS %
70%
40%
55%
Czyste konto %
10%
40%
25%
Nie strzelił %
20%
40%
30%
Posiadanie piłki
Śr. strzały/mecz
Śr. faule/mecz
JavorDomWyjazdOgółem
Win %
50%
20%
35%
Śr. goli/mecz
2.90
3.20
3.05
Strzelone
2.00
1.30
1.65
Stracone
0.90
1.90
1.40
BTTS %
40%
80%
60%
Czyste konto %
60%
0%
30%
Nie strzelił %
20%
20%
20%
Posiadanie piłki
46%
47%
Śr. strzały/mecz
10.25
10.57
Śr. faule/mecz
14.50
13.50

Ostatnie 10 meczów

Semendrija 1924 jest o +46% lepsza pod względem strzelonych bramek
1.90 gola/mecz
Semendrija 1924 u siebie
1.30 gola/mecz
Javor na wyjeździe

Progi bramkowe

Semendrija 1924Javor
Over 0.5
100% (10/10)
100% (10/10)
Over 1.5
90% (9/10)
80% (8/10)
Over 2.5
50% (5/10)
60% (6/10)
Over 3.5
40% (4/10)
40% (4/10)
Nie strzelił
20% (2/10)
20% (2/10)
1. połowa — 1-2 gole
45% (9/20)
35% (7/20)
1. połowa — 1-3 gole
50% (10/20)
50% (10/20)
2. połowa — 1-2 gole
50% (10/20)
50% (10/20)
2. połowa — 1-3 gole
70% (14/20)
75% (15/20)

Statystyki rożnych

Progi liczone jako suma rożnych obu drużyn w meczu, nie tylko jednej z nich.

OgółemSemendrija 1924Javor
Match Corners AVG
8.64 (14/40)
8.64 (14/20)
Over 6.5 Corners
86% (12/14)
86% (12/14)
Over 7.5 Corners
71% (10/14)
71% (10/14)
Over 8.5 Corners
57% (8/14)
57% (8/14)
Over 9.5 Corners
36% (5/14)
36% (5/14)
Over 10.5 Corners
14% (2/14)
14% (2/14)
Over 11.5 Corners
0% (0/14)
0% (0/14)
Over 12.5 Corners
0% (0/14)
0% (0/14)
Over 13.5 Corners
0% (0/14)
0% (0/14)
Over 14.5 Corners
0% (0/14)
0% (0/14)

Rożne drużynowe

Rożne zdobyte przez tę drużynę i te przyznane przeciwnikowi — dwa osobne zestawy w zakładkach Zdobyte/Stracone.

OgółemSemendrija 1924Javor
Corners Earned Match
3.80
3.80
More Corners Than Opponent
25% (5/20)
25% (5/20)
Over 2.5 Corners Earned
75% (15/20)
75% (15/20)
Over 3.5 Corners Earned
60% (12/20)
60% (12/20)
Over 4.5 Corners Earned
40% (8/20)
40% (8/20)
Over 5.5 Corners Earned
15% (3/20)
15% (3/20)
Over 6.5 Corners Earned
5% (1/20)
5% (1/20)
Over 7.5 Corners Earned
0% (0/20)
0% (0/20)
Over 8.5 Corners Earned
0% (0/20)
0% (0/20)
Corners Earned
76
76

Kartki meczowe

Suma żółtych i czerwonych kartek (każda liczona jako 1) przyznanych w meczu obu drużynom.

OgółemSemendrija 1924Javor
Match Cards AVG
4.35 (20/20)
4.35 (20/20)
Over 0.5 Cards
100% (20/20)
100% (20/20)
Over 1.5 Cards
95% (19/20)
95% (19/20)
Over 2.5 Cards
75% (15/20)
75% (15/20)
Over 3.5 Cards
55% (11/20)
55% (11/20)
Over 4.5 Cards
40% (8/20)
40% (8/20)
Over 5.5 Cards
30% (6/20)
30% (6/20)
Over 6.5 Cards
20% (4/20)
20% (4/20)
Over 7.5 Cards
15% (3/20)
15% (3/20)
Total Cards
87
87
Highest in a Match
9
9
Lowest in a Match
1
1

Progi Under (cały mecz)

Odwrotność progów Over — pokazuje mecze z liczbą goli poniżej danego progu, nie powyżej.

OgółemSemendrija 1924Javor
Under 0.5
10% (4/40)
10% (2/20)
10% (2/20)
Under 1.5
25% (10/40)
25% (5/20)
25% (5/20)
Under 2.5
43% (17/40)
50% (10/20)
35% (7/20)
Under 3.5
70% (28/40)
75% (15/20)
65% (13/20)
Under 4.5
78% (31/40)
75% (15/20)
80% (16/20)
Under 5.5
88% (35/40)
90% (18/20)
85% (17/20)
Prva Liga — Tabela
ZespółMZRPPktŚr.
1Borac Cacak6501152.50
2Semendrija 19246330122.00
3TSC Backa Topola6330122.00
4OFK Vršac6402122.00
5Javor6321111.83
6Dubočica6312101.67
7Napredak6312101.67
9Loznica614171.17
10FK Vozdovac621371.17
11Teleoptik612350.83
12OFK Bor 1919612350.83
13Naftagas611440.67
14Metalac GM611440.67
15Grafičar611440.67
16Jedinstvo Ub611440.67