Bezpośrednie starcia (H2H)
Uwzględnia maksymalnie 10 ostatnich bezpośrednich starć tych drużyn, kolorowy pasek pokazuje rozkład zwycięstw, remisów i porażek.
10 spotkań — z perspektywy Spartans
Streaki - Spartans
Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.
- Spartans — jest niepokonany u siebie (9/10, 90%)
- Spartans — jest niepokonany w 1. połowie u siebie (9/10, 90%)
- Spartans — powyżej 1.5 gola w meczu u siebie (8/10, 80%)
- Spartans — jest niepokonany w 2. połowie u siebie (8/10, 80%)
- Spartans — powyżej 0.5 gola w 2. połowie u siebie (8/10, 80%)
- Spartans — nie wygrywa 1. połowę (15/20, 75%)
Streaki - Elgin City
Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.
- Elgin City — powyżej 1.5 gola w meczu na wyjeździe (10/10, 100%)
- Elgin City — powyżej 0.5 gola w 2. połowie na wyjeździe (9/10, 90%)
- Elgin City — powyżej 2.5 gola w meczu na wyjeździe (8/10, 80%)
- Elgin City — powyżej 0.5 gola w 1. połowie na wyjeździe (8/10, 80%)
- Elgin City — jest niepokonany w 2. połowie na wyjeździe (8/10, 80%)
- Elgin City — jest niepokonany na wyjeździe (7/10, 70%)
- Elgin City — obie drużyny strzelają (BTTS) na wyjeździe (7/10, 70%)
- Elgin City — nie wygrywa 1. połowę na wyjeździe (7/10, 70%)
- Elgin City — jest niepokonany w 1. połowie (14/20, 70%)
Serie - Spartans
W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.
- 🔥 Spartans — nie wygrywa 1. połowę w 3 meczach z rzędu
- 🔥 Spartans — powyżej 0.5 gola w 2. połowie w 11 meczach z rzędu
- 🔥 Spartans — więcej goli pada w 2. połowie w 3 meczach z rzędu
Serie - Elgin City
W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.
- 🔥 Elgin City — jest niepokonany w 3 meczach z rzędu
- 🔥 Elgin City — powyżej 1.5 gola w meczu w 3 meczach z rzędu
- 🔥 Elgin City — jest niepokonany w 1. połowie w 6 meczach z rzędu
- 🔥 Elgin City — powyżej 0.5 gola w 1. połowie w 3 meczach z rzędu
- 🔥 Elgin City — jest niepokonany w 2. połowie w 3 meczach z rzędu
Historia bezpośrednich pojedynków (H2H)
Wybierz warunek z listy (wynik, gole, BTTS, rożne, kartki), żeby zobaczyć, w których z tych bezpośrednich starć się spełnił.
Statystyki szczegółowe
Procenty (Win/BTTS/czyste konto) i średnie na mecz — gole, posiadanie, strzały, faule — nie sumy z całego sezonu. Elgin City jest o 14% lepsza niż Spartans pod względem odsetku wygranych meczów.
| Spartans | Dom | Wyjazd | Ogółem |
|---|---|---|---|
Win % | 40% | 30% | 35% |
Śr. goli/mecz | 2.30 | 3.20 | 2.75 |
Strzelone | 1.50 | 1.60 | 1.55 |
Stracone | 0.80 | 1.60 | 1.20 |
BTTS % | 60% | 50% | 55% |
Czyste konto % | 40% | 20% | 30% |
Nie strzelił % | 10% | 30% | 20% |
| Elgin City | Dom | Wyjazd | Ogółem |
|---|---|---|---|
Win % | 50% | 30% | 40% |
Śr. goli/mecz | 2.80 | 3.20 | 3.00 |
Strzelone | 1.50 | 1.80 | 1.65 |
Stracone | 1.30 | 1.40 | 1.35 |
BTTS % | 40% | 70% | 55% |
Czyste konto % | 40% | 20% | 30% |
Nie strzelił % | 20% | 10% | 15% |
Ostatnie 10 meczów
- 15.08.2026Lvs Stranraer0-1
- 08.08.2026Dvs Edinburgh City2-2
- 01.08.2026Wvs Annan Athletic4-2
- 09.05.2026Dvs Clyde1-1
- 05.05.2026Lvs Clyde0-2
- 02.05.2026Dvs Stirling Albion2-2
- 25.04.2026Dvs Elgin City1-1
- 18.04.2026Wvs Annan Athletic2-0
- 11.04.2026Lvs Stranraer1-2
- 04.04.2026Wvs Edinburgh City3-0
- 15.08.2026Wvs Kelty Hearts4-1
- 08.08.2026Dvs Forfar Athletic1-1
- 01.08.2026Wvs Edinburgh City5-0
- 02.05.2026Lvs Stranraer0-1
- 25.04.2026Dvs Spartans1-1
- 18.04.2026Dvs Stirling Albion2-2
- 11.04.2026Lvs Annan Athletic0-3
- 04.04.2026Lvs Forfar Athletic1-2
- 28.03.2026Wvs Clyde2-0
- 24.03.2026Wvs Forfar Athletic2-0
Progi bramkowe
| Spartans | Elgin City | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 90% (9/10) | 100% (10/10) |
Over 1.5 | 80% (8/10) | 100% (10/10) |
Over 2.5 | 40% (4/10) | 80% (8/10) |
Over 3.5 | 20% (2/10) | 30% (3/10) |
Nie strzelił | 10% (1/10) | 10% (1/10) |
1. połowa — 1-2 gole | 55% (11/20) | 50% (10/20) |
1. połowa — 1-3 gole | 60% (12/20) | 75% (15/20) |
2. połowa — 1-2 gole | 45% (9/20) | 70% (14/20) |
2. połowa — 1-3 gole | 75% (15/20) | 70% (14/20) |
| Spartans | Elgin City | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 60% (6/10) | 80% (8/10) |
Over 1.5 | 10% (1/10) | 60% (6/10) |
Over 2.5 | 0% (0/10) | 30% (3/10) |
Over 3.5 | 0% (0/10) | 0% (0/10) |
Nie strzelił | 50% (5/10) | 50% (5/10) |
1. połowa — 1-2 gole | 55% (11/20) | 50% (10/20) |
1. połowa — 1-3 gole | 60% (12/20) | 75% (15/20) |
2. połowa — 1-2 gole | 45% (9/20) | 70% (14/20) |
2. połowa — 1-3 gole | 75% (15/20) | 70% (14/20) |
| Spartans | Elgin City | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 80% (8/10) | 90% (9/10) |
Over 1.5 | 50% (5/10) | 40% (4/10) |
Over 2.5 | 30% (3/10) | 10% (1/10) |
Over 3.5 | 0% (0/10) | 10% (1/10) |
Nie strzelił | 40% (4/10) | 30% (3/10) |
1. połowa — 1-2 gole | 55% (11/20) | 50% (10/20) |
1. połowa — 1-3 gole | 60% (12/20) | 75% (15/20) |
2. połowa — 1-2 gole | 45% (9/20) | 70% (14/20) |
2. połowa — 1-3 gole | 75% (15/20) | 70% (14/20) |
Progi Under (cały mecz)
Odwrotność progów Over — pokazuje mecze z liczbą goli poniżej danego progu, nie powyżej.
| Ogółem | Spartans | Elgin City | |
|---|---|---|---|
Under 0.5 | 3% (1/40) | 5% (1/20) | 0% (0/20) |
Under 1.5 | 13% (5/40) | 15% (3/20) | 10% (2/20) |
Under 2.5 | 45% (18/40) | 50% (10/20) | 40% (8/20) |
Under 3.5 | 75% (30/40) | 75% (15/20) | 75% (15/20) |
Under 4.5 | 88% (35/40) | 90% (18/20) | 85% (17/20) |
Under 5.5 | 93% (37/40) | 90% (18/20) | 95% (19/20) |

