Football Stats
Herb Artis
ArtisŚr. pkt/mecz 1.40
Czechy / Czech Liga27 lipca 2026 18:00
Herb Mlada Boleslav
Mlada BoleslavŚr. pkt/mecz 1.35

Bezpośrednie starcia (H2H)

Mała próbka

Uwzględnia maksymalnie 10 ostatnich bezpośrednich starć tych drużyn, kolorowy pasek pokazuje rozkład zwycięstw, remisów i porażek.

1 spotkanie — z perspektywy Artis

0W — Artis0D1W — Mlada Boleslav

Streaki - Artis

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • Artis — powyżej 0.5 gola w 1. połowie u siebie (10/10, 100%)
  • Artis — powyżej 1.5 gola w meczu u siebie (9/10, 90%)
  • Artis — obie drużyny strzelają (BTTS) u siebie (8/10, 80%)
  • Artis — nie wygrywa 1. połowę u siebie (8/10, 80%)
  • Artis — powyżej 2.5 gola w meczu u siebie (7/10, 70%)
  • Artis — powyżej 0.5 gola w 2. połowie u siebie (7/10, 70%)
  • Artis — jest niepokonany w 1. połowie (15/20, 75%)

Streaki - Mlada Boleslav

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • Mlada Boleslav — jest niepokonany w 1. połowie na wyjeździe (9/10, 90%)
  • Mlada Boleslav — jest niepokonany na wyjeździe (8/10, 80%)
  • Mlada Boleslav — powyżej 1.5 gola w meczu na wyjeździe (7/10, 70%)
  • Mlada Boleslav — jest niepokonany w 2. połowie na wyjeździe (7/10, 70%)
  • Mlada Boleslav — powyżej 0.5 gola w 2. połowie na wyjeździe (7/10, 70%)
  • Mlada Boleslav — powyżej 1.5 spalonych (10/10, 100%)
  • Mlada Boleslav — poniżej 6.5 rożnych zdobytych (17/20, 85%)
  • Mlada Boleslav — powyżej 6.5 rożnych (8/10, 80%)
  • Mlada Boleslav — powyżej 29.5 punktów kartkowych (7/10, 70%)
  • Mlada Boleslav — poniżej 11.5 rożnych (7/10, 70%)
  • Mlada Boleslav — powyżej 2.5 kartek (7/10, 70%)
  • Mlada Boleslav — poniżej 5.5 kartek (7/10, 70%)
  • Mlada Boleslav — powyżej 2.5 kartek łącznie (7/10, 70%)
  • Mlada Boleslav — poniżej 5.5 kartek łącznie (7/10, 70%)

Serie - Artis

W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.

  • 🔥 Artis — przegrywa w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Artis — powyżej 1.5 gola w meczu w 14 meczach z rzędu
  • 🔥 Artis — powyżej 2.5 gola w meczu w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 Artis — powyżej 0.5 gola w 1. połowie w 6 meczach z rzędu
  • 🔥 Artis — nie wygrywa 1. połowę w 4 meczach z rzędu

Serie - Mlada Boleslav

W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.

  • 🔥 Mlada Boleslav — powyżej 1.5 gola w meczu w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 Mlada Boleslav — powyżej 0.5 gola w 2. połowie w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 Mlada Boleslav — powyżej 19.5 punktów kartkowych w 6 meczach z rzędu
  • 🔥 Mlada Boleslav — powyżej 1.5 spalonych w 13 meczach z rzędu
  • 🔥 Mlada Boleslav — powyżej 6.5 rożnych w 7 meczach z rzędu
  • 🔥 Mlada Boleslav — poniżej 6.5 kartek w 5 meczach z rzędu
  • 🔥 Mlada Boleslav — poniżej 6.5 kartek łącznie w 5 meczach z rzędu

Historia bezpośrednich pojedynków (H2H)

Wybierz warunek z listy (wynik, gole, BTTS, rożne, kartki), żeby zobaczyć, w których z tych bezpośrednich starć się spełnił.

DataGospodarzWynikGość
27.07Herb ArtisArtis24Herb Mlada BoleslavMlada Boleslav

Statystyki szczegółowe

Procenty (Win/BTTS/czyste konto) i średnie na mecz — gole, posiadanie, strzały, faule — nie sumy z całego sezonu. Artis jest o 33% lepsza niż Mlada Boleslav pod względem odsetku wygranych meczów.

ArtisDomWyjazdOgółem
Win %
40%
40%
40%
Śr. goli/mecz
3.60
2.60
3.10
Strzelone
1.70
1.40
1.55
Stracone
1.90
1.20
1.55
BTTS %
80%
50%
65%
Czyste konto %
10%
20%
15%
Nie strzelił %
10%
30%
20%
Posiadanie piłki
Śr. strzały/mecz
Śr. faule/mecz
Mlada BoleslavDomWyjazdOgółem
Win %
30%
30%
30%
Śr. goli/mecz
2.50
2.50
2.50
Strzelone
1.40
1.40
1.40
Stracone
1.10
1.10
1.10
BTTS %
60%
40%
50%
Czyste konto %
30%
50%
40%
Nie strzelił %
20%
40%
30%
Posiadanie piłki
58%
47%
53%
Śr. strzały/mecz
14.40
10.30
12.35
Śr. faule/mecz
12.70
12.80
12.75

Ostatnie 10 meczów

Artis jest o +21% lepsza pod względem strzelonych bramek
1.70 gola/mecz
Artis u siebie
1.40 gola/mecz
Mlada Boleslav na wyjeździe

Progi bramkowe

ArtisMlada Boleslav
Over 0.5
100% (10/10)
70% (7/10)
Over 1.5
90% (9/10)
70% (7/10)
Over 2.5
70% (7/10)
60% (6/10)
Over 3.5
50% (5/10)
30% (3/10)
Nie strzelił
10% (1/10)
40% (4/10)
1. połowa — 1-2 gole
60% (12/20)
60% (12/20)
1. połowa — 1-3 gole
75% (15/20)
60% (12/20)
2. połowa — 1-2 gole
50% (10/20)
55% (11/20)
2. połowa — 1-3 gole
65% (13/20)
70% (14/20)

Statystyki rożnych

Progi liczone jako suma rożnych obu drużyn w meczu, nie tylko jednej z nich.

OgółemArtisMlada Boleslav
Match Corners AVG
10.00 (22/40)
10.00 (2/20)
10.00 (20/20)
Over 6.5 Corners
82% (18/22)
100% (2/2)
80% (16/20)
Over 7.5 Corners
64% (14/22)
100% (2/2)
60% (12/20)
Over 8.5 Corners
64% (14/22)
100% (2/2)
60% (12/20)
Over 9.5 Corners
45% (10/22)
50% (1/2)
45% (9/20)
Over 10.5 Corners
36% (8/22)
50% (1/2)
35% (7/20)
Over 11.5 Corners
27% (6/22)
0% (0/2)
30% (6/20)
Over 12.5 Corners
23% (5/22)
0% (0/2)
25% (5/20)
Over 13.5 Corners
14% (3/22)
0% (0/2)
15% (3/20)
Over 14.5 Corners
14% (3/22)
0% (0/2)
15% (3/20)

Rożne drużynowe

Rożne zdobyte przez tę drużynę i te przyznane przeciwnikowi — dwa osobne zestawy w zakładkach Zdobyte/Stracone.

OgółemArtisMlada Boleslav
Corners Earned Match
4.30
4.30
More Corners Than Opponent
25% (5/20)
25% (5/20)
Over 2.5 Corners Earned
65% (13/20)
65% (13/20)
Over 3.5 Corners Earned
45% (9/20)
45% (9/20)
Over 4.5 Corners Earned
20% (4/20)
20% (4/20)
Over 5.5 Corners Earned
20% (4/20)
20% (4/20)
Over 6.5 Corners Earned
15% (3/20)
15% (3/20)
Over 7.5 Corners Earned
15% (3/20)
15% (3/20)
Over 8.5 Corners Earned
15% (3/20)
15% (3/20)
Corners Earned
86
86

Kartki meczowe

Suma żółtych i czerwonych kartek (każda liczona jako 1) przyznanych w meczu obu drużynom.

OgółemArtisMlada Boleslav
Match Cards AVG
4.20 (20/20)
4.20 (20/20)
Over 0.5 Cards
100% (20/20)
100% (20/20)
Over 1.5 Cards
95% (19/20)
95% (19/20)
Over 2.5 Cards
75% (15/20)
75% (15/20)
Over 3.5 Cards
45% (9/20)
45% (9/20)
Over 4.5 Cards
40% (8/20)
40% (8/20)
Over 5.5 Cards
20% (4/20)
20% (4/20)
Over 6.5 Cards
15% (3/20)
15% (3/20)
Over 7.5 Cards
10% (2/20)
10% (2/20)
Total Cards
84
84
Highest in a Match
11
11
Lowest in a Match
1
1

Strzały drużyny

Strzały ogółem, strzały celne i skuteczność — procent strzałów zamienionych na gole. Mlada Boleslav jest o 17% lepsza niż Artis pod względem strzałów na mecz.

OgółemArtisMlada Boleslav
Strzały / mecz
8.90
8.33
9.75
Strzały celne / mecz
3.20
2.33
4.50
Strzały niecelne / mecz
3.70
4.50
2.50
Skuteczność strzałów
18.0%
12.0%
25.6%
Strzały na gola
5.56
8.33
3.90
Strzały celne na gola
2.00
2.33
1.80
Strzały Over 10.5
50% (5/10)
33% (2/6)
75% (3/4)
Strzały Over 11.5
20% (2/10)
17% (1/6)
25% (1/4)
Strzały Over 12.5
20% (2/10)
17% (1/6)
25% (1/4)
Strzały Over 13.5
20% (2/10)
17% (1/6)
25% (1/4)
Strzały Over 14.5
20% (2/10)
17% (1/6)
25% (1/4)
Strzały celne Over 3.5
50% (5/10)
33% (2/6)
75% (3/4)
Strzały celne Over 4.5
20% (2/10)
0% (0/6)
50% (2/4)
Strzały celne Over 5.5
10% (1/10)
0% (0/6)
25% (1/4)
Strzały celne Over 6.5
10% (1/10)
0% (0/6)
25% (1/4)

Offside Stats

Wiersze Match liczą spalone obu drużyn razem, wiersze Team — tylko tej drużyny (nie przeciwnika), jako średnia na mecz. Artis notuje o 440% wyższy wynik niż Mlada Boleslav pod względem liczbie spalonych na mecz.

OgółemArtisMlada Boleslav
Match Offsides AVG
2.38
3.00
1.33
Match Offsides Over 0.5 %
100% (8/8)
100% (5/5)
100% (3/3)
Match Offsides Over 1.5 %
50% (4/8)
60% (3/5)
33% (1/3)
Match Offsides Over 2.5 %
25% (2/8)
40% (2/5)
0% (0/3)
Match Offsides Over 3.5 %
25% (2/8)
40% (2/5)
0% (0/3)
Team Offsides AVG
1.25
1.80
0.33
Team Offsides Over 0.5 %
63% (5/8)
80% (4/5)
33% (1/3)
Team Offsides Over 1.5 %
25% (2/8)
40% (2/5)
0% (0/3)
Team Offsides Over 2.5 %
13% (1/8)
20% (1/5)
0% (0/3)

Expected Goals

xG to oczekiwana liczba goli wyliczona z jakości sytuacji strzeleckich, nie faktyczny wynik meczu. Mlada Boleslav jest o 36% lepsza niż Artis pod względem oczekiwanych golach (xG).

OgółemArtisMlada Boleslav
xG (For)
1.32
1.17
1.58
xGA (Against)
1.59
1.58
1.60
Co znaczą te statystyki? → słownik pojęć

Progi Under (cały mecz)

Odwrotność progów Over — pokazuje mecze z liczbą goli poniżej danego progu, nie powyżej.

OgółemArtisMlada Boleslav
Under 0.5
10% (4/40)
0% (0/20)
20% (4/20)
Under 1.5
15% (6/40)
10% (2/20)
20% (4/20)
Under 2.5
43% (17/40)
40% (8/20)
45% (9/20)
Under 3.5
70% (28/40)
65% (13/20)
75% (15/20)
Under 4.5
90% (36/40)
85% (17/20)
95% (19/20)
Under 5.5
93% (37/40)
90% (18/20)
95% (19/20)
Czech Liga — Tabela
ZespółMZRPPktŚr.
1Slavia Praha6420142.33
2Slovan Liberec6411132.17
3Mlada Boleslav5320112.20
4Zbrojovka Brno5311102.00
5Sigma Olomouc6312101.67
6Teplice6312101.67
7Sparta Praha630391.50
8FK Jablonec430192.25
9Baník Ostrava530291.80
10Hradec Králové421171.75
11Plzen513161.20
12Bohemians 1905412151.25
13Artis611440.67
14Slovácko602420.33
15Pardubice601510.17
16Zlin600600.00