Bezpośrednie starcia (H2H)
Uwzględnia maksymalnie 10 ostatnich bezpośrednich starć tych drużyn, kolorowy pasek pokazuje rozkład zwycięstw, remisów i porażek.
5 spotkań — z perspektywy SC Kriens
Streaki - SC Kriens
Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.
- SC Kriens — powyżej 0.5 gola w 2. połowie u siebie (8/10, 80%)
- SC Kriens — powyżej 1.5 gola w meczu u siebie (7/10, 70%)
- SC Kriens — jest niepokonany w 1. połowie u siebie (7/10, 70%)
- SC Kriens — powyżej 0.5 gola w 1. połowie u siebie (7/10, 70%)
- SC Kriens — przegrywa 2. połowę u siebie (7/10, 70%)
- SC Kriens — przegrywa (16/20, 80%)
- SC Kriens — powyżej 2.5 gola w meczu (16/20, 80%)
- SC Kriens — nie wygrywa 1. połowę (15/20, 75%)
Streaki - Yverdon Sport
Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.
- Yverdon Sport — jest niepokonany na wyjeździe (9/10, 90%)
- Yverdon Sport — powyżej 1.5 gola w meczu na wyjeździe (9/10, 90%)
- Yverdon Sport — powyżej 2.5 gola w meczu na wyjeździe (9/10, 90%)
- Yverdon Sport — powyżej 0.5 gola w 1. połowie na wyjeździe (9/10, 90%)
- Yverdon Sport — jest niepokonany w 2. połowie na wyjeździe (9/10, 90%)
- Yverdon Sport — jest niepokonany w 1. połowie na wyjeździe (8/10, 80%)
- Yverdon Sport — powyżej 0.5 gola w 2. połowie na wyjeździe (8/10, 80%)
- Yverdon Sport — wygrywa 1. połowę na wyjeździe (7/10, 70%)
- Yverdon Sport — poniżej 6.5 rożnych zdobytych (18/20, 90%)
- Yverdon Sport — powyżej 1.5 spalonych (8/10, 80%)
- Yverdon Sport — poniżej 4.5 spalonych (8/10, 80%)
- Yverdon Sport — powyżej 49.5 punktów kartkowych (7/10, 70%)
- Yverdon Sport — poniżej 12.5 rożnych (7/10, 70%)
- Yverdon Sport — powyżej 4.5 kartek (7/10, 70%)
- Yverdon Sport — poniżej 6.5 kartek (7/10, 70%)
- Yverdon Sport — powyżej 4.5 kartek łącznie (7/10, 70%)
Serie - SC Kriens
W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.
- 🔥 SC Kriens — powyżej 1.5 gola w meczu w 6 meczach z rzędu
- 🔥 SC Kriens — powyżej 0.5 gola w 1. połowie w 6 meczach z rzędu
- 🔥 SC Kriens — powyżej 0.5 gola w 2. połowie w 8 meczach z rzędu
Serie - Yverdon Sport
W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.
- 🔥 Yverdon Sport — jest niepokonany w 6 meczach z rzędu
- 🔥 Yverdon Sport — powyżej 1.5 gola w meczu w 5 meczach z rzędu
- 🔥 Yverdon Sport — jest niepokonany w 1. połowie w 3 meczach z rzędu
- 🔥 Yverdon Sport — jest niepokonany w 2. połowie w 6 meczach z rzędu
- 🔥 Yverdon Sport — powyżej 49.5 punktów kartkowych w 3 meczach z rzędu
- 🔥 Yverdon Sport — powyżej 1.5 spalonych w 3 meczach z rzędu
- 🔥 Yverdon Sport — poniżej 12.5 rożnych w 3 meczach z rzędu
- 🔥 Yverdon Sport — powyżej 4.5 kartek w 3 meczach z rzędu
- 🔥 Yverdon Sport — poniżej 6.5 kartek w 4 meczach z rzędu
- 🔥 Yverdon Sport — powyżej 4.5 kartek łącznie w 3 meczach z rzędu
- 🔥 Yverdon Sport — poniżej 6.5 rożnych zdobytych w 4 meczach z rzędu
Historia bezpośrednich pojedynków (H2H)
Wybierz warunek z listy (wynik, gole, BTTS, rożne, kartki), żeby zobaczyć, w których z tych bezpośrednich starć się spełnił.
Statystyki szczegółowe
Procenty (Win/BTTS/czyste konto) i średnie na mecz — gole, posiadanie, strzały, faule — nie sumy z całego sezonu. Yverdon Sport jest o 233% lepsza niż SC Kriens pod względem odsetku wygranych meczów.
| SC Kriens | Dom | Wyjazd | Ogółem |
|---|---|---|---|
Win % | 30% | 0% | 15% |
Śr. goli/mecz | 2.80 | 4.20 | 3.50 |
Strzelone | 0.70 | 1.40 | 1.05 |
Stracone | 2.10 | 2.80 | 2.45 |
BTTS % | 30% | 100% | 65% |
Czyste konto % | 20% | 0% | 10% |
Nie strzelił % | 60% | 0% | 30% |
| Yverdon Sport | Dom | Wyjazd | Ogółem |
|---|---|---|---|
Win % | 40% | 60% | 50% |
Śr. goli/mecz | 3.40 | 3.60 | 3.50 |
Strzelone | 1.80 | 2.60 | 2.20 |
Stracone | 1.60 | 1.00 | 1.30 |
BTTS % | 70% | 60% | 65% |
Czyste konto % | 20% | 40% | 30% |
Nie strzelił % | 20% | 0% | 10% |
Ostatnie 10 meczów
- 31.07.2026Wvs FC Winterthur2-0
- 24.07.2026Lvs Neuchatel Xamax FC2-3
- 27.06.2026Lvs FC Vaduz1-2
- 17.01.2026Lvs FC Vaduz1-2
- 21.05.2022Lvs FC Winterthur0-5
- 14.05.2022Lvs Yverdon Sport2-3
- 10.05.2022Lvs FC Vaduz0-1
- 06.05.2022Lvs FC Schaffhausen1-4
- 30.04.2022Wvs Stade Lausanne-Ouchy2-1
- 23.04.2022Lvs FC Aarau2-3
- 31.07.2026Dvs Étoile Carouge1-1
- 24.07.2026Dvs FC Winterthur2-2
- 08.07.2026Wvs FC Basel 18933-0
- 15.05.2026Dvs FC Aarau2-2
- 11.05.2026Wvs Rapperswil3-1
- 08.05.2026Wvs FC WIL 19001-0
- 03.05.2026Lvs Étoile Carouge3-5
- 26.04.2026Wvs Stade Lausanne-Ouchy3-0
- 22.04.2026Dvs Neuchatel Xamax FC2-2
- 10.04.2026Wvs FC Vaduz2-1
Progi bramkowe
| SC Kriens | Yverdon Sport | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 90% (9/10) | 100% (10/10) |
Over 1.5 | 70% (7/10) | 90% (9/10) |
Over 2.5 | 60% (6/10) | 90% (9/10) |
Over 3.5 | 30% (3/10) | 60% (6/10) |
Nie strzelił | 60% (6/10) | 0% (0/10) |
1. połowa — 1-2 gole | 55% (11/20) | 45% (9/20) |
1. połowa — 1-3 gole | 80% (16/20) | 70% (14/20) |
2. połowa — 1-2 gole | 55% (11/20) | 45% (9/20) |
2. połowa — 1-3 gole | 80% (16/20) | 60% (12/20) |
| SC Kriens | Yverdon Sport | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 70% (7/10) | 90% (9/10) |
Over 1.5 | 50% (5/10) | 50% (5/10) |
Over 2.5 | 20% (2/10) | 40% (4/10) |
Over 3.5 | 0% (0/10) | 0% (0/10) |
Nie strzelił | 60% (6/10) | 10% (1/10) |
1. połowa — 1-2 gole | 55% (11/20) | 45% (9/20) |
1. połowa — 1-3 gole | 80% (16/20) | 70% (14/20) |
2. połowa — 1-2 gole | 55% (11/20) | 45% (9/20) |
2. połowa — 1-3 gole | 80% (16/20) | 60% (12/20) |
| SC Kriens | Yverdon Sport | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 80% (8/10) | 80% (8/10) |
Over 1.5 | 40% (4/10) | 60% (6/10) |
Over 2.5 | 20% (2/10) | 30% (3/10) |
Over 3.5 | 0% (0/10) | 10% (1/10) |
Nie strzelił | 90% (9/10) | 20% (2/10) |
1. połowa — 1-2 gole | 55% (11/20) | 45% (9/20) |
1. połowa — 1-3 gole | 80% (16/20) | 70% (14/20) |
2. połowa — 1-2 gole | 55% (11/20) | 45% (9/20) |
2. połowa — 1-3 gole | 80% (16/20) | 60% (12/20) |
Kartki meczowe
Suma żółtych i czerwonych kartek (każda liczona jako 1) przyznanych w meczu obu drużynom.
| Ogółem | SC Kriens | Yverdon Sport | |
|---|---|---|---|
Match Cards AVG | 4.95 (20/20) | — | 4.95 (20/20) |
Over 0.5 Cards | 100% (20/20) | — | 100% (20/20) |
Over 1.5 Cards | 95% (19/20) | — | 95% (19/20) |
Over 2.5 Cards | 95% (19/20) | — | 95% (19/20) |
Over 3.5 Cards | 75% (15/20) | — | 75% (15/20) |
Over 4.5 Cards | 55% (11/20) | — | 55% (11/20) |
Over 5.5 Cards | 35% (7/20) | — | 35% (7/20) |
Over 6.5 Cards | 20% (4/20) | — | 20% (4/20) |
Over 7.5 Cards | 10% (2/20) | — | 10% (2/20) |
Total Cards | 99 | — | 99 |
Highest in a Match | 10 | — | 10 |
Lowest in a Match | 1 | — | 1 |
Progi Under (cały mecz)
Odwrotność progów Over — pokazuje mecze z liczbą goli poniżej danego progu, nie powyżej.
| Ogółem | SC Kriens | Yverdon Sport | |
|---|---|---|---|
Under 0.5 | 5% (2/40) | 5% (1/20) | 5% (1/20) |
Under 1.5 | 15% (6/40) | 15% (3/20) | 15% (3/20) |
Under 2.5 | 23% (9/40) | 20% (4/20) | 25% (5/20) |
Under 3.5 | 50% (20/40) | 50% (10/20) | 50% (10/20) |
Under 4.5 | 70% (28/40) | 60% (12/20) | 80% (16/20) |
Under 5.5 | 95% (38/40) | 100% (20/20) | 90% (18/20) |

