Bezpośrednie starcia (H2H)
Uwzględnia maksymalnie 10 ostatnich bezpośrednich starć tych drużyn, kolorowy pasek pokazuje rozkład zwycięstw, remisów i porażek.
10 spotkań — z perspektywy Clyde
Streaki - Clyde
Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.
- Clyde — powyżej 1.5 gola w meczu u siebie (10/10, 100%)
- Clyde — jest niepokonany w 1. połowie u siebie (10/10, 100%)
- Clyde — jest niepokonany u siebie (9/10, 90%)
- Clyde — powyżej 0.5 gola w 2. połowie u siebie (9/10, 90%)
- Clyde — jest niepokonany w 2. połowie u siebie (8/10, 80%)
- Clyde — wygrywa u siebie (7/10, 70%)
- Clyde — obie drużyny strzelają (BTTS) u siebie (7/10, 70%)
- Clyde — powyżej 0.5 gola w 1. połowie u siebie (7/10, 70%)
Streaki - Stranraer
Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.
- Stranraer — nie wygrywa 1. połowę na wyjeździe (9/10, 90%)
- Stranraer — powyżej 1.5 gola w meczu na wyjeździe (8/10, 80%)
- Stranraer — powyżej 0.5 gola w 1. połowie na wyjeździe (8/10, 80%)
- Stranraer — jest niepokonany w 2. połowie na wyjeździe (8/10, 80%)
- Stranraer — powyżej 0.5 gola w 2. połowie (15/20, 75%)
- Stranraer — jest niepokonany (14/20, 70%)
- Stranraer — obie drużyny strzelają (BTTS) (14/20, 70%)
Serie - Clyde
W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.
- 🔥 Clyde — obie drużyny strzelają (BTTS) w 3 meczach z rzędu
- 🔥 Clyde — powyżej 1.5 gola w meczu w 15 meczach z rzędu
- 🔥 Clyde — powyżej 0.5 gola w 1. połowie w 6 meczach z rzędu
- 🔥 Clyde — nie wygrywa 1. połowę w 3 meczach z rzędu
Serie - Stranraer
W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.
- 🔥 Stranraer — poniżej 2.5 gola w meczu w 3 meczach z rzędu
- 🔥 Stranraer — nie wygrywa 1. połowę w 12 meczach z rzędu
- 🔥 Stranraer — powyżej 0.5 gola w 2. połowie w 5 meczach z rzędu
Historia bezpośrednich pojedynków (H2H)
Wybierz warunek z listy (wynik, gole, BTTS, rożne, kartki), żeby zobaczyć, w których z tych bezpośrednich starć się spełnił.
Statystyki szczegółowe
Procenty (Win/BTTS/czyste konto) i średnie na mecz — gole, posiadanie, strzały, faule — nie sumy z całego sezonu. Clyde jest o 50% lepsza niż Stranraer pod względem odsetku wygranych meczów.
| Clyde | Dom | Wyjazd | Ogółem |
|---|---|---|---|
Win % | 70% | 20% | 45% |
Śr. goli/mecz | 3.10 | 3.00 | 3.05 |
Strzelone | 2.20 | 1.20 | 1.70 |
Stracone | 0.90 | 1.80 | 1.35 |
BTTS % | 70% | 50% | 60% |
Czyste konto % | 30% | 30% | 30% |
Nie strzelił % | 0% | 30% | 15% |
| Stranraer | Dom | Wyjazd | Ogółem |
|---|---|---|---|
Win % | 30% | 30% | 30% |
Śr. goli/mecz | 2.20 | 2.70 | 2.45 |
Strzelone | 1.20 | 1.20 | 1.20 |
Stracone | 1.00 | 1.50 | 1.25 |
BTTS % | 80% | 60% | 70% |
Czyste konto % | 10% | 20% | 15% |
Nie strzelił % | 20% | 20% | 20% |
Ostatnie 10 meczów
- 15.05.2026Lvs Hamilton Academical3-4
- 12.05.2026Dvs Hamilton Academical1-1
- 09.05.2026Dvs Spartans1-1
- 05.05.2026Wvs Spartans2-0
- 02.05.2026Lvs East Kilbride0-5
- 25.04.2026Wvs Annan Athletic3-1
- 18.04.2026Wvs Dumbarton2-0
- 11.04.2026Wvs Edinburgh City2-0
- 04.04.2026Wvs Stirling Albion3-1
- 28.03.2026Lvs Elgin City0-2
- 02.05.2026Wvs Elgin City1-0
- 25.04.2026Dvs Stirling Albion1-1
- 18.04.2026Lvs Forfar Athletic0-1
- 11.04.2026Wvs Spartans2-1
- 04.04.2026Dvs Dumbarton1-1
- 28.03.2026Lvs Annan Athletic0-1
- 24.03.2026Wvs Clyde3-1
- 21.03.2026Lvs Clyde1-2
- 14.03.2026Wvs East Kilbride2-1
- 10.03.2026Lvs Dumbarton0-2
Progi bramkowe
| Clyde | Stranraer | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 100% (10/10) | 100% (10/10) |
Over 1.5 | 100% (10/10) | 80% (8/10) |
Over 2.5 | 60% (6/10) | 50% (5/10) |
Over 3.5 | 40% (4/10) | 30% (3/10) |
Nie strzelił | 0% (0/10) | 20% (2/10) |
1. połowa — 1-2 gole | 55% (11/20) | 70% (14/20) |
1. połowa — 1-3 gole | 65% (13/20) | 75% (15/20) |
2. połowa — 1-2 gole | 60% (12/20) | 70% (14/20) |
2. połowa — 1-3 gole | 90% (18/20) | 75% (15/20) |
| Clyde | Stranraer | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 70% (7/10) | 80% (8/10) |
Over 1.5 | 40% (4/10) | 60% (6/10) |
Over 2.5 | 10% (1/10) | 20% (2/10) |
Over 3.5 | 0% (0/10) | 10% (1/10) |
Nie strzelił | 30% (3/10) | 50% (5/10) |
1. połowa — 1-2 gole | 55% (11/20) | 70% (14/20) |
1. połowa — 1-3 gole | 65% (13/20) | 75% (15/20) |
2. połowa — 1-2 gole | 60% (12/20) | 70% (14/20) |
2. połowa — 1-3 gole | 90% (18/20) | 75% (15/20) |
| Clyde | Stranraer | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 90% (9/10) | 60% (6/10) |
Over 1.5 | 60% (6/10) | 30% (3/10) |
Over 2.5 | 40% (4/10) | 10% (1/10) |
Over 3.5 | 0% (0/10) | 0% (0/10) |
Nie strzelił | 30% (3/10) | 50% (5/10) |
1. połowa — 1-2 gole | 55% (11/20) | 70% (14/20) |
1. połowa — 1-3 gole | 65% (13/20) | 75% (15/20) |
2. połowa — 1-2 gole | 60% (12/20) | 70% (14/20) |
2. połowa — 1-3 gole | 90% (18/20) | 75% (15/20) |
Progi Under (cały mecz)
Odwrotność progów Over — pokazuje mecze z liczbą goli poniżej danego progu, nie powyżej.
| Ogółem | Clyde | Stranraer | |
|---|---|---|---|
Under 0.5 | 5% (2/40) | 5% (1/20) | 5% (1/20) |
Under 1.5 | 13% (5/40) | 5% (1/20) | 20% (4/20) |
Under 2.5 | 50% (20/40) | 45% (9/20) | 55% (11/20) |
Under 3.5 | 73% (29/40) | 65% (13/20) | 80% (16/20) |
Under 4.5 | 90% (36/40) | 85% (17/20) | 95% (19/20) |
Under 5.5 | 98% (39/40) | 95% (19/20) | 100% (20/20) |

