Bezpośrednie starcia (H2H)
Uwzględnia maksymalnie 10 ostatnich bezpośrednich starć tych drużyn, kolorowy pasek pokazuje rozkład zwycięstw, remisów i porażek.
2 spotkań — z perspektywy AA Iguaçu
Streaki - AA Iguaçu
Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.
- AA Iguaçu — jest niepokonany w 1. połowie u siebie (8/10, 80%)
- AA Iguaçu — jest niepokonany w 2. połowie u siebie (8/10, 80%)
- AA Iguaçu — powyżej 0.5 gola w 2. połowie u siebie (8/10, 80%)
- AA Iguaçu — jest niepokonany u siebie (7/10, 70%)
- AA Iguaçu — poniżej 2.5 gola w meczu u siebie (7/10, 70%)
- AA Iguaçu — nie wygrywa 1. połowę u siebie (7/10, 70%)
Streaki - Samas
Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.
- Samas — przegrywa na wyjeździe (2/2, 100%)
- Samas — nie strzela gola na wyjeździe (2/2, 100%)
- Samas — poniżej 1.5 gola w meczu na wyjeździe (2/2, 100%)
- Samas — poniżej 2.5 gola w meczu na wyjeździe (2/2, 100%)
- Samas — jest niepokonany w 1. połowie na wyjeździe (2/2, 100%)
- Samas — poniżej 0.5 gola w 1. połowie na wyjeździe (2/2, 100%)
- Samas — nie wygrywa 1. połowę na wyjeździe (2/2, 100%)
- Samas — remisuje 1. połowę na wyjeździe (2/2, 100%)
- Samas — przegrywa 2. połowę na wyjeździe (2/2, 100%)
- Samas — powyżej 0.5 gola w 2. połowie na wyjeździe (2/2, 100%)
- Samas — więcej goli pada w 2. połowie na wyjeździe (2/2, 100%)
Serie - AA Iguaçu
W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.
- 🔥 AA Iguaçu — poniżej 2.5 gola w meczu w 5 meczach z rzędu
- 🔥 AA Iguaçu — jest niepokonany w 1. połowie w 4 meczach z rzędu
- 🔥 AA Iguaçu — jest niepokonany w 2. połowie w 4 meczach z rzędu
Serie - Samas
W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.
- 🔥 Samas — jest niepokonany w 1. połowie w 3 meczach z rzędu
Historia bezpośrednich pojedynków (H2H)
Wybierz warunek z listy (wynik, gole, BTTS, rożne, kartki), żeby zobaczyć, w których z tych bezpośrednich starć się spełnił.
Statystyki szczegółowe
Procenty (Win/BTTS/czyste konto) i średnie na mecz — gole, posiadanie, strzały, faule — nie sumy z całego sezonu. AA Iguaçu jest o 130% lepsza niż Samas pod względem odsetku wygranych meczów.
| AA Iguaçu | Dom | Wyjazd | Ogółem |
|---|---|---|---|
Win % | 50% | 33% | 46% |
Śr. goli/mecz | 2.20 | 1.33 | 2.00 |
Strzelone | 1.20 | 0.67 | 1.08 |
Stracone | 1.00 | 0.67 | 0.92 |
BTTS % | 40% | 0% | 31% |
Czyste konto % | 60% | 67% | 62% |
Nie strzelił % | 10% | 67% | 23% |
| Samas | Dom | Wyjazd | Ogółem |
|---|---|---|---|
Win % | 33% | 0% | 20% |
Śr. goli/mecz | 3.33 | 1.00 | 2.40 |
Strzelone | 1.33 | 0.00 | 0.80 |
Stracone | 2.00 | 1.00 | 1.60 |
BTTS % | 67% | 0% | 40% |
Czyste konto % | 0% | 0% | 0% |
Nie strzelił % | 33% | 100% | 60% |
Ostatnie 10 meczów
- 23.08.2026Lvs Iraty0-2
- 16.08.2026Dvs Hope Internacional0-0
- 09.08.2026Wvs Iraty1-0
- 02.08.2026Wvs Hope Internacional1-0
- 26.07.2026Wvs Samas2-0
- 01.06.2025Dvs Paranavaí1-1
- 18.05.2025Wvs PSTC Procopense2-0
- 10.05.2025Lvs Laranja Mecânica1-2
- 27.04.2025Lvs Batel2-3
- 30.06.2024Wvs Foz Do Iguacu1-0
- 22.08.2026Lvs Hope Internacional1-2
- 15.08.2026Wvs Iraty3-2
- 08.08.2026Lvs Hope Internacional0-1
- 01.08.2026Lvs Iraty0-1
- 26.07.2026Lvs AA Iguaçu0-2
Progi bramkowe
| AA Iguaçu | Samas | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 90% (9/10) | 100% (2/2) |
Over 1.5 | 60% (6/10) | 0% (0/2) |
Over 2.5 | 30% (3/10) | 0% (0/2) |
Over 3.5 | 20% (2/10) | 0% (0/2) |
Nie strzelił | 10% (1/10) | 100% (2/2) |
1. połowa — 1-2 gole | 50% (6/12) | 25% (1/4) |
1. połowa — 1-3 gole | 58% (7/12) | 25% (1/4) |
2. połowa — 1-2 gole | 58% (7/12) | 50% (2/4) |
2. połowa — 1-3 gole | 67% (8/12) | 50% (2/4) |
| AA Iguaçu | Samas | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 60% (6/10) | 0% (0/2) |
Over 1.5 | 20% (2/10) | 0% (0/2) |
Over 2.5 | 10% (1/10) | 0% (0/2) |
Over 3.5 | 0% (0/10) | 0% (0/2) |
Nie strzelił | 50% (5/10) | 100% (2/2) |
1. połowa — 1-2 gole | 50% (6/12) | 25% (1/4) |
1. połowa — 1-3 gole | 58% (7/12) | 25% (1/4) |
2. połowa — 1-2 gole | 58% (7/12) | 50% (2/4) |
2. połowa — 1-3 gole | 67% (8/12) | 50% (2/4) |
| AA Iguaçu | Samas | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 80% (8/10) | 100% (2/2) |
Over 1.5 | 40% (4/10) | 0% (0/2) |
Over 2.5 | 10% (1/10) | 0% (0/2) |
Over 3.5 | 0% (0/10) | 0% (0/2) |
Nie strzelił | 30% (3/10) | 100% (2/2) |
1. połowa — 1-2 gole | 50% (6/12) | 25% (1/4) |
1. połowa — 1-3 gole | 58% (7/12) | 25% (1/4) |
2. połowa — 1-2 gole | 58% (7/12) | 50% (2/4) |
2. połowa — 1-3 gole | 67% (8/12) | 50% (2/4) |
Progi Under (cały mecz)
Odwrotność progów Over — pokazuje mecze z liczbą goli poniżej danego progu, nie powyżej.
| Ogółem | AA Iguaçu | Samas | |
|---|---|---|---|
Under 0.5 | 11% (2/18) | 15% (2/13) | 0% (0/5) |
Under 1.5 | 39% (7/18) | 38% (5/13) | 40% (2/5) |
Under 2.5 | 72% (13/18) | 77% (10/13) | 60% (3/5) |
Under 3.5 | 83% (15/18) | 85% (11/13) | 80% (4/5) |
Under 4.5 | 83% (15/18) | 85% (11/13) | 80% (4/5) |
Under 5.5 | 100% (18/18) | 100% (13/13) | 100% (5/5) |

