Bezpośrednie starcia (H2H)
Uwzględnia maksymalnie 10 ostatnich bezpośrednich starć tych drużyn, kolorowy pasek pokazuje rozkład zwycięstw, remisów i porażek.
10 spotkań — z perspektywy Rapperswil
Streaki - Rapperswil
Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.
- Rapperswil — powyżej 0.5 gola w 1. połowie u siebie (9/10, 90%)
- Rapperswil — powyżej 1.5 gola w meczu u siebie (8/10, 80%)
- Rapperswil — jest niepokonany w 1. połowie u siebie (8/10, 80%)
- Rapperswil — powyżej 2.5 gola w meczu u siebie (7/10, 70%)
- Rapperswil — powyżej 0.5 gola w 2. połowie u siebie (7/10, 70%)
- Rapperswil — obie drużyny strzelają (BTTS) (14/20, 70%)
- Rapperswil — nie wygrywa 1. połowę (14/20, 70%)
Streaki - FC WIL 1900
Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.
- FC WIL 1900 — jest niepokonany w 2. połowie na wyjeździe (9/10, 90%)
- FC WIL 1900 — nie wygrywa 1. połowę na wyjeździe (8/10, 80%)
- FC WIL 1900 — jest niepokonany na wyjeździe (7/10, 70%)
- FC WIL 1900 — powyżej 1.5 gola w meczu na wyjeździe (7/10, 70%)
- FC WIL 1900 — poniżej 2.5 gola w meczu na wyjeździe (7/10, 70%)
- FC WIL 1900 — jest niepokonany w 1. połowie na wyjeździe (7/10, 70%)
Serie - Rapperswil
W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.
- 🔥 Rapperswil — powyżej 1.5 gola w meczu w 12 meczach z rzędu
- 🔥 Rapperswil — powyżej 2.5 gola w meczu w 7 meczach z rzędu
- 🔥 Rapperswil — nie wygrywa 1. połowę w 3 meczach z rzędu
- 🔥 Rapperswil — powyżej 0.5 gola w 2. połowie w 12 meczach z rzędu
Serie - FC WIL 1900
W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.
- 🔥 FC WIL 1900 — powyżej 0.5 gola w 1. połowie w 3 meczach z rzędu
- 🔥 FC WIL 1900 — nie wygrywa 1. połowę w 4 meczach z rzędu
- 🔥 FC WIL 1900 — jest niepokonany w 2. połowie w 4 meczach z rzędu
Historia bezpośrednich pojedynków (H2H)
Wybierz warunek z listy (wynik, gole, BTTS, rożne, kartki), żeby zobaczyć, w których z tych bezpośrednich starć się spełnił.
Statystyki szczegółowe
Procenty (Win/BTTS/czyste konto) i średnie na mecz — gole, posiadanie, strzały, faule — nie sumy z całego sezonu. Rapperswil jest o 14% lepsza niż FC WIL 1900 pod względem odsetku wygranych meczów.
| Rapperswil | Dom | Wyjazd | Ogółem |
|---|---|---|---|
Win % | 50% | 30% | 40% |
Śr. goli/mecz | 3.40 | 3.80 | 3.60 |
Strzelone | 1.60 | 1.70 | 1.65 |
Stracone | 1.80 | 2.10 | 1.95 |
BTTS % | 60% | 80% | 70% |
Czyste konto % | 30% | 10% | 20% |
Nie strzelił % | 20% | 10% | 15% |
| FC WIL 1900 | Dom | Wyjazd | Ogółem |
|---|---|---|---|
Win % | 30% | 40% | 35% |
Śr. goli/mecz | 3.00 | 2.30 | 2.65 |
Strzelone | 1.40 | 1.20 | 1.30 |
Stracone | 1.60 | 1.10 | 1.35 |
BTTS % | 50% | 30% | 40% |
Czyste konto % | 30% | 50% | 40% |
Nie strzelił % | 30% | 40% | 35% |
Ostatnie 10 meczów
- 26.06.2026Lvs FC Basel 18930-3
- 15.05.2026Wvs Stade Nyonnais2-1
- 11.05.2026Lvs Yverdon Sport1-3
- 08.05.2026Lvs Neuchatel Xamax FC2-3
- 03.05.2026Wvs Bellinzona4-2
- 24.04.2026Wvs Étoile Carouge2-1
- 19.04.2026Lvs FC Vaduz1-2
- 11.04.2026Wvs FC WIL 19002-0
- 07.04.2026Wvs Stade Lausanne-Ouchy2-1
- 04.04.2026Lvs FC Aarau4-5
- 15.05.2026Lvs FC Vaduz1-3
- 11.05.2026Wvs Bellinzona4-2
- 08.05.2026Lvs Yverdon Sport0-1
- 01.05.2026Wvs Stade Nyonnais1-0
- 25.04.2026Dvs FC Aarau2-2
- 17.04.2026Lvs Étoile Carouge0-2
- 11.04.2026Lvs Rapperswil0-2
- 07.04.2026Wvs Neuchatel Xamax FC5-2
- 03.04.2026Wvs Stade Lausanne-Ouchy2-0
- 22.03.2026Lvs Étoile Carouge1-3
Progi bramkowe
| Rapperswil | FC WIL 1900 | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 90% (9/10) | 80% (8/10) |
Over 1.5 | 80% (8/10) | 70% (7/10) |
Over 2.5 | 70% (7/10) | 30% (3/10) |
Over 3.5 | 30% (3/10) | 30% (3/10) |
Nie strzelił | 20% (2/10) | 40% (4/10) |
1. połowa — 1-2 gole | 50% (10/20) | 50% (10/20) |
1. połowa — 1-3 gole | 65% (13/20) | 60% (12/20) |
2. połowa — 1-2 gole | 55% (11/20) | 50% (10/20) |
2. połowa — 1-3 gole | 75% (15/20) | 50% (10/20) |
| Rapperswil | FC WIL 1900 | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 90% (9/10) | 60% (6/10) |
Over 1.5 | 60% (6/10) | 40% (4/10) |
Over 2.5 | 30% (3/10) | 0% (0/10) |
Over 3.5 | 10% (1/10) | 0% (0/10) |
Nie strzelił | 20% (2/10) | 70% (7/10) |
1. połowa — 1-2 gole | 50% (10/20) | 50% (10/20) |
1. połowa — 1-3 gole | 65% (13/20) | 60% (12/20) |
2. połowa — 1-2 gole | 55% (11/20) | 50% (10/20) |
2. połowa — 1-3 gole | 75% (15/20) | 50% (10/20) |
| Rapperswil | FC WIL 1900 | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 70% (7/10) | 60% (6/10) |
Over 1.5 | 40% (4/10) | 30% (3/10) |
Over 2.5 | 20% (2/10) | 20% (2/10) |
Over 3.5 | 0% (0/10) | 20% (2/10) |
Nie strzelił | 60% (6/10) | 50% (5/10) |
1. połowa — 1-2 gole | 50% (10/20) | 50% (10/20) |
1. połowa — 1-3 gole | 65% (13/20) | 60% (12/20) |
2. połowa — 1-2 gole | 55% (11/20) | 50% (10/20) |
2. połowa — 1-3 gole | 75% (15/20) | 50% (10/20) |
Progi Under (cały mecz)
Odwrotność progów Over — pokazuje mecze z liczbą goli poniżej danego progu, nie powyżej.
| Ogółem | Rapperswil | FC WIL 1900 | |
|---|---|---|---|
Under 0.5 | 10% (4/40) | 5% (1/20) | 15% (3/20) |
Under 1.5 | 25% (10/40) | 15% (3/20) | 35% (7/20) |
Under 2.5 | 43% (17/40) | 25% (5/20) | 60% (12/20) |
Under 3.5 | 63% (25/40) | 65% (13/20) | 60% (12/20) |
Under 4.5 | 78% (31/40) | 70% (14/20) | 85% (17/20) |
Under 5.5 | 85% (34/40) | 85% (17/20) | 85% (17/20) |

