Bezpośrednie starcia (H2H)
Uwzględnia maksymalnie 10 ostatnich bezpośrednich starć tych drużyn, kolorowy pasek pokazuje rozkład zwycięstw, remisów i porażek.
10 spotkań — z perspektywy Peterhead
Streaki - Peterhead
Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.
- Peterhead — powyżej 0.5 gola w 2. połowie u siebie (10/10, 100%)
- Peterhead — powyżej 1.5 gola w meczu u siebie (8/10, 80%)
- Peterhead — jest niepokonany w 1. połowie u siebie (8/10, 80%)
- Peterhead — nie wygrywa 1. połowę u siebie (8/10, 80%)
- Peterhead — powyżej 0.5 gola w 1. połowie (14/20, 70%)
Streaki - Montrose
Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.
- Montrose — powyżej 1.5 gola w meczu na wyjeździe (10/10, 100%)
- Montrose — powyżej 0.5 gola w 2. połowie na wyjeździe (10/10, 100%)
- Montrose — obie drużyny strzelają (BTTS) na wyjeździe (9/10, 90%)
- Montrose — powyżej 0.5 gola w 1. połowie na wyjeździe (9/10, 90%)
- Montrose — powyżej 2.5 gola w meczu na wyjeździe (8/10, 80%)
- Montrose — przegrywa 2. połowę na wyjeździe (7/10, 70%)
Serie - Peterhead
W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.
- 🔥 Peterhead — powyżej 1.5 gola w meczu w 3 meczach z rzędu
- 🔥 Peterhead — nie wygrywa 1. połowę w 3 meczach z rzędu
- 🔥 Peterhead — powyżej 0.5 gola w 2. połowie w 3 meczach z rzędu
Serie - Montrose
W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.
- 🔥 Montrose — powyżej 1.5 gola w meczu w 11 meczach z rzędu
- 🔥 Montrose — powyżej 2.5 gola w meczu w 6 meczach z rzędu
- 🔥 Montrose — powyżej 0.5 gola w 1. połowie w 9 meczach z rzędu
- 🔥 Montrose — powyżej 0.5 gola w 2. połowie w 27 meczach z rzędu
Historia bezpośrednich pojedynków (H2H)
Wybierz warunek z listy (wynik, gole, BTTS, rożne, kartki), żeby zobaczyć, w których z tych bezpośrednich starć się spełnił.
Statystyki szczegółowe
Procenty (Win/BTTS/czyste konto) i średnie na mecz — gole, posiadanie, strzały, faule — nie sumy z całego sezonu. Peterhead jest o 20% lepsza niż Montrose pod względem odsetku wygranych meczów.
| Peterhead | Dom | Wyjazd | Ogółem |
|---|---|---|---|
Win % | 30% | 30% | 30% |
Śr. goli/mecz | 2.60 | 2.70 | 2.65 |
Strzelone | 1.20 | 1.10 | 1.15 |
Stracone | 1.40 | 1.60 | 1.50 |
BTTS % | 60% | 70% | 65% |
Czyste konto % | 0% | 20% | 10% |
Nie strzelił % | 40% | 10% | 25% |
| Montrose | Dom | Wyjazd | Ogółem |
|---|---|---|---|
Win % | 40% | 10% | 25% |
Śr. goli/mecz | 3.50 | 3.50 | 3.50 |
Strzelone | 1.40 | 1.30 | 1.35 |
Stracone | 2.10 | 2.20 | 2.15 |
BTTS % | 40% | 90% | 65% |
Czyste konto % | 20% | 0% | 10% |
Nie strzelił % | 40% | 10% | 25% |
Ostatnie 10 meczów
- 29.08.2026Dvs Alloa Athletic1-1
- 22.08.2026Lvs Cove Rangers0-3
- 15.08.2026Wvs East Fife2-1
- 08.08.2026Wvs Queen of the South1-0
- 01.08.2026Lvs Ross County0-1
- 02.05.2026Lvs Kelty Hearts0-2
- 25.04.2026Lvs Hamilton Academical1-3
- 18.04.2026Dvs Queen of the South1-1
- 14.04.2026Lvs Inverness CT0-2
- 11.04.2026Lvs East Fife1-2
- 29.08.2026Wvs Queen of the South2-1
- 22.08.2026Wvs East Kilbride3-0
- 15.08.2026Lvs Alloa Athletic0-3
- 08.08.2026Lvs Ross County1-2
- 01.08.2026Lvs Hamilton Academical0-5
- 04.07.2026Lvs ST Johnstone0-3
- 02.05.2026Lvs Stenhousemuir0-2
- 25.04.2026Dvs Queen of the South2-2
- 18.04.2026Lvs Hamilton Academical0-2
- 11.04.2026Lvs Kelty Hearts1-3
Progi bramkowe
| Peterhead | Montrose | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 100% (10/10) | 100% (10/10) |
Over 1.5 | 80% (8/10) | 100% (10/10) |
Over 2.5 | 40% (4/10) | 80% (8/10) |
Over 3.5 | 30% (3/10) | 60% (6/10) |
Nie strzelił | 40% (4/10) | 10% (1/10) |
1. połowa — 1-2 gole | 65% (13/20) | 80% (16/20) |
1. połowa — 1-3 gole | 70% (14/20) | 85% (17/20) |
2. połowa — 1-2 gole | 75% (15/20) | 65% (13/20) |
2. połowa — 1-3 gole | 95% (19/20) | 85% (17/20) |
| Peterhead | Montrose | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 50% (5/10) | 90% (9/10) |
Over 1.5 | 30% (3/10) | 40% (4/10) |
Over 2.5 | 10% (1/10) | 10% (1/10) |
Over 3.5 | 0% (0/10) | 0% (0/10) |
Nie strzelił | 70% (7/10) | 50% (5/10) |
1. połowa — 1-2 gole | 65% (13/20) | 80% (16/20) |
1. połowa — 1-3 gole | 70% (14/20) | 85% (17/20) |
2. połowa — 1-2 gole | 75% (15/20) | 65% (13/20) |
2. połowa — 1-3 gole | 95% (19/20) | 85% (17/20) |
| Peterhead | Montrose | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 100% (10/10) | 100% (10/10) |
Over 1.5 | 50% (5/10) | 60% (6/10) |
Over 2.5 | 20% (2/10) | 40% (4/10) |
Over 3.5 | 0% (0/10) | 10% (1/10) |
Nie strzelił | 40% (4/10) | 40% (4/10) |
1. połowa — 1-2 gole | 65% (13/20) | 80% (16/20) |
1. połowa — 1-3 gole | 70% (14/20) | 85% (17/20) |
2. połowa — 1-2 gole | 75% (15/20) | 65% (13/20) |
2. połowa — 1-3 gole | 95% (19/20) | 85% (17/20) |
Progi Under (cały mecz)
Odwrotność progów Over — pokazuje mecze z liczbą goli poniżej danego progu, nie powyżej.
| Ogółem | Peterhead | Montrose | |
|---|---|---|---|
Under 0.5 | 0% (0/40) | 0% (0/20) | 0% (0/20) |
Under 1.5 | 10% (4/40) | 15% (3/20) | 5% (1/20) |
Under 2.5 | 40% (16/40) | 50% (10/20) | 30% (6/20) |
Under 3.5 | 65% (26/40) | 75% (15/20) | 55% (11/20) |
Under 4.5 | 88% (35/40) | 95% (19/20) | 80% (16/20) |
Under 5.5 | 98% (39/40) | 100% (20/20) | 95% (19/20) |

