Bezpośrednie starcia (H2H)
Uwzględnia maksymalnie 10 ostatnich bezpośrednich starć tych drużyn, kolorowy pasek pokazuje rozkład zwycięstw, remisów i porażek.
9 spotkań — z perspektywy Stade Nyonnais
Streaki - Stade Nyonnais
Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.
- Stade Nyonnais — powyżej 0.5 gola w 2. połowie u siebie (9/10, 90%)
- Stade Nyonnais — obie drużyny strzelają (BTTS) u siebie (8/10, 80%)
- Stade Nyonnais — powyżej 1.5 gola w meczu u siebie (8/10, 80%)
- Stade Nyonnais — nie wygrywa 1. połowę u siebie (8/10, 80%)
- Stade Nyonnais — powyżej 0.5 gola w 1. połowie u siebie (7/10, 70%)
Streaki - Étoile Carouge
Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.
- Étoile Carouge — powyżej 1.5 gola w meczu na wyjeździe (9/10, 90%)
- Étoile Carouge — jest niepokonany w 1. połowie na wyjeździe (9/10, 90%)
- Étoile Carouge — powyżej 0.5 gola w 2. połowie na wyjeździe (9/10, 90%)
- Étoile Carouge — jest niepokonany na wyjeździe (8/10, 80%)
- Étoile Carouge — powyżej 2.5 gola w meczu na wyjeździe (8/10, 80%)
- Étoile Carouge — powyżej 0.5 gola w 1. połowie na wyjeździe (8/10, 80%)
- Étoile Carouge — obie drużyny strzelają (BTTS) na wyjeździe (7/10, 70%)
- Étoile Carouge — nie wygrywa 1. połowę na wyjeździe (7/10, 70%)
- Étoile Carouge — jest niepokonany w 2. połowie na wyjeździe (7/10, 70%)
Serie - Stade Nyonnais
W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.
- 🔥 Stade Nyonnais — przegrywa w 11 meczach z rzędu
- 🔥 Stade Nyonnais — powyżej 1.5 gola w meczu w 6 meczach z rzędu
- 🔥 Stade Nyonnais — przegrywa 1. połowę w 3 meczach z rzędu
- 🔥 Stade Nyonnais — powyżej 0.5 gola w 1. połowie w 6 meczach z rzędu
- 🔥 Stade Nyonnais — nie wygrywa 1. połowę w 12 meczach z rzędu
- 🔥 Stade Nyonnais — powyżej 0.5 gola w 2. połowie w 5 meczach z rzędu
Serie - Étoile Carouge
W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.
- 🔥 Étoile Carouge — nie wygrywa 1. połowę w 8 meczach z rzędu
- 🔥 Étoile Carouge — jest niepokonany w 2. połowie w 4 meczach z rzędu
Historia bezpośrednich pojedynków (H2H)
Wybierz warunek z listy (wynik, gole, BTTS, rożne, kartki), żeby zobaczyć, w których z tych bezpośrednich starć się spełnił.
Statystyki szczegółowe
Procenty (Win/BTTS/czyste konto) i średnie na mecz — gole, posiadanie, strzały, faule — nie sumy z całego sezonu. Étoile Carouge jest o 600% lepsza niż Stade Nyonnais pod względem odsetku wygranych meczów.
| Stade Nyonnais | Dom | Wyjazd | Ogółem |
|---|---|---|---|
Win % | 10% | 0% | 5% |
Śr. goli/mecz | 2.80 | 2.70 | 2.75 |
Strzelone | 1.00 | 0.50 | 0.75 |
Stracone | 1.80 | 2.20 | 2.00 |
BTTS % | 80% | 50% | 65% |
Czyste konto % | 10% | 10% | 10% |
Nie strzelił % | 20% | 50% | 35% |
| Étoile Carouge | Dom | Wyjazd | Ogółem |
|---|---|---|---|
Win % | 20% | 50% | 35% |
Śr. goli/mecz | 2.60 | 3.80 | 3.20 |
Strzelone | 1.20 | 2.20 | 1.70 |
Stracone | 1.40 | 1.60 | 1.50 |
BTTS % | 50% | 70% | 60% |
Czyste konto % | 30% | 20% | 25% |
Nie strzelił % | 30% | 10% | 20% |
Ostatnie 10 meczów
- 07.08.2026Lvs FC Aarau1-2
- 31.07.2026Lvs Rapperswil1-2
- 24.07.2026Lvs Stade Lausanne-Ouchy0-2
- 15.05.2026Lvs Rapperswil1-2
- 11.05.2026Lvs Stade Lausanne-Ouchy1-3
- 08.05.2026Lvs FC Aarau1-5
- 01.05.2026Lvs FC WIL 19000-1
- 24.04.2026Lvs FC Vaduz1-3
- 18.04.2026Lvs Bellinzona0-4
- 10.04.2026Lvs Neuchatel Xamax FC1-4
- 07.08.2026Lvs Neuchatel Xamax FC0-1
- 31.07.2026Dvs Yverdon Sport1-1
- 24.07.2026Wvs FC Aarau3-0
- 15.05.2026Dvs Bellinzona2-2
- 11.05.2026Lvs Neuchatel Xamax FC0-3
- 08.05.2026Lvs FC Vaduz1-2
- 03.05.2026Wvs Yverdon Sport5-3
- 24.04.2026Lvs Rapperswil1-2
- 17.04.2026Wvs FC WIL 19002-0
- 10.04.2026Dvs Stade Lausanne-Ouchy1-1
Progi bramkowe
| Stade Nyonnais | Étoile Carouge | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 90% (9/10) | 100% (10/10) |
Over 1.5 | 80% (8/10) | 90% (9/10) |
Over 2.5 | 60% (6/10) | 80% (8/10) |
Over 3.5 | 40% (4/10) | 50% (5/10) |
Nie strzelił | 20% (2/10) | 10% (1/10) |
1. połowa — 1-2 gole | 60% (12/20) | 55% (11/20) |
1. połowa — 1-3 gole | 70% (14/20) | 70% (14/20) |
2. połowa — 1-2 gole | 75% (15/20) | 40% (8/20) |
2. połowa — 1-3 gole | 80% (16/20) | 70% (14/20) |
| Stade Nyonnais | Étoile Carouge | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 70% (7/10) | 80% (8/10) |
Over 1.5 | 40% (4/10) | 70% (7/10) |
Over 2.5 | 10% (1/10) | 30% (3/10) |
Over 3.5 | 0% (0/10) | 10% (1/10) |
Nie strzelił | 60% (6/10) | 30% (3/10) |
1. połowa — 1-2 gole | 60% (12/20) | 55% (11/20) |
1. połowa — 1-3 gole | 70% (14/20) | 70% (14/20) |
2. połowa — 1-2 gole | 75% (15/20) | 40% (8/20) |
2. połowa — 1-3 gole | 80% (16/20) | 70% (14/20) |
| Stade Nyonnais | Étoile Carouge | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 90% (9/10) | 90% (9/10) |
Over 1.5 | 60% (6/10) | 50% (5/10) |
Over 2.5 | 10% (1/10) | 40% (4/10) |
Over 3.5 | 0% (0/10) | 10% (1/10) |
Nie strzelił | 50% (5/10) | 30% (3/10) |
1. połowa — 1-2 gole | 60% (12/20) | 55% (11/20) |
1. połowa — 1-3 gole | 70% (14/20) | 70% (14/20) |
2. połowa — 1-2 gole | 75% (15/20) | 40% (8/20) |
2. połowa — 1-3 gole | 80% (16/20) | 70% (14/20) |
Progi Under (cały mecz)
Odwrotność progów Over — pokazuje mecze z liczbą goli poniżej danego progu, nie powyżej.
| Ogółem | Stade Nyonnais | Étoile Carouge | |
|---|---|---|---|
Under 0.5 | 8% (3/40) | 10% (2/20) | 5% (1/20) |
Under 1.5 | 20% (8/40) | 25% (5/20) | 15% (3/20) |
Under 2.5 | 38% (15/40) | 45% (9/20) | 30% (6/20) |
Under 3.5 | 63% (25/40) | 65% (13/20) | 60% (12/20) |
Under 4.5 | 88% (35/40) | 85% (17/20) | 90% (18/20) |
Under 5.5 | 93% (37/40) | 95% (19/20) | 90% (18/20) |

