Bezpośrednie starcia (H2H)
Uwzględnia maksymalnie 10 ostatnich bezpośrednich starć tych drużyn, kolorowy pasek pokazuje rozkład zwycięstw, remisów i porażek.
10 spotkań — z perspektywy Edinburgh City
Streaki - Edinburgh City
Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.
- Edinburgh City — powyżej 1.5 gola w meczu u siebie (8/10, 80%)
- Edinburgh City — powyżej 0.5 gola w 1. połowie u siebie (7/10, 70%)
- Edinburgh City — nie wygrywa 1. połowę u siebie (7/10, 70%)
- Edinburgh City — powyżej 0.5 gola w 2. połowie u siebie (7/10, 70%)
Streaki - Forfar Athletic
Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.
- Forfar Athletic — jest niepokonany w 1. połowie na wyjeździe (8/10, 80%)
- Forfar Athletic — nie wygrywa 1. połowę na wyjeździe (8/10, 80%)
- Forfar Athletic — powyżej 1.5 gola w meczu na wyjeździe (7/10, 70%)
- Forfar Athletic — powyżej 0.5 gola w 1. połowie (15/20, 75%)
- Forfar Athletic — jest niepokonany (14/20, 70%)
- Forfar Athletic — jest niepokonany w 2. połowie (14/20, 70%)
Serie - Edinburgh City
W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.
- 🔥 Edinburgh City — jest niepokonany w 3 meczach z rzędu
- 🔥 Edinburgh City — jest niepokonany w 1. połowie w 3 meczach z rzędu
- 🔥 Edinburgh City — powyżej 0.5 gola w 2. połowie w 4 meczach z rzędu
Serie - Forfar Athletic
W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.
- 🔥 Forfar Athletic — powyżej 1.5 gola w meczu w 3 meczach z rzędu
- 🔥 Forfar Athletic — powyżej 0.5 gola w 1. połowie w 5 meczach z rzędu
- 🔥 Forfar Athletic — więcej goli pada w 1. połowie w 5 meczach z rzędu
Historia bezpośrednich pojedynków (H2H)
Wybierz warunek z listy (wynik, gole, BTTS, rożne, kartki), żeby zobaczyć, w których z tych bezpośrednich starć się spełnił.
Statystyki szczegółowe
Procenty (Win/BTTS/czyste konto) i średnie na mecz — gole, posiadanie, strzały, faule — nie sumy z całego sezonu. Forfar Athletic jest o 60% lepsza niż Edinburgh City pod względem odsetku wygranych meczów.
| Edinburgh City | Dom | Wyjazd | Ogółem |
|---|---|---|---|
Win % | 40% | 10% | 25% |
Śr. goli/mecz | 2.80 | 2.90 | 2.85 |
Strzelone | 1.20 | 0.60 | 0.90 |
Stracone | 1.60 | 2.30 | 1.95 |
BTTS % | 10% | 20% | 15% |
Czyste konto % | 40% | 20% | 30% |
Nie strzelił % | 60% | 70% | 65% |
| Forfar Athletic | Dom | Wyjazd | Ogółem |
|---|---|---|---|
Win % | 60% | 20% | 40% |
Śr. goli/mecz | 2.70 | 2.10 | 2.40 |
Strzelone | 1.60 | 0.90 | 1.25 |
Stracone | 1.10 | 1.20 | 1.15 |
BTTS % | 50% | 40% | 45% |
Czyste konto % | 40% | 30% | 35% |
Nie strzelił % | 10% | 40% | 25% |
Ostatnie 10 meczów
- 22.08.2026Wvs Annan Athletic1-0
- 15.08.2026Wvs Dumbarton3-0
- 08.08.2026Dvs Spartans2-2
- 01.08.2026Lvs Elgin City0-5
- 16.05.2026Wvs Brora Rangers2-0
- 09.05.2026Dvs Brora Rangers1-1
- 02.05.2026Wvs Dumbarton5-0
- 25.04.2026Lvs Forfar Athletic0-4
- 18.04.2026Lvs East Kilbride0-4
- 11.04.2026Lvs Clyde0-2
- 22.08.2026Lvs Clyde0-3
- 15.08.2026Wvs Stirling Albion3-0
- 08.08.2026Dvs Elgin City1-1
- 01.08.2026Wvs Kelty Hearts1-0
- 30.06.2026Lvs ST Johnstone0-4
- 09.05.2026Lvs Hamilton Academical1-2
- 05.05.2026Lvs Hamilton Academical1-3
- 02.05.2026Dvs Annan Athletic1-1
- 25.04.2026Wvs Edinburgh City4-0
- 18.04.2026Wvs Stranraer1-0
Progi bramkowe
| Edinburgh City | Forfar Athletic | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 90% (9/10) | 90% (9/10) |
Over 1.5 | 80% (8/10) | 70% (7/10) |
Over 2.5 | 50% (5/10) | 40% (4/10) |
Over 3.5 | 30% (3/10) | 10% (1/10) |
Nie strzelił | 60% (6/10) | 40% (4/10) |
1. połowa — 1-2 gole | 50% (10/20) | 60% (12/20) |
1. połowa — 1-3 gole | 70% (14/20) | 75% (15/20) |
2. połowa — 1-2 gole | 45% (9/20) | 45% (9/20) |
2. połowa — 1-3 gole | 65% (13/20) | 55% (11/20) |
| Edinburgh City | Forfar Athletic | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 70% (7/10) | 60% (6/10) |
Over 1.5 | 60% (6/10) | 50% (5/10) |
Over 2.5 | 30% (3/10) | 10% (1/10) |
Over 3.5 | 10% (1/10) | 0% (0/10) |
Nie strzelił | 70% (7/10) | 60% (6/10) |
1. połowa — 1-2 gole | 50% (10/20) | 60% (12/20) |
1. połowa — 1-3 gole | 70% (14/20) | 75% (15/20) |
2. połowa — 1-2 gole | 45% (9/20) | 45% (9/20) |
2. połowa — 1-3 gole | 65% (13/20) | 55% (11/20) |
| Edinburgh City | Forfar Athletic | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 70% (7/10) | 50% (5/10) |
Over 1.5 | 30% (3/10) | 30% (3/10) |
Over 2.5 | 10% (1/10) | 10% (1/10) |
Over 3.5 | 0% (0/10) | 0% (0/10) |
Nie strzelił | 70% (7/10) | 80% (8/10) |
1. połowa — 1-2 gole | 50% (10/20) | 60% (12/20) |
1. połowa — 1-3 gole | 70% (14/20) | 75% (15/20) |
2. połowa — 1-2 gole | 45% (9/20) | 45% (9/20) |
2. połowa — 1-3 gole | 65% (13/20) | 55% (11/20) |
Progi Under (cały mecz)
Odwrotność progów Over — pokazuje mecze z liczbą goli poniżej danego progu, nie powyżej.
| Ogółem | Edinburgh City | Forfar Athletic | |
|---|---|---|---|
Under 0.5 | 8% (3/40) | 10% (2/20) | 5% (1/20) |
Under 1.5 | 23% (9/40) | 20% (4/20) | 25% (5/20) |
Under 2.5 | 45% (18/40) | 40% (8/20) | 50% (10/20) |
Under 3.5 | 73% (29/40) | 65% (13/20) | 80% (16/20) |
Under 4.5 | 90% (36/40) | 80% (16/20) | 100% (20/20) |
Under 5.5 | 100% (40/40) | 100% (20/20) | 100% (20/20) |

