Football Stats
Herb Dekani
DekaniŚr. pkt/mecz 1.20
Słowenia / 2. SNL13 września 2026 18:00
Herb Beltinci
BeltinciŚr. pkt/mecz 1.85

Bezpośrednie starcia (H2H)

Uwzględnia maksymalnie 10 ostatnich bezpośrednich starć tych drużyn, kolorowy pasek pokazuje rozkład zwycięstw, remisów i porażek.

10 spotkań — z perspektywy Dekani

3W — Dekani1D6W — Beltinci

Streaki - Dekani

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • Dekani — powyżej 1.5 gola w meczu u siebie (9/10, 90%)
  • Dekani — jest niepokonany w 2. połowie u siebie (9/10, 90%)
  • Dekani — powyżej 0.5 gola w 2. połowie u siebie (9/10, 90%)
  • Dekani — jest niepokonany u siebie (8/10, 80%)
  • Dekani — powyżej 0.5 gola w 1. połowie u siebie (8/10, 80%)
  • Dekani — nie wygrywa 1. połowę u siebie (8/10, 80%)
  • Dekani — wygrywa 2. połowę u siebie (8/10, 80%)
  • Dekani — powyżej 2.5 gola w meczu u siebie (7/10, 70%)

Streaki - Beltinci

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • Beltinci — jest niepokonany w 1. połowie na wyjeździe (9/10, 90%)
  • Beltinci — powyżej 1.5 gola w meczu na wyjeździe (8/10, 80%)
  • Beltinci — powyżej 0.5 gola w 2. połowie na wyjeździe (8/10, 80%)
  • Beltinci — nie wygrywa 1. połowę na wyjeździe (7/10, 70%)
  • Beltinci — jest niepokonany w 2. połowie na wyjeździe (7/10, 70%)
  • Beltinci — jest niepokonany (15/20, 75%)

Serie - Dekani

W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.

  • 🔥 Dekani — nie strzela gola w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Dekani — poniżej 2.5 gola w meczu w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Dekani — nie wygrywa 1. połowę w 3 meczach z rzędu

Serie - Beltinci

W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.

  • 🔥 Beltinci — powyżej 1.5 gola w meczu w 14 meczach z rzędu
  • 🔥 Beltinci — powyżej 2.5 gola w meczu w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Beltinci — powyżej 0.5 gola w 2. połowie w 4 meczach z rzędu

Historia bezpośrednich pojedynków (H2H)

Wybierz warunek z listy (wynik, gole, BTTS, rożne, kartki), żeby zobaczyć, w których z tych bezpośrednich starć się spełnił.

DataGospodarzWynikGość
25.04Herb BeltinciBeltinci20Herb DekaniDekani
12.10Herb DekaniDekani01Herb BeltinciBeltinci
26.04Herb BeltinciBeltinci41Herb DekaniDekani
12.10Herb DekaniDekani20Herb BeltinciBeltinci
07.04Herb BeltinciBeltinci10Herb DekaniDekani
21.09Herb DekaniDekani03Herb BeltinciBeltinci
20.11Herb DekaniDekani20Herb BeltinciBeltinci
07.08Herb BeltinciBeltinci30Herb DekaniDekani
07.05Herb DekaniDekani41Herb BeltinciBeltinci
24.10Herb BeltinciBeltinci22Herb DekaniDekani

Statystyki szczegółowe

Procenty (Win/BTTS/czyste konto) i średnie na mecz — gole, posiadanie, strzały, faule — nie sumy z całego sezonu. Beltinci jest o 83% lepsza niż Dekani pod względem odsetku wygranych meczów.

DekaniDomWyjazdOgółem
Win %
60%
0%
30%
Śr. goli/mecz
3.40
2.20
2.80
Strzelone
2.20
0.50
1.35
Stracone
1.20
1.70
1.45
BTTS %
60%
30%
45%
Czyste konto %
30%
10%
20%
Nie strzelił %
10%
70%
40%
BeltinciDomWyjazdOgółem
Win %
60%
50%
55%
Śr. goli/mecz
2.60
2.70
2.65
Strzelone
1.90
1.50
1.70
Stracone
0.70
1.20
0.95
BTTS %
50%
50%
50%
Czyste konto %
50%
40%
45%
Nie strzelił %
10%
20%
15%

Ostatnie 10 meczów

Dekani jest o +47% lepsza pod względem strzelonych bramek
2.20 gola/mecz
Dekani u siebie
1.50 gola/mecz
Beltinci na wyjeździe

Progi bramkowe

DekaniBeltinci
Over 0.5
100% (10/10)
90% (9/10)
Over 1.5
90% (9/10)
80% (8/10)
Over 2.5
70% (7/10)
50% (5/10)
Over 3.5
30% (3/10)
40% (4/10)
Nie strzelił
10% (1/10)
20% (2/10)
1. połowa — 1-2 gole
65% (13/20)
45% (9/20)
1. połowa — 1-3 gole
65% (13/20)
60% (12/20)
2. połowa — 1-2 gole
65% (13/20)
70% (14/20)
2. połowa — 1-3 gole
85% (17/20)
75% (15/20)

Progi Under (cały mecz)

Odwrotność progów Over — pokazuje mecze z liczbą goli poniżej danego progu, nie powyżej.

OgółemDekaniBeltinci
Under 0.5
8% (3/40)
5% (1/20)
10% (2/20)
Under 1.5
15% (6/40)
15% (3/20)
15% (3/20)
Under 2.5
50% (20/40)
50% (10/20)
50% (10/20)
Under 3.5
70% (28/40)
75% (15/20)
65% (13/20)
Under 4.5
93% (37/40)
90% (18/20)
95% (19/20)
Under 5.5
95% (38/40)
90% (18/20)
100% (20/20)
2. SNL — Tabela
ZespółMZRPPktŚr.
1Tabor Sežana4400123.00
2Ilirija430192.25
4Jesenice421171.75
5Bistrica421171.75
6Triglav320162.00
7Beltinci420261.50
8Rudar420261.50
9Dren Vrhnika420261.50
10Bilje420261.50
11Primorje420261.50
12Krško412151.25
13Dekani411241.00
14Krka401310.25
15Brežice300300.00
16Dravinja400400.00