Football Stats
Herb Neuchatel Xamax FC
Neuchatel Xamax FCŚr. pkt/mecz 1.40
Herb SC Kriens
SC KriensŚr. pkt/mecz 0.35

Bezpośrednie starcia (H2H)

Uwzględnia maksymalnie 10 ostatnich bezpośrednich starć tych drużyn, kolorowy pasek pokazuje rozkład zwycięstw, remisów i porażek.

9 spotkań — z perspektywy Neuchatel Xamax FC

Streaki - Neuchatel Xamax FC

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • Neuchatel Xamax FC — powyżej 1.5 gola w meczu u siebie (8/10, 80%)
  • Neuchatel Xamax FC — powyżej 2.5 gola w meczu u siebie (8/10, 80%)
  • Neuchatel Xamax FC — powyżej 0.5 gola w 1. połowie u siebie (8/10, 80%)
  • Neuchatel Xamax FC — jest niepokonany w 2. połowie u siebie (8/10, 80%)
  • Neuchatel Xamax FC — powyżej 0.5 gola w 2. połowie u siebie (8/10, 80%)
  • Neuchatel Xamax FC — jest niepokonany u siebie (7/10, 70%)
  • Neuchatel Xamax FC — jest niepokonany w 1. połowie u siebie (7/10, 70%)
  • Neuchatel Xamax FC — nie wygrywa 1. połowę u siebie (7/10, 70%)
  • Neuchatel Xamax FC — powyżej 2.5 spalonych (8/10, 80%)
  • Neuchatel Xamax FC — powyżej 7.5 rożnych (8/10, 80%)
  • Neuchatel Xamax FC — poniżej 6.5 rożnych zdobytych (16/20, 80%)
  • Neuchatel Xamax FC — powyżej 49.5 punktów kartkowych (7/10, 70%)
  • Neuchatel Xamax FC — poniżej 11.5 rożnych (7/10, 70%)
  • Neuchatel Xamax FC — powyżej 4.5 kartek (7/10, 70%)
  • Neuchatel Xamax FC — powyżej 4.5 kartek łącznie (7/10, 70%)

Streaki - SC Kriens

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • SC Kriens — przegrywa na wyjeździe (10/10, 100%)
  • SC Kriens — powyżej 1.5 gola w meczu na wyjeździe (10/10, 100%)
  • SC Kriens — powyżej 2.5 gola w meczu na wyjeździe (10/10, 100%)
  • SC Kriens — powyżej 0.5 gola w 1. połowie na wyjeździe (10/10, 100%)
  • SC Kriens — obie drużyny strzelają (BTTS) na wyjeździe (9/10, 90%)
  • SC Kriens — nie wygrywa 1. połowę na wyjeździe (9/10, 90%)
  • SC Kriens — powyżej 0.5 gola w 2. połowie na wyjeździe (9/10, 90%)
  • SC Kriens — przegrywa 1. połowę na wyjeździe (7/10, 70%)
  • SC Kriens — przegrywa 2. połowę na wyjeździe (7/10, 70%)

Serie - Neuchatel Xamax FC

W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.

  • 🔥 Neuchatel Xamax FC — powyżej 1.5 gola w meczu w 9 meczach z rzędu
  • 🔥 Neuchatel Xamax FC — powyżej 2.5 gola w meczu w 9 meczach z rzędu
  • 🔥 Neuchatel Xamax FC — powyżej 0.5 gola w 1. połowie w 9 meczach z rzędu
  • 🔥 Neuchatel Xamax FC — jest niepokonany w 2. połowie w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Neuchatel Xamax FC — powyżej 0.5 gola w 2. połowie w 11 meczach z rzędu
  • 🔥 Neuchatel Xamax FC — powyżej 19.5 punktów kartkowych w 36 meczach z rzędu
  • 🔥 Neuchatel Xamax FC — powyżej 3.5 spalonych w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Neuchatel Xamax FC — powyżej 8.5 rożnych w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Neuchatel Xamax FC — poniżej 8.5 rożnych zdobytych w 4 meczach z rzędu

Serie - SC Kriens

W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.

  • 🔥 SC Kriens — przegrywa w 6 meczach z rzędu
  • 🔥 SC Kriens — powyżej 1.5 gola w meczu w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 SC Kriens — powyżej 2.5 gola w meczu w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 SC Kriens — powyżej 0.5 gola w 1. połowie w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 SC Kriens — przegrywa 2. połowę w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 SC Kriens — powyżej 0.5 gola w 2. połowie w 6 meczach z rzędu

Historia bezpośrednich pojedynków (H2H)

Wybierz warunek z listy (wynik, gole, BTTS, rożne, kartki), żeby zobaczyć, w których z tych bezpośrednich starć się spełnił.

DataGospodarzWynikGość
24.07Herb Neuchatel Xamax FCNeuchatel Xamax FC32Herb SC KriensSC Kriens
16.04Herb SC KriensSC Kriens05Herb Neuchatel Xamax FCNeuchatel Xamax FC
25.02Herb Neuchatel Xamax FCNeuchatel Xamax FC21Herb SC KriensSC Kriens
20.11Herb SC KriensSC Kriens01Herb Neuchatel Xamax FCNeuchatel Xamax FC
06.08Herb Neuchatel Xamax FCNeuchatel Xamax FC40Herb SC KriensSC Kriens
20.04Herb Neuchatel Xamax FCNeuchatel Xamax FC03Herb SC KriensSC Kriens
26.02Herb SC KriensSC Kriens11Herb Neuchatel Xamax FCNeuchatel Xamax FC
22.01Herb Neuchatel Xamax FCNeuchatel Xamax FC01Herb SC KriensSC Kriens
19.09Herb SC KriensSC Kriens31Herb Neuchatel Xamax FCNeuchatel Xamax FC

Statystyki szczegółowe

Procenty (Win/BTTS/czyste konto) i średnie na mecz — gole, posiadanie, strzały, faule — nie sumy z całego sezonu. Neuchatel Xamax FC jest o 300% lepsza niż SC Kriens pod względem odsetku wygranych meczów.

Neuchatel Xamax FCDomWyjazdOgółem
Win %
60%
20%
40%
Śr. goli/mecz
3.10
3.20
3.15
Strzelone
1.90
1.20
1.55
Stracone
1.20
2.00
1.60
BTTS %
60%
60%
60%
Czyste konto %
40%
10%
25%
Nie strzelił %
10%
40%
25%
SC KriensDomWyjazdOgółem
Win %
20%
0%
10%
Śr. goli/mecz
2.90
4.00
3.45
Strzelone
0.50
1.20
0.85
Stracone
2.40
2.80
2.60
BTTS %
30%
90%
60%
Czyste konto %
10%
0%
5%
Nie strzelił %
70%
10%
40%

Ostatnie 10 meczów

Neuchatel Xamax FC jest o +58% lepsza pod względem strzelonych bramek
1.90 gola/mecz
Neuchatel Xamax FC u siebie
1.20 gola/mecz
SC Kriens na wyjeździe

Progi bramkowe

Neuchatel Xamax FCSC Kriens
Over 0.5
90% (9/10)
100% (10/10)
Over 1.5
80% (8/10)
100% (10/10)
Over 2.5
80% (8/10)
100% (10/10)
Over 3.5
40% (4/10)
60% (6/10)
Nie strzelił
10% (1/10)
10% (1/10)
1. połowa — 1-2 gole
50% (10/20)
55% (11/20)
1. połowa — 1-3 gole
60% (12/20)
80% (16/20)
2. połowa — 1-2 gole
60% (12/20)
50% (10/20)
2. połowa — 1-3 gole
85% (17/20)
80% (16/20)

Kartki meczowe

Suma żółtych i czerwonych kartek (każda liczona jako 1) przyznanych w meczu obu drużynom.

OgółemNeuchatel Xamax FCSC Kriens
Match Cards AVG
5.75 (20/20)
5.75 (20/20)
Over 0.5 Cards
100% (20/20)
100% (20/20)
Over 1.5 Cards
100% (20/20)
100% (20/20)
Over 2.5 Cards
95% (19/20)
95% (19/20)
Over 3.5 Cards
80% (16/20)
80% (16/20)
Over 4.5 Cards
65% (13/20)
65% (13/20)
Over 5.5 Cards
55% (11/20)
55% (11/20)
Over 6.5 Cards
35% (7/20)
35% (7/20)
Over 7.5 Cards
20% (4/20)
20% (4/20)
Total Cards
115
115
Highest in a Match
10
10
Lowest in a Match
2
2

Progi Under (cały mecz)

Odwrotność progów Over — pokazuje mecze z liczbą goli poniżej danego progu, nie powyżej.

OgółemNeuchatel Xamax FCSC Kriens
Under 0.5
8% (3/40)
10% (2/20)
5% (1/20)
Under 1.5
20% (8/40)
25% (5/20)
15% (3/20)
Under 2.5
23% (9/40)
30% (6/20)
15% (3/20)
Under 3.5
55% (22/40)
55% (11/20)
55% (11/20)
Under 4.5
70% (28/40)
75% (15/20)
65% (13/20)
Under 5.5
98% (39/40)
95% (19/20)
100% (20/20)
Challenge League — Tabela
ZespółMZRPPktŚr.
2Yverdon Sport6330122.00
3SC Kriens6312101.67
4FC Winterthur623191.50
6Étoile Carouge622281.33
7FC Aarau622281.33
8FC WIL 1900612350.83
9Rapperswil611440.67
10Stade Nyonnais602420.33