Bezpośrednie starcia (H2H)
Uwzględnia maksymalnie 10 ostatnich bezpośrednich starć tych drużyn, kolorowy pasek pokazuje rozkład zwycięstw, remisów i porażek.
10 spotkań — z perspektywy FC WIL 1900
Streaki - FC WIL 1900
Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.
- FC WIL 1900 — powyżej 0.5 gola w 2. połowie u siebie (9/10, 90%)
- FC WIL 1900 — powyżej 1.5 gola w meczu u siebie (8/10, 80%)
- FC WIL 1900 — powyżej 0.5 gola w 1. połowie u siebie (8/10, 80%)
- FC WIL 1900 — nie wygrywa 1. połowę u siebie (8/10, 80%)
Streaki - FC Aarau
Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.
- FC Aarau — powyżej 1.5 gola w meczu na wyjeździe (9/10, 90%)
- FC Aarau — jest niepokonany w 2. połowie na wyjeździe (9/10, 90%)
- FC Aarau — jest niepokonany na wyjeździe (8/10, 80%)
- FC Aarau — powyżej 0.5 gola w 1. połowie na wyjeździe (8/10, 80%)
- FC Aarau — nie wygrywa 1. połowę na wyjeździe (8/10, 80%)
- FC Aarau — powyżej 0.5 gola w 2. połowie na wyjeździe (8/10, 80%)
- FC Aarau — obie drużyny strzelają (BTTS) na wyjeździe (7/10, 70%)
- FC Aarau — powyżej 2.5 gola w meczu na wyjeździe (7/10, 70%)
- FC Aarau — jest niepokonany w 1. połowie na wyjeździe (7/10, 70%)
- FC Aarau — wygrywa 2. połowę na wyjeździe (7/10, 70%)
- FC Aarau — powyżej 49.5 punktów kartkowych (3/3, 100%)
- FC Aarau — powyżej 1.5 spalonych (2/2, 100%)
- FC Aarau — poniżej 3.5 spalonych (2/2, 100%)
- FC Aarau — powyżej 8.5 rożnych (2/2, 100%)
- FC Aarau — powyżej 4.5 kartek (3/3, 100%)
- FC Aarau — powyżej 4.5 kartek łącznie (3/3, 100%)
Serie - FC WIL 1900
W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.
- 🔥 FC WIL 1900 — powyżej 1.5 gola w meczu w 7 meczach z rzędu
- 🔥 FC WIL 1900 — powyżej 0.5 gola w 1. połowie w 8 meczach z rzędu
- 🔥 FC WIL 1900 — nie wygrywa 1. połowę w 4 meczach z rzędu
Serie - FC Aarau
W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.
- 🔥 FC Aarau — obie drużyny strzelają (BTTS) w 4 meczach z rzędu
- 🔥 FC Aarau — powyżej 1.5 gola w meczu w 6 meczach z rzędu
- 🔥 FC Aarau — powyżej 2.5 gola w meczu w 3 meczach z rzędu
- 🔥 FC Aarau — jest niepokonany w 2. połowie w 3 meczach z rzędu
- 🔥 FC Aarau — powyżej 0.5 gola w 2. połowie w 5 meczach z rzędu
- 🔥 FC Aarau — powyżej 49.5 punktów kartkowych w 3 meczach z rzędu
- 🔥 FC Aarau — powyżej 4.5 kartek w 3 meczach z rzędu
- 🔥 FC Aarau — powyżej 4.5 kartek łącznie w 3 meczach z rzędu
Historia bezpośrednich pojedynków (H2H)
Wybierz warunek z listy (wynik, gole, BTTS, rożne, kartki), żeby zobaczyć, w których z tych bezpośrednich starć się spełnił.
Statystyki szczegółowe
Procenty (Win/BTTS/czyste konto) i średnie na mecz — gole, posiadanie, strzały, faule — nie sumy z całego sezonu. FC Aarau jest o 67% lepsza niż FC WIL 1900 pod względem odsetku wygranych meczów.
| FC WIL 1900 | Dom | Wyjazd | Ogółem |
|---|---|---|---|
Win % | 20% | 40% | 30% |
Śr. goli/mecz | 3.40 | 2.90 | 3.15 |
Strzelone | 1.40 | 1.30 | 1.35 |
Stracone | 2.00 | 1.60 | 1.80 |
BTTS % | 60% | 30% | 45% |
Czyste konto % | 10% | 40% | 25% |
Nie strzelił % | 30% | 50% | 40% |
| FC Aarau | Dom | Wyjazd | Ogółem |
|---|---|---|---|
Win % | 60% | 40% | 50% |
Śr. goli/mecz | 2.80 | 3.30 | 3.05 |
Strzelone | 1.90 | 1.80 | 1.85 |
Stracone | 0.90 | 1.50 | 1.20 |
BTTS % | 60% | 70% | 65% |
Czyste konto % | 40% | 20% | 30% |
Nie strzelił % | 10% | 20% | 15% |
Ostatnie 10 meczów
- 28.08.2026Dvs Yverdon Sport1-1
- 22.08.2026Lvs SC Kriens0-2
- 07.08.2026Lvs FC Winterthur0-5
- 31.07.2026Lvs Neuchatel Xamax FC1-2
- 24.07.2026Wvs Rapperswil5-4
- 15.05.2026Lvs FC Vaduz1-3
- 11.05.2026Wvs Bellinzona4-2
- 08.05.2026Lvs Yverdon Sport0-1
- 01.05.2026Wvs Stade Nyonnais1-0
- 25.04.2026Dvs FC Aarau2-2
- 28.08.2026Wvs Neuchatel Xamax FC2-1
- 23.08.2026Lvs Yverdon Sport1-2
- 07.08.2026Wvs Stade Nyonnais2-1
- 01.08.2026Dvs Stade Lausanne-Ouchy1-1
- 24.07.2026Lvs Étoile Carouge0-3
- 21.05.2026Dvs Grasshoppers1-1
- 18.05.2026Dvs Grasshoppers0-0
- 15.05.2026Dvs Yverdon Sport2-2
- 11.05.2026Wvs FC Vaduz2-1
- 08.05.2026Wvs Stade Nyonnais5-1
Progi bramkowe
| FC WIL 1900 | FC Aarau | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 100% (10/10) | 90% (9/10) |
Over 1.5 | 80% (8/10) | 90% (9/10) |
Over 2.5 | 60% (6/10) | 70% (7/10) |
Over 3.5 | 50% (5/10) | 30% (3/10) |
Nie strzelił | 30% (3/10) | 20% (2/10) |
1. połowa — 1-2 gole | 50% (10/20) | 50% (10/20) |
1. połowa — 1-3 gole | 65% (13/20) | 60% (12/20) |
2. połowa — 1-2 gole | 55% (11/20) | 45% (9/20) |
2. połowa — 1-3 gole | 55% (11/20) | 75% (15/20) |
| FC WIL 1900 | FC Aarau | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 80% (8/10) | 80% (8/10) |
Over 1.5 | 60% (6/10) | 50% (5/10) |
Over 2.5 | 30% (3/10) | 20% (2/10) |
Over 3.5 | 10% (1/10) | 10% (1/10) |
Nie strzelił | 50% (5/10) | 40% (4/10) |
1. połowa — 1-2 gole | 50% (10/20) | 50% (10/20) |
1. połowa — 1-3 gole | 65% (13/20) | 60% (12/20) |
2. połowa — 1-2 gole | 55% (11/20) | 45% (9/20) |
2. połowa — 1-3 gole | 55% (11/20) | 75% (15/20) |
| FC WIL 1900 | FC Aarau | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 90% (9/10) | 80% (8/10) |
Over 1.5 | 40% (4/10) | 40% (4/10) |
Over 2.5 | 10% (1/10) | 30% (3/10) |
Over 3.5 | 10% (1/10) | 0% (0/10) |
Nie strzelił | 60% (6/10) | 30% (3/10) |
1. połowa — 1-2 gole | 50% (10/20) | 50% (10/20) |
1. połowa — 1-3 gole | 65% (13/20) | 60% (12/20) |
2. połowa — 1-2 gole | 55% (11/20) | 45% (9/20) |
2. połowa — 1-3 gole | 55% (11/20) | 75% (15/20) |
Statystyki rożnych
Progi liczone jako suma rożnych obu drużyn w meczu, nie tylko jednej z nich.
| Ogółem | FC WIL 1900 | FC Aarau | |
|---|---|---|---|
Match Corners AVG | 14.50 (2/40) | — | 14.50 (2/20) |
Over 6.5 Corners | 100% (2/2) | — | 100% (2/2) |
Over 7.5 Corners | 100% (2/2) | — | 100% (2/2) |
Over 8.5 Corners | 100% (2/2) | — | 100% (2/2) |
Over 9.5 Corners | 100% (2/2) | — | 100% (2/2) |
Over 10.5 Corners | 100% (2/2) | — | 100% (2/2) |
Over 11.5 Corners | 50% (1/2) | — | 50% (1/2) |
Over 12.5 Corners | 50% (1/2) | — | 50% (1/2) |
Over 13.5 Corners | 50% (1/2) | — | 50% (1/2) |
Over 14.5 Corners | 50% (1/2) | — | 50% (1/2) |
Rożne drużynowe
Rożne zdobyte przez tę drużynę i te przyznane przeciwnikowi — dwa osobne zestawy w zakładkach Zdobyte/Stracone.
| Ogółem | FC WIL 1900 | FC Aarau | |
|---|---|---|---|
Corners Earned Match | 7.50 | — | 7.50 |
More Corners Than Opponent | 50% (1/2) | — | 50% (1/2) |
Over 2.5 Corners Earned | 100% (2/2) | — | 100% (2/2) |
Over 3.5 Corners Earned | 100% (2/2) | — | 100% (2/2) |
Over 4.5 Corners Earned | 100% (2/2) | — | 100% (2/2) |
Over 5.5 Corners Earned | 100% (2/2) | — | 100% (2/2) |
Over 6.5 Corners Earned | 50% (1/2) | — | 50% (1/2) |
Over 7.5 Corners Earned | 50% (1/2) | — | 50% (1/2) |
Over 8.5 Corners Earned | 50% (1/2) | — | 50% (1/2) |
Corners Earned | 15 | — | 15 |
| Ogółem | FC WIL 1900 | FC Aarau | |
|---|---|---|---|
Corners Against Match | 7.00 | — | 7.00 |
More Corners Than Opponent | 50% (1/2) | — | 50% (1/2) |
Over 2.5 Corners Against | 100% (2/2) | — | 100% (2/2) |
Over 3.5 Corners Against | 100% (2/2) | — | 100% (2/2) |
Over 4.5 Corners Against | 100% (2/2) | — | 100% (2/2) |
Over 5.5 Corners Against | 50% (1/2) | — | 50% (1/2) |
Over 6.5 Corners Against | 50% (1/2) | — | 50% (1/2) |
Over 7.5 Corners Against | 50% (1/2) | — | 50% (1/2) |
Over 8.5 Corners Against | 50% (1/2) | — | 50% (1/2) |
Corners Against | 14 | — | 14 |
Kartki meczowe
Suma żółtych i czerwonych kartek (każda liczona jako 1) przyznanych w meczu obu drużynom.
| Ogółem | FC WIL 1900 | FC Aarau | |
|---|---|---|---|
Match Cards AVG | 6.67 (3/3) | — | 6.67 (3/3) |
Over 0.5 Cards | 100% (3/3) | — | 100% (3/3) |
Over 1.5 Cards | 100% (3/3) | — | 100% (3/3) |
Over 2.5 Cards | 100% (3/3) | — | 100% (3/3) |
Over 3.5 Cards | 100% (3/3) | — | 100% (3/3) |
Over 4.5 Cards | 100% (3/3) | — | 100% (3/3) |
Over 5.5 Cards | 67% (2/3) | — | 67% (2/3) |
Over 6.5 Cards | 67% (2/3) | — | 67% (2/3) |
Over 7.5 Cards | 33% (1/3) | — | 33% (1/3) |
Total Cards | 20 | — | 20 |
Highest in a Match | 8 | — | 8 |
Lowest in a Match | 5 | — | 5 |
Progi Under (cały mecz)
Odwrotność progów Over — pokazuje mecze z liczbą goli poniżej danego progu, nie powyżej.
| Ogółem | FC WIL 1900 | FC Aarau | |
|---|---|---|---|
Under 0.5 | 10% (4/40) | 10% (2/20) | 10% (2/20) |
Under 1.5 | 20% (8/40) | 25% (5/20) | 15% (3/20) |
Under 2.5 | 45% (18/40) | 55% (11/20) | 35% (7/20) |
Under 3.5 | 65% (26/40) | 60% (12/20) | 70% (14/20) |
Under 4.5 | 83% (33/40) | 75% (15/20) | 90% (18/20) |
Under 5.5 | 85% (34/40) | 80% (16/20) | 90% (18/20) |

