Football Stats
Herb Nafta
NaftaŚr. pkt/mecz 1.75
Słowenia / 1. SNL15 sierpnia 2026 18:00
Herb Celje
CeljeŚr. pkt/mecz 1.60

Bezpośrednie starcia (H2H)

Uwzględnia maksymalnie 10 ostatnich bezpośrednich starć tych drużyn, kolorowy pasek pokazuje rozkład zwycięstw, remisów i porażek.

5 spotkań — z perspektywy Nafta

0W — Nafta1D4W — Celje

Streaki - Nafta

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • Nafta — powyżej 0.5 gola w 2. połowie u siebie (10/10, 100%)
  • Nafta — powyżej 1.5 gola w meczu u siebie (9/10, 90%)
  • Nafta — nie wygrywa 1. połowę u siebie (9/10, 90%)
  • Nafta — więcej goli pada w 2. połowie u siebie (8/10, 80%)
  • Nafta — powyżej 2.5 gola w meczu u siebie (7/10, 70%)
  • Nafta — jest niepokonany w 1. połowie u siebie (7/10, 70%)
  • Nafta — jest niepokonany w 2. połowie (16/20, 80%)
  • Nafta — jest niepokonany (15/20, 75%)

Streaki - Celje

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • Celje — powyżej 0.5 gola w 1. połowie na wyjeździe (10/10, 100%)
  • Celje — powyżej 1.5 gola w meczu na wyjeździe (8/10, 80%)
  • Celje — jest niepokonany w 2. połowie na wyjeździe (8/10, 80%)
  • Celje — powyżej 2.5 gola w meczu na wyjeździe (7/10, 70%)
  • Celje — jest niepokonany w 1. połowie na wyjeździe (7/10, 70%)
  • Celje — powyżej 49.5 punktów kartkowych (1/1, 100%)
  • Celje — powyżej 3.5 spalonych (1/1, 100%)
  • Celje — poniżej 4.5 spalonych (1/1, 100%)
  • Celje — powyżej 12.5 rożnych (1/1, 100%)
  • Celje — powyżej 6.5 kartek (1/1, 100%)
  • Celje — powyżej 6.5 kartek łącznie (1/1, 100%)
  • Celje — powyżej 8.5 rożnych zdobytych (1/1, 100%)
  • Celje — ma więcej rożnych niż przeciwnik (1/1, 100%)
  • Celje — jest niepokonany (14/20, 70%)
  • Celje — powyżej 0.5 gola w 2. połowie (14/20, 70%)

Serie - Nafta

W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.

  • 🔥 Nafta — jest niepokonany w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Nafta — powyżej 1.5 gola w meczu w 7 meczach z rzędu
  • 🔥 Nafta — powyżej 0.5 gola w 1. połowie w 5 meczach z rzędu
  • 🔥 Nafta — wygrywa 2. połowę w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Nafta — jest niepokonany w 2. połowie w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Nafta — powyżej 0.5 gola w 2. połowie w 8 meczach z rzędu

Serie - Celje

W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.

  • 🔥 Celje — jest niepokonany w 1. połowie w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Celje — nie wygrywa 1. połowę w 7 meczach z rzędu
  • 🔥 Celje — remisuje 1. połowę w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Celje — powyżej 0.5 gola w 2. połowie w 4 meczach z rzędu

Historia bezpośrednich pojedynków (H2H)

Wybierz warunek z listy (wynik, gole, BTTS, rożne, kartki), żeby zobaczyć, w których z tych bezpośrednich starć się spełnił.

DataGospodarzWynikGość
15.08Herb NaftaNafta13Herb CeljeCelje
18.05Herb NaftaNafta16Herb CeljeCelje
16.03Herb CeljeCelje32Herb NaftaNafta
01.12Herb NaftaNafta00Herb CeljeCelje
15.09Herb CeljeCelje31Herb NaftaNafta

Statystyki szczegółowe

Procenty (Win/BTTS/czyste konto) i średnie na mecz — gole, posiadanie, strzały, faule — nie sumy z całego sezonu. Nafta jest o 11% lepsza niż Celje pod względem odsetku wygranych meczów.

NaftaDomWyjazdOgółem
Win %
50%
50%
50%
Śr. goli/mecz
3.20
1.90
2.55
Strzelone
1.50
1.40
1.45
Stracone
1.70
0.50
1.10
BTTS %
50%
40%
45%
Czyste konto %
20%
60%
40%
Nie strzelił %
30%
10%
20%
CeljeDomWyjazdOgółem
Win %
50%
40%
45%
Śr. goli/mecz
2.70
3.40
3.05
Strzelone
1.80
1.90
1.85
Stracone
0.90
1.50
1.20
BTTS %
50%
60%
55%
Czyste konto %
50%
30%
40%
Nie strzelił %
0%
10%
5%

Ostatnie 10 meczów

Celje jest o +27% lepsza pod względem strzelonych bramek
1.50 gola/mecz
Nafta u siebie
1.90 gola/mecz
Celje na wyjeździe

Progi bramkowe

NaftaCelje
Over 0.5
100% (10/10)
100% (10/10)
Over 1.5
90% (9/10)
80% (8/10)
Over 2.5
70% (7/10)
70% (7/10)
Over 3.5
20% (2/10)
50% (5/10)
Nie strzelił
30% (3/10)
10% (1/10)
1. połowa — 1-2 gole
60% (12/20)
70% (14/20)
1. połowa — 1-3 gole
65% (13/20)
85% (17/20)
2. połowa — 1-2 gole
55% (11/20)
55% (11/20)
2. połowa — 1-3 gole
70% (14/20)
60% (12/20)

Statystyki rożnych

Progi liczone jako suma rożnych obu drużyn w meczu, nie tylko jednej z nich.

OgółemNaftaCelje
Match Corners AVG
21.00 (1/40)
21.00 (1/20)
Over 6.5 Corners
100% (1/1)
100% (1/1)
Over 7.5 Corners
100% (1/1)
100% (1/1)
Over 8.5 Corners
100% (1/1)
100% (1/1)
Over 9.5 Corners
100% (1/1)
100% (1/1)
Over 10.5 Corners
100% (1/1)
100% (1/1)
Over 11.5 Corners
100% (1/1)
100% (1/1)
Over 12.5 Corners
100% (1/1)
100% (1/1)
Over 13.5 Corners
100% (1/1)
100% (1/1)
Over 14.5 Corners
100% (1/1)
100% (1/1)

Rożne drużynowe

Rożne zdobyte przez tę drużynę i te przyznane przeciwnikowi — dwa osobne zestawy w zakładkach Zdobyte/Stracone.

OgółemNaftaCelje
Corners Earned Match
12.00
12.00
More Corners Than Opponent
100% (1/1)
100% (1/1)
Over 2.5 Corners Earned
100% (1/1)
100% (1/1)
Over 3.5 Corners Earned
100% (1/1)
100% (1/1)
Over 4.5 Corners Earned
100% (1/1)
100% (1/1)
Over 5.5 Corners Earned
100% (1/1)
100% (1/1)
Over 6.5 Corners Earned
100% (1/1)
100% (1/1)
Over 7.5 Corners Earned
100% (1/1)
100% (1/1)
Over 8.5 Corners Earned
100% (1/1)
100% (1/1)
Corners Earned
12
12

Kartki meczowe

Suma żółtych i czerwonych kartek (każda liczona jako 1) przyznanych w meczu obu drużynom.

OgółemNaftaCelje
Match Cards AVG
8.00 (1/1)
8.00 (1/1)
Over 0.5 Cards
100% (1/1)
100% (1/1)
Over 1.5 Cards
100% (1/1)
100% (1/1)
Over 2.5 Cards
100% (1/1)
100% (1/1)
Over 3.5 Cards
100% (1/1)
100% (1/1)
Over 4.5 Cards
100% (1/1)
100% (1/1)
Over 5.5 Cards
100% (1/1)
100% (1/1)
Over 6.5 Cards
100% (1/1)
100% (1/1)
Over 7.5 Cards
100% (1/1)
100% (1/1)
Total Cards
8
8
Highest in a Match
8
8
Lowest in a Match
8
8

Progi Under (cały mecz)

Odwrotność progów Over — pokazuje mecze z liczbą goli poniżej danego progu, nie powyżej.

OgółemNaftaCelje
Under 0.5
3% (1/40)
5% (1/20)
0% (0/20)
Under 1.5
18% (7/40)
15% (3/20)
20% (4/20)
Under 2.5
50% (20/40)
55% (11/20)
45% (9/20)
Under 3.5
75% (30/40)
90% (18/20)
60% (12/20)
Under 4.5
85% (34/40)
90% (18/20)
80% (16/20)
Under 5.5
93% (37/40)
95% (19/20)
90% (18/20)
1. SNL — Tabela
ZespółMZRPPktŚr.
1Maribor7430152.14
2Koper7331121.71
3Bravo7322111.57
4Aluminij622281.33
5Celje522181.60
8Nafta721471.00
9Mura721471.00
10Radomlje612350.83