Football Stats
Herb Yverdon Sport
Yverdon SportŚr. pkt/mecz 1.90
Herb Étoile Carouge
Étoile CarougeŚr. pkt/mecz 1.50

Bezpośrednie starcia (H2H)

Uwzględnia maksymalnie 10 ostatnich bezpośrednich starć tych drużyn, kolorowy pasek pokazuje rozkład zwycięstw, remisów i porażek.

5 spotkań — z perspektywy Yverdon Sport

Streaki - Yverdon Sport

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • Yverdon Sport — jest niepokonany w 1. połowie u siebie (9/10, 90%)
  • Yverdon Sport — powyżej 0.5 gola w 2. połowie u siebie (9/10, 90%)
  • Yverdon Sport — nie wygrywa 1. połowę u siebie (8/10, 80%)
  • Yverdon Sport — jest niepokonany u siebie (7/10, 70%)
  • Yverdon Sport — powyżej 1.5 gola w meczu u siebie (7/10, 70%)
  • Yverdon Sport — remisuje 1. połowę u siebie (7/10, 70%)
  • Yverdon Sport — jest niepokonany w 2. połowie u siebie (7/10, 70%)
  • Yverdon Sport — więcej goli pada w 2. połowie u siebie (7/10, 70%)
  • Yverdon Sport — poniżej 6.5 rożnych zdobytych (18/20, 90%)
  • Yverdon Sport — powyżej 1.5 spalonych (8/10, 80%)
  • Yverdon Sport — poniżej 4.5 spalonych (8/10, 80%)
  • Yverdon Sport — powyżej 2.5 gola w meczu (15/20, 75%)
  • Yverdon Sport — powyżej 0.5 gola w 1. połowie (14/20, 70%)
  • Yverdon Sport — powyżej 49.5 punktów kartkowych (7/10, 70%)
  • Yverdon Sport — poniżej 12.5 rożnych (7/10, 70%)
  • Yverdon Sport — powyżej 4.5 kartek (7/10, 70%)
  • Yverdon Sport — poniżej 6.5 kartek (7/10, 70%)
  • Yverdon Sport — powyżej 4.5 kartek łącznie (7/10, 70%)

Streaki - Étoile Carouge

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • Étoile Carouge — powyżej 0.5 gola w 2. połowie na wyjeździe (10/10, 100%)
  • Étoile Carouge — powyżej 1.5 gola w meczu na wyjeździe (9/10, 90%)
  • Étoile Carouge — powyżej 2.5 gola w meczu na wyjeździe (9/10, 90%)
  • Étoile Carouge — jest niepokonany w 1. połowie na wyjeździe (9/10, 90%)
  • Étoile Carouge — powyżej 0.5 gola w 1. połowie na wyjeździe (8/10, 80%)
  • Étoile Carouge — jest niepokonany na wyjeździe (7/10, 70%)
  • Étoile Carouge — obie drużyny strzelają (BTTS) na wyjeździe (7/10, 70%)
  • Étoile Carouge — nie wygrywa 1. połowę na wyjeździe (7/10, 70%)
  • Étoile Carouge — jest niepokonany w 2. połowie (14/20, 70%)

Serie - Yverdon Sport

W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.

  • 🔥 Yverdon Sport — jest niepokonany w 5 meczach z rzędu
  • 🔥 Yverdon Sport — powyżej 1.5 gola w meczu w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 Yverdon Sport — powyżej 2.5 gola w meczu w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 Yverdon Sport — jest niepokonany w 2. połowie w 5 meczach z rzędu
  • 🔥 Yverdon Sport — powyżej 0.5 gola w 2. połowie w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 Yverdon Sport — powyżej 49.5 punktów kartkowych w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Yverdon Sport — powyżej 1.5 spalonych w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Yverdon Sport — poniżej 12.5 rożnych w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Yverdon Sport — powyżej 4.5 kartek w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Yverdon Sport — poniżej 6.5 kartek w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 Yverdon Sport — powyżej 4.5 kartek łącznie w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Yverdon Sport — poniżej 6.5 rożnych zdobytych w 4 meczach z rzędu

Serie - Étoile Carouge

W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.

  • 🔥 Étoile Carouge — powyżej 1.5 gola w meczu w 9 meczach z rzędu
  • 🔥 Étoile Carouge — powyżej 2.5 gola w meczu w 6 meczach z rzędu
  • 🔥 Étoile Carouge — nie wygrywa 1. połowę w 6 meczach z rzędu
  • 🔥 Étoile Carouge — powyżej 0.5 gola w 2. połowie w 3 meczach z rzędu

Historia bezpośrednich pojedynków (H2H)

Wybierz warunek z listy (wynik, gole, BTTS, rożne, kartki), żeby zobaczyć, w których z tych bezpośrednich starć się spełnił.

DataGospodarzWynikGość
31.07Herb Yverdon SportYverdon Sport11Herb Étoile CarougeÉtoile Carouge
03.05Herb Yverdon SportYverdon Sport35Herb Étoile CarougeÉtoile Carouge
20.02Herb Étoile CarougeÉtoile Carouge22Herb Yverdon SportYverdon Sport
30.11Herb Yverdon SportYverdon Sport20Herb Étoile CarougeÉtoile Carouge
12.09Herb Étoile CarougeÉtoile Carouge21Herb Yverdon SportYverdon Sport

Statystyki szczegółowe

Procenty (Win/BTTS/czyste konto) i średnie na mecz — gole, posiadanie, strzały, faule — nie sumy z całego sezonu. Yverdon Sport jest o 38% lepsza niż Étoile Carouge pod względem odsetku wygranych meczów.

Yverdon SportDomWyjazdOgółem
Win %
50%
60%
55%
Śr. goli/mecz
3.30
3.60
3.45
Strzelone
1.80
2.60
2.20
Stracone
1.50
1.00
1.25
BTTS %
60%
60%
60%
Czyste konto %
30%
40%
35%
Nie strzelił %
20%
0%
10%
Étoile CarougeDomWyjazdOgółem
Win %
30%
50%
40%
Śr. goli/mecz
2.80
3.90
3.35
Strzelone
1.40
2.20
1.80
Stracone
1.40
1.70
1.55
BTTS %
60%
70%
65%
Czyste konto %
30%
20%
25%
Nie strzelił %
20%
10%
15%

Ostatnie 10 meczów

Étoile Carouge jest o +22% lepsza pod względem strzelonych bramek
1.80 gola/mecz
Yverdon Sport u siebie
2.20 gola/mecz
Étoile Carouge na wyjeździe

Progi bramkowe

Yverdon SportÉtoile Carouge
Over 0.5
90% (9/10)
100% (10/10)
Over 1.5
70% (7/10)
90% (9/10)
Over 2.5
60% (6/10)
90% (9/10)
Over 3.5
40% (4/10)
50% (5/10)
Nie strzelił
20% (2/10)
10% (1/10)
1. połowa — 1-2 gole
40% (8/20)
55% (11/20)
1. połowa — 1-3 gole
65% (13/20)
70% (14/20)
2. połowa — 1-2 gole
50% (10/20)
50% (10/20)
2. połowa — 1-3 gole
65% (13/20)
80% (16/20)

Kartki meczowe

Suma żółtych i czerwonych kartek (każda liczona jako 1) przyznanych w meczu obu drużynom.

OgółemYverdon SportÉtoile Carouge
Match Cards AVG
4.95 (20/20)
4.95 (20/20)
Over 0.5 Cards
100% (20/20)
100% (20/20)
Over 1.5 Cards
95% (19/20)
95% (19/20)
Over 2.5 Cards
95% (19/20)
95% (19/20)
Over 3.5 Cards
75% (15/20)
75% (15/20)
Over 4.5 Cards
55% (11/20)
55% (11/20)
Over 5.5 Cards
35% (7/20)
35% (7/20)
Over 6.5 Cards
20% (4/20)
20% (4/20)
Over 7.5 Cards
10% (2/20)
10% (2/20)
Total Cards
99
99
Highest in a Match
10
10
Lowest in a Match
1
1

Progi Under (cały mecz)

Odwrotność progów Over — pokazuje mecze z liczbą goli poniżej danego progu, nie powyżej.

OgółemYverdon SportÉtoile Carouge
Under 0.5
5% (2/40)
5% (1/20)
5% (1/20)
Under 1.5
15% (6/40)
20% (4/20)
10% (2/20)
Under 2.5
23% (9/40)
25% (5/20)
20% (4/20)
Under 3.5
55% (22/40)
50% (10/20)
60% (12/20)
Under 4.5
85% (34/40)
80% (16/20)
90% (18/20)
Under 5.5
90% (36/40)
90% (18/20)
90% (18/20)
Challenge League — Tabela
ZespółMZRPPktŚr.
2Yverdon Sport6330122.00
3SC Kriens6312101.67
4FC Winterthur623191.50
6Étoile Carouge622281.33
7FC Aarau622281.33
8FC WIL 1900612350.83
9Rapperswil611440.67
10Stade Nyonnais602420.33