Football Stats
Herb Rudar
RudarŚr. pkt/mecz 1.20
Słowenia / 2. SNL13 września 2026 18:00
Herb Triglav
TriglavŚr. pkt/mecz 2.10

Bezpośrednie starcia (H2H)

Uwzględnia maksymalnie 10 ostatnich bezpośrednich starć tych drużyn, kolorowy pasek pokazuje rozkład zwycięstw, remisów i porażek.

10 spotkań — z perspektywy Rudar

1W — Rudar2D7W — Triglav

Streaki - Rudar

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • Rudar — jest niepokonany w 1. połowie u siebie (10/10, 100%)
  • Rudar — jest niepokonany u siebie (9/10, 90%)
  • Rudar — jest niepokonany w 2. połowie u siebie (9/10, 90%)
  • Rudar — powyżej 1.5 gola w meczu u siebie (8/10, 80%)
  • Rudar — powyżej 2.5 gola w meczu u siebie (7/10, 70%)
  • Rudar — nie wygrywa 1. połowę u siebie (7/10, 70%)
  • Rudar — remisuje 1. połowę u siebie (7/10, 70%)
  • Rudar — powyżej 0.5 gola w 2. połowie u siebie (7/10, 70%)

Streaki - Triglav

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • Triglav — jest niepokonany w 1. połowie na wyjeździe (10/10, 100%)
  • Triglav — jest niepokonany na wyjeździe (9/10, 90%)
  • Triglav — powyżej 0.5 gola w 2. połowie na wyjeździe (9/10, 90%)
  • Triglav — jest niepokonany w 2. połowie na wyjeździe (8/10, 80%)
  • Triglav — wygrywa na wyjeździe (7/10, 70%)
  • Triglav — poniżej 2.5 gola w meczu na wyjeździe (7/10, 70%)
  • Triglav — nie wygrywa 1. połowę na wyjeździe (7/10, 70%)
  • Triglav — remisuje 1. połowę na wyjeździe (7/10, 70%)
  • Triglav — więcej goli pada w 2. połowie na wyjeździe (7/10, 70%)
  • Triglav — powyżej 1.5 gola w meczu (14/20, 70%)

Serie - Rudar

W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.

  • 🔥 Rudar — powyżej 1.5 gola w meczu w 10 meczach z rzędu
  • 🔥 Rudar — nie wygrywa 1. połowę w 7 meczach z rzędu
  • 🔥 Rudar — powyżej 0.5 gola w 2. połowie w 9 meczach z rzędu

Serie - Triglav

W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.

  • 🔥 Triglav — jest niepokonany w 1. połowie w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 Triglav — nie wygrywa 1. połowę w 6 meczach z rzędu
  • 🔥 Triglav — remisuje 1. połowę w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 Triglav — powyżej 0.5 gola w 2. połowie w 16 meczach z rzędu
  • 🔥 Triglav — więcej goli pada w 2. połowie w 6 meczach z rzędu

Historia bezpośrednich pojedynków (H2H)

Wybierz warunek z listy (wynik, gole, BTTS, rożne, kartki), żeby zobaczyć, w których z tych bezpośrednich starć się spełnił.

DataGospodarzWynikGość
27.03Herb TriglavTriglav20Herb RudarRudar
12.09Herb RudarRudar03Herb TriglavTriglav
22.03Herb TriglavTriglav50Herb RudarRudar
06.09Herb RudarRudar22Herb TriglavTriglav
19.04Herb TriglavTriglav11Herb RudarRudar
30.09Herb RudarRudar02Herb TriglavTriglav
14.04Herb TriglavTriglav12Herb RudarRudar
02.10Herb RudarRudar02Herb TriglavTriglav
15.04Herb TriglavTriglav20Herb RudarRudar
02.10Herb RudarRudar01Herb TriglavTriglav

Statystyki szczegółowe

Procenty (Win/BTTS/czyste konto) i średnie na mecz — gole, posiadanie, strzały, faule — nie sumy z całego sezonu. Triglav jest o 117% lepsza niż Rudar pod względem odsetku wygranych meczów.

RudarDomWyjazdOgółem
Win %
50%
10%
30%
Śr. goli/mecz
3.10
2.30
2.70
Strzelone
2.40
0.60
1.50
Stracone
0.70
1.70
1.20
BTTS %
40%
40%
40%
Czyste konto %
60%
10%
35%
Nie strzelił %
20%
60%
40%
TriglavDomWyjazdOgółem
Win %
60%
70%
65%
Śr. goli/mecz
3.50
1.90
2.70
Strzelone
2.50
1.50
2.00
Stracone
1.00
0.40
0.70
BTTS %
30%
30%
30%
Czyste konto %
40%
60%
50%
Nie strzelił %
30%
20%
25%

Ostatnie 10 meczów

Rudar jest o +60% lepsza pod względem strzelonych bramek
2.40 gola/mecz
Rudar u siebie
1.50 gola/mecz
Triglav na wyjeździe

Progi bramkowe

RudarTriglav
Over 0.5
80% (8/10)
90% (9/10)
Over 1.5
80% (8/10)
50% (5/10)
Over 2.5
70% (7/10)
30% (3/10)
Over 3.5
50% (5/10)
10% (1/10)
Nie strzelił
20% (2/10)
20% (2/10)
1. połowa — 1-2 gole
55% (11/20)
60% (12/20)
1. połowa — 1-3 gole
65% (13/20)
60% (12/20)
2. połowa — 1-2 gole
60% (12/20)
70% (14/20)
2. połowa — 1-3 gole
75% (15/20)
85% (17/20)

Progi Under (cały mecz)

Odwrotność progów Over — pokazuje mecze z liczbą goli poniżej danego progu, nie powyżej.

OgółemRudarTriglav
Under 0.5
10% (4/40)
15% (3/20)
5% (1/20)
Under 1.5
23% (9/40)
15% (3/20)
30% (6/20)
Under 2.5
55% (22/40)
50% (10/20)
60% (12/20)
Under 3.5
73% (29/40)
70% (14/20)
75% (15/20)
Under 4.5
85% (34/40)
80% (16/20)
90% (18/20)
Under 5.5
98% (39/40)
100% (20/20)
95% (19/20)
2. SNL — Tabela
ZespółMZRPPktŚr.
1Tabor Sežana4400123.00
2Ilirija430192.25
4Jesenice421171.75
5Bistrica421171.75
6Triglav320162.00
7Beltinci420261.50
8Rudar420261.50
9Dren Vrhnika420261.50
10Bilje420261.50
11Primorje420261.50
12Krško412151.25
13Dekani411241.00
14Krka401310.25
15Brežice300300.00
16Dravinja400400.00