Football Stats
Herb Teplice
TepliceŚr. pkt/mecz 1.40
Czechy / Czech Liga25 lipca 2026 17:00
Herb Bohemians 1905
Bohemians 1905Śr. pkt/mecz 1.20

Bezpośrednie starcia (H2H)

Uwzględnia maksymalnie 10 ostatnich bezpośrednich starć tych drużyn, kolorowy pasek pokazuje rozkład zwycięstw, remisów i porażek.

10 spotkań — z perspektywy Teplice

4W — Teplice3D3W — Bohemians 1905

Streaki - Teplice

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • Teplice — jest niepokonany w 1. połowie u siebie (8/10, 80%)
  • Teplice — powyżej 0.5 gola w 2. połowie u siebie (8/10, 80%)
  • Teplice — poniżej 2.5 gola w meczu u siebie (7/10, 70%)
  • Teplice — nie wygrywa 1. połowę u siebie (7/10, 70%)
  • Teplice — powyżej 1.5 spalonych (9/10, 90%)
  • Teplice — poniżej 6.5 rożnych zdobytych (18/20, 90%)
  • Teplice — jest niepokonany w 2. połowie (16/20, 80%)
  • Teplice — poniżej 4.5 spalonych (8/10, 80%)
  • Teplice — poniżej 11.5 rożnych (8/10, 80%)
  • Teplice — poniżej 4.5 kartek (8/10, 80%)
  • Teplice — powyżej 2.5 kartek łącznie (8/10, 80%)
  • Teplice — jest niepokonany (14/20, 70%)
  • Teplice — powyżej 39.5 punktów kartkowych (7/10, 70%)
  • Teplice — powyżej 7.5 rożnych (7/10, 70%)
  • Teplice — poniżej 4.5 kartek łącznie (7/10, 70%)

Streaki - Bohemians 1905

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • Bohemians 1905 — powyżej 0.5 gola w 1. połowie na wyjeździe (9/10, 90%)
  • Bohemians 1905 — powyżej 1.5 gola w meczu na wyjeździe (7/10, 70%)
  • Bohemians 1905 — poniżej 2.5 gola w meczu na wyjeździe (7/10, 70%)
  • Bohemians 1905 — powyżej 0.5 gola w 2. połowie na wyjeździe (7/10, 70%)
  • Bohemians 1905 — poniżej 5.5 kartek (9/10, 90%)
  • Bohemians 1905 — nie wygrywa 1. połowę (16/20, 80%)
  • Bohemians 1905 — powyżej 39.5 punktów kartkowych (8/10, 80%)
  • Bohemians 1905 — powyżej 1.5 spalonych (8/10, 80%)
  • Bohemians 1905 — poniżej 4.5 spalonych (8/10, 80%)
  • Bohemians 1905 — powyżej 3.5 kartek łącznie (8/10, 80%)
  • Bohemians 1905 — jest niepokonany w 1. połowie (14/20, 70%)
  • Bohemians 1905 — powyżej 11.5 rożnych (7/10, 70%)
  • Bohemians 1905 — powyżej 3.5 kartek (7/10, 70%)
  • Bohemians 1905 — poniżej 5.5 kartek łącznie (7/10, 70%)
  • Bohemians 1905 — poniżej 8.5 rożnych zdobytych (14/20, 70%)

Serie - Teplice

W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.

  • 🔥 Teplice — wygrywa w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 Teplice — jest niepokonany w 5 meczach z rzędu
  • 🔥 Teplice — powyżej 1.5 gola w meczu w 5 meczach z rzędu
  • 🔥 Teplice — nie wygrywa 1. połowę w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Teplice — wygrywa 2. połowę w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Teplice — jest niepokonany w 2. połowie w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Teplice — powyżej 0.5 gola w 2. połowie w 7 meczach z rzędu
  • 🔥 Teplice — powyżej 19.5 punktów kartkowych w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 Teplice — powyżej 1.5 spalonych w 6 meczach z rzędu
  • 🔥 Teplice — poniżej 4.5 spalonych w 5 meczach z rzędu
  • 🔥 Teplice — poniżej 4.5 kartek w 8 meczach z rzędu
  • 🔥 Teplice — poniżej 6.5 kartek łącznie w 8 meczach z rzędu
  • 🔥 Teplice — poniżej 6.5 rożnych zdobytych w 5 meczach z rzędu

Serie - Bohemians 1905

W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.

  • 🔥 Bohemians 1905 — powyżej 1.5 gola w meczu w 7 meczach z rzędu
  • 🔥 Bohemians 1905 — powyżej 0.5 gola w 2. połowie w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Bohemians 1905 — powyżej 39.5 punktów kartkowych w 6 meczach z rzędu
  • 🔥 Bohemians 1905 — poniżej 4.5 spalonych w 6 meczach z rzędu
  • 🔥 Bohemians 1905 — powyżej 3.5 kartek w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 Bohemians 1905 — poniżej 5.5 kartek w 5 meczach z rzędu
  • 🔥 Bohemians 1905 — powyżej 3.5 kartek łącznie w 6 meczach z rzędu
  • 🔥 Bohemians 1905 — poniżej 6.5 kartek łącznie w 5 meczach z rzędu

Historia bezpośrednich pojedynków (H2H)

Wybierz warunek z listy (wynik, gole, BTTS, rożne, kartki), żeby zobaczyć, w których z tych bezpośrednich starć się spełnił.

DataGospodarzWynikGość
25.07Herb TepliceTeplice31Herb Bohemians 1905Bohemians 1905
30.11Herb Bohemians 1905Bohemians 190501Herb TepliceTeplice
02.08Herb TepliceTeplice30Herb Bohemians 1905Bohemians 1905
29.03Herb Bohemians 1905Bohemians 190511Herb TepliceTeplice
27.10Herb TepliceTeplice12Herb Bohemians 1905Bohemians 1905
25.11Herb TepliceTeplice11Herb Bohemians 1905Bohemians 1905
30.07Herb Bohemians 1905Bohemians 190512Herb TepliceTeplice
28.01Herb Bohemians 1905Bohemians 190520Herb TepliceTeplice
13.08Herb TepliceTeplice01Herb Bohemians 1905Bohemians 1905
23.04Herb TepliceTeplice22Herb Bohemians 1905Bohemians 1905

Statystyki szczegółowe

Procenty (Win/BTTS/czyste konto) i średnie na mecz — gole, posiadanie, strzały, faule — nie sumy z całego sezonu.

TepliceDomWyjazdOgółem
Win %
40%
30%
35%
Śr. goli/mecz
1.90
2.70
2.30
Strzelone
1.00
1.50
1.25
Stracone
0.90
1.20
1.05
BTTS %
40%
60%
50%
Czyste konto %
40%
30%
35%
Nie strzelił %
30%
20%
25%
Posiadanie piłki
44%
41%
43%
Śr. strzały/mecz
11.30
10.00
10.65
Śr. faule/mecz
14.50
16.30
15.40
Bohemians 1905DomWyjazdOgółem
Win %
30%
40%
35%
Śr. goli/mecz
2.20
2.20
2.20
Strzelone
0.90
1.00
0.95
Stracone
1.30
1.20
1.25
BTTS %
50%
30%
40%
Czyste konto %
30%
30%
30%
Nie strzelił %
30%
40%
35%
Posiadanie piłki
53%
40%
46%
Śr. strzały/mecz
15.60
12.90
14.25
Śr. faule/mecz
12.60
14.00
13.30

Ostatnie 10 meczów

Porównanie: strzelonych bramekTeplice vs Bohemians 1905
1.00 gola/mecz
Teplice u siebie
1.00 gola/mecz
Bohemians 1905 na wyjeździe

Progi bramkowe

TepliceBohemians 1905
Over 0.5
90% (9/10)
100% (10/10)
Over 1.5
60% (6/10)
70% (7/10)
Over 2.5
30% (3/10)
30% (3/10)
Over 3.5
10% (1/10)
20% (2/10)
Nie strzelił
30% (3/10)
40% (4/10)
1. połowa — 1-2 gole
35% (7/20)
55% (11/20)
1. połowa — 1-3 gole
45% (9/20)
55% (11/20)
2. połowa — 1-2 gole
60% (12/20)
55% (11/20)
2. połowa — 1-3 gole
70% (14/20)
80% (16/20)

Statystyki rożnych

Progi liczone jako suma rożnych obu drużyn w meczu, nie tylko jednej z nich. Bohemians 1905 notuje o 24% wyższy wynik niż Teplice pod względem średniej rożnych w meczu.

OgółemTepliceBohemians 1905
Match Corners AVG
10.07 (40/40)
9.00 (20/20)
11.15 (20/20)
Over 6.5 Corners
80% (32/40)
80% (16/20)
80% (16/20)
Over 7.5 Corners
70% (28/40)
65% (13/20)
75% (15/20)
Over 8.5 Corners
57% (23/40)
45% (9/20)
70% (14/20)
Over 9.5 Corners
57% (23/40)
45% (9/20)
70% (14/20)
Over 10.5 Corners
45% (18/40)
25% (5/20)
65% (13/20)
Over 11.5 Corners
35% (14/40)
15% (3/20)
55% (11/20)
Over 12.5 Corners
25% (10/40)
5% (1/20)
45% (9/20)
Over 13.5 Corners
18% (7/40)
5% (1/20)
30% (6/20)
Over 14.5 Corners
10% (4/40)
5% (1/20)
15% (3/20)

Rożne drużynowe

Rożne zdobyte przez tę drużynę i te przyznane przeciwnikowi — dwa osobne zestawy w zakładkach Zdobyte/Stracone.

OgółemTepliceBohemians 1905
Corners Earned Match
4.80
3.50
6.10
More Corners Than Opponent
40% (16/40)
25% (5/20)
55% (11/20)
Over 2.5 Corners Earned
70% (28/40)
60% (12/20)
80% (16/20)
Over 3.5 Corners Earned
60% (24/40)
45% (9/20)
75% (15/20)
Over 4.5 Corners Earned
40% (16/40)
25% (5/20)
55% (11/20)
Over 5.5 Corners Earned
30% (12/40)
15% (3/20)
45% (9/20)
Over 6.5 Corners Earned
25% (10/40)
10% (2/20)
40% (8/20)
Over 7.5 Corners Earned
23% (9/40)
10% (2/20)
35% (7/20)
Over 8.5 Corners Earned
18% (7/40)
5% (1/20)
30% (6/20)
Corners Earned
192
70
122

Kartki meczowe

Suma żółtych i czerwonych kartek (każda liczona jako 1) przyznanych w meczu obu drużynom. Teplice notuje o 24% wyższy wynik niż Bohemians 1905 pod względem średniej kartek w meczu.

OgółemTepliceBohemians 1905
Match Cards AVG
4.15 (40/40)
4.60 (20/20)
3.70 (20/20)
Over 0.5 Cards
100% (40/40)
100% (20/20)
100% (20/20)
Over 1.5 Cards
90% (36/40)
95% (19/20)
85% (17/20)
Over 2.5 Cards
75% (30/40)
85% (17/20)
65% (13/20)
Over 3.5 Cards
57% (23/40)
60% (12/20)
55% (11/20)
Over 4.5 Cards
33% (13/40)
35% (7/20)
30% (6/20)
Over 5.5 Cards
28% (11/40)
35% (7/20)
20% (4/20)
Over 6.5 Cards
10% (4/40)
15% (3/20)
5% (1/20)
Over 7.5 Cards
8% (3/40)
10% (2/20)
5% (1/20)
Total Cards
166
92
74
Highest in a Match
11
11
9
Lowest in a Match
1
1
1

Strzały drużyny

Strzały ogółem, strzały celne i skuteczność — procent strzałów zamienionych na gole. Teplice jest o 21% lepsza niż Bohemians 1905 pod względem strzałów na mecz.

OgółemTepliceBohemians 1905
Strzały / mecz
13.67
14.80
12.25
Strzały celne / mecz
3.78
4.20
3.25
Strzały niecelne / mecz
6.11
6.40
5.75
Skuteczność strzałów
13.0%
14.9%
10.2%
Strzały na gola
7.69
6.73
9.80
Strzały celne na gola
2.13
1.91
2.60
Strzały Over 10.5
89% (8/9)
100% (5/5)
75% (3/4)
Strzały Over 11.5
89% (8/9)
100% (5/5)
75% (3/4)
Strzały Over 12.5
89% (8/9)
100% (5/5)
75% (3/4)
Strzały Over 13.5
89% (8/9)
100% (5/5)
75% (3/4)
Strzały Over 14.5
67% (6/9)
80% (4/5)
50% (2/4)
Strzały celne Over 3.5
56% (5/9)
60% (3/5)
50% (2/4)
Strzały celne Over 4.5
33% (3/9)
60% (3/5)
0% (0/4)
Strzały celne Over 5.5
11% (1/9)
20% (1/5)
0% (0/4)
Strzały celne Over 6.5
0% (0/9)
0% (0/5)
0% (0/4)

Offside Stats

Wiersze Match liczą spalone obu drużyn razem, wiersze Team — tylko tej drużyny (nie przeciwnika), jako średnia na mecz. Bohemians 1905 notuje o 25% wyższy wynik niż Teplice pod względem liczbie spalonych na mecz.

OgółemTepliceBohemians 1905
Match Offsides AVG
2.33
1.80
3.00
Match Offsides Over 0.5 %
100% (9/9)
100% (5/5)
100% (4/4)
Match Offsides Over 1.5 %
56% (5/9)
40% (2/5)
75% (3/4)
Match Offsides Over 2.5 %
33% (3/9)
20% (1/5)
50% (2/4)
Match Offsides Over 3.5 %
33% (3/9)
20% (1/5)
50% (2/4)
Team Offsides AVG
0.67
0.60
0.75
Team Offsides Over 0.5 %
44% (4/9)
40% (2/5)
50% (2/4)
Team Offsides Over 1.5 %
22% (2/9)
20% (1/5)
25% (1/4)
Team Offsides Over 2.5 %
0% (0/9)
0% (0/5)
0% (0/4)

Expected Goals

xG to oczekiwana liczba goli wyliczona z jakości sytuacji strzeleckich, nie faktyczny wynik meczu. Teplice jest o 24% lepsza niż Bohemians 1905 pod względem oczekiwanych golach (xG).

OgółemTepliceBohemians 1905
xG (For)
1.18
1.29
1.04
xGA (Against)
1.42
1.19
1.71
Co znaczą te statystyki? → słownik pojęć

Progi Under (cały mecz)

Odwrotność progów Over — pokazuje mecze z liczbą goli poniżej danego progu, nie powyżej.

OgółemTepliceBohemians 1905
Under 0.5
8% (3/40)
10% (2/20)
5% (1/20)
Under 1.5
33% (13/40)
35% (7/20)
30% (6/20)
Under 2.5
63% (25/40)
65% (13/20)
60% (12/20)
Under 3.5
80% (32/40)
75% (15/20)
85% (17/20)
Under 4.5
95% (38/40)
90% (18/20)
100% (20/20)
Under 5.5
98% (39/40)
95% (19/20)
100% (20/20)
Czech Liga — Tabela
ZespółMZRPPktŚr.
1Slavia Praha6420142.33
2Slovan Liberec6411132.17
3Mlada Boleslav5320112.20
4Zbrojovka Brno5311102.00
5Sigma Olomouc6312101.67
6Teplice6312101.67
7Sparta Praha630391.50
8FK Jablonec430192.25
9Baník Ostrava530291.80
10Hradec Králové421171.75
11Plzen513161.20
12Bohemians 1905412151.25
13Artis611440.67
14Slovácko602420.33
15Pardubice601510.17
16Zlin600600.00