Football Stats
Herb Stenhousemuir
Flaga SzkocjaStenhousemuir
1. miejsce w tabeli Championship

2026/27 Stenhousemuir — Statystyki

Forma w bieżącym sezonie — punkt odniesienia przed szczegółowymi statystykami niżej.

Forma domowa
Mecze2
W2
R0
P0
Gz5
Gs1
RB+4
Śr. pkt3.00
Ostatnie 5
Forma wyjazdowa
Mecze2
W1
R1
P0
Gz3
Gs1
RB+2
Śr. pkt2.00
Ostatnie 5
Ogółem
Mecze4
W3
R1
P0
Gz8
Gs2
RB+6
Śr. pkt2.50
Ostatnie 5

Streaki - dom

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • Stenhousemuir — jest niepokonany u siebie (9/10, 90%)
  • Stenhousemuir — jest niepokonany w 1. połowie u siebie (9/10, 90%)
  • Stenhousemuir — jest niepokonany w 2. połowie u siebie (8/10, 80%)
  • Stenhousemuir — powyżej 0.5 gola w 2. połowie u siebie (8/10, 80%)
  • Stenhousemuir — powyżej 1.5 gola w meczu u siebie (7/10, 70%)
  • Stenhousemuir — poniżej 2.5 gola w meczu u siebie (7/10, 70%)
  • Stenhousemuir — powyżej 0.5 gola w 1. połowie u siebie (7/10, 70%)

Streaki - wyjazd

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • Stenhousemuir — jest niepokonany na wyjeździe (9/10, 90%)
  • Stenhousemuir — jest niepokonany w 1. połowie na wyjeździe (9/10, 90%)
  • Stenhousemuir — powyżej 0.5 gola w 2. połowie na wyjeździe (9/10, 90%)
  • Stenhousemuir — powyżej 1.5 gola w meczu na wyjeździe (8/10, 80%)
  • Stenhousemuir — poniżej 2.5 gola w meczu na wyjeździe (8/10, 80%)
  • Stenhousemuir — powyżej 0.5 gola w 1. połowie na wyjeździe (7/10, 70%)
  • Stenhousemuir — jest niepokonany w 2. połowie (14/20, 70%)

Serie

W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.

  • 🔥 Stenhousemuir — wygrywa w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Stenhousemuir — jest niepokonany w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 Stenhousemuir — powyżej 1.5 gola w meczu w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 Stenhousemuir — jest niepokonany w 1. połowie w 10 meczach z rzędu
  • 🔥 Stenhousemuir — wygrywa 2. połowę w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Stenhousemuir — jest niepokonany w 2. połowie w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 Stenhousemuir — powyżej 0.5 gola w 2. połowie w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Stenhousemuir — więcej goli pada w 2. połowie w 3 meczach z rzędu

Ostatnie 10 spotkań

Wybierz warunek z listy (wynik, gole, BTTS, rożne, kartki), żeby zobaczyć, w których z ostatnich meczów tej drużyny się spełnił.

DataGospodarzWynikGość
29.08Herb StenhousemuirStenhousemuir31Inverness CT
22.08Queen's Park02Herb StenhousemuirStenhousemuir
08.08Herb StenhousemuirStenhousemuir20Morton
01.08Raith Rovers11Herb StenhousemuirStenhousemuir
16.05Herb StenhousemuirStenhousemuir01Alloa Athletic
13.05Alloa Athletic13Herb StenhousemuirStenhousemuir
09.05Herb StenhousemuirStenhousemuir11Queen of the South
05.05Queen of the South11Herb StenhousemuirStenhousemuir
02.05Montrose02Herb StenhousemuirStenhousemuir
25.04Herb StenhousemuirStenhousemuir10Alloa Athletic

Stenhousemuir — ostatnie 10 meczów

Momenty strzelonych i straconych goli w trakcie każdego meczu (minuty), nie ich rozkład w całym sezonie.

Statystyki szczegółowe

Procenty (Win/BTTS/czyste konto) i średnie na mecz — gole, posiadanie, strzały, faule — nie sumy z całego sezonu. Dom jest o 22% lepsza niż Wyjazd pod względem odsetku wygranych meczów.

Dom1. połowa2. połowaOgółem
Win %
50%
60%
55%
Śr. goli/mecz
0.90
1.30
2.20
Strzelone
0.70
0.90
1.60
Stracone
0.20
0.40
0.60
BTTS %
10%
20%
15%
Czyste konto %
80%
70%
75%
Nie strzelił %
40%
30%
35%
Wyjazd1. połowa2. połowaOgółem
Win %
50%
40%
45%
Śr. goli/mecz
0.90
1.30
2.20
Strzelone
0.70
0.70
1.40
Stracone
0.20
0.60
0.80
BTTS %
10%
20%
15%
Czyste konto %
80%
50%
65%
Nie strzelił %
40%
40%
40%

Strzały drużyny

Strzały ogółem, strzały celne i skuteczność — procent strzałów zamienionych na gole.

Brak danych statystycznych (fixture_team_stats) dla tej drużyny w tym sezonie.

Offside Stats

Wiersze Match liczą spalone obu drużyn razem, wiersze Team — tylko tej drużyny (nie przeciwnika), jako średnia na mecz.

Brak danych statystycznych (fixture_team_stats) dla tej drużyny w tym sezonie.

Progi Under (cały mecz)

Odwrotność progów Over — pokazuje mecze z liczbą goli poniżej danego progu, nie powyżej.

OgółemDomWyjazd
Under 0.5
0% (0/20)
0% (0/10)
0% (0/10)
Under 1.5
25% (5/20)
30% (3/10)
20% (2/10)
Under 2.5
75% (15/20)
70% (7/10)
80% (8/10)
Under 3.5
80% (16/20)
80% (8/10)
80% (8/10)
Under 4.5
100% (20/20)
100% (10/10)
100% (10/10)
Under 5.5
100% (20/20)
100% (10/10)
100% (10/10)

Statystyki BTTS

BTTS (Both Teams To Score) to mecze, w których obie drużyny strzeliły gola — procent liczony z ostatnich meczów w każdej kolumnie. Wyjazd notuje o 25% wyższy wynik niż Dom pod względem częstości BTTS.

OgółemDomWyjazd
BTTS
45% (9/20)
40% (4/10)
50% (5/10)
BTTS 1H
10% (2/20)
10% (1/10)
10% (1/10)
BTTS 2H
20% (4/20)
20% (2/10)
20% (2/10)
BTTS Both Halves
0% (0/20)
0% (0/10)
0% (0/10)
BTTS & Win
10% (2/20)
10% (1/10)
10% (1/10)
BTTS & Draw
35% (7/20)
30% (3/10)
40% (4/10)
BTTS & Lose
0% (0/20)
0% (0/10)
0% (0/10)
BTTS & Over 2.5 (Yes/Yes)
20% (4/20)
20% (2/10)
20% (2/10)
BTTS & Over 2.5 (No/Yes)
5% (1/20)
10% (1/10)
0% (0/10)
BTTS 1H & 2H (Yes/Yes)
0% (0/20)
0% (0/10)
0% (0/10)
BTTS 1H & 2H (Yes/No)
10% (2/20)
10% (1/10)
10% (1/10)
BTTS 1H & 2H (No/Yes)
20% (4/20)
20% (2/10)
20% (2/10)
BTTS 1H & 2H (No/No)
70% (14/20)
70% (7/10)
70% (7/10)

Najczęstsze wyniki i liczba goli

Najczęstszy wynik to dokładny scoreline (np. 2-1), najczęstsza liczba goli to suma bramek w meczu niezależnie od podziału między drużyny.

Najczęstsze wyniki drużyny Stenhousemuir

Wynik meczu

2-0
2 (50%)
1-1
1 (25%)
3-1
1 (25%)

Wynik do przerwy

0-0
2 (50%)
1-1
1 (25%)
1-0
1 (25%)

Najczęstsza liczba goli drużyny Stenhousemuir

Liczba goli w meczu

2
3 (75%)
4
1 (25%)

Liczba goli do przerwy

0
2 (50%)
2
1 (25%)
1
1 (25%)

* Statystyki z sezonu 2026/27 ligi Championship.

Championship — Tabela
ZespółMZRPPktŚr.
1Stenhousemuir4310102.50
2Partick422082.00
3Raith Rovers421171.75
4Arbroath421171.75
5Livingston420261.50
6Ayr Utd412151.25
7Dunfermline412151.25
8Inverness CT403130.75
9Morton401310.25
10Queen's Park401310.25