Bezpośrednie starcia (H2H)
Uwzględnia maksymalnie 10 ostatnich bezpośrednich starć tych drużyn, kolorowy pasek pokazuje rozkład zwycięstw, remisów i porażek.
4 spotkań — z perspektywy Yverdon Sport
Streaki - Yverdon Sport
Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.
- Yverdon Sport — jest niepokonany w 1. połowie u siebie (10/10, 100%)
- Yverdon Sport — powyżej 1.5 gola w meczu u siebie (9/10, 90%)
- Yverdon Sport — jest niepokonany u siebie (8/10, 80%)
- Yverdon Sport — obie drużyny strzelają (BTTS) u siebie (8/10, 80%)
- Yverdon Sport — powyżej 0.5 gola w 1. połowie u siebie (7/10, 70%)
- Yverdon Sport — nie wygrywa 1. połowę u siebie (7/10, 70%)
- Yverdon Sport — remisuje 1. połowę u siebie (7/10, 70%)
- Yverdon Sport — powyżej 0.5 gola w 2. połowie u siebie (7/10, 70%)
- Yverdon Sport — poniżej 6.5 rożnych zdobytych (18/20, 90%)
- Yverdon Sport — jest niepokonany w 2. połowie (16/20, 80%)
- Yverdon Sport — powyżej 1.5 spalonych (8/10, 80%)
- Yverdon Sport — poniżej 4.5 spalonych (8/10, 80%)
- Yverdon Sport — powyżej 2.5 gola w meczu (14/20, 70%)
- Yverdon Sport — powyżej 49.5 punktów kartkowych (7/10, 70%)
- Yverdon Sport — poniżej 12.5 rożnych (7/10, 70%)
- Yverdon Sport — powyżej 4.5 kartek (7/10, 70%)
- Yverdon Sport — poniżej 6.5 kartek (7/10, 70%)
- Yverdon Sport — powyżej 4.5 kartek łącznie (7/10, 70%)
Streaki - Stade Nyonnais
Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.
- Stade Nyonnais — powyżej 0.5 gola w 1. połowie na wyjeździe (9/10, 90%)
- Stade Nyonnais — nie wygrywa 1. połowę na wyjeździe (9/10, 90%)
- Stade Nyonnais — przegrywa na wyjeździe (8/10, 80%)
- Stade Nyonnais — powyżej 1.5 gola w meczu na wyjeździe (8/10, 80%)
- Stade Nyonnais — przegrywa 1. połowę na wyjeździe (7/10, 70%)
- Stade Nyonnais — powyżej 0.5 gola w 2. połowie na wyjeździe (7/10, 70%)
Serie - Yverdon Sport
W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.
- 🔥 Yverdon Sport — jest niepokonany w 10 meczach z rzędu
- 🔥 Yverdon Sport — obie drużyny strzelają (BTTS) w 3 meczach z rzędu
- 🔥 Yverdon Sport — powyżej 1.5 gola w meczu w 9 meczach z rzędu
- 🔥 Yverdon Sport — jest niepokonany w 1. połowie w 7 meczach z rzędu
- 🔥 Yverdon Sport — powyżej 0.5 gola w 1. połowie w 5 meczach z rzędu
- 🔥 Yverdon Sport — więcej goli pada w 1. połowie w 3 meczach z rzędu
- 🔥 Yverdon Sport — powyżej 49.5 punktów kartkowych w 3 meczach z rzędu
- 🔥 Yverdon Sport — powyżej 1.5 spalonych w 3 meczach z rzędu
- 🔥 Yverdon Sport — poniżej 12.5 rożnych w 3 meczach z rzędu
- 🔥 Yverdon Sport — powyżej 4.5 kartek w 3 meczach z rzędu
- 🔥 Yverdon Sport — poniżej 6.5 kartek w 4 meczach z rzędu
- 🔥 Yverdon Sport — powyżej 4.5 kartek łącznie w 3 meczach z rzędu
- 🔥 Yverdon Sport — poniżej 6.5 rożnych zdobytych w 4 meczach z rzędu
Serie - Stade Nyonnais
W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.
- 🔥 Stade Nyonnais — nie wygrywa 1. połowę w 15 meczach z rzędu
Historia bezpośrednich pojedynków (H2H)
Wybierz warunek z listy (wynik, gole, BTTS, rożne, kartki), żeby zobaczyć, w których z tych bezpośrednich starć się spełnił.
Statystyki szczegółowe
Procenty (Win/BTTS/czyste konto) i średnie na mecz — gole, posiadanie, strzały, faule — nie sumy z całego sezonu. Yverdon Sport jest o 1000% lepsza niż Stade Nyonnais pod względem odsetku wygranych meczów.
| Yverdon Sport | Dom | Wyjazd | Ogółem |
|---|---|---|---|
Win % | 40% | 70% | 55% |
Śr. goli/mecz | 3.50 | 3.20 | 3.35 |
Strzelone | 1.90 | 2.40 | 2.15 |
Stracone | 1.60 | 0.80 | 1.20 |
BTTS % | 80% | 50% | 65% |
Czyste konto % | 10% | 50% | 30% |
Nie strzelił % | 20% | 0% | 10% |
| Stade Nyonnais | Dom | Wyjazd | Ogółem |
|---|---|---|---|
Win % | 10% | 0% | 5% |
Śr. goli/mecz | 2.60 | 2.90 | 2.75 |
Strzelone | 0.90 | 0.50 | 0.70 |
Stracone | 1.70 | 2.40 | 2.05 |
BTTS % | 70% | 50% | 60% |
Czyste konto % | 20% | 10% | 15% |
Nie strzelił % | 30% | 50% | 40% |
Ostatnie 10 meczów
- 01.09.2026Wvs Neuchatel Xamax FC2-1
- 28.08.2026Dvs FC WIL 19001-1
- 23.08.2026Wvs FC Aarau2-1
- 07.08.2026Wvs SC Kriens2-0
- 31.07.2026Dvs Étoile Carouge1-1
- 24.07.2026Dvs FC Winterthur2-2
- 08.07.2026Wvs FC Basel 18933-0
- 15.05.2026Dvs FC Aarau2-2
- 11.05.2026Wvs Rapperswil3-1
- 08.05.2026Wvs FC WIL 19001-0
- 01.09.2026Dvs FC Winterthur2-2
- 28.08.2026Lvs SC Kriens0-3
- 21.08.2026Dvs Étoile Carouge0-0
- 07.08.2026Lvs FC Aarau1-2
- 31.07.2026Lvs Rapperswil1-2
- 24.07.2026Lvs Stade Lausanne-Ouchy0-2
- 15.05.2026Lvs Rapperswil1-2
- 11.05.2026Lvs Stade Lausanne-Ouchy1-3
- 08.05.2026Lvs FC Aarau1-5
- 01.05.2026Lvs FC WIL 19000-1
Progi bramkowe
| Yverdon Sport | Stade Nyonnais | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 90% (9/10) | 90% (9/10) |
Over 1.5 | 90% (9/10) | 80% (8/10) |
Over 2.5 | 60% (6/10) | 60% (6/10) |
Over 3.5 | 40% (4/10) | 30% (3/10) |
Nie strzelił | 20% (2/10) | 50% (5/10) |
1. połowa — 1-2 gole | 55% (11/20) | 60% (12/20) |
1. połowa — 1-3 gole | 75% (15/20) | 75% (15/20) |
2. połowa — 1-2 gole | 45% (9/20) | 70% (14/20) |
2. połowa — 1-3 gole | 55% (11/20) | 75% (15/20) |
| Yverdon Sport | Stade Nyonnais | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 70% (7/10) | 90% (9/10) |
Over 1.5 | 60% (6/10) | 40% (4/10) |
Over 2.5 | 20% (2/10) | 20% (2/10) |
Over 3.5 | 10% (1/10) | 10% (1/10) |
Nie strzelił | 30% (3/10) | 60% (6/10) |
1. połowa — 1-2 gole | 55% (11/20) | 60% (12/20) |
1. połowa — 1-3 gole | 75% (15/20) | 75% (15/20) |
2. połowa — 1-2 gole | 45% (9/20) | 70% (14/20) |
2. połowa — 1-3 gole | 55% (11/20) | 75% (15/20) |
| Yverdon Sport | Stade Nyonnais | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 70% (7/10) | 70% (7/10) |
Over 1.5 | 50% (5/10) | 40% (4/10) |
Over 2.5 | 40% (4/10) | 0% (0/10) |
Over 3.5 | 30% (3/10) | 0% (0/10) |
Nie strzelił | 50% (5/10) | 90% (9/10) |
1. połowa — 1-2 gole | 55% (11/20) | 60% (12/20) |
1. połowa — 1-3 gole | 75% (15/20) | 75% (15/20) |
2. połowa — 1-2 gole | 45% (9/20) | 70% (14/20) |
2. połowa — 1-3 gole | 55% (11/20) | 75% (15/20) |
Kartki meczowe
Suma żółtych i czerwonych kartek (każda liczona jako 1) przyznanych w meczu obu drużynom.
| Ogółem | Yverdon Sport | Stade Nyonnais | |
|---|---|---|---|
Match Cards AVG | 4.95 (20/20) | 4.95 (20/20) | — |
Over 0.5 Cards | 100% (20/20) | 100% (20/20) | — |
Over 1.5 Cards | 95% (19/20) | 95% (19/20) | — |
Over 2.5 Cards | 95% (19/20) | 95% (19/20) | — |
Over 3.5 Cards | 75% (15/20) | 75% (15/20) | — |
Over 4.5 Cards | 55% (11/20) | 55% (11/20) | — |
Over 5.5 Cards | 35% (7/20) | 35% (7/20) | — |
Over 6.5 Cards | 20% (4/20) | 20% (4/20) | — |
Over 7.5 Cards | 10% (2/20) | 10% (2/20) | — |
Total Cards | 99 | 99 | — |
Highest in a Match | 10 | 10 | — |
Lowest in a Match | 1 | 1 | — |
Progi Under (cały mecz)
Odwrotność progów Over — pokazuje mecze z liczbą goli poniżej danego progu, nie powyżej.
| Ogółem | Yverdon Sport | Stade Nyonnais | |
|---|---|---|---|
Under 0.5 | 10% (4/40) | 5% (1/20) | 15% (3/20) |
Under 1.5 | 18% (7/40) | 10% (2/20) | 25% (5/20) |
Under 2.5 | 35% (14/40) | 30% (6/20) | 40% (8/20) |
Under 3.5 | 63% (25/40) | 60% (12/20) | 65% (13/20) |
Under 4.5 | 85% (34/40) | 85% (17/20) | 85% (17/20) |
Under 5.5 | 93% (37/40) | 90% (18/20) | 95% (19/20) |

