Football Stats
Herb Brentford
BrentfordŚr. pkt/mecz 1.40
Anglia / Premier League22 sierpnia 2026 18:30
Herb Tottenham
TottenhamŚr. pkt/mecz 0.75

Bezpośrednie starcia (H2H)

Uwzględnia maksymalnie 10 ostatnich bezpośrednich starć tych drużyn, kolorowy pasek pokazuje rozkład zwycięstw, remisów i porażek.

10 spotkań — z perspektywy Brentford

2W — Brentford4D4W — Tottenham

Streaki - Brentford

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • Brentford — jest niepokonany u siebie (8/10, 80%)
  • Brentford — powyżej 1.5 gola w meczu u siebie (8/10, 80%)
  • Brentford — jest niepokonany w 1. połowie u siebie (8/10, 80%)
  • Brentford — jest niepokonany w 2. połowie u siebie (8/10, 80%)
  • Brentford — powyżej 0.5 gola w 1. połowie u siebie (7/10, 70%)
  • Brentford — nie wygrywa 1. połowę u siebie (7/10, 70%)
  • Brentford — powyżej 0.5 gola w 2. połowie u siebie (7/10, 70%)
  • Brentford — powyżej 19.5 punktów kartkowych (9/10, 90%)
  • Brentford — powyżej 7.5 rożnych (8/10, 80%)
  • Brentford — poniżej 2.5 spalonych (7/10, 70%)
  • Brentford — poniżej 5.5 kartek (7/10, 70%)
  • Brentford — poniżej 5.5 kartek łącznie (7/10, 70%)
  • Brentford — poniżej 6.5 rożnych zdobytych (14/20, 70%)

Streaki - Tottenham

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • Tottenham — nie wygrywa 1. połowę na wyjeździe (9/10, 90%)
  • Tottenham — powyżej 0.5 gola w 2. połowie na wyjeździe (9/10, 90%)
  • Tottenham — powyżej 1.5 gola w meczu na wyjeździe (7/10, 70%)
  • Tottenham — powyżej 0.5 gola w 1. połowie na wyjeździe (7/10, 70%)
  • Tottenham — jest niepokonany w 2. połowie na wyjeździe (7/10, 70%)
  • Tottenham — powyżej 1.5 spalonych (9/10, 90%)
  • Tottenham — poniżej 7.5 rożnych zdobytych (16/20, 80%)
  • Tottenham — obie drużyny strzelają (BTTS) (14/20, 70%)
  • Tottenham — powyżej 49.5 punktów kartkowych (7/10, 70%)
  • Tottenham — poniżej 2.5 spalonych (7/10, 70%)
  • Tottenham — powyżej 8.5 rożnych (7/10, 70%)
  • Tottenham — poniżej 12.5 rożnych (7/10, 70%)
  • Tottenham — powyżej 4.5 kartek (7/10, 70%)
  • Tottenham — poniżej 6.5 kartek (7/10, 70%)
  • Tottenham — powyżej 4.5 kartek łącznie (7/10, 70%)
  • Tottenham — poniżej 6.5 kartek łącznie (7/10, 70%)

Serie - Brentford

W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.

  • 🔥 Brentford — powyżej 1.5 gola w meczu w 5 meczach z rzędu
  • 🔥 Brentford — jest niepokonany w 1. połowie w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 Brentford — nie wygrywa 1. połowę w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Brentford — remisuje 1. połowę w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Brentford — powyżej 0.5 gola w 2. połowie w 5 meczach z rzędu
  • 🔥 Brentford — powyżej 39.5 punktów kartkowych w 5 meczach z rzędu
  • 🔥 Brentford — poniżej 3.5 spalonych w 7 meczach z rzędu
  • 🔥 Brentford — powyżej 11.5 rożnych w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Brentford — powyżej 3.5 kartek w 5 meczach z rzędu
  • 🔥 Brentford — poniżej 6.5 kartek w 24 meczach z rzędu
  • 🔥 Brentford — powyżej 3.5 kartek łącznie w 5 meczach z rzędu
  • 🔥 Brentford — poniżej 6.5 kartek łącznie w 24 meczach z rzędu

Serie - Tottenham

W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.

  • 🔥 Tottenham — jest niepokonany w 2. połowie w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Tottenham — powyżej 39.5 punktów kartkowych w 7 meczach z rzędu
  • 🔥 Tottenham — powyżej 1.5 spalonych w 6 meczach z rzędu
  • 🔥 Tottenham — powyżej 6.5 rożnych w 15 meczach z rzędu
  • 🔥 Tottenham — powyżej 3.5 kartek w 7 meczach z rzędu
  • 🔥 Tottenham — powyżej 3.5 kartek łącznie w 7 meczach z rzędu

Historia bezpośrednich pojedynków (H2H)

Wybierz warunek z listy (wynik, gole, BTTS, rożne, kartki), żeby zobaczyć, w których z tych bezpośrednich starć się spełnił.

DataGospodarzWynikGość
22.08Herb BrentfordBrentford30Herb TottenhamTottenham
01.01Herb BrentfordBrentford00Herb TottenhamTottenham
06.12Herb TottenhamTottenham20Herb BrentfordBrentford
02.02Herb BrentfordBrentford02Herb TottenhamTottenham
21.09Herb TottenhamTottenham31Herb BrentfordBrentford
31.01Herb TottenhamTottenham32Herb BrentfordBrentford
13.08Herb BrentfordBrentford22Herb TottenhamTottenham
20.05Herb TottenhamTottenham13Herb BrentfordBrentford
26.12Herb BrentfordBrentford22Herb TottenhamTottenham
23.04Herb BrentfordBrentford00Herb TottenhamTottenham

Statystyki szczegółowe

Procenty (Win/BTTS/czyste konto) i średnie na mecz — gole, posiadanie, strzały, faule — nie sumy z całego sezonu. Brentford jest o 100% lepsza niż Tottenham pod względem odsetku wygranych meczów.

BrentfordDomWyjazdOgółem
Win %
20%
40%
30%
Śr. goli/mecz
2.40
2.60
2.50
Strzelone
1.30
1.30
1.30
Stracone
1.10
1.30
1.20
BTTS %
40%
50%
45%
Czyste konto %
40%
40%
40%
Nie strzelił %
40%
30%
35%
Posiadanie piłki
53%
49%
51%
Śr. strzały/mecz
12.80
10.40
11.60
Śr. faule/mecz
9.40
11.20
10.30
TottenhamDomWyjazdOgółem
Win %
10%
20%
15%
Śr. goli/mecz
3.20
2.40
2.80
Strzelone
1.10
1.00
1.05
Stracone
2.10
1.40
1.75
BTTS %
80%
60%
70%
Czyste konto %
10%
20%
15%
Nie strzelił %
10%
30%
20%
Posiadanie piłki
48%
50%
49%
Śr. strzały/mecz
14.30
11.70
13.00
Śr. faule/mecz
14.40
12.60
13.50

Ostatnie 10 meczów

Brentford jest o +30% lepsza pod względem strzelonych bramek
1.30 gola/mecz
Brentford u siebie
1.00 gola/mecz
Tottenham na wyjeździe

Progi bramkowe

BrentfordTottenham
Over 0.5
80% (8/10)
90% (9/10)
Over 1.5
80% (8/10)
70% (7/10)
Over 2.5
50% (5/10)
50% (5/10)
Over 3.5
30% (3/10)
20% (2/10)
Nie strzelił
40% (4/10)
30% (3/10)
1. połowa — 1-2 gole
40% (8/20)
70% (14/20)
1. połowa — 1-3 gole
55% (11/20)
75% (15/20)
2. połowa — 1-2 gole
60% (12/20)
80% (16/20)
2. połowa — 1-3 gole
70% (14/20)
85% (17/20)

Statystyki rożnych

Progi liczone jako suma rożnych obu drużyn w meczu, nie tylko jednej z nich.

OgółemBrentfordTottenham
Match Corners AVG
10.32 (40/40)
10.60 (20/20)
10.05 (20/20)
Over 6.5 Corners
88% (35/40)
85% (17/20)
90% (18/20)
Over 7.5 Corners
73% (29/40)
80% (16/20)
65% (13/20)
Over 8.5 Corners
65% (26/40)
70% (14/20)
60% (12/20)
Over 9.5 Corners
63% (25/40)
70% (14/20)
55% (11/20)
Over 10.5 Corners
48% (19/40)
60% (12/20)
35% (7/20)
Over 11.5 Corners
40% (16/40)
45% (9/20)
35% (7/20)
Over 12.5 Corners
28% (11/40)
25% (5/20)
30% (6/20)
Over 13.5 Corners
20% (8/40)
15% (3/20)
25% (5/20)
Over 14.5 Corners
15% (6/40)
15% (3/20)
15% (3/20)

Rożne drużynowe

Rożne zdobyte przez tę drużynę i te przyznane przeciwnikowi — dwa osobne zestawy w zakładkach Zdobyte/Stracone.

OgółemBrentfordTottenham
Corners Earned Match
5.17
4.75
5.60
More Corners Than Opponent
53% (21/40)
50% (10/20)
55% (11/20)
Over 2.5 Corners Earned
73% (29/40)
65% (13/20)
80% (16/20)
Over 3.5 Corners Earned
60% (24/40)
50% (10/20)
70% (14/20)
Over 4.5 Corners Earned
53% (21/40)
50% (10/20)
55% (11/20)
Over 5.5 Corners Earned
48% (19/40)
50% (10/20)
45% (9/20)
Over 6.5 Corners Earned
33% (13/40)
30% (6/20)
35% (7/20)
Over 7.5 Corners Earned
23% (9/40)
25% (5/20)
20% (4/20)
Over 8.5 Corners Earned
15% (6/40)
15% (3/20)
15% (3/20)
Corners Earned
207
95
112

Kartki meczowe

Suma żółtych i czerwonych kartek (każda liczona jako 1) przyznanych w meczu obu drużynom. Tottenham notuje o 38% wyższy wynik niż Brentford pod względem średniej kartek w meczu.

OgółemBrentfordTottenham
Match Cards AVG
4.35 (40/40)
3.65 (20/20)
5.05 (20/20)
Over 0.5 Cards
100% (40/40)
100% (20/20)
100% (20/20)
Over 1.5 Cards
93% (37/40)
90% (18/20)
95% (19/20)
Over 2.5 Cards
85% (34/40)
75% (15/20)
95% (19/20)
Over 3.5 Cards
68% (27/40)
55% (11/20)
80% (16/20)
Over 4.5 Cards
48% (19/40)
30% (6/20)
65% (13/20)
Over 5.5 Cards
30% (12/40)
15% (3/20)
45% (9/20)
Over 6.5 Cards
10% (4/40)
0% (0/20)
20% (4/20)
Over 7.5 Cards
3% (1/40)
0% (0/20)
5% (1/20)
Total Cards
174
73
101
Highest in a Match
8
6
8
Lowest in a Match
1
1
1

Strzały drużyny

Strzały ogółem, strzały celne i skuteczność — procent strzałów zamienionych na gole. Brentford jest o 85% lepsza niż Tottenham pod względem strzałów na mecz.

OgółemBrentfordTottenham
Strzały / mecz
18.50
24.00
13.00
Strzały celne / mecz
5.75
6.50
5.00
Strzały niecelne / mecz
7.00
8.50
5.50
Skuteczność strzałów
5.4%
8.3%
0.0%
Strzały na gola
18.50
12.00
Strzały celne na gola
5.75
3.25
Strzały Over 10.5
75% (3/4)
100% (2/2)
50% (1/2)
Strzały Over 11.5
75% (3/4)
100% (2/2)
50% (1/2)
Strzały Over 12.5
75% (3/4)
100% (2/2)
50% (1/2)
Strzały Over 13.5
75% (3/4)
100% (2/2)
50% (1/2)
Strzały Over 14.5
75% (3/4)
100% (2/2)
50% (1/2)
Strzały celne Over 3.5
100% (4/4)
100% (2/2)
100% (2/2)
Strzały celne Over 4.5
75% (3/4)
100% (2/2)
50% (1/2)
Strzały celne Over 5.5
50% (2/4)
50% (1/2)
50% (1/2)
Strzały celne Over 6.5
25% (1/4)
50% (1/2)
0% (0/2)

Offside Stats

Wiersze Match liczą spalone obu drużyn razem, wiersze Team — tylko tej drużyny (nie przeciwnika), jako średnia na mecz. Tottenham notuje o 33% wyższy wynik niż Brentford pod względem liczbie spalonych na mecz.

OgółemBrentfordTottenham
Match Offsides AVG
3.75
3.50
4.00
Match Offsides Over 0.5 %
100% (4/4)
100% (2/2)
100% (2/2)
Match Offsides Over 1.5 %
100% (4/4)
100% (2/2)
100% (2/2)
Match Offsides Over 2.5 %
75% (3/4)
50% (1/2)
100% (2/2)
Match Offsides Over 3.5 %
50% (2/4)
50% (1/2)
50% (1/2)
Team Offsides AVG
1.75
1.50
2.00
Team Offsides Over 0.5 %
75% (3/4)
50% (1/2)
100% (2/2)
Team Offsides Over 1.5 %
75% (3/4)
50% (1/2)
100% (2/2)
Team Offsides Over 2.5 %
25% (1/4)
50% (1/2)
0% (0/2)

Expected Goals

xG to oczekiwana liczba goli wyliczona z jakości sytuacji strzeleckich, nie faktyczny wynik meczu. Brentford jest o 266% lepsza niż Tottenham pod względem oczekiwanych golach (xG).

OgółemBrentfordTottenham
xG (For)
1.76
2.76
0.76
xGA (Against)
1.66
0.96
2.35
Co znaczą te statystyki? → słownik pojęć

Progi Under (cały mecz)

Odwrotność progów Over — pokazuje mecze z liczbą goli poniżej danego progu, nie powyżej.

OgółemBrentfordTottenham
Under 0.5
13% (5/40)
20% (4/20)
5% (1/20)
Under 1.5
25% (10/40)
30% (6/20)
20% (4/20)
Under 2.5
43% (17/40)
50% (10/20)
35% (7/20)
Under 3.5
70% (28/40)
70% (14/20)
70% (14/20)
Under 4.5
90% (36/40)
90% (18/20)
90% (18/20)
Under 5.5
98% (39/40)
95% (19/20)
100% (20/20)
Premier League — Tabela
ZespółMZRPPktŚr.
1Manchester City220063.00
2Arsenal220063.00
3Hull City220063.00
4Chelsea220063.00
5Brentford211042.00
6Newcastle211042.00
7Everton211042.00
8Leeds211042.00
9Brighton210131.50
11Sunderland210131.50
12Ipswich210131.50
13Liverpool202021.00
14Bournemouth201110.50
16Fulham200200.00
17Coventry200200.00
18Crystal Palace200200.00
19Tottenham200200.00
20Aston Villa200200.00