Football Stats
Herb Plzen
PlzenŚr. pkt/mecz 1.85
Czechy / Czech Liga1 sierpnia 2026 20:00
Herb Zbrojovka Brno
Zbrojovka BrnoŚr. pkt/mecz 2.55

Bezpośrednie starcia (H2H)

Uwzględnia maksymalnie 10 ostatnich bezpośrednich starć tych drużyn, kolorowy pasek pokazuje rozkład zwycięstw, remisów i porażek.

5 spotkań — z perspektywy Plzen

4W — Plzen1D0W — Zbrojovka Brno

Streaki - Plzen

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • Plzen — jest niepokonany w 1. połowie u siebie (9/10, 90%)
  • Plzen — powyżej 0.5 gola w 2. połowie u siebie (9/10, 90%)
  • Plzen — jest niepokonany u siebie (8/10, 80%)
  • Plzen — powyżej 1.5 gola w meczu u siebie (8/10, 80%)
  • Plzen — jest niepokonany w 2. połowie u siebie (8/10, 80%)
  • Plzen — powyżej 0.5 gola w 1. połowie u siebie (7/10, 70%)
  • Plzen — powyżej 19.5 punktów kartkowych (10/10, 100%)
  • Plzen — powyżej 1.5 spalonych (9/10, 90%)
  • Plzen — poniżej 11.5 rożnych (9/10, 90%)
  • Plzen — powyżej 8.5 rożnych (8/10, 80%)
  • Plzen — poniżej 49.5 punktów kartkowych (7/10, 70%)
  • Plzen — poniżej 3.5 spalonych (7/10, 70%)
  • Plzen — poniżej 4.5 kartek (7/10, 70%)
  • Plzen — poniżej 4.5 kartek łącznie (7/10, 70%)
  • Plzen — poniżej 7.5 rożnych zdobytych (14/20, 70%)
  • Plzen — ma więcej rożnych niż przeciwnik (14/20, 70%)

Streaki - Zbrojovka Brno

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • Zbrojovka Brno — jest niepokonany na wyjeździe (9/10, 90%)
  • Zbrojovka Brno — jest niepokonany w 1. połowie na wyjeździe (9/10, 90%)
  • Zbrojovka Brno — powyżej 0.5 gola w 2. połowie na wyjeździe (9/10, 90%)
  • Zbrojovka Brno — jest niepokonany w 2. połowie na wyjeździe (8/10, 80%)
  • Zbrojovka Brno — wygrywa na wyjeździe (7/10, 70%)
  • Zbrojovka Brno — powyżej 19.5 punktów kartkowych (8/10, 80%)
  • Zbrojovka Brno — poniżej 3.5 kartek (8/10, 80%)
  • Zbrojovka Brno — poniżej 3.5 kartek łącznie (8/10, 80%)
  • Zbrojovka Brno — poniżej 8.5 rożnych zdobytych (16/20, 80%)
  • Zbrojovka Brno — poniżej 39.5 punktów kartkowych (7/10, 70%)
  • Zbrojovka Brno — powyżej 3.5 spalonych (7/10, 70%)
  • Zbrojovka Brno — poniżej 4.5 spalonych (7/10, 70%)
  • Zbrojovka Brno — powyżej 8.5 rożnych (7/10, 70%)

Serie - Plzen

W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.

  • 🔥 Plzen — powyżej 1.5 gola w meczu w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Plzen — powyżej 2.5 gola w meczu w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Plzen — powyżej 0.5 gola w 1. połowie w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Plzen — powyżej 19.5 punktów kartkowych w 36 meczach z rzędu
  • 🔥 Plzen — powyżej 1.5 spalonych w 8 meczach z rzędu
  • 🔥 Plzen — poniżej 3.5 spalonych w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 Plzen — powyżej 8.5 rożnych w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 Plzen — poniżej 11.5 rożnych w 6 meczach z rzędu
  • 🔥 Plzen — poniżej 7.5 rożnych zdobytych w 3 meczach z rzędu

Serie - Zbrojovka Brno

W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.

  • 🔥 Zbrojovka Brno — jest niepokonany w 9 meczach z rzędu
  • 🔥 Zbrojovka Brno — obie drużyny strzelają (BTTS) w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Zbrojovka Brno — powyżej 1.5 gola w meczu w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Zbrojovka Brno — jest niepokonany w 1. połowie w 9 meczach z rzędu
  • 🔥 Zbrojovka Brno — jest niepokonany w 2. połowie w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 Zbrojovka Brno — powyżej 0.5 gola w 2. połowie w 8 meczach z rzędu
  • 🔥 Zbrojovka Brno — więcej goli pada w 2. połowie w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 Zbrojovka Brno — poniżej 39.5 punktów kartkowych w 5 meczach z rzędu
  • 🔥 Zbrojovka Brno — powyżej 2.5 spalonych w 9 meczach z rzędu
  • 🔥 Zbrojovka Brno — poniżej 4.5 spalonych w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Zbrojovka Brno — powyżej 12.5 rożnych w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 Zbrojovka Brno — poniżej 3.5 kartek w 6 meczach z rzędu
  • 🔥 Zbrojovka Brno — poniżej 3.5 kartek łącznie w 6 meczach z rzędu
  • 🔥 Zbrojovka Brno — powyżej 6.5 rożnych zdobytych w 5 meczach z rzędu

Historia bezpośrednich pojedynków (H2H)

Wybierz warunek z listy (wynik, gole, BTTS, rożne, kartki), żeby zobaczyć, w których z tych bezpośrednich starć się spełnił.

DataGospodarzWynikGość
01.08Herb PlzenPlzen11Herb Zbrojovka BrnoZbrojovka Brno
05.02Herb Zbrojovka BrnoZbrojovka Brno13Herb PlzenPlzen
09.11Herb PlzenPlzen40Herb Zbrojovka BrnoZbrojovka Brno
27.02Herb Zbrojovka BrnoZbrojovka Brno01Herb PlzenPlzen
27.09Herb PlzenPlzen41Herb Zbrojovka BrnoZbrojovka Brno

Statystyki szczegółowe

Procenty (Win/BTTS/czyste konto) i średnie na mecz — gole, posiadanie, strzały, faule — nie sumy z całego sezonu. Zbrojovka Brno jest o 45% lepsza niż Plzen pod względem odsetku wygranych meczów.

PlzenDomWyjazdOgółem
Win %
60%
50%
55%
Śr. goli/mecz
2.80
1.90
2.35
Strzelone
2.00
0.90
1.45
Stracone
0.80
1.00
0.90
BTTS %
40%
10%
25%
Czyste konto %
50%
60%
55%
Nie strzelił %
20%
50%
35%
Posiadanie piłki
60%
54%
57%
Śr. strzały/mecz
19.00
14.20
16.60
Śr. faule/mecz
10.70
13.20
11.95
Zbrojovka BrnoDomWyjazdOgółem
Win %
90%
70%
80%
Śr. goli/mecz
2.60
2.10
2.35
Strzelone
2.20
1.30
1.75
Stracone
0.40
0.80
0.60
BTTS %
30%
40%
35%
Czyste konto %
70%
50%
60%
Nie strzelił %
10%
10%
10%
Posiadanie piłki
Śr. strzały/mecz
Śr. faule/mecz

Ostatnie 10 meczów

Plzen jest o +54% lepsza pod względem strzelonych bramek
2.00 gola/mecz
Plzen u siebie
1.30 gola/mecz
Zbrojovka Brno na wyjeździe

Progi bramkowe

PlzenZbrojovka Brno
Over 0.5
90% (9/10)
100% (10/10)
Over 1.5
80% (8/10)
60% (6/10)
Over 2.5
50% (5/10)
40% (4/10)
Over 3.5
50% (5/10)
10% (1/10)
Nie strzelił
20% (2/10)
10% (1/10)
1. połowa — 1-2 gole
60% (12/20)
50% (10/20)
1. połowa — 1-3 gole
70% (14/20)
55% (11/20)
2. połowa — 1-2 gole
55% (11/20)
55% (11/20)
2. połowa — 1-3 gole
60% (12/20)
70% (14/20)

Statystyki rożnych

Progi liczone jako suma rożnych obu drużyn w meczu, nie tylko jednej z nich. Zbrojovka Brno notuje o 54% wyższy wynik niż Plzen pod względem średniej rożnych w meczu.

OgółemPlzenZbrojovka Brno
Match Corners AVG
10.00 (21/40)
9.75 (20/20)
15.00 (1/20)
Over 6.5 Corners
86% (18/21)
85% (17/20)
100% (1/1)
Over 7.5 Corners
71% (15/21)
70% (14/20)
100% (1/1)
Over 8.5 Corners
71% (15/21)
70% (14/20)
100% (1/1)
Over 9.5 Corners
57% (12/21)
55% (11/20)
100% (1/1)
Over 10.5 Corners
48% (10/21)
45% (9/20)
100% (1/1)
Over 11.5 Corners
29% (6/21)
25% (5/20)
100% (1/1)
Over 12.5 Corners
19% (4/21)
15% (3/20)
100% (1/1)
Over 13.5 Corners
14% (3/21)
10% (2/20)
100% (1/1)
Over 14.5 Corners
10% (2/21)
5% (1/20)
100% (1/1)

Rożne drużynowe

Rożne zdobyte przez tę drużynę i te przyznane przeciwnikowi — dwa osobne zestawy w zakładkach Zdobyte/Stracone.

OgółemPlzenZbrojovka Brno
Corners Earned Match
5.70
5.95
5.45
More Corners Than Opponent
55% (22/40)
70% (14/20)
40% (8/20)
Over 2.5 Corners Earned
88% (35/40)
100% (20/20)
75% (15/20)
Over 3.5 Corners Earned
73% (29/40)
80% (16/20)
65% (13/20)
Over 4.5 Corners Earned
60% (24/40)
65% (13/20)
55% (11/20)
Over 5.5 Corners Earned
50% (20/40)
55% (11/20)
45% (9/20)
Over 6.5 Corners Earned
45% (18/40)
45% (9/20)
45% (9/20)
Over 7.5 Corners Earned
33% (13/40)
30% (6/20)
35% (7/20)
Over 8.5 Corners Earned
18% (7/40)
15% (3/20)
20% (4/20)
Corners Earned
228
119
109

Kartki meczowe

Suma żółtych i czerwonych kartek (każda liczona jako 1) przyznanych w meczu obu drużynom.

OgółemPlzenZbrojovka Brno
Match Cards AVG
4.03 (40/40)
4.15 (20/20)
3.90 (20/20)
Over 0.5 Cards
100% (40/40)
100% (20/20)
100% (20/20)
Over 1.5 Cards
95% (38/40)
100% (20/20)
90% (18/20)
Over 2.5 Cards
70% (28/40)
70% (14/20)
70% (14/20)
Over 3.5 Cards
57% (23/40)
60% (12/20)
55% (11/20)
Over 4.5 Cards
35% (14/40)
35% (7/20)
35% (7/20)
Over 5.5 Cards
23% (9/40)
20% (4/20)
25% (5/20)
Over 6.5 Cards
13% (5/40)
15% (3/20)
10% (2/20)
Over 7.5 Cards
8% (3/40)
10% (2/20)
5% (1/20)
Total Cards
161
83
78
Highest in a Match
9
9
8
Lowest in a Match
1
2
1

Strzały drużyny

Strzały ogółem, strzały celne i skuteczność — procent strzałów zamienionych na gole. Plzen jest o 54% lepsza niż Zbrojovka Brno pod względem strzałów na mecz.

OgółemPlzenZbrojovka Brno
Strzały / mecz
10.67
13.25
8.60
Strzały celne / mecz
3.67
3.75
3.60
Strzały niecelne / mecz
4.56
5.50
3.80
Skuteczność strzałów
17.7%
15.1%
20.9%
Strzały na gola
5.65
6.63
4.78
Strzały celne na gola
1.94
1.88
2.00
Strzały Over 10.5
44% (4/9)
75% (3/4)
20% (1/5)
Strzały Over 11.5
44% (4/9)
75% (3/4)
20% (1/5)
Strzały Over 12.5
44% (4/9)
75% (3/4)
20% (1/5)
Strzały Over 13.5
22% (2/9)
50% (2/4)
0% (0/5)
Strzały Over 14.5
11% (1/9)
25% (1/4)
0% (0/5)
Strzały celne Over 3.5
44% (4/9)
50% (2/4)
40% (2/5)
Strzały celne Over 4.5
22% (2/9)
25% (1/4)
20% (1/5)
Strzały celne Over 5.5
22% (2/9)
25% (1/4)
20% (1/5)
Strzały celne Over 6.5
11% (1/9)
25% (1/4)
0% (0/5)

Offside Stats

Wiersze Match liczą spalone obu drużyn razem, wiersze Team — tylko tej drużyny (nie przeciwnika), jako średnia na mecz. Zbrojovka Brno notuje o 12% wyższy wynik niż Plzen pod względem liczbie spalonych na mecz.

OgółemPlzenZbrojovka Brno
Match Offsides AVG
2.22
2.00
2.40
Match Offsides Over 0.5 %
100% (9/9)
100% (4/4)
100% (5/5)
Match Offsides Over 1.5 %
67% (6/9)
50% (2/4)
80% (4/5)
Match Offsides Over 2.5 %
44% (4/9)
50% (2/4)
40% (2/5)
Match Offsides Over 3.5 %
11% (1/9)
0% (0/4)
20% (1/5)
Team Offsides AVG
1.33
1.25
1.40
Team Offsides Over 0.5 %
89% (8/9)
75% (3/4)
100% (5/5)
Team Offsides Over 1.5 %
44% (4/9)
50% (2/4)
40% (2/5)
Team Offsides Over 2.5 %
0% (0/9)
0% (0/4)
0% (0/5)

Expected Goals

xG to oczekiwana liczba goli wyliczona z jakości sytuacji strzeleckich, nie faktyczny wynik meczu. Plzen jest o 35% lepsza niż Zbrojovka Brno pod względem oczekiwanych golach (xG).

OgółemPlzenZbrojovka Brno
xG (For)
1.21
1.41
1.04
xGA (Against)
1.25
1.23
1.26
Co znaczą te statystyki? → słownik pojęć

Progi Under (cały mecz)

Odwrotność progów Over — pokazuje mecze z liczbą goli poniżej danego progu, nie powyżej.

OgółemPlzenZbrojovka Brno
Under 0.5
10% (4/40)
15% (3/20)
5% (1/20)
Under 1.5
35% (14/40)
30% (6/20)
40% (8/20)
Under 2.5
55% (22/40)
50% (10/20)
60% (12/20)
Under 3.5
78% (31/40)
75% (15/20)
80% (16/20)
Under 4.5
93% (37/40)
95% (19/20)
90% (18/20)
Under 5.5
98% (39/40)
100% (20/20)
95% (19/20)
Czech Liga — Tabela
ZespółMZRPPktŚr.
1Slavia Praha6420142.33
2Slovan Liberec6411132.17
3Mlada Boleslav5320112.20
4Zbrojovka Brno5311102.00
5Sigma Olomouc6312101.67
6Teplice6312101.67
7Sparta Praha630391.50
8FK Jablonec430192.25
9Baník Ostrava530291.80
10Hradec Králové421171.75
11Plzen513161.20
12Bohemians 1905412151.25
13Artis611440.67
14Slovácko602420.33
15Pardubice601510.17
16Zlin600600.00